HOKERY krzesła barowe

Informacja

Promocje

HOKERY krzesła barowe

W tej kategorii znajdą Państwo hokery barowe, przeznaczone do kuchni lub kawiarni. Nasza pełna oferta zawiera modele posiadające stelaż wykonane z metalu lub drewna. Dstępne są także modele wykonane ze sklejki bukowej, która jest lakierowana na kolor odpowiadający wymaganiom Klienta. Meble posiadają tapicerowane, wygodne siedziska.
Proponujemy modele o regulowanej wysokości, które można dostosować do blatu w kuchni czy lady w lokalu. Bardzo duża dostępność różnorodnych stylów, wzorów oraz wersji kolorystycznych sprawia, że każdy Klient może znaleźć hokery barowe o wyglądzie odpowiadającym aranżacji danego wnętrza, a także spełniającym jego oczekiwania. Są to meble trwałe i funkcjonalne, wykonane z materiałów najlepszej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie wątpliwości chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy fachowej porady.

Oferujemy hokery barowe, wysokie krzesła barowe, które sprawdzą się doskonale zarówno przy blacie w kuchni, jak i ladzie w kawiarni. Prezentujemy modele o wysokiej funkcjonalności i wygodzie użytkowania, wykonane z mocnych i estetycznych materiałów. Występują w wielu ciekawych, designerskich wersjach i modnych wersjach kolorystycznych.

HOKERY krzesła barowe 

Wybierz jedną z podkategorii

Podkategorie

 • Hokery barowe regulowane

  Hokery barowe, krzesła barowe o regulowanej wysokości. Hokery barowe regulowane dostępne w różnych kolorach i wzorach. Hokery regulowane idealne dla wysokich i niskich osób. Hokery barowe wysokiej jakości.

 • Hokery metalowe wysokie

  Krzesła barowe hokery barowe metalowe wysokie o konstrukcji metalowej w wersji HOCKER - wyższej - wymiary hokerów podane zostały w galerii zdjęć każdego produktu. Nowoczesne hokery barowe do kuchni i jadalni, krzesła barowe kuchenne.

 • Hokery metalowe niskie
  Krzesła barowe hokery niskie w wersji tak zwanej "78" - niższej do domowych barków i blatów kuchennych - wymiary hokerów podane zostały w galerii zdjęć każdego produktu.
 • Hokery drewniane wysokie
  Krzesła barowe hokery wysokie drewniane o konstrukcji drewnianej z miękkim, tapicerowanym siedziskiem bądź gładkie, bez tapicerki - wymiary podane w galerii zdjęć każdego produktu.
 • Hokery drewniane niskie
  Krzesła barowe hokery drewniane niskie o konstrukcji drewnianej z tapicerowanymi elementami, wyposażone w wygodny podnóżek - wymiary podane w galerii zdjęć każdego produktu.