Podstawy do stołu

Informacja

Promocje

Podstawy do stołu

Podstawy do stołu, nogi do stołów metalowe, podstawy z polerowanego aluminium, podstawy żeliwne, nogi ze stali nierdzewnej oraz podstawy ze stali lakierowanej. Różne rodzaje o różnych wysokościach. Wybrane podstawy do stołu z możliwością wykonania na dowolną wysokość - dopasujemy ją do Twoich potrzeb! Przy większej ilości zamówienie atrakcyjne rabaty - napisz - info@kamilameble.pl ! Zrobimy specjalną ofertę dla Ciebie. Podstawy do stołu o wysokiej jakości możemy wykonać w różnych kolorach. Wyposażymy Twoją kawiarnię, restaurację czy hotel.

Podstawy do stołu  Wybierz jedną z podkategorii

Podkategorie

 • Podstawy żeliwne
  Podstawy żeliwne solidne i mocne nogi do stołu dostępne w różnych kolorach i o różnej wysokości dostosowanej do potrzeb klienta. Stabilne i mocne podstawy stołów, stolików przeznaczone do wyposażania obiektów użyteczności publicznej, takich jak: restauracje, bary i kawiarnie.
 • Podstawy żeliwne INOX
  Podstawy stołów, nogi stołów wysokiej jakości. Nogi do stołu o bazie żeliwnej i kolumnie wykonanej ze stali nierdzewnej INOX. Podstawy do stołu o kolumnie polerowanej - błyszczącej. Podstawy stołu solidne i ciężkie przeznaczone szczególnie do użyteczności publicznej.
 • Podstawy ze stali nierdzewnej

  Podstawy stołu ze stali nierdzewnej INOX polerowane lub szczotkowane o różnych wysokościach dopasowanych do potrzeb klienta. Nogi stołów wykonane ze stali nierdzewnej INOX. Solidne, ciężkie i stabilne podstawy do stołu wysokiej jakości. Podstawy do stołu posiadają regulowane stopki niwelujące nierówności podłoża.

 • Podstawy stalowe
  Podstawy stołu wykonane ze stali lakierowanej dostępne w kolorze czarnym oraz alu "siwym". Podstawy do stołów przeznaczone do wyposażania obiektów użyteczności publicznej, takich jak: restauracje, bary i kawiarnie. Solidne i mocne nogi do stołów, stolików do stołu.
 • Podstawy metalowe
  Podstawy stołów metalowe do kuchni, do jadalni czy restauracji. Nogi do stołu wykonane z metalowych rur przeznaczone do stosowania wewnątrz pomieszczeń w różnych kolorach i kształtach. Solidne i mocne nogi metalowe do stołu, stolika.
 • Podstawy aluminiowe
  Podstawy stołu aluminiowe przeznaczone głównie do stosowania na zewnątrz w wilgotnym środowisku np. na basenach. Nogi do stołu aluminiowe przeznaczone na zewnątrz. Lekkie podstawy ze stopkami regulowanymi.
 • Podstawy przykręcane do podłoża
  Podstawy stołu, nogi do stołu mocowane do podłogi wykonane ze stali lakierowanej lub ze stali nierdzewnej INOX o różnych wysokościach. Solidne i mocne podstawy do stołu przykręcane do podłoża. Możliwość wykonania podstawy na dowolną wysokość.
 • Podstawy składane
  Podstawy składane do stołu, nogi składane do stołów. Solidne składane nogi stołu dzięki czemu możemy zaoszczędzić powierzchnie biurowe, konferencyjne czy kuchenne. Składane podstawy stołów w różnych kolorach.
 • Podstawy drewniane
  Podstawy stołów drewniana, nogi do stołu drewniane o drewnianej nodze / nogach, a bazie ciężkiej, solidnej wykonanej z żeliwa. Wysoka jakość podstaw do stołu dostępnych w różnych kolorach drewna.
 • Stoliki barowe
  Stoliki barowe przeznaczone do klubów, barów szybkiej obsługi. Stolik bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Idealnie pasują przy zastosowaniu z hokerami CLUB czy hokerami SPOONY.
 • HURT podstaw do stołu

  Solidne i wytrzymałe podstawy do stołów, nogi do stołu dostępne w sprzedaży hurtowej przy zamówieniu minimum 5 szt. podstaw lub więcej. Podstawy stołów dostępne w różnych kolorach oraz o różnej wysokości. Podstawy stołu posiadają regulowane stopki niwelujące nierówności podłoża.