Podstawy do stołu

Informacja

Promocje

Podstawy do stołu

Podstawy do stołu, nogi do stołów metalowe, podstawy z polerowanego aluminium, podstawy żeliwne, nogi ze stali nierdzewnej oraz podstawy ze stali lakierowanej. Różne rodzaje o różnych wysokościach. Wybrane podstawy do stołu z możliwością wykonania na dowolną wysokość - dopasujemy ją do Twoich potrzeb! Przy większej ilości zamówienie atrakcyjne rabaty - napisz - info@kamilameble.pl ! Zrobimy specjalną ofertę dla Ciebie. Podstawy do stołu o wysokiej jakości możemy wykonać w różnych kolorach. Wyposażymy Twoją kawiarnię, restaurację czy hotel.

Podstawy do stołu  Wybierz jedną z podkategorii

Podkategorie

 • Podstawy stalowe
  Podstawy stołu wykonane ze stali lakierowanej dostępne w kolorze czarnym oraz alu "siwym". Podstawy do stołów przeznaczone do wyposażania obiektów użyteczności publicznej, takich jak: restauracje, bary i kawiarnie. Solidne i mocne nogi do stołów, stolików do stołu.
 • Podstawy ze stali nierdzewnej

  Podstawy stołu ze stali nierdzewnej INOX polerowane lub szczotkowane o różnych wysokościach dopasowanych do potrzeb klienta. Nogi stołów wykonane ze stali nierdzewnej INOX. Solidne, ciężkie i stabilne podstawy do stołu wysokiej jakości. Podstawy do stołu posiadają regulowane stopki niwelujące nierówności podłoża.

 • Podstawy żeliwne INOX
  Podstawy stołów, nogi stołów wysokiej jakości. Nogi do stołu o bazie żeliwnej i kolumnie wykonanej ze stali nierdzewnej INOX. Podstawy do stołu o kolumnie polerowanej - błyszczącej. Podstawy stołu solidne i ciężkie przeznaczone szczególnie do użyteczności publicznej.
 • Podstawy żeliwne

  Podstawy żeliwne do stołu solidne, stabilne i mocne nogi do stołu dostępne w różnych kolorach i o różnej wysokości dostosowanej do potrzeb klienta. Stabilne podstawy stołów, nogi do stolików przeznaczone do wyposażania obiektów użyteczności publicznej, takich jak restauracje, bary, hotele i kawiarnie. Podstawy do stołu żeliwne posiadają specjalne stopki niwelujące nierówności podłoża, co zwiększa stabilność podstaw.

 • Podstawy do stołu FLAT INSIDE

  Podstawy do stołu z wykorzystaniem nowoczesnej technologia FLAT® składającej się z hydraulicznych PADów (Patented Actuator Device), które zostały zamontowane wewnątrz podstawy stołu. Wszystkie punkty mające kontakt z podłożem posiada hydrauliczny cylinder, który jest wzajemnie połączony wężykami z wtłoczonym płynem. Gdy jedna ze stóp podstawy ma kontakt z podłożem, płyn będący w cylindrze pod względem nacisku popłynie do cylindrów w pozostałych stopach podstawy stołu. Następnie zastosowany zawór w wężykach zablokuje dalszy przepływ płynów. Po przemieszczeniu podstawy stołu zawór ponownie odblokuje przepływ płynów. Nowoczesny system hydraulicznych PADów dostosuje się do niemalże każdej nierówności podłoża. Sprawdź nowoczesne zastosowanie podstaw do stołu FLAT® INSIDE.

 • Podstawy drewniane
  Podstawy stołów drewniana, nogi do stołu drewniane o drewnianej nodze / nogach, a bazie ciężkiej, solidnej wykonanej z żeliwa. Wysoka jakość podstaw do stołu dostępnych w różnych kolorach drewna.
 • Podstawy przykręcane do podłoża
  Podstawy stołu, nogi do stołu mocowane do podłogi wykonane ze stali lakierowanej lub ze stali nierdzewnej INOX o różnych wysokościach. Solidne i mocne podstawy do stołu przykręcane do podłoża. Możliwość wykonania podstawy na dowolną wysokość.
 • Podstawy metalowe
  Podstawy stołów metalowe do kuchni, do jadalni czy restauracji. Nogi do stołu wykonane z metalowych rur przeznaczone do stosowania wewnątrz pomieszczeń w różnych kolorach i kształtach. Solidne i mocne nogi metalowe do stołu, stolika.
 • Podstawy aluminiowe

  Podstawy stołów aluminiowe przeznaczone głównie do stosowania na zewnątrz w wilgotnym środowisku np. na basenach. Nogi do stołu wykonane z lekkiego aluminium przeznaczone na zewnątrz. Lekkie podstawy ze stopkami regulowanymi, niwelującymi nierówności podłoża. Estetyczne i lekkie ułatwiające przenoszenie stolików. Podstawy do stołu także w wersji składanej, co ułatwia ich przechowywanie w okresie zimowym.

 • Podstawy składane
  Podstawy składane do stołu, nogi składane do stołów. Solidne składane nogi stołu dzięki czemu możemy zaoszczędzić powierzchnie biurowe, konferencyjne czy kuchenne. Składane podstawy stołów w różnych kolorach.
 • Stoliki barowe
  Stoliki barowe przeznaczone do klubów, barów szybkiej obsługi. Stolik bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Idealnie pasują przy zastosowaniu z hokerami CLUB czy hokerami SPOONY.
 • HURT podstaw do stołu

  Solidne i wytrzymałe podstawy do stołów, nogi do stołu dostępne w sprzedaży hurtowej przy zamówieniu minimum 5 szt. podstaw lub więcej. Podstawy stołów dostępne w różnych kolorach oraz o różnej wysokości. Podstawy stołu posiadają regulowane stopki niwelujące nierówności podłoża.