Podstawy do stołu

Informacja

Promocje

Podstawy do stołu

Podstawy do stołu, nogi do stołów metalowe, podstawy z polerowanego aluminium, podstawy żeliwne, nogi ze stali nierdzewnej oraz podstawy ze stali lakierowanej. Różne rodzaje podstaw do stołów o różnych wysokościach. Wybrane podstawy do stołu z możliwością wykonania na dowolną wysokość - dopasujemy ją do Twoich potrzeb! Przy większej ilości zamówienie atrakcyjne rabaty - napisz - info@kamilameble.pl ! Zrobimy specjalną ofertę dla Ciebie. Podstawy do stołu o wysokiej jakości możemy wykonać w różnych kolorach. Wyposażymy Twoją kawiarnię, restaurację i hotel. Podstawy do stołów wysokiej jakości z wieloletnią gwarancją. Sprawdzone i stabilne podstawy to podstawa Twojego pomieszczenia!

Oferujemy podstawy do stołu w wielu ciekawych formach i wzorach, które wykonujemy w dowolnej, wymaganej przez naszych Klientów wysokości. Są dostępne w całej gamie kolorów, dzięki czemu można je dopasować do każdego wnętrza czy ogrodu. Są wykonywane z najlepszych materiałów, a ich konstrukcja jest solidna i stabilna.

Podstawy do stołu 

Wybierz jedną z podkategorii

Podkategorie

 • Podstawy żeliwne

  Podstawy żeliwne do stołu solidne, stabilne i wytrzymałe nogi do stołu dostępne w różnych kolorach i o różnej wysokości dostosowanej do potrzeb klienta. Stabilne podstawy stołów, nogi do stolików przeznaczone do wyposażania obiektów użyteczności publicznej, takich jak restauracje, bary, hotele i kawiarnie. Podstawy do stołu żeliwne posiadają specjalne, regulowane stopki niwelujące nierówności podłoża, co zwiększa stabilność podstaw. Podstawy żeliwne do bardzo trwałe nogi do stołów stosowane w kawiarniach, barach czy restauracjach. Niezastąpione dla Klienta, który chce odpocząć i spróbować wykwintnych dań. Podwyż jakość swojej gastronomii stosująć niespotykane i solidne podstawy żeliwne

 • Podstawy żeliwne o kolumnie INOX

  Podstawy stołów, nogi stołów wysokiej jakości o dolnej bazie wykonanej z żeliwa i kolumnie wykonanej ze stali nierdzewnej polerowanej. Nogi do stołu o bazie żeliwnej i kolumnie wykonanej ze stali nierdzewnej INOX. Podstawy do stołu o kolumnie polerowanej - błyszczącej. Podstawy stołu solidne i ciężkie przeznaczone szczególnie do użyteczności publicznej. Podstawy posiadają regulowane stopki niwelujące nierówności podłoża. Możliwość wykonania podstawy o różnych wysokościach. 

 • Podstawy stalowe

  Podstawy do stołów wykonane ze stali lakierowanej, malowanej proszkowo na różne kolor RAL. W standardzie podstawy FLAT wykonywane są w kolorze czarnym RAL9005 lub siwym RAL9006. Podstawy do stołów przeznaczone do wyposażania obiektów użyteczności publicznej, takich jak: restauracje, hotele, stołówki, bary i kawiarnie. Solidne i mocne nogi do stołów, stolików do stołu wyposażone zostały w regulowane stopki, które zapobiegają przed kołysaniem się stolików na nierównych powierzchniach. Podstawy do blatów wykonywane o różnych wysokościach, w standardzie są to wysokości: 60cm (niskie), 72cm (standardowe) oraz 106cm (wysokie - barowe). Doskonała jakość i stabilność podstaw do stołów została już sprawdzona i przetestowana przez wiele restauracji, hoteli czy kawiarni. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i wypróbuj nasze podstawy do stołów. Jeżeli pojawią się wątpliwości jakie podstawy do blatów wybrać - napisz: info@kamilameble.pl .

 • Podstawy ze stali nierdzewnej

  Podstawy do stołów ze stali nierdzewnej INOX. Podstawy ze stali nierdzewnej wykonywane są w dwoch wersjach: polerowane (błyszczące) oraz szczotkowane (satyna). Podstawy stolików wykonywane są o różnych wysokościach dopasowanych do Państwa potrzeb. W standardzie podstawy do stołów wykonujemy o wysokości h-60cm (niskie), h-72cm (standardowe) oraz h-106cm (wysokie, barowe). Nogi do stołów wykonane ze stali nierdzewnej INOX są solidne, ciężkie i stabilne (także dzięki zastosowanym, regulowanym stopką) podstawy do stołu wysokiej jakości do stosowania również na zewnątrz pomieszczeń. Podstawy do stołów posiadają regulowane stopki niwelujące nierówności podłoża w zakresie h-8mm. Wysoka jakość i solidne wykonanie pozwolą Ci cieszyć się stabilną i wytrzymałą podstawą. Już nigdy obiady czy napoje klientów nie będę uciekały ze stołu ze względu na nierówne podłoże. Sprawdź pełną ofertę, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

 • Podstawy o kolumnie drewnianej

  Podstawy stołów drewniane, nogi do stołu drewniane o drewnianej nodze / nogach, a bazie ciężkiej, solidnej wykonanej z żeliwa lub stalowe malowane proszkowo. Wysoka jakość podstaw do stołu dostępnych w różnych kolorach drewna. Podstawy można zamówieć o kolumnie drewnianej w stanie surowym (nie lakieorwane) lub malowane bejcą w różnych kolorach. Możliwość zamówienia podstawy drewnianej o różnych wysokościach.

 • Podstawy przykręcane do podłoża

  Podstawy stołu, nogi do stołu mocowane do podłogi wykonane ze stali lakierowanej lub ze stali nierdzewnej INOX o różnych wysokościach. Solidne i mocne podstawy do stołu przykręcane do podłoża. Możliwość wykonania podstawy na dowolną wysokość.

 • Podstawy metalowe

  Podstawy stołów metalowe przeznaczone do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Podstawy metalowe do stosowania w kuchni, jadalni, kawiarni, hotelu czy restauracji. Nogi do stołu wykonane z metalowych rur o powłoce chromowanej, galwanicznej satynie bądź malowane proszkowo w różnych kolorach RAL. Metalowe podstawy dostepne o różnych kształtach i przeznaczeniu do różnych wielkości blatów. Solidne i mocne nogi metalowe do stołu, stolika. Różnorodność podstaw do stołów wykonanych z metalu pozwala na wyposażenie każdego wnętrza. Sprawdź całą ofertę podstaw metalowych.

 • Podstawy aluminiowe

  Podstawy stołów aluminiowe przeznaczone głównie do stosowania na zewnątrz w wilgotnym środowisku np. na basenach. Nogi do stołu wykonane z lekkiego aluminium przeznaczone na zewnątrz. Lekkie podstawy ze stopkami regulowanymi, niwelującymi nierówności podłoża. Estetyczne i lekkie ułatwiające przenoszenie stolików. Podstawy do stołu także w wersji składanej, co ułatwia ich przechowywanie w okresie zimowym.

 • Podstawy składane
  Podstawy składane do stołu, nogi składane do stołów. Solidne składane nogi stołu dzięki czemu możemy zaoszczędzić powierzchnie biurowe, konferencyjne czy kuchenne. Składane podstawy stołów w różnych kolorach.
 • Stelaże ramowe

  Solidne stelaże ramowe o nogach o przekroju kwadratowym lub okrągłym połączonych ze sobą belkami. Stelaże ramowe występują w różnych kolorach i rozmiarach. Szczegółowy opis stelaża ramowego znajduje się w opisie każdego produktu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

 • Podstawy do dużych blatów

  Podstawy do dużych blatów. Solidne i stabilne podstawy stołów przeznaczone do blatów o dużych rozmiarach. Ciężkie podstawy to podstawa stabilności i solidności. Podstawy stołów z przeznaczeniem do dużych blatów zostały wykonane z myślą o kawiarniach, restauracjach, salach konferencyjnych, salach weselnych czy pubach i barach. Zapotrzebowanie na tego typu podstawy wzrasta, a my staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom. Stabilna podstawa do stołu to większe zadowolenie klienta. Sprawdź także inne nasze oferty podstaw do stołów. W razie jakichkolwiek pytań prosimy pisać - postaramy się pomóc Państwu w każdej kwestii.

 • Podstawy do stołów CONTINEW

  Nowoczesne podstawy do stołów do zastosowań w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Solidne podstawy do stołu wykonane ze stali malowanej proszkowo na różne kolory. W standardzie malowane na kolor czarny i biały. Podstawy do stolików dostępne o różnych wysokościach - standardowej 72cm oraz wysokiej do stolików barowych h-106cm. Stabilne podstawy zostały wyposażone w regulowane stopki, dzięki którym możemi zniwelować nierowności podłoża. Nowoczesny design podstaw odmieni nie jedno pomieszczenie. Podstawy do stołów CONTINEW polecane w szczególności do wyposażenia hoteli, restauracji, kawiarni i barów. Wytrzymałość i solidność to podstawa zadowolenia klienta - wykorzystaj to z podstawami do blatów CONTINEW.

 • Podstawy do stołu FLAT INSIDE

  Podstawy do stołu z wykorzystaniem nowoczesnej technologia FLAT® składającej się z hydraulicznych PADów (Patented Actuator Device), które zostały zamontowane wewnątrz podstawy stołu. Wszystkie punkty mające kontakt z podłożem posiada hydrauliczny cylinder, który jest wzajemnie połączony wężykami z wtłoczonym płynem. Gdy jedna ze stóp podstawy ma kontakt z podłożem, płyn będący w cylindrze pod względem nacisku popłynie do cylindrów w pozostałych stopach podstawy stołu. Następnie zastosowany zawór w wężykach zablokuje dalszy przepływ płynów. Po przemieszczeniu podstawy stołu zawór ponownie odblokuje przepływ płynów. Nowoczesny system hydraulicznych PADów dostosuje się do niemalże każdej nierówności podłoża. Sprawdź nowoczesne zastosowanie podstaw do stołu FLAT® INSIDE.

 • Stoliki barowe

  Nowoczesne i solidne stoliki barowe przeznaczone do klubów, pubów, kawiarni czy barów szybkiej obsługi. Stoliki o różnej wysokości i o różnych rozmiarach blatów. Stolik bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Idealnie pasują przy zastosowaniu z hokerami barowymi czy krzesłami do kawiarni i jadalni. Stoły i stoliki przystosowane do pomieszczeń użyteczności publicznej. Blaty stołów dostępne w różnych kolorach.