Blaty stołów

Informacja

Promocje

Blaty stołów

Szeroka oferta blatów do stołu wykonywana m.in. z melaminy, płyty wiórowej, z płyty MDF, blaty ze sklejki  czy blaty kompaktowe. Różnego rodzaju blaty do stołu występują o róznych rozmiarach (zobacz szczegóły w każdym rodzaju z blatów). W ofercie prezentujemy Państwu blaty do stołów wykonane z płyty melaminowej o grubości 25mm, 36mm czy 50mm. Do zaoferowania są także bardzo wytrzymałe blaty stołów kuchennych TOPALIT z zastosowaniem do wewnątrz jak i na zewnątrz (odporne na warunki atmosferyczne). Blaty stołów dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i o różnych kształtach. W wybranych modelach blatów również do wyboru są krawędzie blatów według Państwa oczekiwań. Do blatów z zastosowaniem na zewnątrz polecamy także blaty TLL o rdzeniu i krawędzi wykonanego z wytrzymałego HPLu.

Blaty stołów 

Wybierz jedną z podkategorii

Podkategorie

 • Blaty TOPALIT (na zewnątrz)

  Blaty ogrodowe. Wyciskana forma blatu kuchennego, blatu kawiarnianego odporna m.in. na wysoką temperaturę, warunki atmosferyczne, zadrapania, żar papierosa, zaplamienia, promienie UV, ciężkie przedmioty.

 • Blaty MELAMINOWE TOP25

  Blaty kuchenne, melaminowe wysokiej jakości o grubości blatu 25 mm z 2 mm obrzeżem ABS, które zabezpiecza przed uszkodzeniem blatu.

 • Blaty MELAMINOWE TOP 36

  Blaty melaminowe o grubości 36 mm z obrzeżem aluminiowym - nowoczesny styl - RÓŻNE KOLORY

 • Blaty MELAMINOWE TOP 50

  Blaty melaminowe o grubość blatu 50 mm i obrzeżu blatu z tworzywa ABS w kolorze identycznym jak powierzchnia blatu

 • Blaty LAMINOWANE

  Blaty laminowane, o dużej wytrzymałości o grubości 23 mm. Blaty laminowane cechują się wysoką jakością. Blaty laminowane wykonywane są o różnych rozmiarach i w różnych kolorach.