Kategorie

Informacja

Promocje

 CZAS REALIZACJI

Termin realizacji zamówień wynosi od 2 dni roboczych do 50 dni roboczych w zależności od wybranego  modelu. Czas liczony jest od daty przyjęcia zamówienia przez firmę KAMILA MEBLE lub daty zaksięgowania wpłaty na rachunek bankowy KAMILA MEBLE.

Czas realizacji na krzesła drewniane firmy Paged Meble wynosi 6-7 tygodni.


Okres oczekiwania na dostawę jest zależny również od stanów magazynowych (np. od wybranego rodzaju produktu, od dostępności wybranego koloru drewna, tkaniny czy modelu).
W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany przez firmę Kamila Meble o danej sytuacji i związanym z tym czasie realizacji zamówienia.

Dla Państwa pełnego bezpieczeństwa, po złożeniu zamówienia, otrzymają Państwo w przeciągu 48h potwierdzenie możliwości realizacji zamówienia.

Naszą rzetelność mogą Państwo sprawdzić także poprzez otrzymane pozytywne komentarze na aukcjach Allegro - zobacz tutaj.

 

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt:

» E-mail:  info@kamilameble.pl,

» Telefon.: +48 89 543-74-53,

» Kom.: +48 603-456-210,

» GG: Kamila Meble

                

 

Jeżeli nie mogą zdecydować się Państwo na wybór odpowiedniego fotela gabinetowego bądź krzesła biurowego zapraszamy do kontaktu z nami bądź poczytania na naszym blogu o ergonomicznych fotelach i krzesłach biurowych.

 

Blog: Kamila Meble - ergonomiczne krzesła biurowe

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

 

Zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów!