Kategorie

Informacja

Promocje

KOSZTY DOSTAWY

Dostawy zamówionego towaru w sklepie Kamila Meble realizowane są na terenie całej Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, UPS, SCHENKER oraz własnym transportem przez firmę KAMILA MEBLE.

Koszt dostawy jest darmowy przy zakupie powyżej 500zł i płatności przelewem.

Przy wyborze opcji płatności za pobraniem u kuriera doliczana jest zawsze kwota +15zł brutto.

Koszt transportu przy zakupie poniżej 500 zł (przy płatności przelewem) wynosi 20zł brutto.

 

Meble biurowe, stoły konferencyjne, stoły drewniane, sofy czy ławki do poczekalni czy duże fotele gabinetowe wysyłamy tylko po dokonaniu płatności przelewem. Nie wysyłamy ich za pobraniem.

Zapytaj nas o swoje zamówienie - transport wycenimy indywidualnie!

 

UWAGA WAŻNE!

Transport na pozostałe meble biurowe (tj. biurka, regały, kontenery, szafy biurowe itp.) oraz meble gabinetowe KINETIK kalkulowany jest indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia oraz od odległości od produkcji, ponieważ są one dowożone własnym transportem, złożone i gotowe do użytku (biurka i stoliki w 2 opakowaniach do montażu). Dane meble wysyłamy jedynie po dokonaniu płatności przelewem.

Dostarczamy je głównie do dużych miejscowości. Jeżeli wartość zamówienia na same meble biurowe tj. biurka, regały, szafy, kontenery biurowe itp. (nie dotyczy krzeseł i foteli) przekroczy wartość 5000 zł netto to dostawa jest całkowicie darmowa w każde miejsce w Polsce. Zapytaj nas o swoje zamówienie!

Zapytaj nas o swoje zamówienie - transport wycenimy indywidualnie! Przy wycenie indywidualnej istnieje możliwość uzyskania korzystniejszych cen! Zapraszamy!

 

UWAGA!!!
Kurier nie ma obowiązku wnoszenia mebli o rozmiarach gabarytowych powyżej 30kg.

Dostawa naszego asortymentu odbywa się przeważnie w godzinach od 9:00 do 16:00. Dostawa po godzinie 16:00 jest dodatkowo płatna. Cena ustalana indywidualna.

 

Naszą rzetelność mogą Państwo sprawdzić także poprzez otrzymane pozytywne komentarze na aukcjach Allegro - zobacz tutaj.

 

Zapraszamy do współpracy !

Kamila Meble