Kategorie

Informacja

Promocje

 

Jak wybrać odpowiednie hokery barowe, krzesła barowe do wysokości blatu kuchennego czy naszego barku w mieszkaniu ?

 

Jak dostosować i wybrać odpowiedni hoker barowy do potrzeb w naszej kuchni, jadalni czy choćby w barze? Jest to bardzo częste pytanie zadawane przez klientów. Postaramy się zatem to opisać.

 

Zacznijmy od początku. Szczególnie przy montowaniu kuchni, proejktowaniu barów, pubów itd. blaty kuchenne czy lady barowe zamieszczane są na różnej wysokości. Oczywiście w zależności od potrzeb. Natomiast potrzebne są nam odpowiednie hokery barowe, które dadzą nam komfort i satysfakcję podczas użytkowania. Tak, aby podczas posiłku nie być zgarbionym, bądź nie zaglądać zbyt nisko do talerza. :)

 

Najważniejsze podczas wyboru krzesła barowego jest ustalenie wyskości hokera, a mianowicie wysokości od ziemi do siedziska. Tak, aby nasza sylwetka podczas pracy przy blacie czy spożywania posiłku była idealna i pozwoliła zadbać o komfort użytkowania.

 

Aby dobrać odpowiednią wysokość hokera barowego kolejną czynnością jest zmierzenie  wysokości od podłoża do wierzchu blatu (do górnej części blatu). Następnie od tej wysokości należy odjąć (w zależności oczywiście od wzrostu użytkownika) ok. 27-30 cm. Osoby wyższe odejmują więcej centymetrów, niższe oczywiście mniej.

 

Odległość siedziska od blatu (27-30cm) jest to standard, umożliwiające uzyskanie jak największego komfortu podczas siedzenia.

 

Bardzo dobrym wyborem są hokery barowe o regulowanej wysokości, gdzie każda osoba może ustawić wysokość odpowiednią dla swojego wzrostu. Niestety jak wszystko ma swoją wadę. Jest to mianowicie podnośnik pneumatyczny, który ma swoją "żywotność" i czasami bywa zawodny.

 

Mamy nadzieję, iż choć w pewnej kwestii zdołaliśmy Państwu pomóc. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

 

Zapraszamy również do zapoznanai się z naszą ofertą na hokery barowe, hokery kuchenne.

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Kamila Meble

http://kamilameble.pl