Krzesła szkolne do szkoły Entelo

Krzesła obrotowe i szkolne Entelo

Krzesła szkolne Entelo to przede wszystkim ochrona zdrowia poprzez kształtowanie właściwej postawy zarówno wśród dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

 

Dobre krzesła szkolne to linia produktów profilaktycznych, będących synonimem doskonałych rozwiązań technicznych, ergonomicznych i nowoczesnego designu, skierowanych do placówek oświatowych, w szczególności szkół i przedszkoli. 

Ergonomiczne krzesło szkolne to także idealny produkt pozwalający na stworzenie optymalnego środowiska pracy i wypoczynku w zaciszu domowym.

 

Krzesła szkolne Entelo zostały opracowane przy udziale naukowców wielu dziedzin (m.in.: ortopedii, ergonomii, fizjoterapii, biomechaniki, modelowania 3D), będąc odpowiedzią na problemy kręgosłupa oraz pleców, stanowiąc środek prewencyjny w zakresie sprawności fizycznej.

  

Krzesła ergonomiczne do szkół poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują prawidłową pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa. W opinii terapeutów i specjalistów z dziedziny rehabilitacji ruchowej Krzesła Entelo poprzez innowacyjne krzywizny konstrukcyjne wyzwalają samokontrolę w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia.

  

Krzesła szkolne Entelo są udokumentowane certyfikatami i atestami potwierdzającymi unikalne właściwości krzesła powoduje, że w zakresie profilaktyki wad postawy u dzieci i młodzieży, ergonomiczne krzesło Entelo stanowi optymalne rozwiązanie, wyprzedzając światowe trendy.

  

Dobre Krzesła szkolne Entelo to produkty polskie, wykonane zgodnie z obowiązującą normą PN-EN 1729-1:2007, a ich wzór został zastrzeżony prawie na całym świecie.

 

 • Krzesło PETIT WK+P Black

  426,55 zł -5% 449,00 zł

  Krzesło PETIT WK+P Black

  Krzesło Petit to kolekcja krzeseł młodzieżowych o ergonomicznym kształcie siedziska dostosowanym do wzrostu użytkownika. Krzesła Petit WH+P Black to model w wersji czarnej z dodatkową opcją o wydłużonej kolumnie, z podnóżkiem oraz ze stopkami (ze względu bezpieczeństwa) - jest to rozwiązanie dla wysoko umieszczonego blatu biurka dla młodszych dzieci. Model dostępny w dwóch rozmiarach kubełka.

 • Krzesło PERTO 4L

  759,05 zł -5% 799,00 zł

  Krzesło PERTO 4L

  Krzesło PERTO 4L to model konferencyjny, którego  ergonomia ubrana w elegancką formę gwarantuje użytkownikowi maksymalny komfort podczas wielogodzinnych spotkań. W krześle PERTO wykorzystano najwyższej jakości tkaniny i podzespoły, które akcentują jakość tego modelu. Krzesło PERTO występuję w trzech kolorach stelaża: czary, biały lub chrom.

 • Krzesło PERTO

  730,55 zł -5% 769,00 zł

  Krzesło PERTO

  Krzesło PERTO to ergonomia w eleganckiej formie. Najwyższej jakości tkaniny i podzespoły w połączeniu z precyzyjnym wykończeniem akcentują jego jakość. Model Perto występuję w trzech kolorach podzespołów: czarny, biały oraz chrom. Model posiada regulowane podłokietniki w 2 płaszczyznach: góra-dół i nakładki przesuwane przód-tył.

 • Krzesło SLIM 4L

  474,05 zł -5% 499,00 zł

  Krzesło SLIM 4L

  Krzesło Slim 4L to ergonomia ubrana w elegancką formę krzesła konferencyjnego. Najwyższej jakości tkaniny i kształt stelaża w minimalistycznym stylu precyzują jakość modelu. Model Slim przeznaczony zarówno do biura jak i na sale konferencyjne. Występuję w trzech kolorach metalu: czary, biały lub chrom. Model na stelażu o 4 nogach ze stopkami.

 • Krzesło SLIM

  540,55 zł -5% 569,00 zł

  Krzesło SLIM

  Krzesło Slim to ergonomia ubrana w elegancką formę. Najwyższej jakości tkaniny i kształt stelaża w minimalistycznym stylu precyzują jakość modelu. Model Slim przeznaczony zarówno do biura jak i na sale konferencyjne. Występuję w trzech kolorach metalu: czary, biały lub chrom. Model wyposażony w podłokietniki oraz kółka ułatwiające poruszanie.

 • Krzesło NERO V ARM

  569,05 zł -5% 599,00 zł

  Krzesło NERO V ARM

  Krzesło NERO V ARM to model konferencyjny posiadający miękkie tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach. Model NERO V ARM z podłokietnikami wykonany na stalowej płozie o średnicy fi-25mm w kolorze czarnym lub chromowanym. Krzesło NERO V na płozie występuje w różnych rodzajach i kolorach tapicerek.

 • Krzesło NERO V

  512,05 zł -5% 539,00 zł

  Krzesło NERO V

  Krzesło NERO V to model konferencyjny posiadający miękkie tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach. Model NERO V bez podłokietników wykonany na stalowej płozie o średnicy fi-25mm w kolorze cchromowanym. Krzesło NERO V na płozie występuje w różnych rodzajach i kolorach tapicerek.

 • Krzesło NERO

  597,55 zł -5% 629,00 zł

  Krzesło NERO

  Krzesło NERO to model posiadający miękkie tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach. Model NERO posiada regulowane podłokietniki oraz czarną podstawę dolną wykonaną z tworzywa z dodatkiem włókna szklanego lub z aluminium polerowanego. W zestawie znajdują się kółka miękkie umożliwiające ruch krzesła zarówno po powierzchniach twardych jak i wykładzinach.

 • Krzesło DUO MAX White

  559,55 zł -5% 589,00 zł

  Krzesło DUO MAX White

  Krzesła DUO MAX White to linia krzeseł obrotowych posiadająca parametry ergonomiczne, które odpowiadają za zachowanie prawidłowej postawy osoby siedzącej. Duo Max występuje w ośmiu rodzajach tkanin i dwóch kolorach komponentów – czarnym lub białym.  Model posiada regulowane góra-dół podłokietniki.

 • Krzesło DUO MAX Black

  512,05 zł -5% 539,00 zł

  Krzesło DUO MAX Black

  Krzesła DUO MAX Black to linia krzeseł obrotowych posiadająca parametry ergonomiczne, które odpowiadają za zachowanie prawidłowej postawy osoby siedzącej. Duo Max występuje w ośmiu rodzajach tkanin i dwóch kolorach komponentów – czarnym lub białym.  Model posiada regulowane góra-dół podłokietniki.

 • Krzesło UNI PLUS

  455,05 zł -5% 479,00 zł

  Krzesło UNI PLUS

  Krzesło Uni Plus konferencyjne z pulpitem do pisania to model krzesła konferencyjnego biurowego umożliwiający komfortowe i  wielogodzinne uczestnictwo w spotkaniach czy salach lekcyjnych. Posiada miękkie, tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach występujące w ośmiu rodzajach tkanin. Krzesło wykonane na stelaży metalowym w kolorze czarnym.

 • Krzesło UNI KONF

  379,05 zł -5% 399,00 zł

  Krzesło UNI KONF

  Krzesło Uni konferencyjne to model krzesła konferencyjnego biurowego umożliwiający komfortowe i  wielogodzinne uczestnictwo w spotkaniach. Posiada miękkie, tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach występujące w ośmiu rodzajach tkanin. Krzesło wykonane na stelaży metalowym w kolorze czarnym.

 • Krzesło UNI OBR

  502,55 zł -5% 529,00 zł

  Krzesło UNI OBR

  Krzesło Uni to model krzesła obrotowego umożliwiający komfortową, wielogodzinną pracę. Posiada miękkie, tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach występujące w ośmiu rodzajach tkanin. Regulowane podłokietniki z tworzywa sztucznego umożliwiają optymalne ustawienie wysokości.

 • Krzesło POCKET 6 Plus Soft

  755,25 zł -5% 795,00 zł

  Krzesło POCKET 6 Plus Soft

  Krzesło Pocket 6 Plus Soft to połączenie ergonomicznego siedziska z tapicerowanym elementem na siedzisku. Krzesło z pulpitem do pisania oraz z funkcjonalną podstawą w kolorze szarym umożliwiającą maksymalne wykorzystanie przestrzeni pod krzesłem. W standardzie znajdują się kółka miękkie umożliwiające ruch krzesła zarówno po powierzchniach twardych jak i wykładzinach.

 • Krzesło POCKET 6 Plus

  726,75 zł -5% 765,00 zł

  Krzesło POCKET 6 Plus

  Krzesło Pocket 6 Plus to połączenie ergonomicznego siedziska w różnych kolorach z pulpitem do pisania oraz z funkcjonalną podstawą w kolorze szarym umożliwiającą maksymalne wykorzystanie przestrzeni pod krzesłem. W standardzie znajdują się kółka miękkie umożliwiające ruch krzesła zarówno po powierzchniach twardych jak i wykładzinach.

 • Krzesło POCKET 6 Soft

  441,75 zł -5% 465,00 zł

  Krzesło POCKET 6 Soft

  Krzesło Pocket 6 Soft to połączenie ergonomicznego siedziska z tworzywa sztucznego z elementem tapicerowanym na siedzisku z funkcjonalną podstawą w kolorze szarym umożliwiającą maksymalne wykorzystanie przestrzeni pod krzesłem. W standardzie znajdują się kółka miękkie umożliwiające ruch krzesła zarówno po powierzchniach twardych jak i wykładzinach.