SZYBKA WYSYŁKA 24H

Informacja

Promocje

SZYBKA WYSYŁKA 24H

Szybka wysyłka to produkty w większości dostępne na magazynie i wysyłane w terminie 2-3 dni roboczych. Wybrane modele krzeseł wysyłane są w nieco dłuższym terminie ok. 5-10 dni roboczych. Szybka wysyłka to oferta wysokiej jakości produkty w atrakcyjnie niskich cenach. Tanie i nowoczesne krzesła do kuchni czy jadalni, krzesła biurowe, fotele obrotowe, stoły konferencyjne czy biurka i kontenery biurowe. W ofercie specjalnej również nowoczesne biurka komputerowe, kontenery biurowe oraz taborety metalowe.

SZYBKA WYSYŁKA 24H 
Wybierz jedną z podkategorii

Podkategorie

 • Biurka biurowe

  Nowoczesne biurka komputerowe, biurka biurowe do domu, do biura czy biurka do sal konferencyjnych i biur rachunkowych.

 • Kontenery metalowe

  Nowoczesne i solidne kontenery metalowe, biurowe do biurek. Kontenery biurowe mogą zostać umieszczone zarówno pod biurkiem lub obok biurka. Mobilne kontnery metalowe na kółka w różnych kolorach.

 • Fotele biurowe

  Wygodne i nowoczesne fotele biurowe do biura w szybkiej wysyłce do 7 dni roboczych. Fotele biurowe obrotowe na kółkach do dywanów czy powiarzchni twardych np. panele, które zabezpieczają przed zarysowaniem podłoża. Fotele o oparciu miękkim i tapicerowanym lub siatkowym. Wszystko w szybkiej wysyłce dla zaspokojenia Państwa potrzeb. W razie jakichkolwiek pytań slużymy pomocą - info@kamilameble.pl .

   

  Eleganckie fotele obrotowe pasujące do klasycznych i nowczesnych gabinetów. Do wyboru w fotelach obrotowych są najwyższej klasy materiały tapicerskie, a także różne wersje elementów metalowych. Fotele obrotowe o oparciach tapicerowanych lub wykonanych z przewiewnej siatki. Fotele obrotowe wyposażane w najnowocześniejsze mechanizmy ruchowe dbające o nasz komfort podczas wielogodzinnej pracy przy biurku.

 • Krzesła biurowe

  Wygodne krzesła biurowe, krzesła obrotowe do biurka dostępne w różnych kolorach oraz różnymi mechanizmami do wielogodzinnej pracy oraz relaksu. Wygodne krzesła obrotowe o oparciu siatkowym lub tapicerowanym.

 • Krzesła do sal konferencyjnych

  Krzesła do sal konferencyjnych, nowoczesne krzesła do poczekalni, biura i sal konferencyjnych. Idealne krzesła do biura dla klientów dostępne w różnych kolorach tkanin i metalu. Solidne i stabilne modele renomowanych producentów. Krzesła solidne i sprawdzone z wieloletnią gwarancją. Sprawdź i wybierz model odpowiedni do Twojego wnętrza, który odmieni zarówno Twoje jak i Klienta spojrzenie.

 • Ławki na korytarz

  Ławki do poczekalni w ofercie szybka wysyłka to solidne i stabilne ławki wykonane na konstrukcji metalowej. Siedziska ławek wykonane z mocnego tworzywa dostępnego w różnych kolorach. Szybka wysyłka to dostawa ławek na czas w terminie do 3-7 dni roboczych. Termin wysyłki ławek uzależniony jest od ilości zamówienia. Solidne i stabilne lawki do poczekalni z 3-letnią gwarancją. Dodatkowym atutem ławek jest ich powierzchnia, którą możemy w łatwy i przyjemny sposób wyczyścić.

 • Krzesła do kuchni

  Wygodne krzesła do kuchni, do jadalni, krzesła kuchenne do domu, pubu, restauracji czy hotelu. Wygodne krzesła do kuchni i jadalni dostepne w różnych kolorach metalu, drewna i tkanin.

 • Krzesła barowe hokery

  Wysokie krzesła barowe hokery metalowe o różnej wysokości i dostępne w różnych kolorach metalu oraz tkaniny. Hokery regulowane za pomocą podnośnika pneumatycznego.

 • Taborety
  Taborety metalowe, wygodne taborety do kuchni i do jadalni. Taborety o mocnej konstrukcji metalowej dostępnej w różnych kolorach metalu, drewna oraz tkaniny.
 • Podstawy stołów
  Nowoczesne podstawy stołów o konstrukcji metalowej. Podstawy stołu dostępne o różnej wysokości i koloru metalu. Solidna i stabilne nogi do stołu.
 • Stoły składane do sal...

  Stoły konferencyjne, stołu składane na solidnej metalowej podstawie dostępnej w różnych kolorach. Stopki stołów regulowane lub stołu konferencyjne o składanej konstrukni.