Krzesła drewniane krzesła Ludwik do hoteli restauracji

Krzesła drewniane

Wygodne i solidne krzesła drewniane do hoteli czy restauracji, a także do mieszkania. Krzesła drewniane, pokojowe także pasujące do kuchni i jadalni. Solidne i mocne krzesła drewniane tylko polskich producentów. Krzesła drewniane wystepują o nogach prostych lub rzeźbionych w stylu Ludwik. Oparcia krzeseł wykonane z drewna, tapicerowane lub o oparciu pikowanym. Krzesła drewniane objęte są gwarancją na minimum 2 lata na całą konstrukcję krzesła. Wygodne i profilowane krzesła drewniane o siedzisku z bąbką ciętą, wykonane na pasach lub na sprężynach. Szczegóły każdego modelu znajdą Państwo w poszczególnym opisie wybranego modelu.

Siedziska w większości krzeseł drewnianych występują w 3 wariantach:

   - płyta MDF,

   - sprężyny SP BH,

   - pasy elastyczne.

W zależności od modelu krzesła stosowane są dedykowane rozwiązania, a w oparciach krzeseł i foteli zastosowano tylko i wyłącznie pasy elastyczne o rozciągliwości 60% - to optymalne rozwiązanie dla zachowania wysokiego komfortu użytkowania.

Pianki poliuretanowe stosowane w krzesłach i fotelach drewnianych pochodzą od czołowego producenta Eurofoam Polska (firma należąca do grupy Eurofoam), który jest liderem branży poliuretanowej na rynku europejskim. Nowoczesny park maszynowy oraz wysokie standardy naszego dostawcy są dla nas gwarancją powtarzalności poszczególnych partii pianek.

 • Krzesło A-0501 Tari

  320,00 zł

  Krzesło A-0501 Tari

  Krzesło składane A-0501 Tari to drewniane krzesło lakierowane na różne kolory. Wygodne w przechowywaniu krzesło wykonane z drewna bukowego. Krzesła drewniane składane łatwe w czyszczeniu oraz łatwe w składaniu i przechowywaniu. Solidne i wytrzymałe krzeseło drewniane składane. 

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Krzesło A-0336 AKKA

  350,00 zł

  Krzesło A-0336 AKKA

  Wygodne, drewniane krzesło A-0336 AKKA to solidne krzesło wykonane z drewna bukowego. Wygodne i eleganckie krzesło wzbogacone o elementy gięte i gładkie siedzisko. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość. Wygodne krzesło A-0336 AKKA do restauracji, hoteli i kawiarni.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Krzesło A-0336 AKKA Tap

  400,00 zł

  Krzesło A-0336 AKKA Tap

  Wygodne, drewniane krzesło A-0336 AKKA Tap to solidne krzesło wykonane z drewna bukowego o tapicerowanym siedzisku. Wygodne i eleganckie krzesło wzbogacone o elementy gięte i tapicerowane siedzisko. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość. Wygodne krzesło A-0336 AKKA do restauracji, hoteli i kawiarni.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Krzesło A-5910

  330,00 zł

  Krzesło A-5910

  Drewniane krzesło A-5910 to model, który przenosi nas do lat 70. Jego prostota sprawia, że dopasuje się do stylu wielu różnych jadalni czy kuchni. Nadano mu ergonomiczny kształt i wykonano ze szlachetnego drewna bukowego i sklejki fornirowej. Wzornictwo popularnego przed laty stylu sprawdzi się zarówno w mieszkaniu, jak i klimatycznym lokalu.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Krzesło A-18

  320,00 zł

  Krzesło A-18

  Krzesło A-18 to ponadczasowy model, towarzyszący już kilku pokoleniom. Prosty i elegancki mebel od XIX wieku wzbogaca swoim klasycznym wzornictwem wnętrza salonów, jadalni i kawiarni na całym świecie.  Krzesła A-18 w znacznej mierze powstają ręcznie w procesie gięcia bukowego drewna. Lekka forma zapewnia im czołową pozycję wśród meblowych klasyków.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Krzesło A-18 TAP

  375,00 zł

  Krzesło A-18 TAP

  Krzesło A-18 TAP o tapicerowanym siedzisku to model, towarzyszący już kilku pokoleniom. Prosty i elegancki mebel od XIX wieku wzbogaca swoim klasycznym wzornictwem wnętrza salonów, jadalni i kawiarni na całym świecie.  Krzesła A-18 TAP w znacznej mierze powstają ręcznie w procesie gięcia bukowego drewna. Lekka forma zapewnia czołową pozycję.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Krzesło A-16

  350,00 zł

  Krzesło A-16

  Krzesło A-16 to klasyczny przedstawiciel linii wiedeńskich thonetowskich mebli. Model A-16 jest doceniany od pokoleń - elegancka, szlachetna estetyka jest zasługą tradycyjnego wzornictwa i rzemiosła wykorzystywanego w produkcji mebli Fameg. Krzesło A-16 wyróżnia się zastosowaniem delikatnych zdobień i widoczną dbałością o detal.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Krzesło A-31

  440,00 zł

  Krzesło A-31

  Drewniane krzesło A-31 to solidne krzesło wykonane z giętego drewna bukowego. Jego wyjątkowa prostota i elegancja wzbogacona o elementy miękkie, tapicerowane w siedzisku. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość. Wytrzymałe i wygodne krzesło A-31 idealne do restauracji, hoteli czy kawiarni.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Krzesło A-14

  320,00 zł

  Krzesło A-14

  Krzesło A-14 to ponadczasowy model, towarzyszący już kilku pokoleniom. Prosty i elegancki mebel od XIX wieku wzbogaca swoim klasycznym wzornictwem wnętrza salonów, jadalni i kawiarni na całym świecie.  Krzesła A-14 w znacznej mierze powstają ręcznie w procesie gięcia bukowego drewna. Lekka forma zapewnia im czołową pozycję wśród meblowych klasyków.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Krzesło A-4

  460,00 zł

  Krzesło A-4

  Słynne, ręcznie gięte krzesło A-4 Michaela Thoneta. W XIX wieku siadano na nim w słynnej kawiarni Café Daum. Od tamtej pory nazywane jest krzesłem wiedeńskich kafejek. Drewniane krzesło A-4 firmy Fameg o bardzo dobrym porfilu i dużym komforcie siedzenia. Idealne krzesło do hotelu, kawiarni czy restauracji.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Krzesło A-10

  550,00 zł

  Krzesło A-10

  Drewniane krzesło A-10 uzyskało przydomek krzesła bistro. Jest potomkiem słynnego „krzesła numer 14” produkowanego od 1859 roku – wywodzi się bezpośrednio z tej, klasycznej już, linii. Jego nieprzemijalna prostota i elegancja wzbogacona o elementy miękkie, tapicerowane. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Fotel B-9

  460,00 zł

  Fotel B-9

  Ponadczasowy, klasycznie ręcznie gięty fotel B-9. Wykorzystywany często w projektach znanego i cenionego francuskiego architekta Le Corbusiera. Gięty fotel B-9 drewniany przeznaczony do gastronomii, restauracji, hoteli czy kawiarni.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Fotel B-9/1

  625,00 zł

  Fotel B-9/1

  Ponadczasowy, klasycznie ręcznie gięty fotel B-9/1 z elementami tapicerowanymi. Wykorzystywany często w projektach znanego i cenionego francuskiego architekta Le Corbusiera. Gięty fotel B-9 drewniany przeznaczony do gastronomii, restauracji, hoteli czy kawiarni.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Krzesło A-0537 STICK...

  375,00 zł

  Krzesło A-0537 STICK Twarde

  Stylowe krzesło A-0537 STICK Twarde to wyjątkowy model krzesła o stelażu wykonanym z drewna bukowego. Nowoczesna forma w stylu vintage. Wygodę siedzenia zapewnia wyprofilowana, lekka konstrukcja, smukłe szczebelki oparcia z charakterystycznie wygiętą w łuk poprzeczką i siedzisko w wyjątkowym kształcie podkowy.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Krzesło A-0537 STICK

  435,00 zł

  Krzesło A-0537 STICK

  Stylowe krzesło A-0537 STICK to wyjątkowy model krzesła o stelażu wykonanym z drewna bukowego. Nowoczesna forma w stylu vintage. Wygodę siedzenia zapewnia wyprofilowana, lekka konstrukcja, smukłe szczebelki oparcia z charakterystycznie wygiętą w łuk poprzeczką i siedzisko w wyjątkowym kształcie podkowy, z delikatnym otaczającym je rondem.  

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Krzesło A-0246

  335,00 zł

  Krzesło A-0246

  Drewniane krzesło A-0246 to solidne krzesło wykonane z giętego drewna bukowego. Wygodne i eleganckie krzesło wzbogacone o elementy gięte i gładkie siedzisko z możliwością wykonania specjalnego tłoczenia. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość. Wygodne krzesło A-0246 do restauracji, hoteli czy kawiarni.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.