Krzesła drewniane krzesła Ludwik do hoteli restauracji

Krzesła drewniane

Wygodne i solidne krzesła drewniane do hoteli czy restauracji, a także do mieszkania. Krzesła drewniane, pokojowe także pasujące do kuchni i jadalni. Solidne i mocne krzesła drewniane tylko polskich producentów. Krzesła drewniane wystepują o nogach prostych lub rzeźbionych w stylu Ludwik. Oparcia krzeseł wykonane z drewna, tapicerowane lub o oparciu pikowanym. Krzesła drewniane objęte są gwarancją na minimum 2 lata na całą konstrukcję krzesła. Wygodne i profilowane krzesła drewniane o siedzisku z bąbką ciętą, wykonane na pasach lub na sprężynach. Szczegóły każdego modelu znajdą Państwo w poszczególnym opisie wybranego modelu.

Siedziska w większości krzeseł drewnianych występują w 3 wariantach:

   - płyta MDF,

   - sprężyny SP BH,

   - pasy elastyczne.

W zależności od modelu krzesła stosowane są dedykowane rozwiązania, a w oparciach krzeseł i foteli zastosowano tylko i wyłącznie pasy elastyczne o rozciągliwości 60% - to optymalne rozwiązanie dla zachowania wysokiego komfortu użytkowania.

Pianki poliuretanowe stosowane w krzesłach i fotelach drewnianych pochodzą od czołowego producenta Eurofoam Polska (firma należąca do grupy Eurofoam), który jest liderem branży poliuretanowej na rynku europejskim. Nowoczesny park maszynowy oraz wysokie standardy naszego dostawcy są dla nas gwarancją powtarzalności poszczególnych partii pianek.

 • Krzesło CAFE VII - PROMOCJA

  219,00 zł

  Krzesło CAFE VII

  Wygodne krzesło kawiarniane CAFE VII w wybarwieniu 1.007 (buk naturalny) do biura, poczekalni czy kuchni i kawiarni. Krzesło CAFE VII zostało wykonane z bukowej, profilowanej sklejki lakierowanej, bejcowanej. Krzesło CAFE VII posiada metalową, chromowaną ramę. Stylowe krzesło idealnie pasuje do pomieszczeń użyteczności zarówno pod względem wytrzymałości jak i estetyki.

  Czas realizacji 3-5 dni roboczych (dla zamówień powyżej 4 szt.)

  Pełną ofertę modelu zobaczysz tutaj - Krzesło CAFE VII

 • Stołek barowy KIDDY MDT-9970

  359,00 zł

  Stołek barowy KIDDY MDT-9970

  Stołek barowy KIDDY MDT-9970 to model wysokiego krzesełka dla dziecka do stołu. Idealne wysokie krzesło dziecięce zarówno do miejsc komercyjnych jak i mieszkania. Wysokie krzesełko drewniane Kiddy wykonane z najwyższej jakości drewna bukowego wykonywany w różnych kolorach. Krzesełko dziecięce idealnie sprawdza się w miejscach użyteczności publicznej, spełnia normy Certyfikat: BS EN 14988-1&2:2006 + A1:2012, BS EN 71-3:2013 .

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Fotel B-372 Windsor

  529,00 zł

  Fotel B-372 Windsor

  Fotel Windsor to kolekcja krzesła i fotela o charakterystycznej formie. Ręcznie szlifowane szczeble oparcia odsłaniają dekoracyjny wzór ze sklejki. Profilowane nogi, oparcie oraz łączyny nadają kolekcji bardzo rzeźbiarski charakter. To unikalny model fotela drewnianego Windsor, który lubi dominować we wnętrzach.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Krzesło A-372 Windsor

  409,00 zł

  Krzesło A-372 Windsor

  Krzesło Windsor to kolekcja krzesła i fotela o charakterystycznej formie. Ręcznie szlifowane szczeble oparcia odsłaniają dekoracyjny wzór ze sklejki. Profilowane nogi, oparcie oraz łączyny nadają kolekcji bardzo rzeźbiarski charakter. To unikalny model krzesła drewnianego Windsor, który lubi dominować we wnętrzach.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-1102/1 WAND Twarde

  449,00 zł

  Fotel B-1102/1 WAND Twarde

  Fotel B-1102/1 WAND Twarde to tradycyjny fotel w modnym stylu vintage. Wygodę siedzenia zapewnia wyprofilowana konstrukcja, smukłe i ręcznie szlifowane szczeble oparcia z charakterystycznie wygiętą w łuk poprzeczką oraz siedzisko w wyjątkowym kształcie podkowy. Szczeble oparcia i nogi mają delikatny kształt wrzeciona. Łagodne linie i miękkie, szerokie tapicerowane siedzisko zapewniają wygodę i przyjemność użytkowania. Fotel Wand zachwyca uniwersalnym charakterem i nieprzemijającą urodą.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Krzesło A-1102/1 WAND Twarde

  365,00 zł

  Krzesło A-1102/1 WAND Twarde

  Krzesło Wand Twarde to tradycyjny model krzesła w modnym stylu vintage. Wygodę siedzenia zapewnia wyprofilowana konstrukcja, smukłe i ręcznie szlifowane szczeble oparcia z charakterystycznie wygiętą w łuk poprzeczką oraz siedzisko w wyjątkowym kształcie podkowy. Szczeble oparcia i nogi mają delikatny kształt wrzeciona. Łagodne linie i miękkie, szerokie tapicerowane siedzisko zapewniają wygodę i przyjemność użytkowania. Krzesło Wand zachwyca uniwersalnym charakterem i nieprzemijającą urodą.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Krzesło A-1102/1 WAND Tap.

  415,00 zł

  Krzesło A-1102/1 WAND Tap.

  Krzesło Wand to tradycyjny model krzesła w modnym stylu vintage. Wygodę siedzenia zapewnia wyprofilowana konstrukcja, smukłe i ręcznie szlifowane szczeble oparcia z charakterystycznie wygiętą w łuk poprzeczką oraz siedzisko w wyjątkowym kształcie podkowy. Szczeble oparcia i nogi mają delikatny kształt wrzeciona. Łagodne linie i miękkie, szerokie tapicerowane siedzisko zapewniają wygodę i przyjemność użytkowania. Krzesło Wand zachwyca uniwersalnym charakterem i nieprzemijającą urodą.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Krzesło A-1505 Uma

  619,00 zł

  Krzesło A-1505 Uma

  Drewniane krzesło Uma to przede wszystkim zabawna i twórcza wizualizacja klasycznych krzeseł lat 60. Obłe kształty, elipsy tworzą zaskakujący efekt, a miękka, widoczna poduszka – delikatnie „zatopiona” w konstrukcji – nadaje tej kolekcji unikalny charakter. Solidne i wytrzymałe krzesło  drewniane tworzone od lat z tradycją.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-0031 Tulip.3 Tap.

  549,00 zł

  Fotel B-0031 Tulip.3 Tap.

  B-0031 Tulip.3 Tap. o tapicerowanym siedzisku to jeden z najpopularniejszych form foteli drewnianych tapicerowanych. Model często wykorzystywany w aranżacji bistro i kawiarniach. Fotel TULIP mają bardzo rozbudowaną rodzinę modeli: od sklejkowego oparcia, po pełne tapicerowanie, różną grubość tapicerowanego siedziska oraz drewniane fotele z podłokietnikami czy wysokie krzesła barowe.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Krzesło A-0031 Tulip.3 Tap.

  409,00 zł

  Krzesło A-0031 Tulip.3 Tap.

  Krzesło A-0031 Tulip.3 Tap. - o tapicerowanym siedzisku - to jedna z najpopularniejszych form krzeseł drewnianych tapicerowanych. Model często wykorzystywany w aranżacji bistro i kawiarniach. Krzesła TULIP.3 mają bardzo rozbudowaną rodzinę modeli: od sklejkowego oparcia, po pełne tapicerowanie, różną grubość tapicerowanego siedziska oraz drewniane fotele z podłokietnikami czy wysokie krzesła barowe. Krzesło Tulip.3 posiada twarde siedzisko i oparcie.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Krzesło A-0031 Tulip.3

  348,00 zł

  Krzesło A-0031 Tulip.3

  Krzesło A-0031 Tulip.3 to jedna z najpopularniejszych form krzeseł drewnianych tapicerowanych. Model często wykorzystywany w aranżacji bistro i kawiarniach. Krzesła TULIP.3 mają bardzo rozbudowaną rodzinę modeli: od sklejkowego oparcia, po pełne tapicerowanie, różną grubość tapicerowanego siedziska oraz drewniane fotele z podłokietnikami czy wysokie krzesła barowe. Krzesło Tulip.3 posiada twarde siedzisko i oparcie.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-9608/1 Tulip.2

  609,00 zł

  Fotel B-9608/1 Tulip.2

  Fotel B-9608/1 Tulip.2 to jedna z najpopularniejszych form foteli drewnianych tapicerowanych. Model często wykorzystywany w aranżacji bistro i kawiarniach. Fotel TULIP.2 mają bardzo rozbudowaną rodzinę modeli: od sklejkowego oparcia, po pełne tapicerowanie, różną grubość tapicerowanego siedziska oraz drewniane fotele z podłokietnikami czy wysokie krzesła barowe.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Krzesło A-9608/1 Tulip.2

  459,00 zł

  Krzesło A-9608/1 Tulip.2

  Krzesło A-9608/1 Tulip.2 to jedna z najpopularniejszych form krzeseł drewnianych tapicerowanych. Model często wykorzystywany w aranżacji bistro i kawiarniach. Krzesła TULIP Fameg mają bardzo rozbudowaną rodzinę modeli: od sklejkowego oparcia, po pełne tapicerowanie, różną grubość tapicerowanego siedziska oraz drewniane fotele z podłokietnikami czy wysokie krzesła barowe.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-9608 Tulip.1

  579,00 zł

  Fotel B-9608 Tulip.1

  Fotel B-9608 Tulip.1 to jedna z najpopularniejszych form foteli drewnianych tapicerowanych. Model często wykorzystywany w aranżacji bistro i kawiarniach. Fotel TULIP mają bardzo rozbudowaną rodzinę modeli: od sklejkowego oparcia, po pełne tapicerowanie, różną grubość tapicerowanego siedziska oraz drewniane fotele z podłokietnikami czy wysokie krzesła barowe.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Krzesło A-9608 Tulip.1

  449,00 zł

  Krzesło A-9608 Tulip.1

  Krzesło A-9608 Tulip.1 to jedna z najpopularniejszych form krzeseł drewnianych tapicerowanych. Model często wykorzystywany w aranżacji bistro i kawiarniach. Krzesła TULIP mają bardzo rozbudowaną rodzinę modeli: od sklejkowego oparcia, po pełne tapicerowanie, różną grubość tapicerowanego siedziska oraz drewniane fotele z podłokietnikami czy wysokie krzesła barowe.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-9449/1 Solid

  599,00 zł

  Fotel B-9449/1 Solid

  Fotel B-9449/1 Solid o tapicerowanym siedzisku i oparciu to klasyczny, wręcz ikoniczny fotel drewniany. Prosty, uniwersalny, wytrzymały model krzesła drewnianego, który znakomicie sprawdza się w różnych przestrzeniach od wielu wielu lat. Fotel Solid Fameg dostępny jest w wielu wariantach: w całości drewniana, z tapicerowanymi siedziskiem i oparciem, z podłokietnikami lub bez.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.