6 powodów, dla których warto zainwestować w dostawki do biurek

Autor: Tomasz B Kategoria: Porady, recenzje, opisy Data: Komentarze: 0 Odwiedziny: 29

Przestrzeń, w której wykonujesz swoje obowiązki zawodowe, musi być wyposażona z pomysłem i funkcjonalnie. W jej urządzaniu z pewnością może Ci się przydać dostawka do biurka – powodów, by się na nią zdecydować, jest co najmniej kilka!

1. Nie zapomnij o dbałości o ergonomię pracy

Na pewno spotkałeś się z tym terminem. Ergonomia pracy to nauka, której zadaniem jest przystosowanie otoczenia pracownika do jego możliwości fizycznych. Zakup dostawki do biurka pozwoli na powiększenie miejsca pracy i utrzymanie pożądanego, ułatwiającego Ci pracę, porządku. 

Co więcej, wysokość dostawki możesz dopasować do swoich potrzeb. Jeśli więc Twoja praca jest nie tylko siedząca, wykonywana przy biurku, ale też stojąca – możesz kupić dostawkę, która umożliwi Ci wykonywanie swoich obowiązków bez ryzyka późniejszego bólu pleców czy karku.

2. Estetyka biura znaczy więcej niż myślisz

Większość z nas w pracy spędza jedną trzecią życia. Warto zadbać, by był to czas spędzony przyjemnie. Najłatwiejszym sposobem na umilenie czasu w pracy jest stworzenie wygodnej, ale też ładnej przestrzeni, w której aż chce się przebywać. 

Jeśli odczuwasz potrzebę zmiany wystroju, możesz zdecydować się na kupno dostawki. Dzięki temu, że w sklepach jest obecnie wiele rodzajów takich mebli, bez trudu osiągniesz efekt świeżości, bo będziesz mógł wybrać spośród licznych odcieni.

3. Sprytne triki na reorganizację przestrzeni

Potrzebujesz bardzo dużo miejsca np. na dokumenty, gdy pracujesz, ale wielkie biurka zajmują większą część biura, niż byś sobie tego życzył? Oczywistym rozwiązaniem jest tutaj kupno dostawki. 

Zagwarantuje Ci ona dodatkową przestrzeń. Jednocześnie jej szybki demontaż lub przesunięcie sprawi, że w Twoim biurze znajdzie się wystarczająco dużo miejsca na spotkania, pracę grupową czy firmowe spotkania organizacyjne.

4. Wielofunkcyjność jest nie do przecenienia

Poziom wielofunkcyjności zależy w dużej mierze od tego, jaki model wybierzesz. Jeżeli zależy Ci na tym, by mebel był praktyczny w różnych sytuacjach, najlepiej zdecyduj się na dostawkę do biurka z przymocowanymi kółkami. Dzięki temu przy odrobinie kreatywności dostawka może być wykorzystana nie tylko do pracy, ale też jako tymczasowy stolik.

5. Nie bój się postawić na komfort pracy z innymi osobami

Mobilna dostawka do biurka to automatyczny wzrost komfortu pracy w grupie? Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że po przesunięciu jej w wolne miejsce i skupieniu wokół niej wszystkich uczestników projektu nie ma się do czynienia z żadnymi rozpraszaczami. 

Nie przeszkadza ustawiony na stałe w jedną stronę komputer, nie potrzeba też dezorganizować przedmiotów, które mają swoje stałe miejsce na biurku. Za to wszyscy uczestniczą w zebraniu na równych warunkach i do tego przy bardzo wygodnej przestrzeni roboczej.

6. Czy wiesz, że możesz mieć przy okazji zdobyć dużo więcej miejsca?

Przestrzeni do przechowywania plików i druczków nigdy za wiele! A otrzymujesz ją właśnie przy zamontowaniu dostawki do biurka, która przedłuży Twoje dotychczasowe miejsce pracy. Jeszcze większą korzyść pod tym względem osiągniesz, gdy zdecydujesz się na stojącą dostawkę, na przykład zamykaną żaluzją czy drzwiczkami. 

W ten sposób na zamontowanych półkach zmieścisz dużo więcej dokumentów. A przy tym znajdować się one będą w zasięgu ręki. I to całkowicie bezpieczne od niepożądanego wzroku.

Jak widać, kupno dostawki do biurka to mała inwestycja, ale taka, która może przynieść zaskakująco dużo korzyści. Nie ważne czy masz duże, nowoczesne biuro czy pracujesz z małego pokoiku!

 

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz