• -27%
Krzesło YouTeam 4L Mesh Nowy Styl

Krzesło YouTeam 4L Mesh

1 883,79 zł
2 580,54 zł
Brutto

Producent: Nowy Styl

Krzesło YouTeam 4L Mesh

Krzesło YouTeam 4L MEsh w wersji konferencyjnej o siatkowym siedzisku i oparciu - siatka Runner 3D. Krzesło YouTeam o najnowsza propozycja do biura i sal konferencyjnych na 4 nogach. Solidne biurowe krzesło z podłokietnikami występuje w 2 wersjach kolorystycznych Pearl white lub Black grey. Do wyboru także rodzaje i kolory tapicerek oraz kolor metalu czy wykończenie nóg na stopkach do powierzchni miekkich lub stopkach filcowych do podłóg twardych. Krzesło YouTeam posiada  nowoczesny design oraz bardzo dobry profil oparcia, swoją konstrukcją przyciąga wzrok i nadaje wnętrzu stylu i nowoczesności. Funkcjonalność w prostej formie!

UWAGA!

Przy wyborze koloru tworzywa Pure White możliwość realizacji koloru metalu tylko w kolorze RAL9006 ALU, RAL9010 Pure White lub chrome.

Przy wyborze koloru tworzywa Black Grey możliwość realizacji koloru metalu tylko w kolorze RAL9006 ALU, RAL7021 Dark Grey lub chrome.

WYBIERZ KOLOR METALU:
  • RAL9006 ALU - siwy
    RAL9006 ALU - siwy
  • RAL9010 - Pure white
    RAL9010 - Pure white
  • RAL7021 - Black grey (ciemnoszary)
    RAL7021 - Black grey (ciemnoszary)
  • Chrome - błyszczący
    Chrome - błyszczący
WYBIERZ RODZAJ STOPEK:
  • Stopki twarde - do podłóg miękkich
  • Stopki z wkładką filcową - do podłóg twardych
WYBIERZ KOLOR SIATKI:
  • RN60061 - biały
    RN60061 - biały
  • RN68056 - zielony
    RN68056 - zielony
  • RN66140 - ciemny turkus
    RN66140 - ciemny turkus
  • RN63034 - pomarańczowy
    RN63034 - pomarańczowy
  • RN64089 - czerwony
    RN64089 - czerwony
  • RN60165 - jasnoszary
    RN60165 - jasnoszary
  • RN60011 - szara
    RN60011 - szara
  • RN60025 - cziemnoszary
    RN60025 - cziemnoszary
  • RN60999 - czarny
    RN60999 - czarny
WYBIERZ WERSJĘ KOLORYSTYCZNĄ TWORZYWA:
  • Black grey - ciemnoszary
  • Pearl white
Ilość

Właściwości:

» Krzesło YouTeam 4L UPH to wygodne krzesło konferencyjne na 4 nogach, przeznaczone do biur, sal konferencyjnych lub dla Klientów w biurach obsługi,

» Stelaż krzesła - Rama 4-nogi (4L) – wykonana z rury stalowej Ø 22 × 3 mm.

Opcje wykończeń ramy:

– malowana proszkowo na kolor Black grey RAL7021 (EA-GF),

– malowana proszkowo na kolor Pure white RAL9010 (EA-WH),

– malowana proszkowo na kolor White aluminium RAL 9006 (EA-WA),

– chromowana (EA-CR).

» Brak możliwości sztaplowania,

» Rama 4-nogi:

   – stopki przegubowe do powierzchni miękkich (GBP) w standardzie lub do powierzchni twardych (GBPF) jako opcja.

» Siedzisko siatkowe (SE-RN) – rama wykonana z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym (PA + GF) w kolorze Black grey lub Pearl white, z następującymi warstwami zamocowanymi w rowkach w ramie:

– materiał wspierający – siatka termokurczliwa w kolorze szarym,

– tkanina Runner 3D.

» Oparcie siatkowe (MESH) – rama wykonana z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym (PA + GF) w kolorze Black grey lub Pearl white, z tkaniną Runner 3D zamocowaną w rowkach w ramie.

» Podłokietniki stałe – szkielet wykonany z aluminium malowanego proszkowo na kolor: Black grey (GF), Pure white (WH), White aluminium (WA), lub chromowane (CR). Nakładki podłokietników wykonane z czarnego polipropylenu (PP). Podłokietniki montowane są do łącznika wykonany z aluminium, kolor zawsze dopasowany do wykończenia ramy.

 

Zobacz również inne fotele obrotowe do biurka .

 

Gwarancja: 

Produkt objęty jest gwarancją producenta - Nowy Styl, na okres 60 miesięcy na całą konstrukcję fotela. Gwarancja świadczona jest w systemie „door to door”, czyli w domu klienta, dla zapewnienia Państwu pełnego komfortu.

*Cena jest zależna od rodzaju tkaniny (od parametrów technicznych).

Zobacz także