• -27%
Podstawa stołu SQUERTO A
  • Podstawa stołu SQUERTO A
  • Podstawa stołu SQUERTO A

Podstawa stołu SQUERTO A Table

527,97 zł Rabat 27%
723,24 zł
Brutto

Producent: Nowy Styl

Podstawa stołu SQUERTO A Table

Podstawa do stołu SQUERTO A Table to solidna podstawa złożona z żeliwnej bazy dolnej 45x45cm malowanej proszkowo na kolor czarny RAL9005 i kolumnie chromowanej lub bazie w kolorze ALU-siwy RAL9006 i kolumnie w takim samym kolorze. Kolumna o przekroju kwadratu 7x7cm. Pojedyncza kolumna nogi Squerto A Table jest malowana proszkowo lub chromowana (błyszcząca). Wysokość podstawy standardowa i wynosi około 73,2cm.

Czas realizacji 14-18 dni roboczych.

WYBIERZ KOLOR BAZY DOLNEJ:
  • Czarny - Black
    Czarny - Black
  • ALU - siwy
    ALU - siwy
Ilość

Właściwości podstawy:

» Podstawa stołu SQUERTO A Table złożona z żeliwnej stopy i pojedynczej nogi, wykonanej z metalowej chromowanej lub malowanej proszkowo rury o profilu kwadratowym 7x7cm,

» Dolna baza żeliwna o wymiarze 45x45cm,

» Wysokość podstawy dopasowana do standardowych krzeseł kawiarnianych,

» Występują 2 wersje podstawy:

   - Podstawa stołu złożona z żeliwnej stopy malowanej proszkowo na kolor White Aluminium RAL 9006 (ALU) i pojedynczej nogi wykonanej z metalowej rury o profilu kwadratowym malowanej proszkowo na kolor White aluminium RAL 9006 (ALU),

   - Podstawa stołu złożona z żeliwnej stopy malowanej proszkowo na kolor Jet black RAL 9005 (BL) i pojedynczej nogi wykonanej z metalowej rury o profilu kwadratowym chromowanej.

» W linii SQUERTO A dostępne również krzesła SQUERTO,

» Podana cena dotyczy samej podstawy - bez blatu,

» Podstawa stołu pasująca do różnych rodzajów blatów Topalit czy z płyty wiórowej, melaminowej itp. Szczególnie polecane pasujące wzornictwo blaty TOP 36 i TOP 50 o wymiarach 80x80 cm.

Gwarancja:

Produkt objęty jest gwarancją producenta - Nowy Styl, na okres 36 miesięcy na całą konstrukcję podstawy. Gwarancja świadczona jest w systemie „door to door”, czyli w domu klienta, dla zapewnienia Państwu pełnego komfortu.

*Cena jest zależna od koloru kolumny.

Zobacz także