Fotele biurowe obrotowe

Informacja

Promocje

Fotele biurowe obrotowe

Fotele biurowefotele obrotowe z przeznaczeniem do pracy przy biurku czy stołach konferencyjnych. Wygodne i nowoczesne fotele biurowe i fotele gabinetowe obrotowe na kółkach. Fotele do biurka o ergonomicznym i profilowanym oparciu oraz wygodnym i szerokim siedzisku.

W ofercie wybrane fotele biurowe tapicerowane są skórą naturalną lub innymi rodzajami tkanin. Możliwość tapicerowania foteli obrotowych wysokiej jakością skórą licową lub skórą dwoiną. Fotele biurowe do biura wyposażone w wielofunkcyjne mechanizmy z przeznaczeniem do wielogodzinnej pracy przy biurku.

Fotele biurowe wyposażone zostały w wygodne podłokietniki z miękkimi nakładkami bądź regulowane podłokietniki w różnych płaszczyznach tj. góra-dół, na boki, przesuwne nakładki przód-tył czy regulacja szerokości siedziska za pomocą rozsuwu podłokietników. Nowoczesne fotele biurowe spełnią Twoje oczekiwania. Wszystkie fotele biurowe objęte są minimum 2-letnią gwarancją. Na wybrane modele foteli biurowych gwarancja obejmuje okres 5-letni.

W razie jakichkolwiek wątpliwości przy wyborze fotela biurowego, fotela obrotowego prosimy o kontakt. Postaramy się Państwu pomóc i doradzić odpowiedni model do Państwa potrzeb.

Fotele biurowe obrotowe  Jest 140 produktów.

produktów na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 140 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 140 elementów