Krzesła drewniane do jadalni hotelu restauracji Horeca

Krzesła drewniane

Krzesła tapicerowane – i tu pojawia się pierwsze z pytań: nowoczesne czy tradycyjne? Obite imitacją skóry, tkaniną materiałową czy może ekskluzywnym jedwabiem? Do kuchni, jadalni, kawiarni? Czy krzesła drewniane, metalowe czy plastikowe? Modele podłokietniki czy bez nich? Wybór rodzaju mebli na polskim i nie tylko rynku jest bardzo, ale to bardzo duży, że bardzo trudno dobrze rozeznać się w ofercie i ocenić, co będzie dla nas  korzystne, przydatne, wygodne czy funkcjonalne. Dlatego zrobimy wszystko, by przybliżyć najważniejsze zagadnienia związane z krzesłami drewnianymi, tapicerowanymi.

Wygodne i solidne krzesła drewniane do hoteli czy restauracji, a także do mieszkania. Krzesła drewniane, pokojowe także pasujące do kuchni i jadalni. Solidne i mocne krzesła drewniane tylko polskich producentów. Krzesła drewniane wystepują o nogach prostych lub rzeźbionych w stylu Ludwik. Oparcia krzeseł wykonane z drewna, tapicerowane lub o oparciu pikowanym. Krzesła drewniane objęte są gwarancją na minimum 2 lata na całą konstrukcję krzesła. Wygodne i profilowane krzesła drewniane o siedzisku z bąbką ciętą, wykonane na pasach lub na sprężynach. Szczegóły każdego modelu znajdą Państwo w poszczególnym opisie wybranego modelu.

Siedziska w większości krzeseł drewnianych występują w 3 wariantach:

   - płyta MDF,

   - sprężyny SP BH,

   - pasy elastyczne.

W zależności od modelu krzesła stosowane są dedykowane rozwiązania, a w oparciach krzeseł i foteli zastosowano tylko i wyłącznie pasy elastyczne o rozciągliwości 60% - to optymalne rozwiązanie dla zachowania wysokiego komfortu użytkowania.

Pianki poliuretanowe stosowane w krzesłach i fotelach drewnianych pochodzą od czołowego producenta Eurofoam Polska (firma należąca do grupy Eurofoam), który jest liderem branży poliuretanowej na rynku europejskim. Nowoczesny park maszynowy oraz wysokie standardy naszego dostawcy są dla nas gwarancją powtarzalności poszczególnych partii pianek.

Krzesła drewniane

Krzesła drewniane, tapicerowane czy z twardym siedziskiem cieszą się ogromną popularnością. Meble wykonane z drewna może nie należą do najtańszych, jednak nie wyobrażamy sobie bez nich naszej jadalni czy salonu. Krzesła drewniane do kuchni, jadalni czy kawiarni i restauracji idealnie odnajdują się w klasycznych oraz nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Dzięki swojej jakości, wytrzymałości czy komforcie siedzenia są niezastąpione. Krzesła w stylu skandynawskim idealnie połączą ze sobą popularne odcienie bieli i naturalnego drewna. Nasze krzesła idealnie wkomponują się w każdym pomieszczeniu. Zobacz i potwierdź nasze sugestie! Sprawdź ile korzyści spowoduje zakup ponadczasowych, solidnych produktów, takich jak nasze krzesła drewniane. Spraw radość nie tylko sobie, ale także Żonie, Rodzinie czy w przypadku hotelu czy restauracji swoim Klientom.

Krzesła drewniane - solidne i wygodne w każdym wnętrzu 

Główną zaletą, jaką wykazują drewniane krzesła, jest ich  ciepło jakie dają wnętrzu oraz trwałość (oczywiście jest to uzależnione jeszcze od producenta, bo na rynku znajdą się też takie drewniane modele, które nie są warce swojej ceny czy Twojej uwagi). Dlatego warto zawsze pamiętać, iż bezpieczniej mieć solidny, nieco droższy zestaw mebli drewnianych i użytkować go bezpiecznie przez wiele lat niż kilka, słabych jakościowo modeli i zmienianych co roku, czy po każdej imprezie. Jeśli nie wiesz jak dobrać drewniane krzesła w jadalni, zajrzyj do proponowanej przez nas kategorii: krzesła drewniane czy fotele drewniane, gdzie przedstawiamy modele do jadalni czy hotelu i restauracji. Sprawdzone modele, sprawdzonych producentów, sprawią, iż nie będziesz musiał martwić się, że cokolwiek w Twojej aranżacji wnętrza nie będzie spójne, czy słabe jakościowo. Wyjątkowo urządzone wnętrze sprawi, że poczujesz się odprężony i do woli pozwoli rozkoszować się w błogim odpoczynku. 
Krzesło drewniane przyczynią się temu przede wszystkim dzięki dobrze wyprofilowanemu oparciu oraz miękkiemu, tapicerowanemu siedzisku. To powoduje, że odprężysz się w pełni i zrozumiesz, że poszukiwanie wyjątkowych, wygodnych krzeseł drewnianych do jadalni nie poszły na marne.

 • Krzesło A-1603 CLEO

  550,00 zł

  Krzesło A-1603 CLEO

  Krzesło A-1603 CLEO to nowoczesny model o stelażu wykonanym z drewna bukowego lud na dębie. Kubełek siedziska wykonany ze sklejki tapicerowany. Krzesła A-1603 CLEO przeznaczone są do przestrzeni hotelowych czy eleganckich restauracjach i domowych wnętrz.

  Czas realizacji 4-8 tygodni.

 • Fotel B-1801 ARCH

  1 840,00 zł

  Fotel B-1801 ARCH

  Drewniany fotel B-1801 z kolekcji Arch nawiązuje do klasycznych form foteli i krzeseł, ale dzięki uproszczonym detalom zyskuje bardzo nowoczesny charakter. Wyraziste podcięcia podstawy, inspirowane arkadami, nawiązują do klasycznej architektury. Baza każdego z siedzisk jest w całości frezowana cyfrowo co pozwala na uzyskanie nieoczywistych, subtelnych i niemożliwych do osiągnięcia tradycyjną metodą obróbki drewna. Oparcie eksponuje wyraźną powierzchnię naturalnego drewna, a zastosowanie sklejki ze zmienną grubością nadaje bryle subtelności. Solidny i wygodny drewniany fotel do jadalni.

  Czas realizacji 4-8 tygodni.

 • Krzesło A-1260 Tap.

  450,00 zł

  Krzesło A-1260 Tap.

  Drewniane krzesło A-1260 Tapicerowane to solidne krzesło wykonane z giętego drewna bukowego. Wygodne i eleganckie krzesło wzbogacone o elementy gięte i gładkie siedzisko z możliwością wykonania specjalnego tłoczenia. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość. Wygodne krzesło A-1260 o tapicerowanym siedzisku do restauracji, hoteli czy kawiarni.

  Czas realizacji 4-8 tygodni.

 • Fotel B-1110

  515,00 zł

  Fotel B-1110

  Drewniany fotel B-1110 to klasyczny, wytrzymały i solidny fotel restauracyjny z drewna o twardym siedzisku. Fotel B-1110 jest doceniany od pokoleń - elegancka, szlachetna estetyka jest zasługą tradycyjnego wzornictwa i rzemiosła wykorzystywanego w produkcji mebli Fameg. Fotel B-1110 wyróżnia się zastosowaniem delikatnych zdobień i widoczną dbałością o detal.

  Czas realizacji 4-8 tygodni.

 • Krzesło A-811

  980,00 zł

  Krzesło A-811

  Krzesło A-811 o tapicerowanym, miękkim siedzisku i oparciu to „evergreen”, którego geneza sięga lat 30. XX wieku. Oryginalna forma o bardzo dobrym profilu oparcia, które pozwoli na uzyskanie wysokiego komfortu siedzenia. Ten uniwersalny i ikoniczny model występuje w różnych wersjach tj. gładkiej, tapicerowanej i wyplatanej matą. Przedstawiana wersja dotyczy wyplatanego oparcia i tapicerowanego siedziska. Solidne drewniane krzesło konferencyjne do biura czy sal konferencyjnych, wykładowych.

  Czas realizacji 5-8 tygodni.

 • Krzesło A-788 VERT

  415,00 zł

  Krzesło A-788 VERT

  Krzesło A-788 VERT to ponadczasowe krzesło, towarzyszący już kilku pokoleniom. Eleganckie krzesło od XIX wieku wzbogaca swoim klasycznym wzornictwem wnętrza hoteli, jadalni i kawiarni na całym świecie.  Krzesła A-788 VERT w znacznej mierze powstają ręcznie w procesie gięcia drewna. Lekka forma zapewnia im czołową pozycję wśród meblowych klasyków. Prototyp tej znanej i lubianej formy krzesła A-165 powstał już w 1885 roku. Tradycyjne gięte drewniane krzesło A-788 VERT dzięki nietradycyjnym kolorystycznym wykończeniom i tapicerce może stać się zjawiskową formą idealną dla wielu przestrzeni restauracyjnych, hotelowych i domowych.

  Czas realizacji 6-8 tygodni.

 • Krzesło A-788 FAN TAP

  450,00 zł

  Krzesło A-788 FAN TAP

  Krzesło A-788 FAN o tapicerowanym siedzisku to ponadczasowe krzesło, towarzyszący już kilku pokoleniom. Eleganckie krzesło od XIX wieku wzbogaca swoim klasycznym wzornictwem wnętrza hoteli, jadalni i kawiarni na całym świecie.  Krzesła A-788 FAN w znacznej mierze powstają ręcznie w procesie gięcia drewna. Lekka forma zapewnia im czołową pozycję wśród meblowych klasyków. Prototyp tej znanej i lubianej formy krzesła A-165 powstał już w 1885 roku. Krzesło drewniane wykonane jest w oryginalnej, thonetowskiej technologii gięcia drewna bukowego. Typowy dla modelu jest wachlarz ze sklejki wypełniający oparcie.

  Czas realizacji 6-8 tygodni.

 • Fotel B-165

  515,00 zł

  Fotel B-165

  Fotel B-165 to klasyczny przedstawiciel linii wiedeńskich thonetowskich mebli. Fotel B-165 jest doceniany od pokoleń - elegancka, szlachetna estetyka jest zasługą tradycyjnego wzornictwa i rzemiosła wykorzystywanego w produkcji mebli Fameg. Fotel B-165 wyróżnia się zastosowaniem delikatnych zdobień i widoczną dbałością o detal.

  Czas realizacji 4-8 tygodni.

 • Krzesło A-165 TAP

  450,00 zł

  Krzesło A-165

  Drewniane krzesło A-165 TAP o miękkim, tapicerowanym siedzisku to solidne krzesło wykonane z giętego drewna bukowego. Wygodne i eleganckie krzesło wzbogacone o elementy gięte i tapicerowane siedzisko. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość. Wygodne krzesło A-165 TAP do restauracji, hoteli czy kawiarni.

  Czas realizacji 4-8 tygodni.

 • Krzesło A-18/5 TAP

  805,00 zł

  Krzesło A-18/5 TAP

  Krzesło A-18/5 TAP o tapicerowanym siedzisku i wyplocie w oparciu to model, towarzyszący już kilku pokoleniom. Prosty i elegancki mebel od XIX wieku wzbogaca swoim klasycznym wzornictwem wnętrza salonów, jadalni i kawiarni na całym świecie.  Krzesła A-18/5 TAP został wzbogacony o elegancki i poprawiający komfort w oparciu naturalny wyplot. Krzesło drewniane w znacznej mierze powstają ręcznie w procesie gięcia bukowego drewna. Lekka forma zapewnia czołową pozycję.

  Czas realizacji 4-8 tygodni.

 • Krzesło A-14 Wyplot

  546,12 zł

  Krzesło A-14 Wyplot

  Krzesło A-14 Wyplot to drewniane krzesło kawiarniane, do jadalni wykonane z bukowego drewna giętego z tradycją o siedzisku wyplatanym. Krzesło A-14 wyplot to ponadczasowy model, towarzyszący już kilku pokoleniom. Prosty i elegancki mebel od XIX wieku wzbogaca swoim klasycznym wzornictwem wnętrza salonów, jadalni i kawiarni na całym świecie.  Krzesła A-14 w znacznej mierze powstają ręcznie w procesie gięcia bukowego drewna. Lekka forma zapewnia im czołową pozycję wśród meblowych klasyków.

  Czas realizacji 4-8 tygodni.

 • Krzesło A-10/1

  700,00 zł

  Krzesło A-10/1

  Drewniane krzesło A-10/1 to model o naturalnie wyplatanym elemencie w oparciu oraz tapicerowanym, miękkim siedzisku. Krzesło uzyskało przydomek krzesła bistro. Jest potomkiem słynnego „krzesła numer 14” produkowanego od 1859 roku – wywodzi się bezpośrednio z tej, klasycznej już, linii. Jego nieprzemijalna prostota i elegancja wzbogacona o elementy miękkie, tapicerowane. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość.

  Czas realizacji 5-8 tygodni.

 • Fotel B-9/4

  1 300,00 zł

  Fotel B-9/4

  Klasycznie ręcznie gięty drewniany fotel B-9/4 o miękkim, tapicerowanym siedzisku i wyplocie w oparciu. Wykorzystywany często w projektach znanego i cenionego francuskiego architekta Le Corbusiera. Gięty fotel B-9/4 drewniany przeznaczony do gastronomii, restauracji, hoteli czy kawiarni. Stylowy drewniany fotel gięty o wygodnym oparciu i solidnej, trwałej konstrukcji.

  Czas realizacji 4-8 tygodni.

 • Fotel B-9 Tap.

  780,00 zł

  Fotel B-9 Tap.

  Klasycznie ręcznie gięty drewniany fotel B-9 o miękkim, tapicerowanym siedzisku. Wykorzystywany często w projektach znanego i cenionego francuskiego architekta Le Corbusiera. Gięty fotel B-9 drewniany przeznaczony do gastronomii, restauracji, hoteli czy kawiarni. Stylowy drewniany fotel gięty o wygodnym oparciu i solidnej, trwałej konstrukcji.

  Czas realizacji 4-8 tygodni.

 • Fotel B-1903 Signa

  949,00 zł

  Fotel B-1903 Signa

  Fotel Signa to nowoczesny, drewniany fotel inspirowany znakami typograficznymi, zatem jego konstrukcja polega na zastosowaniu prostych podpór. Jedna pojedyncza belka poprzeczna umieszczona pośrodku łączy cztery nogi z lekko wklęsłą podstawą siedziska. Oparcie drewnianego fotela składa się z cienkiej sklejki i dlatego optymalnie pasuje do zróżnicowanych kształtów pleców użytkowników. Szczególna uwaga poświęcona redukcji komponentów i ograniczeniu się tylko do drewna jako budulca oraz materiału łączącego podkreśla korzystny dla środowiska charakter tego mebla. Fotel Signa łączy w sobie elastyczny komfort siedzenia oraz aspekty ekologiczne i ekonomiczne. Nowy symbol w alfabecie foteli.

  Czas realizacji 4-8 tygodni.

 • Krzesło TAUKO 4L Plus lwm wood

  1 310,04 zł -27% 1 794,57 zł

  Krzesło TAUKO 4L Plus lwm wood

  Wygodne krzesło TAUKO 4L Plus LWM Wood charakteryzuje się nogami z litego drewna w wykończeniu buk naturalny, buk bejcowany lub dąb naturalny. Powierzchnia nóg wykończona lakierem matowym, antypoślizgowym. Rama pod siedziskiem wykonana z blachy o grubości 5 mm i rur stalowych Ø 32 × 2 mm. Krzesła w wersjach: kubełek sklejkowy SEAT-PLUS – pod siedziskiem posiadają czarną osłonę z tworzywa sztucznego. Dodatkowo pod osłoną z tworzywa została umieszczona nakładka filcowa o grubości 4 mm, spełniająca funkcję estetyczną. Kubełek zaś krzesła to szkielet wykonany z 7-warstwowej sklejki o grubości 8 mm. Kubełek sklejkowy z tapicerowaną nakładką na siedzisku i oparciu (PLUS) – szkielet tapicerowanej nakładki na siedzisku wykonany z 3-warstwowej sklejki o grubości 4,5 mm, pokryty pianką poliuretanową o grubości 10 mm i gęstości 25 kg / m3. Szkielet tapicerowanej nakładki na oparciu wykonany z 3-warstwowej sklejki o grubości 3,5 mm, pokryty pianką poliuretanową o grubości 10 mm i gęstości 25 kg / m³. Opcje wykończenia kubełka to
  – buk naturalny (1.007),
  – buk bejcowany (2.***),
  – fornirowany (2*07) – kubełek ze sklejki bukowej pokryty obustronnie fornirem.
  Bogata linia wykończeń oraz wpisująca się w nowe trendy kolorystyka kolekcji krzeseł i stolików Tauko sprawiają, że meble idealnie zaprezentują się zarówno w biurach, kawiarniach, jak i hotelach. Natomiast modularność stolików z powodzeniem sprawdzi się w salkach konferencyjnych i szkoleniowych.