Ławki do poczekalni

Miejsca publiczne, przez które przewijają się interesanci, pacjenci, kontrahenci czy petenci - biura, urzędy, przychodnie, sądy - przeobrażają się na potęgę. Zmiany najlepiej widać w poczekalniach. Urządzone ze smakiem, czyste i zadbane, coraz bardziej różnią się od tych samych miejsc sprzed jeszcze kilkunastu lat. Od wystroju wnętrza i wygody uprzyjemniającej oczekiwanie zależy przecież dobre, nierzadko pierwsze wrażenie. Poczekalnia jest dziś najlepszą wizytówką firmy, której działalność wymaga kontaktu z ludźmi. Nowe standardy wyznaczają dużo wygodniejsze niż dawniej krzesła do poczekalni. Miękkie, tapicerowane, na estetycznej podstawie lub wygięte z jednego arkusza płyty na metalowych nóżkach, zaprojektowane nie tylko zgodnie z prawidłami ergonomii, lecz często także cieszące oko niebanalnym wzornictwem - łączą w sobie funkcjonalność i wygodę, styl i ozdobność. Ciekawy wariant może stanowić ławka do poczekalni, która współcześnie niekiedy przypomina bardziej małą sofę. Sprawdzi się zwłaszcza tam, gdzie nie znajdziemy zbyt wiele miejsca na rozstawienie mebli.

Duży wybór ławek i krzeseł

W sklepie Kamila Meble mamy dla Państwa nowoczesne i stylowe siedziska do poczekalni w rozmaitych odsłonach i wersjach, w tym krzesła do przychodni lekarskich, o właściwościach szczególnie sprzyjających utrzymaniu higieny. Pasują do każdej tonacji kolorystycznej, dzięki  możliwości wyboru kilku wariantów obicia i konstrukcji, a w przypadku siedzisk z laminatu koloru farby. W przychodniach, które z reguły odwiedza wielu pacjentów, świetnie spełnią swoje zadania ławki do poczekalni montowane na wspólnej szynie lub złączone ze sobą, z siedziskami obitymi poliuretanem lub z wyprofilowanego laminatu). Znajdą je Państwo w naszym sklepie, w wersjach od dwu- do pięciomiejscowej. Na przeciwległym biegunie znajdują się wyściełane krzesła i ławki z oparciem, z przyjemną i sprężystą tapicerką, idealne do małych, kameralnych poczekalni w biurach i kancelariach. Tu wybór obić jest jeszcze większy, można bowiem do nich zamówić tkaninę, okrycie skóropodobne i prawdziwą skórę. Niektóre modele dadzą się łączyć w systemy dzięki modułom o narożnych i nietypowych formach. Dla wymagających mamy dodatkowo krzesła do poczekalni przychodni lub na szkolny korytarz z ruchomymi blatami, zamontowanymi na podłokietnikach.

Projektowanie mebli - dla ludzi, z sercem i gustownie

Pomysłowość projektantów mebli do poczekalni zdaje się nie mieć granic. Nie tylko użyteczność i przeznaczenie, także troska o oczekującego na swoją kolej człowieka, chęć uprzyjemnienia mu czasu spędzonego w tym miejscu - to wszystko inspiruje także zarządzających przestrzenią publiczną, którzy coraz chętniej odmieniają wygląd tego typu pomieszczeń.

Wygodne oparcie i miękkie siedzisko z wesołej tkaniny czy wyprofilowane krzesło z płyty na solidnym metalowym stelażu? I jedno, i drugie ma za zadanie pozostawić dobre wrażenie. Służymy Państwu pomocą i największym asortymentem krzeseł i ławek do poczekalni na kamilameble.pl.

Zobacz również Sofy i fotele do poczekalni!

 • Krzesło ARI

  189,00 zł 220,00 zł

  Krzesło ARI

  Krzesło ARI o siedzisku plastikowym z przeznaczeniem do pomieszczeń biurowych, poczekalni, recepcji, audytoriów, a także jako krzesło rezerwowe w Twojej firmie. Krzesło ARI można składować pionowo, dzięki czemu łatwo możesz je przechowywać. Krzesło plastikowe dostępne w różnych, żywych kolorach. Stelaż krzesła metalowy, chromowany. Zobacz także specjalne ławki ARI do poczekalni.

 • Ławka ARI-2

  599,00 zł

  Ławka ARI-2

  Nowoczesna i stylowa ławka ARI-2 do poczekalni dla dwóch osób o mocnej stalowej ramie w kolorze czarnym. Kubełki ławki wykonane z trwałego i estetycznego tworzywa (polipropylen - odporny na promienie UV) dostępnego w różnych kolorach. Siedziska posiadają specjalny otwór, który umożliwia ewentualny, sprawny odpływ wody.

 • Ławka ARI-3

  729,00 zł

  Ławka ARI-3

  Nowoczesna i stylowa ławka do poczekalni dla trzech osób o mocnej stalowej ramie w kolorze czarnym. Kubełki ławki wykonane z trwałego i estetycznego tworzywa (polipropylen - odporny na promienie UV) dostępnego w różnych kolorach. Siedziska posiadają specjalny otwór, który umożliwia ewentualny, sprawny odpływ wody.

 • Ławka ARI-4

  879,00 zł

  Ławka ARI-4

  Nowoczesna ławka do poczekalni ARI-4 dla czterech osób o mocnej stalowej konstrukcji w kolorze czarnym. Kubełki ławki ARI-4 wykonane z trwałego i estetycznego tworzywa (polipropylen - odporny na promienie UV) dostępnego w różnych kolorach. Siedziska posiadają specjalny otwór, który umożliwia ewentualny, sprawny odpływ wody po ich czyszczeniu. 

 • Ławka ARI-5

  1 059,00 zł

  Ławka ARI-5

  Nowoczesna ławka ARI-5 do poczekalni przeznaczona dla pięciu osób o mocnej stalowej ramie w kolorze czarnym. Kubełki ławki wykonane z trwałego i estetycznego tworzywa (polipropylen - odporny na promienie UV) dostępnego w różnych kolorach. Siedziska posiadają specjalny otwór, który umożliwia ewentualny, sprawny odpływ wody.

 • Fotel CLUB

  403,83 zł -28% 560,88 zł

  Fotel CLUB

  Wygodny fotel CLUB w całości tapicerowany wysokogatunkową skórą lub tkaniną. Fotel klubowy o solidnej konstrukcji, wyprofilowanym oparciem. Fotel CLUB przeznaczony dla jednej osoby - idealny do biura, klubu czy poczekalni i recepcji. Fotel CLUB posiada zintegrowane podłokietniki o oparcie.

 • Sofa CLUB DUO

  681,51 zł -27% 933,57 zł

  Sofa CLUB DUO

  Wygodna sofa CLUB DUO przeznaczona dla dwóch osób. Sofa jest miękka i tapicerowana z obu stron. Stylowa sofa CLUB DUO przeznaczona dla dwóch osób. Sofa idealnie pasuje do poczekalni, recepcji, barów, pubów, kawiarni czy mieszkania. Wygodne oparcie sofy CLUB DUO jest zintegrowane z komfortowymi, tapicerowanymi podłokietnikami.

 • Sofa CLUB TRIO

  971,53 zł -27% 1 330,86 zł

  Sofa CLUB TRIO

  Wygodna sofa CLUB TRIO miękka i tapicerowana idealna do pomieszczeń użyteczności publicznej np. do poczekalni, recepcji, hoteli czy kawiarni. Tapicerowana, wygodna sofa CLUB TRIO przeznaczona dla trzech osób. Sofa idealnie pasuje do recepcji, barów, puby, kawiarni i mieszkania. Wygodne oparcie zintegrowane z komfortowymi podłokietnikami w całości tapicerowanymi.

 • Fotel COLUMBIA

  620,04 zł -29% 873,30 zł

  Fotel COLUMBIA

  Nowoczesny fotel COLUMBIA w całości tapicerowany wysokogatunkową skórą, imitacją skóry lub tkaniną do wyboru. Fotel COLUMBIA o solidnej konstrukcji z wyprofilowanym oparciem. Fotel przeznaczony dla jednej osoby, idealny do biura, poczekalni czy recepcji. Fotel COLUMBIA posiada zintegrowane podłokietniki o oparcie. Fotel COLUMBIA na estetycznych, stylowych, metalowych nóżkach.

 • Sofa COLUMBIA DUO

  912,60 zł -29% 1 285,35 zł

  Sofa COLUMBIA DUO

  Nowoczesna sofa COLUMBIA DUO w całości tapicerowana. Sofa COLUMBIA DUO o solidnej konstrukcji z wyprofilowanym oparciem. Sofa przeznaczona dla 2 osób - idealna do biura, poczekalni czy recepcji. Sofa COLUMBIA DUO wykonana na estetycznych, stylowych, metalowych nóżkach. Nowoczesna i esttyczna sofa do pomieszczeń użyteczności publicznej.

 • Fotel CLUB SQ

  519,85 zł -28% 722,01 zł

  Fotel CLUB SQ

  Wygodny fotel CLUB SQ w całości tapicerowany, ze zintegrowanymi podłokietnikami z oparciem i siedziskiem. Fotel CLUB SQ przeznacozny dla jednej osoby. W wersji CLUB SQ dostępne fotel z pulpitem do pisania oraz sofa dwuosobowa CLUB SQ DUO. Nowoczesny fotel CLUB SQ przeznaczony do pomieszczeń użyteczności publicznej np. kawiarnie, hotele, reczepcje czy poczekalnie.

 • Fotel CLUB SQ TR

  599,55 zł -28% 832,71 zł

  Fotel CLUB SQ TR

  Wygodny fotel CLUB SQ TR w całości tapicerowany, ze zintegrowanymi podłokietnikami z oparciem i siedziskiem. Fotel wyposażony w pulpit do pisania. Fotel CLUB SQ przeznacozny dla jednej osoby. W wersji CLUB SQ dostępne fotel bez pulpitu oraz sofa dwuosobowa CLUB SQ DUO. Nowoczesny fotel CLUB SQ przeznaczony do pomieszczeń użyteczności publicznej np. sale konferencyjne i wykładowe.

 • Sofa CLUB SQ DUO

  770,47 zł -28% 1 070,10 zł

  Sofa CLUB SQ DUO

  Wygodna sofa CLUB SQ w całości tapicerowana, ze zintegrowanymi podłokietnikami z oparciem i siedziskiem. Sofa CLUB SQ DUO przeznaczona dla dwóch. W wersji CLUB SQ dostępne fotel z pulpitem do pisania oraz fotel CLUB SQ. Nowoczesna sofa CLUB SQ DUO przeznaczona do pomieszczeń użyteczności publicznej np. kawiarnie, hotele, reczepcje czy poczekalnie.

 • Krzeło CLOUD CL001

  707,37 zł -10% 785,97 zł

  Krzesło CLOUD CL001

  System siedzisk CLOUD w skład którego wchodzą krzesło, fotel oraz ławki dwu- i trzyosobowe. Wszystkie meble CLOUD dostępne są zarówno w wersji z podłokietnikami jak i bez. Cloud pozwala na tworzenie układów siedzisk według potrzeb. Może to być np.: długa ławka złożona z kilku elementów, układ kilku klubowych foteli lub po prostu to co Ty wymyślisz.

 • Krzeło CLOUD CL10

  756,94 zł -15% 890,52 zł

  Krzesło CLOUD CL10

  System siedzisk CLOUD w skład którego wchodzą krzesło, fotel oraz ławki dwu- i trzyosobowe. Wszystkie meble CLOUD dostępne są zarówno w wersji z podłokietnikami jak i bez. Cloud pozwala na tworzenie układów siedzisk według potrzeb. Może to być np.: długa ławka złożona z kilku elementów, układ kilku klubowych foteli lub po prostu to co Ty wymyślisz.

 • Fotel CLOUD CL12

  927,36 zł -15% 1 091,01 zł

  Fotel CLOUD CL12

  Fotele i sofy CLOUD w skład których wchodzą krzesło, fotel oraz ławki dwu- i trzyosobowe. Wszystkie modele CLOUD dostępne są zarówno w wersji z podłokietnikami jak i bez. Cloud pozwala na tworzenie układów siedzisk według potrzeb. Może to być np.: długa ławka złożona z kilku elementów, układ kilku klubowych foteli lub po prostu to co Ty wymyślisz.