Fotele obrotowe z regulowanymi podłokietnikami

Fotele regulowane podłokietniki

Fotele obrotowe z regulowanymi podłokietnikami w różnych płaszczyznach. Regulowane podłokietniki to przede wszystkim wyższy komfort siedzenia i większa dbałość o nasze zdrowie, plecy, kręgosłup. Fotele z regulowanymi podłokietnikami niezbędne są przede wszystkim dla osób pracujących przy biurku wiele godzin. Regulacja podłokietników odbywa się w różnych poziomach np. góra-dół, nakładki przód-tył, zmiana kąta nakładek (lewo-prawo) czy regulacja ich głębokości - dzięki czemu możemy powiększyć powierzchnię siedzenia.

 • Fotel DYNAMIQ V11

  779,00 zł

  Fotel DYNAMIQ V11

  Nowoczesny i wygodny fotel gamingowy dla graczy. Fotel DYNAMIQ V11 wyposażony w mechanizm Ergon-2L z dwoma dźwigniami do prostej i szybkiej regulacji. Fotel DYNAMIQ V11 to model fotela obrotowego przeznaczonego dla profesjonalnych graczy jak i amatorów. Siedzisko i oparcie fotela tapicerowane skórą ekologiczną. Fotel posiada regulowane góra-dół podłokietniki z miękkimi nakładkami, regulacja podparcia lędźwiowego. Sprawdź, usiądź i czerp więcej radości z grania!

  Zapytaj o RABAT !!!

 • Fotel DYNAMIQ V9

  1 119,00 zł

  Fotel DYNAMIQ V9

  Nowoczesny i wygodny, z funkcją kołysania fotel gamingowy dla graczy. Fotel DYNAMIQ V9 wyposażony został w głośnik bluetooth i oświetlenie LED sterowane za pomocą pilota. Fotel DYNAMIQ V9 to model fotela obrotowego przeznaczonego dla profesjonalnych graczy jak i amatorów. Siedzisko i oparcie fotela tapicerowane skórą ekologiczną. Fotel posiada regulowane 4D (w 4 płaszczyznach) podłokietniki z miękkimi nakładkami, regulowana wysokość zagłówka, niezależna regulacja pochylenia oparcia względem siedziska. Sprawdź, usiądź i czerp więcej radości z grania!

  Zapytaj o RABAT !!!

 • Fotel KENTON alu

  849,00 zł

  Fotel KENTON alu

  Nowoczesny fotel KENTON alu o tapicerowanym oparciu i siedzisku w kolorze szarym i dolnej podstawie wykonanej z polerowanego aluminium. Fotel posiada bardzo dobrze wyprofilowane oparcie z podparciem lędźwiowym. Fotel został wyposażony w mechanizm synchroniczny z możliwością blokady w kilku pozycjach oraz możliwością wysuwu siedziska przód-tył. Fotel KENTON alu w standardzie posiada regulowane podłokietniki w 3 płaszczyznach tj. góra-dół, przód-tył oraz na boki, nakładki miękkie, poliuretanowe. Fotel cechuje się nowoczesnym wyglądem z unikalnym tyłem oparcia.

 • Fotel KENTON PU

  799,00 zł

  Fotel KENTON PU

  Wygodny fotel KENTON PU o tapicerowanym eko-skórą w kolorze szarym oparciu i siedzisku. Fotel KENTON PU szary posiada bardzo dobrze wyprofilowane oparcie z podparciem lędźwiowym. Model został wyposażony w mechanizm synchroniczny z możliwością blokady w kilku pozycjach oraz możliwością wysuwu siedziska przód-tył. Fotel KENTON PU w standardzie posiada regulowane podłokietniki w 3 płaszczyznach tj. góra-dół, przód-tył oraz na boki, nakładki są miękkie, poliuretanowe. Fotel cechuje się nowoczesnym wyglądem z unikalnym tyłem oparcia (zobacz wszystkie zdjęcia).

 • Fotel KENTON

  799,00 zł

  Fotel KENTON

  Nowoczesny fotel KENTON o tapicerowanym oparciu i siedzisku. Fotel posiada bardzo dobrze wyprofilowane oparcie z podparciem lędźwiowym. Fotel został wyposażony w mechanizm synchroniczny z możliwością blokady w kilku pozycjach oraz możliwością wysuwu siedziska przód-tył. Fotel KENTON w standardzie posiada regulowane podłokietniki w 3 płaszczyznach tj. góra-dół, przód-tył oraz na boki, nakładki miękkie, poliuretanowe. Fotel cechuje się nowoczesnym wyglądem z unikalnym tyłem oparcia.

 • Fotel IOO B Color

  2 090,00 zł

  Fotel IOO B Color

  Nowoczesny i ergonomiczny fotel IOO B o czarnym tworzywie i tapicerowanym w różnych kolorach siedzisku to biurowy, fotel obrotowy do biurka przeznaczony do wielogodzinnej pracy. Profilowana linia oparcia fotela IOO B Color pozwala na uzyskanie dużego komfortu użytkowania. Fotel IOO B Color to wiele możliwości kolorystycznych o siatce do wyboru w kolorze czarnym lub szarym. Fotel IOO to obrotowy model wyposażony w wielofunkcyjny mechanizmem z możliwością regulacji głębokości siedziska. Regulowane podłokietniki w 4 płaszczyznach.

 • Fotel IOO W Color

  2 090,00 zł

  Fotel IOO W Color

  Nowoczesny i ergonomiczny fotel IOO W o białym tworzywie i tapicerowanym w różnych kolorach siedzisku to biurowy, fotel obrotowy do biurka przeznaczony do wielogodzinnej pracy. Profilowana linia oparcia fotela IOO W Color pozwala na uzyskanie dużego komfortu użytkowania. Fotel IOO W Color to wiele możliwości kolorystycznych o siatce do wyboru w kolorze czarnym lub szarym. Fotel IOO to obrotowy model wyposażony w wielofunkcyjny mechanizmem z możliwością regulacji głębokości siedziska. Regulowane podłokietniki w 4 płaszczyznach.

 • Fotel CHESTER EXTRA R23P3

  1 188,82 zł -27% 1 628,52 zł

  Fotel CHESTER extra R23P3

  Wygodny fotel gabinetowy CHESTER Extra, fotel biurowy do biurka o wysokim komforcie siedzenia i ergonomicznie wyprofilowanym oparciu z wielofunkcyjnym mechanizmem Epron Syncron. Podłokietniki i podstawa fotela biurowego drewniane. Fotel gabinetowy CHESTER wyposażony w wygodny i komfortowy zagłówek.

 • Fotel CHESTER R23P2...

  1 188,82 zł -27% 1 628,52 zł

  Fotel CHESTER R23P2 steel28 chrome

  Fotel Chester , fotel biurowy do biurka o wysokim komforcie siedzenia i ergonomicznie wyprofilowanym oparciu. Fotel CHESTER pikowany, wyposażony w wielofunkcyjny mechanizm Epron Syncron. Wysoki fotel biurowy z wygodnym, wysokim oparciem. Nowoczesna i estetyczna metalowa podstawa dolna.

 • Fotel NEO LUX NET PL...

  914,06 zł -27% 1 252,14 zł

  Fotel NEO LUX NET PL R1B steel04 chrome

  Wygodny fotel NEO LUX to gabinetowy, fotel biurowy do biura dla profesjonalistów o ergonomicznie wyprofilowanym oparciu siatkowym oraz szerokim, komfortowym siedzisku. Fotel NEO LUX PL LB wyposażony został w wielofunkcyjny mechanizm Duetto Syncron / MPD-165 przeznaczony do ponad 8h pracy przy biurku.

 • Fotel NEO LUX PL LB...

  929,33 zł -27% 1 273,05 zł

  Fotel NEO LUX PL LB R1B steel04 chrome

  Wygodny fotel NEO LUX to gabinetowy, fotel biurowy do biura dla profesjonalistów o ergonomicznie wyprofilowanym oparciu oraz szerokim, komfortowym siedzisku. Fotel NEO LUX PL LB wyposażony został w wielofunkcyjny mechanizm Duetto Syncron / MPD-165 przeznaczony do ponad 8h pracy przy biurku.

 • Krzesło MONTANA PLUS TS25

  756,03 zł -27% 1 035,66 zł

  Krzesło MONTANA PLUS TS25

  Nowoczesne krzesło MONTANA PLUS wyposażona w mechanizm synchroniczny ES. W modelu MONTANA PLUS możliwość wyboru regulowanych podłokietników R19T lub R28S. Dolna podstawa TS25 czarna, poliamidowa. Siedzisko i oparcie tapicerowane tkaniną siatkową, oddychającą Runner 3D. Siedzisko zawsze czarne, a oparcie i wstawki boczne siedziska w wybranym kolorze Runner.

 • Fotel ERGOTHRONE +...

  3 949,00 zł

  Fotel ERGOTHRONE + podnóżek

  Fotel ERGOTHRONE to model wyposażony w podnóżek. Zagłówek, oparcie i siedzisko tapicerowane czarną, przewiewną siatką o wysokiej jakości. Fotel ERGOTHRONE wyposażony został w mechanizm Synchron z możliwością wysuwu siedziska przód-tył. Fotel posiada regulowane podłokietniki 3D (w 3 płaszczyznach). Fotel dostarczany na palecie, zmontowany, gotowy do użytku.

 • Fotel ERGOTHRONE

  3 349,00 zł

  Fotel ERGOTHRONE

  Nowoczesny i ergonomiczny fotel ERGOTHRONE to dosłownie tron ergonomii. Zagłówek, oparcie i siedzisko tapicerowane czarną, przewiewną siatką o wysokiej jakości. Fotel ERGOTHRONE wyposażony został w mechanizm Synchron z możliwością wysuwu siedziska przód-tył. Fotel posiada regulowane podłokietniki 3D (w 3 płaszczyznach). Fotel dostarczany na palecie, zmontowany, gotowy do użytku.

 • Fotel ERGOTECH Chrome

  1 539,00 zł

  Fotel ERGOTECH Chrome

  Nowoczesny i ergonomiczny fotel ERGOTECH Chrome o chromowanych elementach fotela. Zagłówek, opracie oraz siedzisko tapicerowane czarną, przewiewną siatką o wysokiej jakości. Fotel ERGOTECH wyposażony został w mechanizm Synchron z możliwością wysuwu siedziska przód-tył. Fotel posiada regulowane podłokietniki 3D (w 3 płaszczyznach).

 • Fotel ERGOTECH Black

  1 339,00 zł

  Fotel ERGOTECH Black

  Nowoczesny i ergonomiczny fotel ERGOTECH Black o czarnej podstawie dolnej. Zagłówek, opracie oraz siedzisko tapicerowane czarną, przewiewną siatką o wysokiej jakości. Fotel ERGOTECH wyposażony został w mechanizm Synchron z możliwością wysuwu siedziska przód-tył. Fotel posiada regulowane podłokietniki 3D (w 3 płaszczyznach).