KOSZTY DOSTAWY

Dostawy zamówionego towaru w sklepie Kamila Meble realizowane są na terenie całej Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, GLS, DHL, Pocztex, Fedex, Inpost lub SCHENKER oraz własnym transportem przez firmę KAMILA MEBLE.

Koszt dostawy jest darmowy przy zakupie powyżej 1800zł i płatności przelewem (nie dotyczy mebli biurowych z płyty tj. szafy, regały, biurka itp. - ich dostawa jest kalkulowana indywidualnie).

Koszt transportu przy zakupie poniżej 1800 zł (przy płatności przelewem) wynosi 35,00 zł brutto.

 

Meble biurowe, stoły konferencyjne, stoły drewniane, sofy czy ławki do poczekalni czy duże fotele gabinetowe wysyłamy tylko po dokonaniu płatności przelewem. Nie wysyłamy ich za pobraniem.

Zapytaj nas o swoje zamówienie - transport wycenimy indywidualnie!

 

UWAGA WAŻNE!

Transport na pozostałe meble biurowe z płyty (tj. biurka, regały, kontenery, szafy biurowe itp.) oraz meble gabinetowe KINETIK i White Graph kalkulowany jest indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia oraz od odległości od produkcji, ponieważ są one dowożone własnym transportem, złożone i gotowe do użytku (biurka i stoliki w 2 opakowaniach do montażu). Dane meble wysyłamy jedynie po dokonaniu płatności przelewem.

Dostarczamy je głównie do dużych miejscowości. Jeżeli wartość zamówienia na same meble biurowe z płyty tj. biurka, regały, szafy, kontenery biurowe itp. (nie dotyczy krzeseł i foteli, sof itp.) przekroczy wartość 10000 zł netto to dostawa jest całkowicie darmowa w każde miejsce w Polsce. Zapytaj nas o swoje zamówienie!

Zapytaj nas o swoje zamówienie - transport wycenimy indywidualnie! Przy wycenie indywidualnej istnieje możliwość uzyskania korzystniejszych cen! Zapraszamy!

 

UWAGA!!!
Kurier nie ma obowiązku wnoszenia mebli o rozmiarach gabarytowych powyżej 30kg.

Dostawa naszego asortymentu odbywa się przeważnie w godzinach od 9:00 do 16:00. Dostawa po godzinie 16:00 jest dodatkowo płatna. Cena ustalana indywidualna.

 

Naszą rzetelność mogą Państwo sprawdzić także poprzez otrzymane pozytywne komentarze na aukcjach Allegro - zobacz tutaj.

 

Zapraszamy do współpracy !

Kamila Meble