Fotele drewniane krzesła drewniane do hoteli

Fotele drewniane

Fotele drewniane i krzesła drewniane wykonane z litego drewna. Krzesła i fotele drewniane lakierowane na różne kolory drewna i tapicerowane różnymi tkaninami w różnych kolorach. Fotele drewniane do świetne dopełnienie kompleksowej realizacji wnętrza domów, hoteli czy restauracji. Znajdziesz tu zgrabne i lekke fotele o wysokich walorach użytkowych zapewniających komfortowe użytkowanie przez długie lata. Dzięki swojej stylistyce fotel drewniany z pewnością nada charakteru wnętrzu w którym zagości i stanie się czymś więcej niż zwykłym fotelem.

Oferujemy Państwu szeroką ofertę wybarwień drewna i wariantów tapicerki do wyboru.  Szereg dodatków w które możemy wyposażyć fotele drewniane takich jak kołatka czy pinezki pozwalają stworzyć produkt z indywidualnym charakterem i skrojony na miarę Państwa potrzeb. Precyzyjnie przygotowany stelaż z drewna bukowego oraz starannie uszyte i wykonane elementy tapicerki są gwarancją najwyższej jakości foteli drewnianych.

 • Fotel B-1621 Kos

  695,00 zł

  Fotel B-1621 Kos

  Fotel Kos firmy Fameg to prosty i elegancki fotel drewniany o tapicerowanym kubełku. Drewniana rama konstrukcji fotela buduje efekt lekkości i dynamiki. Fotel wygląda na wygodne i stabilne, i taki właśnie jest. Klasyczna forma fotela drewnianego KOS oraz pełna paleta wybarwień i tkanin sprawia, że łatwo dopasować je do każdego wnętrza. Fotel B-1621 Kos to uniwersalna propozycja dla każdego kto ceni prostotę i komfort – w biurze, domu czy restauracji.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-1404 Cosy Twarde

  779,00 zł

  Fotel B-1404 Cosy

  Fotel Cosy o twardym siedzisku i oparciu to nowoczesny fotel o intrygującym wzornictwie. Wygodne duże siedzisko oraz oparcie wygięte w kształcie łuku zapewniają zarówno komfort użytkowania jak i niepowtarzalny wygląd. Solidny i stabilny fotel do pomieszczeń publicznych tj. hotele, restauracje czy kawiarnie i puby.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Fotel B-811 Wyplot

  1 119,00 zł

  Fotel B-811 Wyplot

  Fotel B-811 to „evergreen”, którego geneza sięga lat 30. XX wieku. Oryginalna forma przypisywana jest przez różne źródła Josephowi Hoffmanowi, Oswaldowi Haerdtlowi lub Josefowi Frankowi. Ten uniwersalny i ikoniczny model występuje w różnych wersjach tj. gładkiej, tapicerowanej i wyplatanej matą. Przedstawiana wersja dotyczy wyplatanego siedziska i oparcia.

  Czas realizacji 5-7 tygodni.

 • Fotel B-1902 Vero

  1 009,00 zł

  Fotel B-1902 Vero

  Fotel VERO to stylowy i solidny fotel drewniany wykonany z litego drewna bukowego lub dębowego, dostępny również w opcji tapicerowanej  (zobacz model B-1902/1). Forma ukształtowana fotela B-1902 została za pomocą prostych, geometrycznych cięć. Fotel Vero jest nowoczesną reinterpretacją tradycyjnego stylu zakopiańskiego. Fotele B-1902 z tej kolekcji dobrze pasują do odważnych nowoczesnych wnętrz oraz przestrzeni aranżowanych w stylu alpejskim.

 • Fotel B-1902/1 Vero

  769,00 zł

  Fotel B-1902/1 Vero

  Fotel VERO to stylowy fotel drewniany wykonany z litego drewna bukowego lub dębowego, dostępny również w opcji tapicerowanej jak i wykonany w całości wykonany z drewna (zobacz model B-1902). Forma ukształtowana fotela została za pomocą prostych, geometrycznych cięć. Fotel Vero jest nowoczesną reinterpretacją tradycyjnego stylu zakopiańskiego. Fotele B-1902/1 z tej kolekcji dobrze pasują do odważnych nowoczesnych wnętrz oraz przestrzeni aranżowanych w stylu alpejskim.

 • Fotel B-1901 POP

  1 409,00 zł

  Fotel B-1901 POP

  Fotel Pop jako kolekcja foteli drewnianych nawiązuje do popularnego gatunku muzyki. Jest przyjazny, nieskomplikowany pod względem formy i bardzo uniwersalny. Wygodne miękkie krzesła i fotele z tej kolekcji dodadzą wnętrzu ciepła i poczucia nieformalnej atmosfery. Pop z łatwością zmienia charakter w zależności od konfiguracji kolorystycznej. Duża powierzchnia tapicerki, w zależności od wyboru tkaniny sprawi, że będzie głównym bohaterem pomieszczenia lub łagodnie wtopi się w kontekst przestrzeni. Do wyboru rodzaj drewna buk lub dąb.

 • Krzesło A-1901 POP

  1 254,00 zł

  Krzesło A-1901 POP

  Krzesło Pop jako kolekcja foteli drewnianych nawiązuje do popularnego gatunku muzyki. Jest przyjazny, nieskomplikowany pod względem formy i bardzo uniwersalny. Wygodne miękkie krzesła i fotele z tej kolekcji dodadzą wnętrzu ciepła i poczucia nieformalnej atmosfery. Pop z łatwością zmienia charakter w zależności od konfiguracji kolorystycznej. Duża powierzchnia tapicerki, w zależności od wyboru tkaniny sprawi, że będzie głównym bohaterem pomieszczenia lub łagodnie wtopi się w kontekst przestrzeni. Do wyboru rodzaj drewna buk lub dąb.

 • Fotel BB-1905 Plum

  1 254,00 zł

  Fotel BB-1905 Plum

  Fotel BB-1905 Plum to fotel drewniany tapicerowany w wersji klubowej, w której tradycyjna XIX-wieczną technologia została zamknięta w minimalistycznej, współczesnej formie. Głównym elementem serii Plum jest gięta rama konstrukcyjna, która spełnia jednocześnie funkcję nóg, podłokietników i tylnego oparcia. W całości wygięta z jednego elementu drewna bukowego,  podkreśla kunszt rzemiosła i możliwości technologiczne parowanego drewna giętego. Kolekcję Plum tworzą 3 wersje: ażurowa, kubełkowa i klubowa. Fotel BB-1905 Plum w wersji klubowej Plum, w której poprzez zmianę kąta oparcia oraz wysokości siedziska, odnajdzie się w hotelowym lobby oraz klubach, gdzie komfort siedzenia jest priorytetem. Kompaktowe gabaryty wersji kubełkowych stanowią alternatywę dla tradycyjnych tapicerowanych foteli, przy zachowaniu wysokiego komfortu siedzisk.

 • Fotel B-1905 Plum

  1 254,00 zł

  Fotel B-1905 Plum

  Fotel Plum to kolekcja foteli drewnianych tapicerowanych, w której tradycyjna XIX-wieczną technologia została zamknięta w minimalistycznej, współczesnej formie. Głównym elementem serii Plum jest gięta rama konstrukcyjna, która spełnia jednocześnie funkcję nóg, podłokietników i tylnego oparcia. W całości wygięta z jednego elementu drewna bukowego,  podkreśla kunszt rzemiosła i możliwości technologiczne parowanego drewna giętego. Kolekcję Plum tworzą 3 wersje: ażurowa, kubełkowa i klubowa. Fotel B-1905 Plum wersji kubełkowej wyróżnia się giętą sklejką, tapicerowaną od wewnątrz, co nadaje dodaje tej kolekcji duży komfort siedzenia.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-1904 Plum

  1 100,00 zł

  Fotel B-1904 Plum

  Fotel Plum to kolekcja foteli drewnianych tapicerowanych, w której tradycyjna XIX-wieczną technologia została zamknięta w minimalistycznej, współczesnej formie. Głównym elementem serii Plum jest gięta rama konstrukcyjna, która spełnia jednocześnie funkcję nóg, podłokietników i tylnego oparcia. W całości wygięta z jednego elementu drewna bukowego,  podkreśla kunszt rzemiosła i możliwości technologiczne parowanego drewna giętego. Kolekcję Plum tworzą 3 wersje: ażurowa, kubełkowa i klubowa. Plum w wersji ażurowej składa się zaledwie z 4 elementów: ramy głównej, dwóch nóg i siedziska. Wersja ażurowa to linearna czystość i lekkość formy. Fotel B-1904 Plum ma zdecydowanie graficzny, wyrazisty charakter.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-1908 Likewise

  1 565,00 zł

  Fotel B-1908 Likewise

  Kolekcja modeli Likewise to nowoczesne spojrzenie na klasyczne dziedzictwo drewna giętego. Szeroki kąt gięcia drewna bukowego na długich formach mebla jest wyjątkowym elementem w nowoczesnych meblach giętych, bowiem stanowi o unikalnym już, coraz bardziej niepowtarzalnym dziedzictwie XIX – wiecznej technologii. Miękka, otulająca forma tapicerowanego fotela Likewise zachęca do chwili relaksu, a wymiary i konstrukcja zostały dobrane tak, aby jednocześnie uzyskać jak najmniejszy rozmiar formy. Kolekcję Likewise tworzą dodatkowo fotel klubowy, szeroka pufa, pufa z tacką oraz stolik.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Krzesło ElliePro 20HW

  2 565,00 zł -5% 2 700,00 zł

  Krzesło ElliePro 20HW

  Model ElliePro 20HW to krzesło konferencyjne o niskim oparciu z mechanizmem Synchro Self bez regulacji wysokości, nogi drewniane. Nowoczesne, designerskie krzesło obrotowe do poczekalni, sal konferencyjnych czy przestrzeni hotelowych. Fotel ElliePro posiada do wyboru kolor stelaża drewnianego. Kolekcja ElliePro została stworzona z myślą o przestrzeniach co-workingowych, jednak jej wszechstronność i wielofunkcyjność sprawiają, że doskonale sprawdzi się także w biurach, salach konferencyjnych, gabinetach czy hotelowym lobby.

 • Fotel KAIKA 4L-LWM

  1 140,33 zł -27% 1 562,10 zł

  Fotel KAIKA 4L-LWM

  Fotel KAIKA 4L-LWM to fotel konferencyjny na 4 drewnianych nogach (z lakierowanego, naturalnego dębu) z elementami metalowymi malowanymi proszkowo na kolor czarny lub biały. Model posiada w całości tapicerowane siedzisko i oparcie. W całości tapicerowane siedzisko i oparcie ze zintegrowanymi podłokietnikami sprawiają, że linia Kaika to komfortowe i eleganckie rozwiązanie do sal konferencyjnych. Dzięki wyjątkowemu kształtowi, a także kilku wersjom podstawy, fotel stanie się ciekawym akcentem każdej przestrzeni. 

 • Fotel B-1906 Fala

  650,00 zł

  Fotel B-1906 Fala

  Fotel Fala to kolekcja, która składa się z krzesła, fotela, barku oraz stołka barowego. Prosta i bardzo charakterystyczna konstrukcja równoważy geometryczną przejrzystość z delikatnie zakrzywionymi liniami i powierzchniami. Typowy kształt tylnych nóg wykonanych z giętego drewna jest kluczową, wspólną cechą rodziny modeli Fala. Seria przeznaczona jest szczególnie do użytku w gastronomii, tworząc miłą, przyjazną atmosferę oraz dodając wyrafinowany akcent do każdego wnętrza kawiarni czy restauracji. Jednocześnie meble świetnie pasują w prywatnej jadalni. Funkcjonalna i wszechstronna kolekcji Fala zyskuje dodatkowo na atrakcyjności dzięki możliwości sztaplowania.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Fotel B-0620 Fame

  600,00 zł

  Fotel B-0620 Fame

  Wygodny drewniany fotel B-0620 Fame został stworzony z myślą o wszystkich, którzy cenią nowoczesny design i funkcjonalność. Łagodne linie i elegancki styl zapewniają wygodę i przyjemność użytkowania. Fotel B-0620 Fame to fotel wykonany z drewna bukowego o twardym siedzisku i profilowanym oparciu. Elegancki fotel wykonany z litego drewna bukowego.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Fotel B-9744 Egon

  1 280,00 zł

  Fotel B-9744 Egon

  Nowoczesny drewniany fotel B-9744 Egon to wygodny fotel z tapicerowanymi elementami w siedzisku i na oparciach. Fotel EGON posiada wygodne duże siedzisko oraz zintegrowane oparcie tapicerowane z podłokietnikami. Fotel B-9744 idealny do hoteli i restauracji. Fotel B-9744 Egon wykonywany z drewna bukowego.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.