Hokery barowe regulowane hokery krzesła barowe

Hokery barowe regulowane

Hokery barowe, krzesła barowe o regulowanej wysokości. Hokery barowe regulowane dostępne w różnych kolorach i wzorach. Hokery regulowane idealne dla wysokich i niskich osób. Hokery barowe wysokiej jakości.

 • Hoker TIMMI regulowany

  505,52 zł -27% 692,49 zł

  Hoker TIMMI

  Nowoczesny hoker regulowany TIMMI jest idealny jako dodatek do nowoczesnych biur, lad recepcyjnych czy innych wnętrz. Hocker TIMMI zapewnia komfortową pracę przy wysokich stołach projektowych i ladach czy jako dodatkowa pufa w poczekalni. Bardzo fajny dodatek również do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Regulowany hoker, regulowane krzesło barowe z możliwością regulacji wysokości siedziska góra-dół w zakresie od 53cm do 76 cm.

  Podstawa wykonana z polipropylenu (PP) w kolorach białym, czarnym lub czerwonym, od dołu pokryta antypoślizgową gumą. Podnośnik pneumatyczny zawsze w kolorze czarnym. Szkielet wykonany z polipropylenu (PP), pokryty pianką wylewaną o grubości 43 mm. Osłona wykonana z polipropylenu (PP) w kolorach białym, czarnym lub czerwonym.

 • Hoker regulowany BELISE UPH

  949,08 zł -27% 1 300,11 zł

  Hoker BELISE UPH

  Hocker Belise UPH to wysoki taboret z regulowaną wysokością siedziska. Siedzisko w pełni tapicerowane. Obręcz do regulacji wysokości malowana proszkowo na kolor Jet black RAL 9005. Podnośnik pneumatyczny chromowany. Miękka czarna podstawa gumowa z możliwością balansowania.

  Wysoki taboret, regulowany Belise to nietypowy hoker, który dla ludzi dynamicznych i kreatywnych szybko staje się częścią stylu pracy. Ruchome siedzisko o regulowanej wysokości jest rozwiązaniem gwarantującym swobodę i płynność działania. Studio CrabusDesign stworzyło mebel nietypowy – idealny do pomieszczeń socjalnych, firmowych jadalni czy biura obsługi klienta. Ciekawy design pozostaje w symbiozie z nowocześnie rozumianą funkcjonalnością.

 • Hoker regulowany BELISE 110

  949,08 zł -27% 1 300,11 zł

  Hoker BELISE 110

  Hoker barowy Belie 110 z regulowaną wysokością siedziska. Siedzisko wykonane ze sklejki w kolorze – buk naturalny (1.007), Na siedzisku tapicerowana nakładka. Obręcz do regulacji wysokości malowana proszkowo na kolor Jet black RAL 9005. Podnośnik pneumatyczny chromowany. Miękka czarna podstawa gumowa z możliwością balansowania.

  Wysoki taboret, regulowany Belise to nietypowy hoker, który dla ludzi dynamicznych i kreatywnych szybko staje się częścią stylu pracy. Ruchome siedzisko o regulowanej wysokości jest rozwiązaniem gwarantującym swobodę i płynność działania. Studio CrabusDesign stworzyło mebel nietypowy – idealny do pomieszczeń socjalnych, firmowych jadalni czy biura obsługi klienta. Ciekawy design pozostaje w symbiozie z nowocześnie rozumianą funkcjonalnością.

 • Hoker KIKO regulowany

  489,00 zł

  Hoker KIKO

  Nowoczesny hoker regulowany KIKO jest idealny jako dodatek do nowoczesnych biur. Hoker KIKO zapewnia komfortową pracę przy wysokich stołach projektowych i ladach czy jako dodatkowa pufa w poczekalni.Bardzo fajny dodatek również do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Regulowany hoker, krzesło barowe z możliwością regulacji wysokości siedziska góra-dół oraz obrotu siedziska wokół własnej osi (360 stopni). Po obu stronach (a dokładnie pod siedziskiem) znajdą Państwa ukryte dwa przyciski, które umożliwiają regulację wysokości w zakresie od 64 cm do 76 cm.

 • Hoker SIDY

  1 205,55 zł -5% 1 269,00 zł

  Hoker SIDY

  Nowoczesny hoker SIDY o regulowanej wysokości. Hoker barowy o tapicerowanym siedzisku w różnych rodzajach tapicerki jak i różnych kolorach. Stelaż hokera SIDY o powłoce chromowanej. Model wyposażony w wygodny podnóżek. Od lat w naszej ofercie niesłabnącą popularnością cieszą się stołki barowe. Szeroki wybór naszych hokerów zadowoli najbardziej wymagających klientów.

 • Hoker Sitool 304

  624,68 zł -8% 679,00 zł

  Hoker Sitool 304

  Nowoczesne krzesło Sitool 304 o okrągłym siedzisku. Krzesło Sitool 304 o regulowanej wysokości siedziska. Podstawa dolna wykonana została z elastomeru zapewniającego maksymalną przyczepność do każdego podłoża. Siedzisko wykończone tkaniną występującą w różnych kolorach.

 • Hoker Sitool 303

  587,88 zł -8% 639,00 zł

  Hoker Sitool 303

  Nowoczesne krzesło Sitool 303 o nietypowym siedzisku w kształcie trójkąta o zaokrąglonych rogach. Krzesło Sitool 303 o regulowanej wysokości siedziska. Podstawa dolna wykonana została z elastomeru zapewniającego maksymalną przyczepność do każdego podłoża. Siedzisko wykończone tkaniną występującą w różnych kolorach.

 • Krzesło barowe HOKER WOOD

  797,05 zł -5% 839,00 zł

  Krzesło barowe HOKER WOOD

  Krzesło barowe WOOD o regulowanej wysokości o siedzisku ze sklejki profilowanej, lakierowanej lub pokrytej laminatem (odporniejszy na zarysowania). Regulowany hoker WOOD posiada wygodny podnóżek na nogi. Hoker o regulowanej wysokości i dużej stabilnej bazie dolnej. Idealny do mieszkania czy restauracji, kawiarni i hotelu.

 • Krzesło barowe HOKER WOOD NS

  888,25 zł -5% 935,00 zł

  Krzesło barowe HOKER WOOD NS

  Krzesło barowe WOOD o regulowanej wysokości o siedzisku ze sklejki profilowanej, lakierowanej lub pokrytej laminatem (odporniejszy na zarysowania). Hoker posiada miękką, tapicerowaną nakładkę na siedzisko.  Regulowany hoker WOOD poisada wygodny podnóżek na nogi. Hoker o regulowanej wysokości o stabilnej podstawie. Idealny do mieszkania czy restauracji i hotelu.

 • Hoker CAFE VII UP-DOWN

  1 080,43 zł -28% 1 500,60 zł

  Hoker CAFE VII UP-DOWN

  Nowoczesny hoker barowy o regulowanej wysokości siedziska. Regulowany hoker barowy posiada wygodny i komfortowy podnóżek na nogi użytkownika. Siedzisko hokera barowego wykonane ze sklejki bukowej lakierowanej lub miękkie i tapicerowane w różnych kolorach. Elementy metalowe chromowane. Wyjątkowe i solidne krzesło barowe do hokeli, restauracji czy kawiarni i mieszkania.