Metalowe i drewniane wieszaki na ubrania

Wieszaki

Powszechnie znaną prawdą jest, że to, jak zaaranżowane jest nasze otoczenie, ma nieprawdopodobny wpływ na nasze samopoczucie. Jeżeli czujemy się w danym pomieszczeniu dobrze i bezpiecznie, to poziom naszego funkcjonowania automatycznie się zwiększa. Dodatkowo, jeśli dostrzegamy niezwykły design owego pokoju, to wskaźnik naszego zadowolenia raptownie rośnie. Połączenie funkcjonalności i piękna jest tym, czego potrzebuje każde wnętrze. Jednak, aby Twój projekt był udany w każdym calu, musisz zwrócić uwagę na wszelkie elementy – od koloru ścian po wybór odpowiedniego wieszaka.

Metalowe wieszaki na ubrania – wytrzymałość i nowoczesny design

W Kamila Meble mamy dla Ciebie bogatą ofertę metalowych wieszaków na ubrania. Wyróżniają się solidnym wykonaniem. Wysokojakościowy surowiec, który jest ich podstawą, pozwala na swobodne użytkowanie przez lata. Nasze wieszaki są synonimem stabilności. Wytrzymują znaczne obciążenie elementami garderoby. W zależności od Twoich potrzeb znajdziesz u nas wieszaki wiszące, które mocuje się na ścianie, wieszaki stojące w różnych kształtach i kolorach oraz półki na obuwie. Każdy produkt, który dla Ciebie przygotowaliśmy, posiada atest wytrzymałości.

Drewniane wieszaki na ubrania – gustowny element wyposażenia

W naszym asortymencie znajdziesz stylowe drewniane wieszaki na ubrania. Jedne z nich, instalowane na ścianie, nie zajmą wiele miejsca w docelowym pomieszczeniu. Staną się dyskretnym i gustownym elementem wyposażenia. Inne, nadadzą klasyczny ton Twojemu wnętrzu i zapewnią stabilne utrzymanie Twojej garderobie. Jeśli chcesz mieć pewność, że zakupiony przez Ciebie mebel, będzie pełnowartościowym produktem, kup go u nas. Otrzymasz dzięki temu gwarancję wzorowo zaopatrzonych pokoi, recepcji, poczekalni, a także biur.

 • Wieszak WML-1

  179,00 zł

  Wieszak WML-1

  Metalowy wieszak , wystepuje w 3 kolorach: czarny, biały lub szary. Wieszak na obrania do poczekalni posiada miejsce na 4 parasowe oraz liczne wieszaki. Ważne, aby podczas zawieszania ubrań rozkładać ciężar równomiernie z każdej strony, aby uniknąć przechyleń i uszkodzeń mechanicznych. Wysokość wieszaka wynosi 173cm, wymiar bazy dolnej około 39,5 x 39,5cm.

 • Wieszak TOM

  599,00 zł

  Wieszak TOM

  Nowoczesny i stabilny wieszak TOM to wieszak do biura, poczekalni lub mieszkania. Stylowy wieszak TOM wykonany został z dwóch elementów bukowej sklejki gięto-klejonej lakierowanej na 1 z 6 wybranych kolorów.  Elementy metalowe tj. podstawa wieszaka oraz 12 haczyków malowane są proszkowo na 3 kolory do wyboru: biały, szary lub czarny. Wygięte ramiona wieszaka nadają mu unikalnej, ale ponadczasowej stylistyki, nawiązując do wzornictwa skandynawskiego. Wieszak do biura, poczekalni czy recepcji ma ciekawą formę, więc oprócz swej funkcjonalności może stanowić element dekoracyjny.

 • Wieszak SPACE

  439,00 zł

  Wieszak SPACE

  Nowoczesny i stabilny wieszak SPACE to metalowy wieszak na ubrania dostępny w 3 kolorach: biały, alu lub czarny. Wieszak wykonany jest z metalu o kwadratowym przekroju. Elementy plastikowe (wieszaki) zostały ukryte. Wieszak SPACE wyposażony w specjalny uchwyt na parasolki. W górnej części wieszaka znajdą Państwo cztery plastikowe, ruchome uchwyty (zobacz wszystkie zdjęcia).

 • Wieszak ARIZONA

  287,62 zł 388,68 zł

  Wieszak ARIZONA

  Metalowe wieszaki , stabilne i atestowane wieszaki na ubrania z specjalnym miejscem na parasolki oraz dolnym pojemnikiem z tworzywa, który zbiera wodę, aby nie skapywała na podłogę. Wieszak ARIZONA z przeznaczeniem do wyposażenia biura i poczekalni. Wieszak metalowy występuje w 9 kolorach tj. siwym, czarnym, chrome, biały, antracyt, pomarańczowy, zielony, fioletowy lub czerwony. Wieszak ARIZONA posiada 4 dłuższe wieszaki - wysunięte najbardziej na samej górze oraz 4 krótsze wieszaczki.

 • Wieszak SEVEN

  775,39 zł 969,24 zł

  Wieszak SEVEN

  Wieszak Seven to propozycja do nowoczesnych wnętrz, która nada pomieszczeniu wyrazistego charakteru. Wieszak SEVEN wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałej stali, lakierowej proszkowo w różnych kolorach do wyboru. Wieszak Seven jako niebanalny element wystroju doskonale sprawdzi się zarówno w mieszkaniu, jak i w biurze. Nowoczesny wieszak stojący SEVEN firmy Profim, stabilny mocny wieszak na ubrania.

  Czas realizacji wynosi około 21-30 dni roboczych.

 • Wieszak P-0428

  1 450,00 zł

  Wieszak P-0428

  Drewniany wieszak P-0428 to ozdoba przedpokojów i poczekalni. Modelowy przykład meblarskiej sztuki gięcia drewna. Wieszak bukowy element wystroju dzięki swojej klasycznej, stabilnej formie, doskonale sprawdzi się zarówno w restauracji czy hotelu, jak i każdym domu. Zdobi wnętrza teatrów i sal koncertowych. Jest smukły i wystarczająco rozbudowany.

  Czas realizacji 6-8 tygodni.

 • Wieszak P-8

  1 120,00 zł

  Wieszak P-8

  Połówka drewnianego wieszaka wykonana z litego drewna bukowego, giętego. Solidna połówka wieszaka dostawiana do ściany - wieszak na ubrania. Wieszak wykonany z giętego drewna bukowego. Wieszak z przeznaczeniem do biura, poczekalni czy korytarza. Wieszak dostępny w różnych kolorach lakierowany lub emaliowany. 

  Model wymaga przymocowania do ściany.

  Czas realizacji 4-8 tygodni.

 • Wieszak P-16

  1 410,00 zł 1 500,00 zł

  Wieszak P-16

  Drewniany wieszak wykonany z litego drewna bukowego, giętego. Stabilne i wytrzymałe wieszaki drewniane na ubrania. Wieszak wykonany z giętego drewna bukowego. Wieszak z przeznaczeniem do biura, poczekalni czy korytarza. Wieszak dostępny w różnych kolorach lakierowany lub emaliowany. 

  Czas realizacji 6-8 tygodni.

 • Wieszak P-16/2204

  1 510,00 zł

  Wieszak P-16/2204

  Drewniany wieszak wykonany z litego drewna bukowego, giętego. Stabilne i wytrzymałe wieszaki drewniane na ubrania. Wieszak wykonany z giętego drewna bukowego. Wieszak z przeznaczeniem do biura, poczekalni czy korytarza. Wieszak dostępny w różnych kolorach lakierowany lub emaliowany. Korona wieszaka obracana.

  Czas realizacji 6-8 tygodni.

 • Wieszak P-9955

  180,00 zł

  Wieszak P-9955

  Drewniany wieszak naścienny wykonany z drewna bukowego giętego. Wieszak wymaga przymocowania do ściany. Drewniany wieszak P-9955 na ścianę, na ubrania. Solidny, wykonany z litego drewna, giętego wykonywany z tradycją. Wieszak lakierowany w różnych kolorach.

  Czas realizacji 4-8 tygodni.

 • Wieszak Wk1

  335,00 zł

  Wieszak Wk1

  Wieszak wiszący na ścianę wykonany z 4 części połączonych ze sobą. Wieszak na ubrania posiada dodatkowe uchwyty na ubrania i kapelusze. Solidny wieszak wiszący na ubrania zarówno do biura jak i mieszkania. Wieszaki wiszące dostępne w różnych kolorach.