Krzesła laboratoryjne, przemysłowe i warsztatowe

Obrotowe krzesło laboratoryjne w naszej ofercie

Na każdym kroku podkreśla się niekorzystny wpływ siedzącej pracy na zdrowie człowieka. Praca na stojąco, w bezruchu, może przynieść skutki tak samo zgubne dla kręgosłupa czy układu krążenia. Tymczasem wciąż w niedostatecznym stopniu korzysta się z rozwiązania, które istnieje i wciąż się ulepsza. Receptą na potrzeby przemęczonego organizmu przy stojącym stanowisku pracy od dawna są krzesła specjalistyczne, których wersje i modele odpowiadają specyficznym wymogom różnych profesji. Najczęściej można je odnaleźć na wyposażeniu stanowisk badawczych i doświadczalnych w branży IT, przemyśle chemicznym czy na uczelniach. Krzesła laboratoryjne mają jednak swój odpowiednik, idealny do miejsc pracy przy taśmie produkcyjnej, w warsztacie, sortowni, przy panelu kontrolnym, a więc tam, gdzie bardzo często jeszcze nie stosuje się takiego rozwiązania. Najwyższy czas naprawdę odkryć krzesła przemysłowe i warsztatowe, a także taborety medyczne pozwalające na stałe lub czasowe odciążenie napiętych partii mięśni podczas pracy w przemyśle produkcyjnym, usługach, rzemiośle i innych sektorach gospodarki.

Ważne przy wyborze krzeseł specjalistycznych

Bardzo duży wybór krzeseł do zadań specjalnych znajdziecie Państwo w sklepie Kamila Meble. Choć na pierwszy rzut oka przypominają tradycyjne meble biurowe, różnią się od nich konstrukcją i ważnymi detalami. Porządne krzesło stomatologiczne, laboratoryjne czy przemysłowe musi posiadać atesty dotyczące niepalności,  uziemienia czy antypoślizgowe. Należy zwrócić uwagę, czy wykonano je z materiałów wzmocnionych i gwarantujących łatwość utrzymania w czystości stanowiska pracy. Jeśli do konkretnej pracy jest potrzebne wysokie krzesło laboratoryjne, można zdecydować się na wysokość regulowaną, co pozwoli na wykorzystanie go przy różnych stanowiskach. Dźwignia i kolumna powinny wykazać się zwiększoną stabilnością i kontrolą przy użytkowaniu, a gdy specyfika pracy wymaga przemieszczania się przy kilku blatach, krzesła laboratoryjne obrotowe zapewnią kółka z funkcją blokady i lepszym hamowaniem. Przy stanowisku z jednym blatem lepiej sprawdzą się antypoślizgowe nóżki tzw. stopki.

Wysokie krzesło do laboratorium - gotowe na największe wyzwania

Krzesła przemysłowe, warsztatowe wysokie wyposażone są zazwyczaj w pierścień pełniący funkcję podnóżka. Nasz sklep oferuje szeroki asortyment modeli wyposażonych w różne typy siedzisk. Standardem jest krótsze siedzisko i oparcie obejmujące jedynie lędźwiowy odcinek kręgosłupa, dla większej swobody ruchu i możliwości szybkiego przejścia do pozycji stojącej. Jeszcze większe nieskrępowanie zagwarantuje taboret laboratoryjny niski albo wysoki hoker o siedziskach i oparciach z miękkiego tworzywa poliuretanu. Przy zajęciach wymagających częstego pochylania do przodu i stabilizacji przez zaparcie nogami niezbędny będzie taboret z siodłem lub krzesło z pochyłym siedziskiem.

Pracodawcy, którzy zdecydują się na wyposażenie stanowisk w odpowiednie krzesła specjalistyczne, na pewno mogą liczyć na wdzięczność pracowników. Odniosą jeszcze jedną korzyść - lepsza dyspozycja fizyczna pozwoli zwiększyć wydajność lub skupić się na precyzji wykonywanych czynności. Wszystko, co potrzebne do tej pożytecznej inwestycji, znajdziecie Państwo w sklepie Kamila Meble.

Krzesła warsztatowe antystatyczne ESD

Skrót ESD oznacza system ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Objęte nim sprzęty posiadają specjalne elementy uziemiające, które w razie nagłego przepięcia zabezpieczą użytkownika przed porażeniem prądem. Jednym z przykładów tego typu wyposażenia są krzesła antystatyczne ESD, których szeroki wybór znajdą Państwo także w ofercie naszego e-sklepu. Z powodzeniem można je wykorzystać w warsztatach, laboratoriach czy na stanowiskach produkcyjnych.

Poza ochroną przed wyładowaniami elektrostatycznymi, która gwarantują antystatyczne kółka lub stópki, nasze modele cechuje budowa, która umożliwia zachowanie prawidłowej sylwetki podczas pracy. Zarówno do wysokości roboczego blatu oraz wzrostu pracownika można wyregulować wysokość siedziska oraz położenie i nachylenie oparcia. Pozwala to na utrzymanie właściwej postawy, nawet przy kilku godzinach spędzanych za biurkiem. Z naszej oferty obrotowe krzesła antystatyczne na kółkach wykonane są z materiałów odpornych na działanie czynników chemicznych, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi żadnego problemu.

 • Taboret Laboratoryjny niski

  315,00 zł

  Taboret Laboratoryjny niski

  Taborety laboratoryjne, taborety warsztatowe obrotowe z antypoślizgowym siedziskiem. Podstawa taboretu o średnicy 580mm, wykonana została z poliamidu wzmacnianego włóknem szklanym. Taboret przemysłowy, warsztatowy posiada siedzisko w kolorze czarnym wykonane z poliuretanu. Solidne taborety medyczne o regulowanej wysokości.

  Realizacja 3-5 dni roboczych!

 • Taboret Laboratoryjny niski Popiel

  339,00 zł

  Taboret Laboratoryjny niski Popiel

  Taborety laboratoryjne, taborety medyczne obrotowe z antypoślizgowym siedziskiem w kolorze popielu. Podstawa taboretu o średnicy 580mm, wykonana została z poliamidu wzmacnianego włóknem szklanym. Taboret przemysłowy posiada siedzisko w kolorze popielu wykonane z poliuretanu. Niski taboret medyczny o regulowanej wysokości.

  Realizacja 14 dni roboczych!

 • Taboret LAB niski chrome

  339,00 zł

  Taboret LAB niski chrome

  Taborety laboratoryjne, taborety obrotowe z antypoślizgowym siedziskiem. Podstawa taboretu o średnicy 580mm, wykonana została z chromowanej stali. Taboret przemysłowy posiada siedzisko w kolorze czarnym wykonane z poliuretanu. Niski taboret medyczny o regulowanej wysokości z chromowaną podstawą.

  Realizacja 3-5 dni roboczych!

 • Taboret LAB niski chrome Popiel

  369,00 zł

  Taboret LAB niski chrome Popiel

  Taborety laboratoryjne, taborety obrotowe z antypoślizgowym siedziskiem. Podstawa taboretu o średnicy 580mm, wykonana została z chromowanej stali. Taboret przemysłowy posiada siedzisko w kolorze popielatym wykonane z poliuretanu. Szary, niski taboret warsztatowy o regulowanej wysokości.

  Realizacja 14 dni roboczych!

 • Taboret Laboratoryjny wysoki chrome

  455,00 zł

  Taboret Laboratoryjny wysoki chrome

  Wysoki taborety warsztatowy, laboratoryjne, przemysłowy to taboret obrotowy z antypoślizgowym siedziskiem na stopkach lub kółkach. Wysoki taboret warsztatowy z wygodnym, regulowanym podnóżkiem. Podstawa taboretu o średnicy 580mm, wykonana została z poliamidu wzmacnianego włóknem szklanym. Wysoki taboret medyczny, przemysłowy posiada siedzisko w kolorze czarnym wykonane z poliuretanu.

  Realizacja 3-5 dni roboczych!

 • Taboret Laboratoryjny P wysoki chrome

  465,00 zł

  Taboret Laboratoryjny P wysoki chrome

  Taborety laboratoryjne wysokie, taborety obrotowe z antypoślizgowym siedziskiem na stopkach lub kółkach do wyboru. Wysokie taborety przemysłowy z wygodnym podnóżkiem. Podstawa taboretu o średnicy 580mm, wykonana została z poliamidu wzmacnianego włóknem szklanym. Taboret warsztatowy posiada siedzisko w kolorze popielu, wykonane z poliuretanu.

  Realizacja 14 dni roboczych!

 • Taboret LABORA wysoki chrome

  495,00 zł

  Taboret LABORA wysoki chrome

  Solidne i wysokie taborety laboratoryjne, medyczne, taborety obrotowe z antypoślizgowym siedziskiem. Taboret przemysłowy z wygodnym, regulowanym podnóżkiem. Podstawa taboretu o średnicy 600mm, wykonana z chromowanej stali. Wysoki taboret medyczny posiada siedzisko w kolorze czarnym wykonane z poliuretanu.

  Realizacja 3-5 dni roboczych!

 • Taboret LABORA P wysoki chrome

  519,00 zł

  Taboret LABORA P wysoki chrome

  Taborety laboratoryjne, taborety medyczne wysokie, obrotowe z antypoślizgowym siedziskiem. Taboret przemysłowy z wygodnym podnóżkiem na stopkach lub kółach. Podstawa taboretu o średnicy 600mm, wykonana została chromowanej stali. Krzesło przemysłowe posiada siedzisko w kolorze popielu wykonane z poliuretanu.

  Realizacja 14 dni roboczych!

 • Krzesło LAB niskie

  459,00 zł

  Krzesło LAB niskie

  Niskie krzesło laboratoryjne, krzesło medyczne obrotowe z antypoślizgowym siedziskiem i oparciem. Krzesło przemysłowe, krzesło warsztatowe posiada wygodny uchwyt w oparciu, który ułatwia przestawienie krzesła. Podstawa krzesła o średnicy 580mm, wykonana została z poliamidu wzmacnianego włóknem szklanym. Krzesło medyczne posiada łącznik CPT, który pozwala na regulowanie wysokości oparcia, kąt pochylenia oparcia czy wysunięcie oparcie, dzięki czemu zwiększamy głębokość siedziska. Solidne i wytrzymałe krzesło warsztatowe, przemysłowe, laboratoryjne czy medyczne - po prostu krzesło do zadań specjalnych.

  Realizacja 3-5 dni roboczych!

 • Krzesło LAB P niskie

  492,00 zł

  Krzesło LAB P niskie

  Krzesło przemysłowe, laboratoryjne z antypoślizgowym siedziskiem i oparciem. Krzesło przemysłowe posiada wygodny uchwyt w oparciu, który ułatwia przestawienie krzesła. Podstawa krzesła o średnicy 580mm, która została wykonana z poliamidu wzmacnianego włóknem szklanym w kolorze popielu. Krzesło warsztatowe posiada łącznik CPT, który pozwala na regulowanie wysokości oparcia, kąt pochylenia oparcia czy wysunięcie oparcie, dzięki czemu zwiększamy głębokość siedziska. Solidne i wytrzymałe krzesło warsztatowe, przemysłowe, laboratoryjne czy medyczne - po prostu krzesło do zadań specjalnych.

  Realizacja 14 dni roboczych!

 • Krzesło LAB GTP niskie

  525,00 zł

  Krzesło LAB GTP niskie

  Niskie krzesło laboratoryjne, krzesło przemysłowe z podłokietnikami. Krzesło obrotowe z antypoślizgowym siedziskiem i oparciem. Krzesło warsztatowe posiada wygodny uchwyt w oparciu, który ułatwia przestawienie krzesła. Podstawa krzesła o średnicy 580mm, wykonana została z poliamidu wzmacnianego włóknem szklanym. Krzesło medyczne posiada łącznik CPT, który pozwala na regulowanie wysokości oparcia, kąt pochylenia oparcia czy wysunięcie oparcie, dzięki czemu zwiększamy głębokość siedziska. Solidne i wytrzymałe krzesło warsztatowe, przemysłowe, laboratoryjne czy medyczne - po prostu krzesło do zadań specjalnych.

  Realizacja 3-5 dni roboczych!

 • Krzesło LAB wysokie chrome

  589,00 zł

  Krzesło LAB wysokie chrome

  Wysokie krzesło laboratoryjne, medyczne, krzesło obrotowe z antypoślizgowym siedziskiem i oparciem. Krzesło przemysłowe posiada wygodny uchwyt w oparciu, który ułatwia przestawienie krzesła. Podstawa krzesła o średnicy 580mm, wykonana została z poliamidu wzmacnianego włóknem szklanym. Krzesło przemysłowe posiada wygodny podnóżek. Wysokie krzesło medyczne posiada łącznik CPT, który pozwala na regulowanie wysokości oparcia, kąt pochylenia oparcia czy wysunięcie oparcie, dzięki czemu zwiększamy głębokość siedziska. Solidne i wytrzymałe krzesło warsztatowe, przemysłowe, laboratoryjne czy medyczne - po prostu krzesło do zadań specjalnych.

  Realizacja 3-5 dni roboczych!

 • Krzesło LAB P wysokie chrome

  609,00 zł

  Krzesło LAB P wysokie chrome

  Wysokie krzesło laboratoryjne na kółkach lub stopkach, krzesło obrotowe z antypoślizgowym siedziskiem i oparciem. Krzesło przemysłowe posiada wygodny uchwyt w oparciu, który ułatwia przestawienie krzesła. Podstawa krzesła o średnicy 580mm, wykonana została z poliamidu wzmacnianego włóknem szklanym. Krzesło przemysłowe posiada wygodny podnóżek. Wysokie krzesło warsztatowe posiada łącznik CPT, który pozwala na regulowanie wysokości oparcia, kąt pochylenia oparcia czy wysunięcie oparcie, dzięki czemu zwiększamy głębokość siedziska. Solidne i wytrzymałe krzesło warsztatowe, przemysłowe, laboratoryjne czy medyczne - po prostu krzesło do zadań specjalnych.

  Realizacja 14 dni roboczych!

 • Krzesło LAB GTP wysokie chrome

  619,00 zł

  Krzesło LAB GTP wysokie chrome

  Krzesło laboratoryjne wysokie z podłokietnikami, krzesło obrotowe z antypoślizgowym siedziskiem i oparciem. Krzesło przemysłowe posiada wygodny uchwyt w oparciu, który ułatwia przestawienie krzesła. Podstawa krzesła o średnicy 580mm, wykonana została z poliamidu wzmacnianego włóknem szklanym. Krzesło przemysłowe posiada wygodny podnóżek. Wysokie krzesło laboratoryjne, warsztatowe posiada łącznik CPT, który pozwala na regulowanie wysokości oparcia, kąt pochylenia oparcia czy wysunięcie oparcie, dzięki czemu zwiększamy głębokość siedziska. Solidne i wytrzymałe krzesło warsztatowe, przemysłowe, laboratoryjne czy medyczne - po prostu krzesło do zadań specjalnych.

  Realizacja 3-5 dni roboczych!

 • Krzesło LAB niskie chrome

  519,00 zł

  Krzesło LAB niskie chrome

  Nowoczesne i wytrzymałe krzesło laboratoryjne, krzesło obrotowe szpitalne z antypoślizgowym siedziskiem i oparciem. Krzesło przemysłowe posiada wygodny uchwyt w oparciu, który ułatwia przestawienie krzesła. Podstawa krzesła o średnicy 600mm, wykonana została z chromowanej stali. Oparcie i siedzisko połączone łącznikiem CPT. Krzesło warsztatowe, przemysłowe posiada łącznik CPT, który pozwala na regulowanie wysokości oparcia, kąt pochylenia oparcia czy wysunięcie oparcie, dzięki czemu zwiększamy głębokość siedziska. Solidne i wytrzymałe krzesło warsztatowe, przemysłowe, laboratoryjne czy medyczne - po prostu krzesło do zadań specjalnych.

  Realizacja 3-5 dni roboczych!

 • Krzesło LAB P niskie chrome

  545,00 zł

  Krzesło LAB P niskie chrome

  Nowoczesne krzesło laboratoryjne, krzesło obrotowe szpitalne z antypoślizgowym siedziskiem i oparciem. Krzesło przemysłowe posiada wygodny uchwyt w oparciu, który ułatwia przestawienie krzesła. Podstawa krzesła o średnicy 600mm, wykonana została z chromowanej stali. Oparcie i siedzisko połączone łącznikiem CPT. Krzesło medyczne posiada łącznik CPT, który pozwala na regulowanie wysokości oparcia, kąt pochylenia oparcia czy wysunięcie oparcie, dzięki czemu zwiększamy głębokość siedziska. Solidne i wytrzymałe krzesło warsztatowe, przemysłowe, laboratoryjne czy medyczne - po prostu krzesło do zadań specjalnych.

  Realizacja 14 dni roboczych!