Podstawy stołu noga do stołów ze stali nierdzewnej

Podstawy ze stali nierdzewnej

Podstawy do stołów ze stali nierdzewnej INOX. Podstawy ze stali nierdzewnej wykonywane są w dwoch wersjach: polerowane (błyszczące) oraz szczotkowane (satyna). Podstawy stolików wykonywane są o różnych wysokościach dopasowanych do Państwa potrzeb. W standardzie podstawy do stołów wykonujemy o wysokości h-60cm (niskie), h-72cm (standardowe) oraz h-106cm (wysokie, barowe). Nogi do stołów wykonane ze stali nierdzewnej INOX są solidne, ciężkie i stabilne (także dzięki zastosowanym, regulowanym stopką) podstawy do stołu wysokiej jakości do stosowania również na zewnątrz pomieszczeń. Podstawy do stołów posiadają regulowane stopki niwelujące nierówności podłoża w zakresie h-8mm. Wysoka jakość i solidne wykonanie pozwolą Ci cieszyć się stabilną i wytrzymałą podstawą. Już nigdy obiady czy napoje klientów nie będę uciekały ze stołu ze względu na nierówne podłoże. Sprawdź pełną ofertę, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Podstawy ze stali nierdzewnej znakomicie nadają się do nowoczesnych wnętrz. Możliwość lakierowania proszkowego farbami transparentnymi, pozwala dodatkowo osiągnąć efekt kolorowych metali. Zabieg ten pozwala nam osiągnąć bardzo wyszukane wykończenia. W naszej ofercie znajdą Państwo także podstawy mosiężne - jest to najbardziej ekskluzywna część naszej oferty. Nogi do stołu są szlachetne, przykuwają uwagę, a dzięki trzem wykończeniom tj. antyczne, szczotkowane oraz szczotkowane oscylacyjnie - mogą być zestawiane z elementami zarówno nowoczesnymi, jak i klasycznymi.

Noga stołu z płaską podstawą stalową, która posiada nakładkę bazy ze stali nierdzewnej oraz kolumna wykonana ze stali nierdzewnej polerowanej, szczotkowanej lub lakierowanej. Wersję bazy dolnej ze stali nierdzewnej wykonujemy także na życzenie z kolumną drewnianą. Nogi do stołu ze stali nierdzewnej występują o trzech wysokościach, tj. h-60cm - niska, h-72cm - standardowa lub h-106cm - barowa, oraz o wielu kształtach: okrągła, kwadratowa, prostokątna - występują w wielu wymiarach w zależności od zastosowanego blatu. Nogi do stolika posiadają regulowane nóżki - w standardzie. Podstawa łączy się z blatami o różnych rozmiarach i wykończeniu.

 • Podstawa A GRAND 09 Brass

  3 599,00 zł

  Podstawa A GRAND 09 Brass

  Podstawa do stołu mosiężna A GRAND 09 Brass została wykonana ze stali szlachetnej - mosiądz szczotkowany - (wykonywana na specjalne zamówienie, nie występuje w standardowej ofercie). Stabilna podstawa stołu przeznaczona do blatów max. fi-150cm. Podstawę do stołu możemy wykonać o 3 wysokościach 60cm, 72cm lub 106cm. Górne mocowanie do blatu wykonane jest z żeliwa co dodatkowo dociąża podstawę.

  Podstawy mosiężne to najbardziej ekskluzywna część naszej oferty. Są szlachetne, przykuwają uwagę, a dzięki trzem wykończeniom mogą być zestawiane z elementami zarówno nowoczesnymi, jak i klasycznymi.

 • Podstawa SH-3003-1/G złota

  540,00 zł

  Podstawa stołu SH-3003-1/G złota

  Podstawa stolika SH-3003-1/G złota wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze złotym o dolnej bazie o rozmiarze 70x40cm. Nakładka dolnej bazy wykonane ze stali nierdzewnej, a obciążnik ze stali o grubości 7mm. Kolumna podstawy wykonana ze stali nierdzewnej o rozmiarze 6x6cm o grubości ścianki 1,2mm. Noga do stołu SH-3003 posiada regulowane stopki. Element górny - rama 80x40cm.

 • Podstawa SH-3002-5/GB złota/czarna

  349,00 zł

  Podstawa stołu SH-3002-5/GB złota/czarna

  Podstawa stolika SH-3002-5/GB złota wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze złotym o dolnej bazie o rozmiarze 45x45cm. Nakładka dolnej bazy wykonane ze stali nierdzewnej, a obciążnik ze stali o grubości 7mm. Kolumna podstawy wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze złotym połączonej ze stalą w kolorze czarnym, grubość ścianki 1,2 mm. Noga do stołu SH-3002 posiada regulowane stopki.

 • Podstawa SH-3002-5/G złota

  349,00 zł

  Podstawa stołu SH-3002-5/G złota

  Podstawa stolika SH-3002-5/G złota wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze złotym o dolnej bazie o rozmiarze 45x45cm. Nakładka dolnej bazy wykonane ze stali nierdzewnej, a obciążnik ze stali o grubości 7mm. Kolumna podstawy wykonana ze stali nierdzewnej o rozmiarze 8x8cm o grubości ścianki 1,2mm. Noga do stołu SH-3002 posiada regulowane stopki.

 • Podstawa SH-3001-5/GB złota/czarna

  325,00 zł

  Podstawa stołu SH-3001-5/GB złota/czarna

  Podstawa stolika SH-3001-5/G złota wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze złotym o dolnej bazie o rozmiarze fi-45cm. Nakładka dolnej bazy wykonane ze stali nierdzewnej, a obciążnik ze stali o grubości 7mm. Kolumna podstawy wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze złotym połączonej ze stalą w kolorze czarnym, grubość ścianki 1,2 mm. Noga do stołu SH-3001 posiada regulowane stopki.

 • Podstawa SH-3001-5/G złota

  287,10 zł 319,00 zł

  Podstawa stołu SH-3001-5/G złota

  Podstawa stolika SH-3001-5/G złota wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze złotym o dolnej bazie o rozmiarze fi-45cm. Nakładka dolnej bazy wykonane ze stali nierdzewnej, a obciążnik ze stali o grubości 7mm. Kolumna podstawy wykonana ze stali nierdzewnej o rozmiarze fi-7,6cm o grubości ścianki 1,2mm. Noga do stołu PS-3001 posiada regulowane stopki.

 • Podstawa SLIM A09 GE - efekt złota

  971,30 zł

  Podstawa stołu SLIM A09 GE

  Nowoczesna noga do stołu wykonana ze stali nierdzewnej malowanej na efekt złota - (wykonywana na specjalne zamówienie, nie występuje w standardowej ofercie). Podstawę możemy wykonać o 3 wysokościach: 60cm, 72cm lub 106cm. Podstawa do stołu występuje w wykończeniu szczotkowanym (satyna). Solidna podstawa do stołu ze stopkami regulacyjnymi (h=8mm) niwelującymi nierówności podłoża. Dolna baza o rozmiarze fi-41cm.

 • Podstawa SLIM A09 Brass Antique + BK

  1 209,00 zł

  Podstawa SLIM A09 Brass Antique + BK

  Podstawa do stołu SLIM A09 Brass została wykonana ze stali szlachetnej - mosiądz w wersji antycznej - a kolumna stalowa, czarna  (podstawa wykonywana na specjalne zamówienie, nie występuje w standardowej ofercie, czas realizacji około 3 tygodni). Stabilna podstawa stołu przeznaczona do blatów max. fi-80cm. Podstawę do stołu możemy wykonać o 3 wysokościach 60cm, 72cm lub 106cm lub dowolnej na życzenie. Górne mocowanie do blatu wykonane jest z żeliwa co dodatkowo dociąża podstawę powodując ją stabilniejszą.

  Podstawy mosiężne to to najbardziej ekskluzywna część naszej oferty. Są szlachetne, przykuwają uwagę, a dzięki trzem wykończeniom mogą być zestawiane z elementami zarówno nowoczesnymi, jak i klasycznymi.

  Cena dotyczy samej podstawy, bez blatu.

 • Podstawa SLIM A09 Brass Antique

  1 539,00 zł

  Podstawa SLIM A09 Brass Antique

  Podstawa do stołu mosiężna SLIM A09 Brass została wykonana ze stali szlachetnej - mosiądz w wersji antycznej - (wykonywana na specjalne zamówienie, nie występuje w standardowej ofercie, czas realizacji około 3 tygodni). Stabilna podstawa stołu przeznaczona do blatów max. fi-80cm. Podstawę do stołu możemy wykonać o 3 wysokościach 60cm, 72cm lub 106cm lub dowolnej na życzenie. Górne mocowanie do blatu wykonane jest z żeliwa co dodatkowo dociąża podstawę powodując ją stabilniejszą.

  Podstawy mosiężne to to najbardziej ekskluzywna część naszej oferty. Są szlachetne, przykuwają uwagę, a dzięki trzem wykończeniom mogą być zestawiane z elementami zarówno nowoczesnymi, jak i klasycznymi.

  Cena dotyczy samej podstawy, bez blatu.

 • Podstawa SLIM A09 Brass Oscilated

  1 499,00 zł

  Podstawa SLIM A09 Brass Oscilated

  Podstawa do stołu mosiężna SLIM A09 Brass została wykonana ze stali szlachetnej - mosiądzu szczotkowanego oscylacyjnie - (wykonywana na specjalne zamówienie, nie występuje w standardowej ofercie, czas realizacji około 3 tygodni). Stabilna podstawa stołu przeznaczona do blatów max. fi-80cm. Podstawę do stołu możemy wykonać o 3 wysokościach 60cm, 72cm lub 106cm lub dowolnej na życzenie. Górne mocowanie do blatu wykonane jest z żeliwa co dodatkowo dociąża podstawę powodując ją stabilniejszą.

  Podstawy mosiężne to to najbardziej ekskluzywna część naszej oferty. Są szlachetne, przykuwają uwagę, a dzięki trzem wykończeniom mogą być zestawiane z elementami zarówno nowoczesnymi, jak i klasycznymi.

  Cena dotyczy samej podstawy, bez blatu.

 • Podstawa SLIM B10 Brass Oscilated + BK

  1 189,00 zł

  Podstawa SLIM B10 Brass Oscilated + BK

  Podstawa do stołu mosiężna SLIM B10 Brass o bazie dolnej, która została wykonana ze stali szlachetnej - mosiądzu szczotkowanego oscylacyjnie - (wykonywana na specjalne zamówienie, nie występuje w standardowej ofercie, czas realizacji około 3 tygodni). Kolumna stalowa malowana proszkowo na kolor czarny. Stabilna podstawa stołu przeznaczona do blatów max. 80x80cm. Podstawę do stołu możemy wykonać o 3 wysokościach 60cm, 72cm lub 106cm lub dowolnej na życzenie. Górne mocowanie do blatu wykonane jest z żeliwa co dodatkowo dociąża podstawę powodując ją stabilniejszą.

  Podstawy mosiężne to to najbardziej ekskluzywna część naszej oferty. Są szlachetne, przykuwają uwagę, a dzięki trzem wykończeniom mogą być zestawiane z elementami zarówno nowoczesnymi, jak i klasycznymi.

  Cena dotyczy samej podstawy, bez blatu.

 • Podstawa SLIM A09 Brass

  1 299,00 zł

  Podstawa SLIM A09 Brass

  Podstawa do stołu mosiężna SLIM A09 Brass została wykonana ze stali szlachetnej - mosiądz szczotkowany - (wykonywana na specjalne zamówienie, nie występuje w standardowej ofercie). Stabilna podstawa stołu przeznaczona do blatów max. fi-80cm. Podstawę do stołu możemy wykonać o 3 wysokościach 60cm, 72cm lub 106cm. Górne mocowanie do blatu wykonane jest z żeliwa co dodatkowo dociąża podstawę.

  Podstawy mosiężne to najbardziej ekskluzywna część naszej oferty. Są szlachetne, przykuwają uwagę, a dzięki trzem wykończeniom mogą być zestawiane z elementami zarówno nowoczesnymi, jak i klasycznymi.

 • Podstawa SLIM AM09 Brass

  1 599,00 zł

  Podstawa SLIM AM09 Brass

  Podstawa do stołu mosiężna SLIM AM09 Brass została wykonana ze stali szlachetnej - mosiądz szczotkowany - (wykonywana na specjalne zamówienie, nie występuje w standardowej ofercie). Stabilna podstawa stołu przeznaczona do blatów max. fi-90cm. Podstawę do stołu możemy wykonać o 3 wysokościach 60cm, 72cm lub 106cm. Górne mocowanie do blatu wykonane jest z żeliwa co dodatkowo dociąża podstawę.

  Podstawy mosiężne to najbardziej ekskluzywna część naszej oferty. Są szlachetne, przykuwają uwagę, a dzięki trzem wykończeniom mogą być zestawiane z elementami zarówno nowoczesnymi, jak i klasycznymi.

 • Podstawa A BIG 09 Brass

  2 359,00 zł

  Podstawa A BIG 09 Brass

  Podstawa do stołu mosiężna A BIG 09 Brass została wykonana ze stali szlachetnej - mosiądz szczotkowany - (wykonywana na specjalne zamówienie, nie występuje w standardowej ofercie). Stabilna podstawa stołu przeznaczona do blatów max. fi-110cm. Podstawę do stołu możemy wykonać o 3 wysokościach 60cm, 72cm lub 106cm. Górne mocowanie do blatu wykonane jest z żeliwa co dodatkowo dociąża podstawę.

  Podstawy mosiężne to najbardziej ekskluzywna część naszej oferty. Są szlachetne, przykuwają uwagę, a dzięki trzem wykończeniom mogą być zestawiane z elementami zarówno nowoczesnymi, jak i klasycznymi.

 • Podstawa stołu PS-2013

  270,00 zł

  Podstawa stołu PS-2013

  Podstawa stolika PS-2013 wykonana ze stali nierdzewnej szczotkowanej o dolnej bazie schodkowej o średnicy 45cm. Nakładka dolnej bazy wykonane ze stali nierdzewnej, a obciążnik z tworzywa sztucznego. Kolumna podstawy wykonana ze stali nierdzenwej o średnicy 7,5cm o grubości ścianki 1,2mm. Podstawa PS-2013 posiada regulowane stopki.

 • Podstawa stołu PS-2002

  234,00 zł

  Podstawa stołu PS-2002

  Podstawa stolika PS-2002 wykonana ze stali nierdzewnej szczotkowanej o dolnej bazie schodkowej o rozmiarze 45x45cm. Nakładka dolnej bazy wykonane ze stali nierdzewnej, a obciążnik z tworzywa sztucznego. Kolumna podstawy wykonana ze stali nierdzewnej o rozmiarze 6x6cm o grubości ścianki 1,2mm. Podstawa PS-2002 posiada regulowane stopki. Noga stolika posiada bazę dolną wykonaną z nakładki ze stali nierdzewnej szczotkowanej lub polerowanej o obciążniku z tworzywa sztucznego - zastrzega się możliwość wystąpienia przykrego zapachu przez kilka dni po rozpakowaniu produktu. Model nie jest przeznaczony do użyteczności publicznej.