Maskownice biurek White Graph

Maskownice biurek

Maskownica biurka montowana jest za pomocą specjalnych uchwytów przykręcanych od spodu blatu biurka. Przygotowane są wszystkie otwory technologiczne, umożliwia to łatwy montaż nie wymagający szablonów montażowych.

Maskownice dostępne są w dwóch kolorach: białym i grafitowym.

 • Maskownica biurka Wgl1

  432,25 zł 455,00 zł

  Maskownica biurka Wgl1

  Maskownica do biurka o szerokości 1200mm. Maskownica dostępna jest w 2 kolorach - białym i grafitowym. Montaż odbywa się za pomocą specjalnych uchwytów przykręcanych od spodu blatu biurka. Przygotowane są wszystkie otwory technologiczne – montaż jest łatwy, nie wymaga szablonów montażowych.

 • Maskownica biurka Wgl2

  489,25 zł 515,00 zł

  Maskownica biurka Wgl2

  Maskownica do biurka o szerokości 1400mm. Maskownica dostępna jest w 2 kolorach - białym i grafitowym. Montaż odbywa się za pomocą specjalnych uchwytów przykręcanych od spodu blatu biurka. Przygotowane są wszystkie otwory technologiczne – montaż jest łatwy, nie wymaga szablonów montażowych.

 • Maskownica biurka Wgl3

  546,25 zł 575,00 zł

  Maskownica biurka Wgl3

  Maskownica do biurka o szerokości 1600mm. Maskownica dostępna jest w 2 kolorach - białym i grafitowym. Montaż odbywa się za pomocą specjalnych uchwytów przykręcanych od spodu blatu biurka. Przygotowane są wszystkie otwory technologiczne – montaż jest łatwy, nie wymaga szablonów montażowych.