Krzesła konferencyjne i biurowe na płozach

Krzesła konferencyjne na płozach

Wygodne i nowoczesne krzesła konferencyjne na płozie, krzesła tapicerowane na metalowej płozie. Krzesła konferencyjne wykonana na metalowej płozie dostępne w różnych kolorach i kształtach - krzesła biurowe konferencyjne idealne do biura, poczekalni czy sal konferencyjnych. Mocne i wytrzymałe krzesła biurowe do wielogodzinnych zmagań przy podejmowanych, trudnych decyzjach w firmie.

Czym są krzesła na płozach?

Krzesła konferencyjne na płozach to przede wszystkim wygodne i nowoczesne krzesła konferencyjne. Są one w większości tapicerowane na metalowej płozie. Charakteryzuje je także dostępność wielu modeli kolorystycznych. Oferowane produkty posiadają również szeroki wybór kształtów, tak aby można było idealnie dobrać je do sal konferencyjnych oraz indywidualnych preferencji pracowników. Posiadają one bardzo dobrą stabilizację, dzięki czemu nawet przy wielogodzinnych spotkaniach biznesowych będzie się wygodnie siedziało.

Przy perspektywie długiej pracy w pozycji siedzącej jest to bardzo ważne. Nie tylko dla kręgosłupa, ale również wydajności pracownika. Ból w odcinku lędźwiowym lub krzyżowym z pewnością przełoży się na utrudnienie pracy. Oferowane krzesła biurowe na płozach, dzięki przemyślanej konstrukcji przeciwdziałają temu problemowi. Ze względu na przeznaczenie do biurowych wystrojów wnętrz posiadają uniwersalne kształty, tak aby dopasować się do niemal każdej aranżacji. Element ten ma także istotne znaczenie przy pasowaniu do określonego stołu. Kształty krzeseł na płozach niezależnie od modelu są wyprofilowane w ten sposób, aby były jak najbardziej kompaktowe. Jest to kompromis między zajmowaniem małej ilości miejsca, a wygodą użytkowania.

Wygoda połączona z designem.

Prezentacja całej sali konferencyjnej ma szczególne znaczenie przy różnych działaniach sprzedażowych. Wpływa także na ogólny odbiór firmy przez pracowników. Zdaniem wielu to właśnie sale konferencyjne są wizytówką danego przedsiębiorstwa. Z tego właśnie powodu można stwierdzić, że design pomieszczenia jest kwestią pierwszorzędną. Prezentowane krzesła na płozach doskonale komponują się z różnymi aranżacjami, dzięki uniwersalnym wzorom. Niektóre z nich posiadają własnego ducha przejawiającego się poprzez intensywną kolorystykę. Idealnie sprawdzą się tworząc zjawiskowe kontrasty z fototapetą ścienną lub ogólnym wystrojem pomieszczenia. Inne krzesła konferencyjne na płozach, natomiast będą tworzyły spójną całość, nadając formalnego nastroju całej sali.

Jak wcześniej wspomniano wygoda siedzenia jest niezwykle ważna. Przy konstruowaniu krzeseł na płozach zadbano o ich ergonomiczność, tak aby spędzanie wielu godzin w trybie siedzącym sprawiało jak najmniejszy dyskomfort. Dzięki temu krzesła konferencyjne na płozach są zjawiskowo ładne i wygodne.

Gdzie znajdą zastosowanie?

Prezentowane modele to produkty przeznaczone do biur większych i mniejszych. Doskonale odnajdą się w realiach wielkich sal konferencyjnych, ale również znajdą zastosowanie kompaktowych w biurach domowych. Krzesło biurowe to produkt robiący dobre wrażenie nie tylko na pracownikach, ale także klientach. Jako gustowne uzupełnienie całej aranżacji pomieszczenia z pewnością podkreśli profesjonalizm danej firmy i przyczyni się do sprzedania usługi lub produktu.

Właśnie dlatego wszelkie biura sprzedażowe znajdą dla siebie coś z oferty. Niektóre z krzeseł posiadają prawdziwie dynamiczne motywy, które mogą podkreślić charakter firmy. Przykładowo modele łączące w sobie żywe kolory, ze smukłym kształtem będą idealne dla firm zajmujących się sprzedażą produktów gamingowych. Branże gdzie liczy się agresywny i szybki styl to grupa docelowa takich wariantów. Doskonałym tego przykładem może być branża motoryzacyjna, gdzie takie motywy są na porządku dziennym.

Funkcjonalność na lata

Długoletniość jest filozofią sklepu. Każde z krzeseł jest przygotowywane, aby służyło na długie lata, nawet intensywnej eksploatacji. Użyte materiały są najwyższej jakości. Dzięki temu design produktów jest w  stanie być niezmienny przez wiele lat. Krzesła biurowe na płozach są bardzo łatwe w pielęgnacji, dzięki czemu ułatwiają wszelkie potrzeby higieniczne. Materiały użyte w krzesłach są również wysokoodporne na zabrudzenia i urazy mechaniczne. Sprawia to, że modele są niezwykle wytrzymałe. Każdy z produktów reprezentuje sobą połączenie funkcjonalności, wygody i wytrzymałości na lata. 

Należy pamiętać, że inwestycja w siedzisko to długoletni zakup. Nie warto, jest więc oszczędzać tylko zdecydować się na najlepszy model, aby podnosił funkcjonalność pracowników.

 

 • Fotel konferencyjny MyTurn 21VN

  2 943,70 zł 3 924,93 zł

  Fotel konferencyjny MyTurn 21VN

  Fotele konferencyjny MyTurn 21VN to model na komfortowej płozie, o siedzisku i oparciu tapicerowanym z możliwością zastosowania pikowania.W standardzie fotel na płozie z podłokietnikami, bez tapicerowanych nakładek.

  Fotel konferencyjny to najwyższy poziom elegancji i stylu. Prezentuje się w gabinetach nietuzinkowo i dodaje prestiżu dla każdego wnętrza. Precyzyjne wykończenia skórzane połączone z elementami aluminiowymi nadają kolekcji cech produktu premium. Wersja obrotowa znakomicie uzupełni wystrój gabinetu prezesa, a wersja konferencyjna będzie idealnym wyposażeniem sal spotkań o wysokim standardzie. Wyróżniającym elementem są aluminiowe podłokietniki, które harmonijnie łączą się z oparciem.

  W kolekcji MyTurn wyróżniamy:

  • fotel gabinetowy obrotowy z wysokim lub niskim oparciem,
  • fotel konferencyjny obrotowy z wysokim lub niskim oparciem,
  • fotel konferencyjny na płozie.
 • Krzesło VAPAA CFS UPH

  628,53 zł 861,00 zł

  Krzesło VAPAA CFS UPH

  Wygodne krzesło do jadalni czy kawiarni Vapaa 4L CFS UPH. Model przeznaczony do biur, lobby, poczekalni czy innych wnętrz użyteczności publicznej. Krzesło Vapaa CFS UPH zostało wykonane z bukowej, profilowanej sklejki w całości tapicerowanej w różnych rodzajach i kolorach tapicerek. Krzesło ze sklejki posiada metalową ramę malowaną proszkowo w różnych kolorach lub chromowaną - do wyboru. Stylowe krzesło idealnie pasuje do pomieszczeń użyteczności zarówno pod względem wytrzymałości, komfortu jak i estetyki.

 • Krzesło NEXT NX112

  1 145,87 zł 1 348,08 zł

  Krzesło NEXT NX112

  Elegancka forma krzesła NEXT NX112 z dobrym profilem oparcia, na stelażu metalowym malowanym proszkowo. Dany model to wyjątkowy fotel wykonany na metalowej płozie, wyposażonym w stopki. Eleganckie krzesło NEXT NX112 przeznaczony do pomieszczeń użyteczności publicznej o tapicerowanym, miękkim siedzisku i oparciu zintegrowanym z podłokietnikami o wyjątkowej linii. Nowoczesny fotel NEXT występuje w różnych rodzajach i kolorach tkanin. Stelaż krzesła malowany proszkowo na różne kolory. Nowoczesna i wyjątkowa linia krzeseł NEXT.

 • Krzesło MANILA S60

  664,20 zł 738,00 zł

  Krzesło MANILA S60

  Wygodne krzesło konferencyjne z podłokietnikami - MANILA S60. Funkcjonalność i wygoda – właśnie te dwie cechy stanowią podstawę idealnego biura, w którym praca to sama przyjemność. Synonimem połączenia obu tych atrybutów jest krzesło z podłokietnikiem Manila. Prosta konstrukcja odpowiednio wyprofilowanego siedziska świetnie sprawdza się zarówno w tradycyjnej, jak i nowoczesnej przestrzeni biurowej. Bogata gama kolorystyczna i możliwość dopasowania ulubionej wersji stelażu to gwarancja krzesła w pełni dostosowanego do Twoich preferencji. Istotnym elementem krzesła Manila są podłokietniki, dzięki którym siedzenie jest jeszcze bardziej komfortowe. W połączeniu z wygodnym oparciem jest ono gwarancją ergonomicznej pozycji.

 • Krzesło MANILA S80

  642,06 zł 713,40 zł

  Krzesło MANILA S80

  Wygodne krzesło plastikowe na eleganckiej płozie o profilu zamkniętym, kubełek krzesła z podłokietnikami - MANILA S80. Funkcjonalność i wygoda – właśnie te dwie cechy stanowią podstawę idealnego biura, w którym praca to sama przyjemność. Synonimem połączenia obu tych atrybutów jest krzesło z podłokietnikiem Manila. Prosta konstrukcja odpowiednio wyprofilowanego siedziska świetnie sprawdza się zarówno w tradycyjnej, jak i nowoczesnej przestrzeni biurowej. Bogata gama kolorystyczna i możliwość dopasowania ulubionej wersji stelażu to gwarancja krzesła w pełni dostosowanego do Twoich preferencji. Istotnym elementem krzesła Manila są podłokietniki, dzięki którym siedzenie jest jeszcze bardziej komfortowe. W połączeniu z wygodnym oparciem jest ono gwarancją ergonomicznej pozycji.

 • Krzesło MANILA S50

  808,11 zł 897,90 zł

  Krzesło MANILA S50

  Wygodne krzesło plastikowe na płozie z podłokietnikami - MANILA S50. Funkcjonalność i wygoda – właśnie te dwie cechy stanowią podstawę idealnego biura, w którym praca to sama przyjemność. Synonimem połączenia obu tych atrybutów jest krzesło z podłokietnikiem Manila. Prosta konstrukcja odpowiednio wyprofilowanego siedziska świetnie sprawdza się zarówno w tradycyjnej, jak i nowoczesnej przestrzeni biurowej. Bogata gama kolorystyczna i możliwość dopasowania ulubionej wersji stelażu to gwarancja krzesła w pełni dostosowanego do Twoich preferencji. Istotnym elementem krzesła Manila są podłokietniki, dzięki którym siedzenie jest jeszcze bardziej komfortowe. W połączeniu z wygodnym oparciem jest ono gwarancją ergonomicznej pozycji.

 • Krzesło LEVEL V BT ARM

  805,00 zł

  Krzesło LEVEL V BT ARM

  Wygodne krzesło LEVEL V BT ARM to model konferencyjny z podłokietnikami na komfortowej metalowej płozie o oparciu tapicerowanym. Krzesło LEVEL V BT ARM do biura, poczekalni czy sal konferencyjnych. Krzesło LEVEL V BT ARM to nowoczesna linia krzeseł biurowych. Krzesło Level V BT ARM posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie. Wersja BT charakteryzuje się tworzywem w kolorze czarnym.

 • Krzesło LEVEL V BT

  700,00 zł

  Krzesło LEVEL V BT

  Wygodne krzesło LEVEL V BT to model konferencyjny na komfortowej metalowej płozie o oparciu tapicerowanym. Krzesło LEVEL V BT do biura, poczekalni czy sal konferencyjnych. Krzesło LEVEL V BT to nowoczesna linia krzeseł biurowych. Krzesło Level V BT posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie. Wersja BT charakteryzuje się tworzywem w kolorze czarnym.

 • Krzesło LEVEL V WT

  745,00 zł

  Krzesło LEVEL V WT

  Wygodne krzesło LEVEL V WT to model konferencyjny na komfortowej metalowej płozie o oparciu tapicerowanym. Krzesło LEVEL V WT do biura, poczekalni czy sal konferencyjnych. Krzesło LEVEL V WT to nowoczesna linia krzeseł biurowych. Krzesło Level V WT posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie. Wersja WT charakteryzuje się tworzywem w kolorze białym.

 • Krzesło NORMO 500V LP

  1 002,94 zł 1 114,38 zł

  Krzesło NORMO 500V LP - z długimi podłokietnikami

  Model Normo 500V to krzesło na płozie, siedzisko i oparcie tapicerowane. Nowe normy masowej produkcji firmy Profim, to przede wszystkim zwrot w stronę gospodarki cyrkularnej. To najbardziej cyrkularne krzesło w swojej grupie cenowej – zaprojektowane z myślą o cyrkularności. Krzesło konferencyjne, hotelowe zaprojektowane z myślą o przestrzeniach do pracy i spotkań.

  Konstrukcja siedziska i oparcia krzesła Normo wykonana jest w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z przetworzonych odpadów zgodnie z zasadami gospodarki cyrkularnej. Drewnianą sklejkę zastąpiliśmy odzyskanym ze śmieci polipropylenem. Po zakończeniu cyklu życia produktu krzesło można rozłożyć na części pierwsze i poddać recyklingowi.

  Wszystko po to, aby zmaksymalizować ponowne wykorzystanie już istniejących materiałów i zminimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne.

 • Krzesło NORMO 500V SP

  978,59 zł 1 087,32 zł

  Krzesło NORMO 500V SP - z krótkimi podłokietnikami

  Model Normo 500V to krzesło na płozie, siedzisko i oparcie tapicerowane. Nowe normy masowej produkcji firmy Profim, to przede wszystkim zwrot w stronę gospodarki cyrkularnej. To najbardziej cyrkularne krzesło w swojej grupie cenowej – zaprojektowane z myślą o cyrkularności. Krzesło konferencyjne, hotelowe zaprojektowane z myślą o przestrzeniach do pracy i spotkań.

  Konstrukcja siedziska i oparcia krzesła Normo wykonana jest w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z przetworzonych odpadów zgodnie z zasadami gospodarki cyrkularnej. Drewnianą sklejkę zastąpiliśmy odzyskanym ze śmieci polipropylenem. Po zakończeniu cyklu życia produktu krzesło można rozłożyć na części pierwsze i poddać recyklingowi.

  Wszystko po to, aby zmaksymalizować ponowne wykorzystanie już istniejących materiałów i zminimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne.

 • Krzesło NORMO 500V

  856,82 zł 952,02 zł

  Krzesło NORMO 500V

  Model Normo 500V to krzesło na płozie, siedzisko i oparcie tapicerowane. Nowe normy masowej produkcji firmy Profim, to przede wszystkim zwrot w stronę gospodarki cyrkularnej. To najbardziej cyrkularne krzesło w swojej grupie cenowej – zaprojektowane z myślą o cyrkularności. Krzesło konferencyjne, hotelowe zaprojektowane z myślą o przestrzeniach do pracy i spotkań.

  Konstrukcja siedziska i oparcia krzesła Normo wykonana jest w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z przetworzonych odpadów zgodnie z zasadami gospodarki cyrkularnej. Drewnianą sklejkę zastąpiliśmy odzyskanym ze śmieci polipropylenem. Po zakończeniu cyklu życia produktu krzesło można rozłożyć na części pierwsze i poddać recyklingowi.

  Wszystko po to, aby zmaksymalizować ponowne wykorzystanie już istniejących materiałów i zminimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne.

 • Krzesło JULA PB

  1 349,00 zł

  Krzesło JULA PB

  Fotel Jula PB charakteryzuje się komfortowym, obrotowym kubełkiem na okrągłej, płaskiej podstawie, która występuje w 3 kolorach: czarny, biały lub szarym. Zastosowanie szerokiego, kubełkowego siedziska gwarantuje wygodne użytkowanie nawet podczas długich spotkań.

  Model wyróżnia się wysoką jakością użytych materiałów, ciekawym designem oraz zastosowanymi zasadami ergonomii. Krzesła Jula PB z powodzeniem mogą być stosowane jako krzesła biurowe w salach konferencyjnych i poczekalniach, a także jako krzesła restauracyjne lub uzupełnienie wnętrza hotelowego.

 • Krzesło JULA V

  1 199,00 zł

  Krzesło JULA V

  Nowoczesne i komfortowe krzesło stacjonarne, krzesło konferencyjne Jula V na stalowej płozie, designerskim stelażu, który występuje w 3 kolorach: czarny, biały lub chromowany – błyszczący. Zastosowanie szerokiego, kubełkowego siedziska gwarantuje wygodne użytkowanie nawet podczas długich spotkań.

  Model wyróżnia się wysoką jakością użytych materiałów, ciekawym designem oraz zastosowanymi zasadami ergonomii. Krzesła Jula V z powodzeniem mogą być stosowane jako krzesła biurowe w salach konferencyjnych i poczekalniach, a także jako krzesła restauracyjne lub uzupełnienie wnętrza hotelowego.

 • Krzesło MOTTO 20F

  1 502,57 zł 1 878,21 zł

  Krzesło MOTTO 20F

  Nowoczesne obrotowe krzesło MOTTO 20F z niskim oparciem wykonane na bazie 4-ramiennej wykonanej z polerowanego aluminium. Wygodne i stylowe krzesło MOTTO 20F o dobrze profilowanym oparciu i niespotykanej stylizacji. Krzesło Motto 20F zmieni wygląd każdego pomieszczenia i sprawi je wyjątkowym. Prosty design krzesła Motto przełamuje subtelny łuk oparcia. Dzięki szerokiej gamie kolorów i tkanin to krzesło idealnie odnajdzie się w różnych wnętrzach np. w domu lub przestrzeniach mniej oficjalnych.

 • Krzesło MOTTO 10F

  1 527,17 zł 1 908,96 zł

  Krzesło MOTTO 10F

  Nowoczesne obrotowe krzesło MOTTO 10F wykonane na bazie 4-ramiennej wykonanej z polerowanego aluminium. Wygodne i stylowe krzesło MOTTO 10F o dobrze profilowanym oparciu i niespotykanej stylizacji. Krzesło Motto 10F zmieni wygląd każdego pomieszczenia i sprawi je wyjątkowym. Prosty design krzesła Motto przełamuje subtelny łuk oparcia. Dzięki szerokiej gamie kolorów i tkanin to krzesło idealnie odnajdzie się w różnych wnętrzach np. w domu lub przestrzeniach mniej oficjalnych.