KRZESŁA BAROWE hokery barowe hokery kuchenne

Hokery barowe wysokie

Kuchnia i jadalnia to ulubione pomieszczenia Polaków. Jak wynika z badań, jesteśmy narodem, który wciąż chętniej gotuje we własnym domu, niż stołuje się w restauracjach. W ciągu roku w kuchni spędzamy ponad dwa tygodnie, a drugie tyle w jadalni. Aby czas ten był prawdziwą kulinarną przygodą – warto urządzić te pomieszczenia ze smakiem.

Wysokie krzesła do kuchni – wprowadź barowy klimat do swojego domu

Hokery to wysokie krzesła do kuchni charakteryzujące się długimi, metalowymi nogami. Wprowadzając produkty kojarzące się jednoznaczne z klimatem baru do swojego domu, zbudujesz niepowtarzalny charakter pomieszczenia. Nowoczesny, designerski styl znacznie umili codzienny czas spędzany na gotowaniu i wspólnych posiłkach.

Hoker – alternatywa, którą pokochało wielu

Wysokie krzesła do kuchni szturmem podbiły serca wszystkich aranżerów wnętrz. Nowoczesne hokery mogą występować w wielu różnych kształtach. Siedziska tych krzeseł czasem nawiązują do klasycznych rozwiązań, a czasem przybierają minimalistyczne, designerskie formy. W sklepie internetowym Kamila Meble znajdziesz szeroką gamę tych produktów w najróżniejszych kształtach i kolorach. Jedno jest pewne – wybierając nasz produkt, zapewniasz sobie nieporównywalny komfort i wygodę siedzenia. Podpórki na nogi ułatwią Ci zachowanie prawidłowej postawy podczas siedzenia, a ergonomiczne oparcie skutecznie podeprze Twój kręgosłup. Nasze hokery charakteryzują się niezwykle stabilną, mocną budową, a także niepowtarzalnym kształtem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Hoker CALADO

  604,29 zł -27% 827,79 zł

  Hoker CALADO

  Hoker CALADO to wysokie krzesło barowe plastikowe, hoker o stelażu chromowanym wykonanym z rury stalowej Ø 18 mm i pręta stalowego Ø 11 mm, chromowana. Siedzisko i osłona zostały wykonane z polipropylenu (PP). Oparcie krzesła - szkielet o strukturze ażurowej, wykonany z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym Ergonomiczny wzór, proste wzornictwu i wiele funkcjonalności. Linia krzeseł Calado jest niezwykle atrakcyjna dla wymagających architektów i projektantów wnętrz.

 • Stołek barowy KIDDY MDT-9970

  359,00 zł

  Stołek barowy KIDDY MDT-9970

  Stołek barowy KIDDY MDT-9970 to model wysokiego krzesełka dla dziecka do stołu. Idealne wysokie krzesło dziecięce zarówno do miejsc komercyjnych jak i mieszkania. Wysokie krzesełko drewniane Kiddy wykonane z najwyższej jakości drewna bukowego wykonywany w różnych kolorach. Krzesełko dziecięce idealnie sprawdza się w miejscach użyteczności publicznej, spełnia normy Certyfikat: BS EN 14988-1&2:2006 + A1:2012, BS EN 71-3:2013 .

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Hoker BST-0506 Wave

  365,00 zł

  Hoker BST-0506 Wave

  Wysokie krzesło drewniane, hoker BST-0506 Wave to wyjątkowe, nowoczesne krzesło barowe o dużej wytrzymałości. Stołek barowy Wave to nowoczesna i minimalistyczna forma wysokiego krzesła barowego. Lekko łukowate siedzisko zapewnia wygodę siedzenia, a geometryczna bryła świetnie pasuje do każdego rodzaju wnętrza.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Hoker BST-1102/1 Wand

  465,00 zł

  Hoker BST-1102/1 Wand

  Wysokie krzesło drewniane, hoker BST-1102/1 Wand to tradycyjny model krzesła w modnym stylu vintage. Wygodę siedzenia zapewnia wyprofilowana konstrukcja, smukłe i ręcznie szlifowane szczeble oparcia z charakterystycznie wygiętą w łuk poprzeczką oraz siedzisko w wyjątkowym kształcie podkowy. Szczeble oparcia i nogi mają delikatny kształt wrzeciona. Łagodne linie i siedzisko zapewniają wygodę i przyjemność użytkowania. Stołek barowy Wand zachwyca uniwersalnym charakterem i nieprzemijającą urodą.

  Czas realizacji ok. 6 tygodni.

 • Hoker BST-0031 Tulip.3

  549,00 zł

  Hoker BST-0031 Tulip.3

  Wysokie krzesło barowe drewniane, hoker BST-0031 Tulip.3 to jedna z najpopularniejszych form stołków barowych, często wykorzystywana w aranżacji bistro i kawiarni. Solidny i wytrzymały hoker barowy o tapicerowanym siedzisku i oparciu wykonywany w różnych kolorach drewna i tapicerek powoduje, iż wnętrze staje się wyjątkowe. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Hoker BST-9608/1 Tulip.2

  555,00 zł

  Hoker BST-9608/1 Tulip.2

  Wysokie krzesło barowe drewniane, hoker BST-9608/1 Tulip.2 to jedna z najpopularniejszych form stołków barowych, często wykorzystywana w aranżacji bistro i kawiarni. Solidny i wytrzymały hoker barowy o tapicerowanym siedzisku i oparciu wykonywany w różnych kolorach drewna i tapicerek powoduje, iż wnętrze staje się wyjątkowe. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Hoker BST-9608 Tulip.1

  539,00 zł

  Hoker BST-9608 Tulip.1

  Wysokie krzesło barowe drewniane, hoker BST-9608 Tulip.1 to jedna z najpopularniejszych form stołków barowych, często wykorzystywana w aranżacji bistro i kawiarni. Solidny i wytrzymały hoker barowy o tapicerowanym siedzisku i oparciu wykonywany w różnych kolorach drewna i tapicerek powoduje, iż wnętrze staje się wyjątkowe. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Hoker BST-0515/1 Square Tap.

  385,00 zł

  Hoker BST-0515/1 Square Tap.

  Wysokie krzesło barowe drewniane, hoker BST-0515/1 Square to proste, uniwersalne krzesło barowe o eleganckiej bryle. Solidny i wytrzymały hoker barowy o tapicerowanym siedzisku do wykonania w różnych kolorach powoduje, iż wnętrze staje się wyjątkowe. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Hoker BST-9610/1 Novo

  745,00 zł

  Hoker BST-9610/1 Novo

  Hoker BST-9610/1 Novo to klasyczna seria wysokich krzeseł barowych, szczególnie ceniona w kawiarniach i restauracjach z powodu wytrzymałej i stabilnej konstrukcji oraz korzystnej ceny. Hoker Novo BST-9610/1 wykonane z drewna bukowego uzupełniają dekoracyjne pinezki, które podkreślą tapicerowane siedzisko i oparcie.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Hoker BST-1803 Nopp

  744,00 zł

  Hoker BST-1803 Nopp

  Wysokie krzesło drewniane z oparciem Nopp to kolekcja uniwersalnych krzeseł o lekkiej, prostej, eleganckiej formie wzorniczej i niedużym rozmiarze. Kolekcja daje możliwość personalizacji kolorystycznej – rama, oparcie, siedzisko mogą być w różnych kolorach. To pozwala z łatwością dedykować kolekcję do wnętrz o różnorodnym charakterze funkcjonalnym i estetycznym. Kolekcję Nopp wyróżnia charakterystyczny detal w postaci niedużej kulki na tylnej nodze. Kulka stanowi symbol całej serii pełniąc równocześnie funkcję wieszaka na torebkę czy kurtkę.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Hoker BST-1620/2 Nod

  609,00 zł

  Hoker BST-1620/2 Nod

  Wysokie krzesło drewniane z oparciem, hoker BST-1620/2 Nod to niespotykane, nowoczesne krzesło barowe i dużej wytrzymałości. Niespotykany design twarde siedzisko i niezwykle lekka forma powodują, iż wnętrze staje się wyjątkowe. Wysokie krzesła Nod wyróżniają się nietypową, widoczną podstawą wykonaną z litego drewna, która świadomie eksponuje detale konstrukcyjne. Połączenie trzech elementów konstrukcji nóg o okrągłym przekroju w jednym miejscu, tworzy charakterystyczne wiązanie, a siedzisko i oparcie z giętej sklejki sprawiają wrażenie lekko zawieszonych nad stelażem.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Hoker BST-1620 Nod

  569,00 zł

  Hoker BST-1620 Nod

  Wysokie krzesło drewniane, hoker BST-1620 Nod to niespotykane, nowoczesne krzesło barowe i dużej wytrzymałości. Niespotykany design twarde siedzisko i niezwykle lekka forma powodują, iż wnętrze staje się wyjątkowe. Wysokie krzesła Nod wyróżniają się nietypową, widoczną podstawą wykonaną z litego drewna, która świadomie eksponuje detale konstrukcyjne. Połączenie trzech elementów konstrukcji nóg o okrągłym przekroju w jednym miejscu, tworzy charakterystyczne wiązanie, a siedzisko z giętej sklejki sprawiają wrażenie lekko zawieszonych nad stelażem.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Hoker BST-0461 Conran

  445,00 zł

  Hoker BST-0461 Conran

  Wysokie krzesło drewniane, hoker BST-0461 Conran to niespotykane, nowoczesne krzesło barowe i dużej wytrzymałości. Niespotykany design tapicerowanego siedziska i niezwykle lekka forma powodują, iż wnętrze staje się wyjątkowe. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Hoker BST-0707 Base

  525,00 zł

  Hoker BST-0707 Base

  Wysokie krzesło drewniane, hoker BST-0707 Base to kolekcja Base, kóra powstała z ideą lekkości i wszechstronności. Ergonomiczny kształt oparcia tworzy harmonijny profil, podkreślający strukturę i naturalne piękno drewna. Krzesło jest dostępne w wariancie z twardym lub tapicerowanym siedziskiem. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Hoker BST-1411 Avola

  559,00 zł

  Hoker BST-1411 Avola

  Wysokie krzesło drewniane, hoker BST-1411 Flat to klasyczne, wysokie krzesło barowe wykonane z drewna bukowego lub na dębie (do wyboru) o wygodnym i wysokim oparciu i miękkim, tapicerowanym siedzisku. Hoker barowy Avola urzeka estetyką i wygodą. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Hoker EVORA 101

  417,52 zł -27% 571,95 zł

  Hoker EVORA 101

  Krzesło barowe wysokie EVORA na 4 nogach o kubełku tapicerowanym w różnych rodzajach tapicerek w różnych kolorach. Rama hokera barowego malowana proszkowo na kolor czarny, ALU-siwy lub biały bądź chromowana (błyszcząca). Niepowtarzalny design w połączeniu z wygodnym i ciekawym siedziskiem oraz stabilną podstawą, a także szeroka gama dostępnych wykończeń to charakterystyczne cechy wysokich krzeseł Evora. Hokery EVORA zaprojektowane z myślą o miejscach publicznych, które sprzyjają wszelkiego rodzaju kreatywnym spotkaniom. Odpowiednio wyprofilowane oparcie, wspierające lędźwiowy odcinek pleców, daje poczucie wyjątkowego komfortu oraz pozwala zachować prawidłową postawę podczas siedzenia.