KRZESŁA BAROWE hokery barowe hokery kuchenne

Hokery barowe wysokie

Kuchnia i jadalnia to ulubione pomieszczenia Polaków. Jak wynika z badań, jesteśmy narodem, który wciąż chętniej gotuje we własnym domu, niż stołuje się w restauracjach. W ciągu roku w kuchni spędzamy ponad dwa tygodnie, a drugie tyle w jadalni. Aby czas ten był prawdziwą kulinarną przygodą – warto urządzić te pomieszczenia ze smakiem.

Wysokie krzesła do kuchni – wprowadź barowy klimat do swojego domu

Hokery to wysokie krzesła do kuchni charakteryzujące się długimi, metalowymi nogami. Wprowadzając produkty kojarzące się jednoznaczne z klimatem baru do swojego domu, zbudujesz niepowtarzalny charakter pomieszczenia. Nowoczesny, designerski styl znacznie umili codzienny czas spędzany na gotowaniu i wspólnych posiłkach.

Hoker – alternatywa, którą pokochało wielu

Wysokie krzesła do kuchni szturmem podbiły serca wszystkich aranżerów wnętrz. Nowoczesne hokery mogą występować w wielu różnych kształtach. Siedziska tych krzeseł czasem nawiązują do klasycznych rozwiązań, a czasem przybierają minimalistyczne, designerskie formy. W sklepie internetowym Kamila Meble znajdziesz szeroką gamę tych produktów w najróżniejszych kształtach i kolorach. Jedno jest pewne – wybierając nasz produkt, zapewniasz sobie nieporównywalny komfort i wygodę siedzenia. Podpórki na nogi ułatwią Ci zachowanie prawidłowej postawy podczas siedzenia, a ergonomiczne oparcie skutecznie podeprze Twój kręgosłup. Nasze hokery charakteryzują się niezwykle stabilną, mocną budową, a także niepowtarzalnym kształtem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Hoker BST-0461 Conran

  445,00 zł

  Hoker BST-0461 Conran

  Wysokie krzesło drewniane, hoker BST-0461 Conran to niespotykane, nowoczesne krzesło barowe i dużej wytrzymałości. Niespotykany design tapicerowanego siedziska i niezwykle lekka forma powodują, iż wnętrze staje się wyjątkowe. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Hoker BST-0707 Base

  525,00 zł

  Hoker BST-0707 Base

  Wysokie krzesło drewniane, hoker BST-0707 Base to kolekcja Base, kóra powstała z ideą lekkości i wszechstronności. Ergonomiczny kształt oparcia tworzy harmonijny profil, podkreślający strukturę i naturalne piękno drewna. Krzesło jest dostępne w wariancie z twardym lub tapicerowanym siedziskiem. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Hoker BST-1411 Avola

  559,00 zł

  Hoker BST-1411 Avola

  Wysokie krzesło drewniane, hoker BST-1411 Flat to klasyczne, wysokie krzesło barowe wykonane z drewna bukowego lub na dębie (do wyboru) o wygodnym i wysokim oparciu i miękkim, tapicerowanym siedzisku. Hoker barowy Avola urzeka estetyką i wygodą. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Hoker EVORA 101

  417,52 zł -27% 571,95 zł

  Hoker EVORA 101

  Krzesło barowe wysokie EVORA na 4 nogach o kubełku tapicerowanym w różnych rodzajach tapicerek w różnych kolorach. Rama hokera barowego malowana proszkowo na kolor czarny, ALU-siwy lub biały bądź chromowana (błyszcząca). Niepowtarzalny design w połączeniu z wygodnym i ciekawym siedziskiem oraz stabilną podstawą, a także szeroka gama dostępnych wykończeń to charakterystyczne cechy wysokich krzeseł Evora. Hokery EVORA zaprojektowane z myślą o miejscach publicznych, które sprzyjają wszelkiego rodzaju kreatywnym spotkaniom. Odpowiednio wyprofilowane oparcie, wspierające lędźwiowy odcinek pleców, daje poczucie wyjątkowego komfortu oraz pozwala zachować prawidłową postawę podczas siedzenia.

 • Hoker EVORA 100

  387,89 zł -27% 531,36 zł

  Hoker EVORA 100

  Krzesło barowe wysokie EVORA na 4 nogach o kubełku ze sklejki bejcowanej na różne kolory. Rama hokera barowego malowana proszkowo na kolor czarny, ALU-siwy lub biały bądź chromowana (błyszcząca). Niepowtarzalny design w połączeniu z wygodnym i ciekawym siedziskiem oraz stabilną podstawą, a także szeroka gama dostępnych wykończeń to charakterystyczne cechy wysokich krzeseł Evora. Hokery EVORA zaprojektowane z myślą o miejscach publicznych, które sprzyjają wszelkiego rodzaju kreatywnym spotkaniom. Odpowiednio wyprofilowane oparcie, wspierające lędźwiowy odcinek pleców, daje poczucie wyjątkowego komfortu oraz pozwala zachować prawidłową postawę podczas siedzenia.

 • Hoker ZAFIRO

  447,15 zł -27% 612,54 zł

  Hoker ZAFIRO

  Stylowy hoker ZAFIRO wykonany z profilowanej sklejki bukowej pokrytej laminatem to idealne rozwiązanie do przestrzeni publicznych. Krzesło barowe dostępne wielu wykończeniach powierzchni pokrytej laminatem odpornym na zarysowania. Stelaż hokera malowany proszkowo na kolor czarny, ALU-siwy, biały lub chromowany. Laminowany hoker Zafiro dzięki prostej formie i szerokiej palecie kolorystycznej wykończeni jest doskonałym rozwiązaniem do różnych wnętrz publicznych. Doskonale sprawdzi się w biurowej strefie szybkich spotkań, kuchni czy kantynie. Hoker ZAFIRO może być również ciekawym wyposażeniem nowoczesnej kawiarni bądź wygodnym siedziskiem przy barze.

 • Hoker JOLA - PROMOCJA

  129,00 zł

  Hoker JOLA - PROMOCJA

  Hokery barowe, krzesła barowe JOLA w ofercie promocyjnej występuje na mocnej i stabilnej metalowej ramie chromowanej (błyszczącej), siedzisko zaś miękkie i tapicerowane w imitacji skóry - skaj - w różnych kolorach. Hoker JOLA chrome posiada wygodny, metalowy podnóżek oraz profilowane oparcie. Nowoczesne krzesło barowe JOLA do domu, restauracji czy kawiarni. Siedzisko hokera miękkie i tapicerowane w różnych kolorach.

  Czas realizacji 14-18 dni roboczych!

 • Hoker KIKO regulowany

  379,00 zł

  Hoker KIKO

  Nowoczesny hoker regulowany KIKO jest idealny jako dodatek do nowoczesnych biur. Hoker KIKO zapewnia komfortową pracę przy wysokich stołach projektowych i ladach czy jako dodatkowa pufa w poczekalni.Bardzo fajny dodatek również do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Regulowany hoker, krzesło barowe z możliwością regulacji wysokości siedziska góra-dół oraz obrotu siedziska wokół własnej osi (360 stopni). Po obu stronach (a dokładnie pod siedziskiem) znajdą Państwa ukryte dwa przyciski, które umożliwiają regulację wysokości w zakresie od 64 cm do 76 cm.

 • Hoker BST-0811 Flat

  590,00 zł

  Hoker BST-0811 Flat

  Drewniany hoker BST-0811 Flat to nowoczesne, wysokie krzesło barowe wykonane z drewna bukowego o wygodnym i wysokim oparciu. Drewniane krzesło barowe o miękkim i tapicerowanym siedzisku i profilowanym oparciu. Hoker barowy urzeka estetyką i wygodą. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Hoker BST-0253 Diana

  750,00 zł

  Hoker BST-0253 Diana

  Drewniany hoker BST-0253 Diana to solidne, wysokie krzesło barowe wykonane z drewna bukowego o wygodnym i wysokim oparciu. Wygodne krzesło barowe o miękkim i tapicerowanym siedzisku i oparciu. Hoker barowy urzeka estetyką i wygodą. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Hoker BST-1605 Cleo

  655,00 zł

  Hoker BST-1605 Cleo

  Drewniany hoker BST-1605 Cleo to solidne krzesło barowe wykonane z drewna bukowego lub na dębie. Wygodne i eleganckie, klasyczne modele bistro. Charakterystyczne profilowane siedzisko, tapicerowane. Hoker barowy urzeka estetyką i wygodą. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Hoker BST-9907 Bistro.2

  510,00 zł

  Hoker BST-9907 Bistro.2

  Drewniany hoker BST-9907 Bistro.2 to model wygodny, o dobrym profilu. Krzesło barowe że dopasuje się do stylu wielu różnych jadalni czy kuchni. Nadano mu ergonomiczny kształt i wykonano ze szlachetnego drewna bukowego i sklejki fornirowej. Wzornictwo popularnego przed laty stylu sprawdzi się zarówno w mieszkaniu, jak i klimatycznym lokalu.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Hoker BST-9907 Bistro.1

  510,00 zł

  Hoker BST-9907 Bistro.1

  Drewniany hoker BST-9907 Bistro.1 to model wygodny, o dobrym profilu. Krzesło barowe że dopasuje się do stylu wielu różnych jadalni czy kuchni. Nadano mu ergonomiczny kształt i wykonano ze szlachetnego drewna bukowego i sklejki fornirowej. Wzornictwo popularnego przed laty stylu sprawdzi się zarówno w mieszkaniu, jak i klimatycznym lokalu.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Hoker BST-1403 Arcos

  870,00 zł

  Hoker BST-1403 Arcos

  Drewniany hoker BST-1403 Arcosa to solidne krzesło barowe wykonane z drewna bukowego lub na dębie. Wygodne i eleganckie, klasyczne modele bistro. Charakterystyczne szerokie, kubełkowe oparcia oraz tapicerowane siedzenia, urzekają estetyką i wygodą. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Hoker BST-1413 Amada

  620,00 zł

  Hoker BST-1413 Amada

  Drewniany hoker BST-1413 Amada to solidne krzesło barowe wykonane z drewna bukowego lub na dębie. Wygodne i eleganckie, klasyczne modele bistro. Charakterystyczne szerokie, kubełkowe oparcia oraz tapicerowane siedzenia, urzekają estetyką i wygodą. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Hoker BST-1412 Alora

  655,00 zł

  Hoker BST-1412 Alora

  Drewniany hoker BST-1412 Alora to solidne krzesło barowe wykonane z drewna bukowego lub na dębie. Wygodne i eleganckie, klasyczne modele bistro. Charakterystyczne szerokie, kubełkowe oparcia oraz tapicerowane siedzenia, urzekają estetyką i wygodą. Wykończenie powstało w sposób tradycyjny, co gwarantuje jego niezwykłą trwałość.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.