Biurka o regulowanej wysokości elektryczne

Biurka o regulowanej wysokości

W XXI wieku coraz częściej nasze stanowisko pracy zostaje przeniesione do domu. Coraz więcej ludzi pracuje zdalnie w trybie home-office. W związku z tym na rynku pojawiło się zapotrzebowanie nie tylko na ergonomiczne krzesła, ale i na regulowane biurka jako uzupełnienie stanowiska pracy dla ludzi pracujących w biurach domowych.

Nasze domy często przekształcają się w biuro w związku z tym na rynku pojawiło się zapotrzebowanie nie tylko na ergonomiczne krzesła, ale i na estetyczne biurka, które nie tylko uzupełnią aranżacje ale spełnią funkcje ergonomiczne.

Większość ludzi siedzi za dużo, a nasze ciała nie zostały stworzone do siedzenia przez cały dzień. Dlatego bardzo ważne jest abyśmy zmienili swoje zachowanie w czasie pracy. Szukamy zdrowszych sposób pracy i metod na zmianę pozycji. Praca o charakterze biurowym zmienia się z pracy siedzącej na siedząco-stojącą. Trend ten zdobywa popularność na całym świecie. Coraz więcej biur ma charakter aktywny. W tym celu do aranżacji używamy biurek z funkcją regulacji wysokości blatu.

Poznaj biurka o regulowanej wysokości i znajdź zdrowszy sposób na spędzanie dnia w biurze. Zmieniaj pozycję kiedy tylko chcesz, pracuj lepiej i żyj zdrowiej niż kiedykolwiek wcześniej. Ważne aspekty biurek regulowanych to przede wszystkim możliwość szybkiej i swobodnej zmiany wysokości blatu biurka wpływa zarówno na nasze zdrowie jak i komfort oraz wydajność wykonywanej pracy.

Dzięki zastosowaniu teleskopowej ramy możemy wybrać odpowiednią szerokość blatu i dostosować rozmiar biurka do naszych potrzeb.

 • Biurko eUP2 regulowane z blatem

  1 811,06 zł -27% 2 480,91 zł

  Biurko eUp 2 regulowane

  Biurko eUP2 to biurko z elektryczną regulacją wysokości w zakresie 694-1194 mm o podstawie typu "T". Uniwersalna konstrukcja biurek eUP pozwala na łatwe dopasowanie ich do każdego projektu biura, a szeroka paleta kolorystyczna pozwoli wybrać Ci kolor blatu, który odzwierciedla Twój charakter lub zajmowane stanowisko.

  Nowoczesne biurko eUP 2 pozwala na wybór wymiaru blatu biurka o głębokości 70cm lub 80cm oraz jego długości 120cm, 140cm lub 160cm. Możemy wybrać dowolny kolor blatu z dostępnej palety płyt oraz kolor regulowanego stelaża: czarny, biały lub Alu-siwy. Grubość blatu 19mm lub 25mm w zależności od wybranego koloru płyty/blatu z udźwigiem do 80kg oraz gwarancją 5-letnią na biurko!!!

  Podstawa Typu „T” z elektryczną regulacją wysokości w zakresie 500 mm (eUP 2). Noga składa się z dwusegmentowej kolumny kątowej wykonanej z profilu stalowego o wymiarach: 70 × 70 mm, 60 × 60 mm, zwężająca się od dołu do góry.

  Biurko posiada funkcję antykolizji przeciążeniowa z czujnikiem żyroskopowym. Funkcja wykrywa przechył blatu, podczas kontaktu ruchomego elementu biurka ze stabilną przeszkodą. Następuje zatrzymanie blatu oraz odsunięcie jego powierzchni na bezpieczną odległość,

 • Stelaż ramowy KM regulowany

  499,00 zł

  Stelaż ramowy KM regulowany

  Stelaż ramowy, skręcany z nogami regulowanymi na wysokości o nodze okrągłej. Stelaż ramowy malowany proszkowo na kolor RAL7040 (fenstergrau). Przekrój belek 50x25mm, nogi o średnicy fi-50mm.