Podstawy do stołu

Informacja

Promocje

Podstawy do stołu

Każda sztuka ma swoje podstawy. Nie inaczej jest ze sztuką tworzenia mebli, z tym, że ostatnimi czasy można na tę kwestię spojrzeć trochę inaczej. Coraz częściej w ofertach producentów branży meblarskiej pojawiają się podstawy do stołów. Większość produktów wciąż dedykowana jest gastronomii i hotelarstwu, gdyż to one jako pierwsze doceniły genialną prostotę tego rozwiązania. Gotowa podstawa do stołu rozwiązuje wszystkie problemy z wyborem odpowiedniego mebla, dopasowanego do konkretnego wnętrza, na przykład kuchni. Dużo łatwiej wejść w jego posiadanie, jeśli najpierw zdecydujemy się na stelaż do stołu kuchennego, a dopiero potem dopasujemy do niego odpowiedni blat, dostępny na zamówienie w pasującym rozmiarze. Właściciele hoteli, sal konferencyjnych, dużych lokali rozrywkowych czy mniejszego biznesu gastronomicznego najczęściej nie używają już gotowych stołów. Wystarczy zamówić odpowiednią liczbę podstaw i blatów, utrzymanych w konwencji wystroju, i zmontować je według potrzeb na miejscu. Teraz wybrane kształty i rozmiary coraz częściej zachęcają prywatnych użytkowników do naśladowania.

Z czego można zrobić nogi do stołu

Produkty znajdujące się w naszym asortymencie to nie tylko klasyczne nogi do stołów. Oferujemy najróżniejsze kształty, począwszy od tradycyjnych, poprzez sztywne i składane stelaże po efektowne i praktyczne kolumny na różnych bazach, na przykład okrągłych (talerzowych), kwadratowych, krzyżakach lub tzw. "kurzych stopkach". W sklepie Kamila Meble gwarantujemy, że wszystkie nasze stelaże są nie tylko atrakcyjną inspiracją do projektowania przestrzeni, ale także solidnym oparciem dla każdego, kto w przyszłości usiądzie przy blacie. Każda podstawa stołu jest dostępna w trzech wysokościach, które utrwaliły się jako standard w ofercie dla gastronomii: kawiarnianym (obniżona), restauracyjnym (standardowa wysokość) i barowym (podwyższona). Inne wymiary tych elementów, wykonanych i z różnych rodzajów metali (żeliwo, stal malowana proszkowo, drewno, INOX, aluminium), ale także klasycznie, z prawdziwego drewna, zależą od wagi, rozmiaru i kształtu blatu, który będą dźwigać w przyszłości. Jeśli podstawa ma wygląd klasyczny, czteronożny, często jej nogi posiadają możliwość złożenia, co rozwiązuje problemy z miejscami przy stole w przypadku większej imprezy.

Teraz to naprawdę Twój stół

Praktyka pokazuje, że decyzja o wyborze podstawy i blatu zamiast gotowego stołu często ułatwia życie. Wobec trudności, jakie nastręcza znalezienie idealnej wersji najważniejszego mebla w domu, zamiast kosztownych zamówień pod wymiar, można dopasować obie jego części i do siebie, i do otoczenia. Wiele osób wybierze to rozwiązanie, ponieważ coraz częściej sami chcemy decydować, a nawet czynnie uczestniczyć w tworzeniu wystroju naszej przestrzeni. Wybór podstawy stołu jest wówczas krokiem w odpowiednim kierunku, także z tego powodu, że montaż stołowego "dołu" z "górą" jest w zasięgu każdego, kto potrafi operować wkrętakiem i wiertarką. Będzie nam bardzo miło, jeśli zdecydujecie się Państwo uczynić ten krok w sklepie Kamila Meble.

Podstawy do stołu 
Wybierz jedną z podkategorii

Podkategorie

 • Podstawy żeliwne

  Podstawy żeliwne do stołu solidne, stabilne i wytrzymałe nogi do stołu dostępne w różnych kolorach i o różnej wysokości dostosowanej do potrzeb klienta. Stabilne podstawy stołów, nogi do stolików przeznaczone do wyposażania obiektów użyteczności publicznej, takich jak restauracje, bary, hotele i kawiarnie. Podstawy do stołu żeliwne posiadają specjalne, regulowane stopki niwelujące nierówności podłoża, co zwiększa stabilność podstaw. Podstawy żeliwne do bardzo trwałe nogi do stołów stosowane w kawiarniach, barach czy restauracjach. Niezastąpione dla Klienta, który chce odpocząć i spróbować wykwintnych dań. Podwyż jakość swojej gastronomii stosująć niespotykane i solidne podstawy żeliwne

 • Podstawy żeliwne o kolumnie INOX

  Podstawy stołów, nogi stołów wysokiej jakości o dolnej bazie wykonanej z żeliwa i kolumnie wykonanej ze stali nierdzewnej polerowanej. Nogi do stołu o bazie żeliwnej i kolumnie wykonanej ze stali nierdzewnej INOX. Podstawy do stołu o kolumnie polerowanej - błyszczącej. Podstawy stołu solidne i ciężkie przeznaczone szczególnie do użyteczności publicznej. Podstawy posiadają regulowane stopki niwelujące nierówności podłoża. Możliwość wykonania podstawy o różnych wysokościach. 

 • Podstawy stalowe

  Podstawy do stołów wykonane ze stali lakierowanej, malowanej proszkowo na różne kolor RAL. W standardzie podstawy FLAT wykonywane są w kolorze czarnym RAL9005 lub siwym RAL9006. Podstawy do stołów przeznaczone do wyposażania obiektów użyteczności publicznej, takich jak: restauracje, hotele, stołówki, bary i kawiarnie. Solidne i mocne nogi do stołów, stolików do stołu wyposażone zostały w regulowane stopki, które zapobiegają przed kołysaniem się stolików na nierównych powierzchniach. Podstawy do blatów wykonywane o różnych wysokościach, w standardzie są to wysokości: 60cm (niskie), 72cm (standardowe) oraz 106cm (wysokie - barowe). Doskonała jakość i stabilność podstaw do stołów została już sprawdzona i przetestowana przez wiele restauracji, hoteli czy kawiarni. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i wypróbuj nasze podstawy do stołów. Jeżeli pojawią się wątpliwości jakie podstawy do blatów wybrać - napisz: info@kamilameble.pl .

 • Podstawy ze stali nierdzewnej

  Podstawy do stołów ze stali nierdzewnej INOX. Podstawy ze stali nierdzewnej wykonywane są w dwoch wersjach: polerowane (błyszczące) oraz szczotkowane (satyna). Podstawy stolików wykonywane są o różnych wysokościach dopasowanych do Państwa potrzeb. W standardzie podstawy do stołów wykonujemy o wysokości h-60cm (niskie), h-72cm (standardowe) oraz h-106cm (wysokie, barowe). Nogi do stołów wykonane ze stali nierdzewnej INOX są solidne, ciężkie i stabilne (także dzięki zastosowanym, regulowanym stopką) podstawy do stołu wysokiej jakości do stosowania również na zewnątrz pomieszczeń. Podstawy do stołów posiadają regulowane stopki niwelujące nierówności podłoża w zakresie h-8mm. Wysoka jakość i solidne wykonanie pozwolą Ci cieszyć się stabilną i wytrzymałą podstawą. Już nigdy obiady czy napoje klientów nie będę uciekały ze stołu ze względu na nierówne podłoże. Sprawdź pełną ofertę, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

 • Podstawy o kolumnie drewnianej

  Podstawy stołów drewniane, nogi do stołu drewniane o drewnianej nodze / nogach, a bazie ciężkiej, solidnej wykonanej z żeliwa lub stalowe malowane proszkowo. Wysoka jakość podstaw do stołu dostępnych w różnych kolorach drewna. Podstawy można zamówieć o kolumnie drewnianej w stanie surowym (nie lakieorwane) lub malowane bejcą w różnych kolorach. Możliwość zamówienia podstawy drewnianej o różnych wysokościach.

 • Podstawy przykręcane do podłoża

  Podstawy stołu, nogi do stołu mocowane do podłogi wykonane ze stali lakierowanej lub ze stali nierdzewnej INOX o różnych wysokościach. Solidne i mocne podstawy do stołu przykręcane do podłoża. Możliwość wykonania podstawy na dowolną wysokość.

 • Podstawy metalowe

  Co zapewnia nam stół? Pytanie jest banalne – produkt ten umożliwia nam ułożenie na nim jedzenia, talerzy, sztućców i innych rzeczy, m.in. dekoracyjnych. Jednak w kontekście funkcji stołu myślimy zazwyczaj o jego blacie. Warto zauważyć, że stabilność produktu zapewnia jego podstawa. Aby więc stół spełniał swoją kluczową funkcję, musi być wykonany ze współgrających elementów – blatu i nóg.

  Metalowe nogi do stołu – gwarancja stabilności

  Nogi do stołu wykonane z metalu powinny być przede wszystkim stabilne. W dzisiejszych czasach nawet produkty o tak, wydawałoby się, że wyłącznie funkcjonalnym charakterze powinny jednak wyróżniać się także estetycznym wyglądem. Podstawy do stołu mogą w końcu przybierać rozmaite, nawet bardzo finezyjne kształty: od prostych, poprzez asymetrycznie wyginające się w różne strony.

  Metalowe nogi do stołu – oferta Kamila Meble

  Metalowe podstawy stołów zgromadzone w asortymencie sklepu internetowego Kamila Meble przeznaczone są do użytku wewnętrznego. Znajdą zastosowanie przede wszystkim w kuchni i jadalni. Ze względu na swoją wysoką jakość i solidność z pewnością będą służyły lata także w restauracjach, kawiarniach oraz hotelach. Oferta metalowych nóg do stołu zawiera produkty o powłoce chromowanej, galwanicznej satynie lub malowane proszkowo w różnych kolorach. Wybierając nasze produkty, będziesz miał pewność, że dopasujesz je do blatów o różnych wielkościach. Tak szeroka oferta produktów sprawia, że znajdą one zastosowanie jako wyposażenie wnętrz o różnych stylach oraz przeznaczeniach.

 • Podstawy aluminiowe

  Podstawy stołów aluminiowe przeznaczone głównie do stosowania na zewnątrz w wilgotnym środowisku np. na basenach. Nogi do stołu wykonane z lekkiego aluminium przeznaczone na zewnątrz. Lekkie podstawy ze stopkami regulowanymi, niwelującymi nierówności podłoża. Estetyczne i lekkie ułatwiające przenoszenie stolików. Podstawy do stołu także w wersji składanej, co ułatwia ich przechowywanie w okresie zimowym.

 • Podstawy składane
  Podstawy składane do stołu, nogi składane do stołów. Solidne składane nogi stołu dzięki czemu możemy zaoszczędzić powierzchnie biurowe, konferencyjne czy kuchenne. Składane podstawy stołów w różnych kolorach.
 • Stelaże ramowe

  Solidne stelaże ramowe o nogach o przekroju kwadratowym lub okrągłym połączonych ze sobą belkami. Stelaże ramowe występują w różnych kolorach i rozmiarach. Szczegółowy opis stelaża ramowego znajduje się w opisie każdego produktu.

  W ofercie takze stelaże o regulowanej wysokości. Elektryczne stelaże do biurek o regulowanej wysokości i szerokości. Dodatkowo regulowane stelaże dostępne w różnych kolorach. Regulowane stelaże posiadają również regulowane stopki niwelujące nierówności podłoża. Sprawdź ich możliwości i ciesz się wygodą pracy.

  W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

 • Podstawy do dużych blatów

  Podstawy do dużych blatów. Solidne i stabilne podstawy stołów przeznaczone do blatów o dużych rozmiarach. Ciężkie podstawy to podstawa stabilności i solidności. Podstawy stołów z przeznaczeniem do dużych blatów zostały wykonane z myślą o kawiarniach, restauracjach, salach konferencyjnych, salach weselnych czy pubach i barach. Zapotrzebowanie na tego typu podstawy wzrasta, a my staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom. Stabilna podstawa do stołu to większe zadowolenie klienta. Sprawdź także inne nasze oferty podstaw do stołów. W razie jakichkolwiek pytań prosimy pisać - postaramy się pomóc Państwu w każdej kwestii.

 • Podstawy do stołów CONTINEW

  Nowoczesne podstawy do stołów do zastosowań w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Solidne podstawy do stołu wykonane ze stali malowanej proszkowo na różne kolory. W standardzie malowane na kolor czarny i biały. Podstawy do stolików dostępne o różnych wysokościach - standardowej 72cm oraz wysokiej do stolików barowych h-106cm. Stabilne podstawy zostały wyposażone w regulowane stopki, dzięki którym możemi zniwelować nierowności podłoża. Nowoczesny design podstaw odmieni nie jedno pomieszczenie. Podstawy do stołów CONTINEW polecane w szczególności do wyposażenia hoteli, restauracji, kawiarni i barów. Wytrzymałość i solidność to podstawa zadowolenia klienta - wykorzystaj to z podstawami do blatów CONTINEW.

 • Stoliki barowe

  Nowoczesne i solidne stoliki barowe przeznaczone do klubów, pubów, kawiarni czy barów szybkiej obsługi. Stoliki o różnej wysokości i o różnych rozmiarach blatów. Stolik bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Idealnie pasują przy zastosowaniu z hokerami barowymi czy krzesłami do kawiarni i jadalni. Stoły i stoliki przystosowane do pomieszczeń użyteczności publicznej. Blaty stołów dostępne w różnych kolorach.