FOTELE DREWNIANE fotel drewniany DREWNO DREWSYSTEM

Fotele z drewna

Fotele z drewna o solidnej, mocnej konstrukcji i wieloletniej gwarancji polskich producentów. Wygodne fotele o stelażu drewnianym dostępne w różnych kolorach wybarwień i tkanin. Nowoczesne fotele z drewna do biura, mieszkania czy restauracji. Solidne modele z wieloletnią gwarancją. Różne kształty i kolory sprawią, że Twoje wnętrze nabierze innego znaczenia.

 • Fotel B-372 Windsor

  529,00 zł

  Fotel B-372 Windsor

  Fotel Windsor to kolekcja krzesła i fotela o charakterystycznej formie. Ręcznie szlifowane szczeble oparcia odsłaniają dekoracyjny wzór ze sklejki. Profilowane nogi, oparcie oraz łączyny nadają kolekcji bardzo rzeźbiarski charakter. To unikalny model fotela drewnianego Windsor, który lubi dominować we wnętrzach.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-1102/1 WAND Twarde

  449,00 zł

  Fotel B-1102/1 WAND Twarde

  Fotel B-1102/1 WAND Twarde to tradycyjny fotel w modnym stylu vintage. Wygodę siedzenia zapewnia wyprofilowana konstrukcja, smukłe i ręcznie szlifowane szczeble oparcia z charakterystycznie wygiętą w łuk poprzeczką oraz siedzisko w wyjątkowym kształcie podkowy. Szczeble oparcia i nogi mają delikatny kształt wrzeciona. Łagodne linie i miękkie, szerokie tapicerowane siedzisko zapewniają wygodę i przyjemność użytkowania. Fotel Wand zachwyca uniwersalnym charakterem i nieprzemijającą urodą.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-9449/1 Solid

  599,00 zł

  Fotel B-9449/1 Solid

  Fotel B-9449/1 Solid o tapicerowanym siedzisku i oparciu to klasyczny, wręcz ikoniczny fotel drewniany. Prosty, uniwersalny, wytrzymały model krzesła drewnianego, który znakomicie sprawdza się w różnych przestrzeniach od wielu wielu lat. Fotel Solid Fameg dostępny jest w wielu wariantach: w całości drewniana, z tapicerowanymi siedziskiem i oparciem, z podłokietnikami lub bez.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-9449 Solid Tap.

  519,00 zł

  Fotel B-9449 Solid

  Fotel B-9449 Solid o tapicerowanym siedzisku to klasyczny, wręcz ikoniczny fotel drewniany. Prosty, uniwersalny, wytrzymały model krzesła drewnianego, który znakomicie sprawdza się w różnych przestrzeniach od wielu wielu lat. Fotel Solid Fameg dostępny jest w wielu wariantach: w całości drewniana, z tapicerowanymi siedziskiem i oparciem, z podłokietnikami lub bez.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-9449 Solid

  459,00 zł

  Fotel B-9449 Solid

  Fotel B-9449 Solid to klasyczny, wręcz ikoniczny fotel drewniany. Prosty, uniwersalny, wytrzymały model krzesła drewnianego, który znakomicie sprawdza się w różnych przestrzeniach od wielu wielu lat. Fotel Solid Fameg dostępny jest w wielu wariantach: w całości drewniana, z tapicerowanymi siedziskiem i oparciem, z podłokietnikami lub bez.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-1524 Skip

  729,00 zł

  Fotel B-1524 Skip

  Fotel B-1524 Skip to wygodny fotel o miękkich i opływowych kształtach. Zaokrąglona, delikatna bryła znakomicie wpisuje się zarówno do wnętrz restauracji, hoteli jak i mieszkań. Drewniana konstrukcja jak i różne barwy pozwalają by fotel SKIP wprowadził dużo zmian do Twojego wnętrza.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-1234 Shell

  1 275,00 zł

  Fotel B-1234 Shell

  Fotel B-1234 Shell jest kompozycją fotela drewnianego zaprojektowanego i produkowanego w latach 50-tych XX wieku. Niska kubełkowa forma na drewnianych toczonych nogach, organiczny kształt nawiązujący do muszli to główne cechy  wzornictwa ze wspomnianego okresu. Fotel Shell to idealny wybór nie tylko dla pasjonatów designu.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-1803/1 Nopp Tap.

  819,00 zł

  Fotel B-1803/1 Nopp Tap.

  Fotel Nopp o tapicerowanym siedzisku i oparciu to uniwersalne krzesła i fotele o lekkiej, prostej, eleganckiej formie wzorniczej i niedużym rozmiarze. Seria Nopp daje możliwość personalizacji kolorystycznej – rama, oparcie, siedzisko mogą mieć różny kolor. To pozwala z łatwością dedykować kolekcję do wnętrz o różnorodnym charakterze funkcjonalnym i estetycznym. Fotel Nopp wyróżnia charakterystyczny detal w postaci niedużej kulki na tylnej nodze. Kulka stanowi symbol całej serii pełniąc równocześnie funkcję wieszaka na torebkę czy kurtkę. Do kolekcji A-1803 Nopp zaliczamy: krzesło, fotel z podłokietnikami, fotel oraz hoker. Wszystko to do wyboru z elementami twardymi lub tapicerowanymi.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-1803 Nopp Tap.

  729,00 zł

  Fotel B-1803 Nopp Tap.

  Fotel Nopp o tapicerowanym siedzisku to uniwersalne krzesła i fotele o lekkiej, prostej, eleganckiej formie wzorniczej i niedużym rozmiarze. Seria Nopp daje możliwość personalizacji kolorystycznej – rama, oparcie, siedzisko mogą mieć różny kolor. To pozwala z łatwością dedykować kolekcję do wnętrz o różnorodnym charakterze funkcjonalnym i estetycznym. Fotel Nopp wyróżnia charakterystyczny detal w postaci niedużej kulki na tylnej nodze. Kulka stanowi symbol całej serii pełniąc równocześnie funkcję wieszaka na torebkę czy kurtkę. Do kolekcji A-1803 Nopp zaliczamy: krzesło, fotel z podłokietnikami, fotel oraz hoker. Wszystko to do wyboru z elementami twardymi lub tapicerowanymi.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-1803 Nopp

  669,00 zł

  Fotel B-1803 Nopp

  Fotel Nopp to uniwersalne krzesła i fotele o lekkiej, prostej, eleganckiej formie wzorniczej i niedużym rozmiarze. Seria Nopp daje możliwość personalizacji kolorystycznej – rama, oparcie, siedzisko mogą mieć różny kolor. To pozwala z łatwością dedykować kolekcję do wnętrz o różnorodnym charakterze funkcjonalnym i estetycznym. Fotel Nopp wyróżnia charakterystyczny detal w postaci niedużej kulki na tylnej nodze. Kulka stanowi symbol całej serii pełniąc równocześnie funkcję wieszaka na torebkę czy kurtkę. Do kolekcji A-1803 Nopp zaliczamy: krzesło, fotel z podłokietnikami, fotel oraz hoker. Wszystko to do wyboru z elementami twardymi lub tapicerowanymi.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-1807 Lava

  649,00 zł

  Fotel B-1807 Lava

  Fotel Lava to połączenie klasycznej formy krzesła i fotela tapicerowanego. Tapicerowane, delikatnie rozszerzające się u góry oparcie fotela drewnianego połączono z naturalnym drewnem, dzięki czemu kolekcja otula siedzącego, zapewniając wysoki komfort. Drewniana konstrukcja w połączeniu z tkaninowym siedziskiem podkreślają różnicę tekstur i tworzą sensualność kolekcji Lava. Pełna gama wybarwień i tkanin pozwalają nadać temu modelowi dowolny charakter.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-1621 Kos

  695,00 zł

  Fotel B-1621 Kos

  Fotel Kos firmy Fameg to prosty i elegancki fotel drewniany o tapicerowanym kubełku. Drewniana rama konstrukcji fotela buduje efekt lekkości i dynamiki. Fotel wygląda na wygodne i stabilne, i taki właśnie jest. Klasyczna forma fotela drewnianego KOS oraz pełna paleta wybarwień i tkanin sprawia, że łatwo dopasować je do każdego wnętrza. Fotel B-1621 Kos to uniwersalna propozycja dla każdego kto ceni prostotę i komfort – w biurze, domu czy restauracji.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-1404 Cosy Twarde

  779,00 zł

  Fotel B-1404 Cosy

  Fotel Cosy o twardym siedzisku i oparciu to nowoczesny fotel o intrygującym wzornictwie. Wygodne duże siedzisko oraz oparcie wygięte w kształcie łuku zapewniają zarówno komfort użytkowania jak i niepowtarzalny wygląd. Solidny i stabilny fotel do pomieszczeń publicznych tj. hotele, restauracje czy kawiarnie i puby.

  Czas realizacji 4-5 tygodni.

 • Fotel B-811 Wyplot

  1 119,00 zł

  Fotel B-811 Wyplot

  Fotel B-811 to „evergreen”, którego geneza sięga lat 30. XX wieku. Oryginalna forma przypisywana jest przez różne źródła Josephowi Hoffmanowi, Oswaldowi Haerdtlowi lub Josefowi Frankowi. Ten uniwersalny i ikoniczny model występuje w różnych wersjach tj. gładkiej, tapicerowanej i wyplatanej matą. Przedstawiana wersja dotyczy wyplatanego siedziska i oparcia.

  Czas realizacji 5-7 tygodni.

 • Fotel B-1902 Vero

  1 009,00 zł

  Fotel B-1902 Vero

  Fotel VERO to stylowy i solidny fotel drewniany wykonany z litego drewna bukowego lub dębowego, dostępny również w opcji tapicerowanej  (zobacz model B-1902/1). Forma ukształtowana fotela B-1902 została za pomocą prostych, geometrycznych cięć. Fotel Vero jest nowoczesną reinterpretacją tradycyjnego stylu zakopiańskiego. Fotele B-1902 z tej kolekcji dobrze pasują do odważnych nowoczesnych wnętrz oraz przestrzeni aranżowanych w stylu alpejskim.

 • Fotel B-1902/1 Vero

  769,00 zł

  Fotel B-1902/1 Vero

  Fotel VERO to stylowy fotel drewniany wykonany z litego drewna bukowego lub dębowego, dostępny również w opcji tapicerowanej jak i wykonany w całości wykonany z drewna (zobacz model B-1902). Forma ukształtowana fotela została za pomocą prostych, geometrycznych cięć. Fotel Vero jest nowoczesną reinterpretacją tradycyjnego stylu zakopiańskiego. Fotele B-1902/1 z tej kolekcji dobrze pasują do odważnych nowoczesnych wnętrz oraz przestrzeni aranżowanych w stylu alpejskim.