Fotel KANU ARC 4L LGW plus
Producent: Kusch+Co / Nowy Styl
Fotel KANU ARC 4L LGW plus
Nowoczesne drewniane krzesło KANU to przede wszystkim wyjątkowy kształt. Już na pierwszy rzut oka krzesło Kanu zachwyca swoją unikalną formą. Charakterystyczny kształt siedziska i oparcia, uzyskany z jednej wypraski sklejkowej, tworzy harmonijną całość. To właśnie ta łagodna linia, przypominająca kształt łódki kanu, zainspirowała projektanta do nadania fotelowi tej nazwy.
Fotel Kanu zachwyca komfortem. Szerokie, ergonomicznie zakrzywione oparcie oraz głęboko wyprofilowane siedzisko sprawiają, że siedzenie na nim to czysta przyjemność. Mimo braku podłokietników, wstawanie jest łatwe dzięki wygięciu siedziska ku górze – wystarczy na nim oprzeć ręce. Dodatkowym atutem jest możliwość zamówienia fotela z tapicerowanymi nakładkami, co zwiększa komfort siedzenia. Wycięcie w oparciu, poza walorami wizualnymi, ułatwia przenoszenie Kanu w miejsce, w którym każda chwila staje się przyjemnością.
Wymiary:
- Wysokość całkowita: 800 mm,
- Wysokość siedziska: 410 mm,
- Szerokość całkowita: 750 mm,
- Głębokość całkowita: 680 mm.
Dzięki nietypowemu kształtowi siedziska, Kanu to fotel, na którym można siedzieć w wielu różnych pozycjach. Można być wyprostowanym, jak na krześle lub zrelaksowanym, jak w fotelu. Dzięki krzywiźnie siedziska i jego ponadprzeciętnej szerokości, można nawet siedzieć „po turecku”. Wystarczy usiąść po swojemu, by poczuć się dobrze.
Prezentowana wersja ARC charakteryzuje się specjalnym wycięciem w dole oparcia oraz tapicerowaną nakładką na siedzisku i oparciu. Stelaż drewniany krzesła wystepuje tylko i wyłącznie w kolorze 2.07Y Black - czarnym.