Uchylne stelaże do biurek i stołów na kółkach

Uchylne stelaże do biurek i stołów na kółkach

Uchylne stelaże do biurek i stołów na kółkach. Solidne stelaż na kółkach składane do biur i sal konferencyjnych. Stelaże składane na kółkach łatwe w składaniu, przechowywaniu i transportowaniu. Solidne modele przeznaczone do miejsc użyteczności publicznej.

Uchylne stelaże do stołów wyposażone są w ruchome głowice umożliwiające uchylania blatu do pionu, co pozwala zaoszczędzić miejsce oraz sprawia, że dana przestrzeń jest w pełni zagospodarowana. Dodatkowo łatwość w transportowaniu czy przemieszczeniu stołu - dzięki zastosowanym kółkom - także z hamulcami. Dane podstawy doskonale sprawdzają się w biurach o niewielkim metrażu, ponieważ można rozłożyć je na czas spotkania, a po jego zakończeniu złożyć i schować. Bardzo często wykorzystywane są w salkach szkoleniowych i konferencyjnych. Nadają się do dużych blatów o wymiarach do nawet 1600x800 mm.

W naszej ofercie znajdą Państwo uchylne stelaże na kółkach z hamulcem. Wysoka jakość mechanizmów i łatwość składania zapewnia wieloletnią bezproblemową eksploatację. Dodatkową zaletą jest minimalistyczny design stelaży, dzięki któremu wpasują się one w praktycznie każde wnętrze.

Stelaże do blatów uchylnych wykonane ze stali lub aluminium malowanego proszkowo i stopach z polerowanego aluminium.

 • Stelaż uchylny A383 biały/chrom

  660,00 zł

  Stelaż uchylny A383 biały/chrom 155x58x72,5 cm

  Stelaż uchylny A383 to łatwy w obsłudze i stabilny uchylny stelaż na kółkach pozwalający na złożenie blatu do pionu i ustawienie pod ścianą lub schowanie. W razie potrzeby można szybko i w łatwy sposób rozłożyć, a także przestawić stół dzięki zastosowanym kółkom. Stelaż w całości wykonany ze stali, stopy chromowane. Stelaż wyposażony w 4 kółka (w tym 2 z hamulcem) oraz łatwy mechanizm składania blatu. Waga stelaża około 16kg. Dostawca nie gwarantuje równej powierzchni blatów po zestawieniu ze sobą stołów na tych stelażach. Cena dotyczy samego stelaże bez blatu.

 • Aluminiowy stelaż A105 uchylny 146x59x72,5

  1 070,00 zł

  Aluminiowy stelaż A105 uchylny 146x59x72,5

  Stelaż uchylny A105 to wygodny i stabilny uchylny stelaż na kółkach pozwalający na zaoszczędzenie miejsca po złożeniu blatu do pionu i ustawienie pod ścianą. W razie potrzeby można szybko i w łatwy sposób rozłożyć, a także przestawić stół dzięki kółkom. Stelaż o profilach aluminiowych. stopy wykonane z aluminium polerowanego. Stelaż wyposażony w 4 kółka z hamulcem oraz łatwy mechanizm składania blatu. Minimalne wymiary blatu 150x65cm. Cena dotyczy samego stelaże bez blatu.