Uchylne stelaże do biurek i stołów na kółkach

Uchylne stelaże do biurek i stołów na kółkach

Uchylne stelaże do biurek i stołów na kółkach. Solidne stelaż na kółkach składane do biur i sal konferencyjnych. Stelaże składane na kółkach łatwe w składaniu, przechowywaniu i transportowaniu. Solidne modele przeznaczone do miejsc użyteczności publicznej.

Uchylne stelaże do stołów wyposażone są w ruchome głowice umożliwiające uchylania blatu do pionu, co pozwala zaoszczędzić miejsce oraz sprawia, że dana przestrzeń jest w pełni zagospodarowana. Dodatkowo łatwość w transportowaniu czy przemieszczeniu stołu - dzięki zastosowanym kółkom - także z hamulcami. Dane podstawy doskonale sprawdzają się w biurach o niewielkim metrażu, ponieważ można rozłożyć je na czas spotkania, a po jego zakończeniu złożyć i schować. Bardzo często wykorzystywane są w salkach szkoleniowych i konferencyjnych. Nadają się do dużych blatów o wymiarach do nawet 1600x800 mm.

W naszej ofercie znajdą Państwo uchylne stelaże na kółkach z hamulcem. Wysoka jakość mechanizmów i łatwość składania zapewnia wieloletnią bezproblemową eksploatację. Dodatkową zaletą jest minimalistyczny design stelaży, dzięki któremu wpasują się one w praktycznie każde wnętrze.

Stelaże do blatów uchylnych wykonane ze stali lub aluminium malowanego proszkowo i stopach z polerowanego aluminium.

 • Stelaż uchylny ZF-10

  739,00 zł

  Stelaż uchylny ZF-10

  Stelaż uchylny ZF-10 to metalowy stelaż stołu na kółkach. W standardzie 2 kółka wyposażone w hamulec. Stelaż uchylny malowany proszkowo w kolorze białym i czarnym - jak na zdjęciach. Model został wyposażony w bardzo prosty mechanizm składania blatu, dzięki czemu szybko i sprawnie możemy złożyć blat i poustawiać stoły na przykład pod ścianą. Minimalny wymiar blatu do zastosowania to 150x68cm.

 • Stelaż składany YUMI S

  739,00 zł

  Stelaż składany YUMI S

  Model YUMI S to stelaż składany na kółkach do 3 wymiarów blatu: 120x70cm, 150x70cm lub 180x70cm. Stelaż wystepuje w kolorze białym. Stelaż składany wyposażony w kółka z hamulcem. Stół można łatwo i szybko złożyć i ustawić pod ścianą, aby nie zabierał dużo miejsca. Dzięki zastosowanym kółkom łatwo i przyjemnie można go przesuwać.

  Cena dotyczy samego stelaża - bez blatu.

 • Stelaż eUP2 z elektryczną regulacją wysokości

  1 617,12 zł 2 215,23 zł

  Stelaż eUP2 z elektryczną regulacją wysokości

  Stelaż z elektryczną regulacją wysokości w zakresie 694-1194 mm o podstawie typu "T". Uniwersalna konstrukcja eUP pozwala na łatwe dopasowanie ich do każdego projektu biura.

  Podstawa eUP 2 pozwala na wybór wymiaru blatu biurka. Kolor regulowanego stelaża: czarny, biały lub Alu-siwy. Stelaż z udźwigiem do 80kg oraz gwarancją 5-letnią!!!

  Podstawa Typu „T” z elektryczną regulacją wysokości w zakresie 500 mm (eUP 2). Noga składa się z dwusegmentowej kolumny kątowej wykonanej z profilu stalowego o wymiarach: 70 × 70 mm, 60 × 60 mm, zwężająca się od dołu do góry.

  Stelaż posiada funkcję antykolizji przeciążeniowa z czujnikiem żyroskopowym. Funkcja wykrywa przechył blatu, podczas kontaktu ruchomego elementu biurka ze stabilną przeszkodą. Następuje zatrzymanie blatu oraz odsunięcie jego powierzchni na bezpieczną odległość.