Stół składany FOLD Grospol

Stół składany FOLD

1 360,00 zł
Brutto

Producent: Grospol

Stół składany FOLD

Model Fold to nowoczesny i funkcjonalny rozkładany stół konferencyjny firmy Grospol. Mobilny stół konferencyjny doskonale sprawdza się w salach bankietowych i konferencyjnych, a wszystko to dzięki swojej funkcjonalności oraz eleganckiemu designowi. Stół wyposażony został w podstawę z kółkami, co umożliwia szybki transport z jednego miejsca do drugiego, czy zmianę ustawienia stołów w dowolne kombinacje.

Stół Fold występuje w trzech różnych rozmiarach blatu: 1200x800mm, 1500x900mm oraz 1800x900mm. Blat wykonany jest z płyty laminowanej o kolorze dąb sonoma o grubości 18 mm, co zapewnia trwałość i solidność.

Model Fold znakomicie sprawdzi się nie tylko w salach konferencyjnych, ale również na różnego rodzaju spotkaniach, wystawach, w szkołach czy biurach. Jego funkcjonalność, mobilność i nowoczesny design czynią go wszechstronnym i praktycznym meblem, dostosowującym się do różnych potrzeb i wymagań.

Możliwość połączenia kilku stołów w jeden układ stołów w linii prostej, czy w kształcie litery "U". Łączniki do stołów Fold pozwalające połączyć blaty w dowolne formacje, aby zwiększyć powierzchnię roboczą. Do prawidłowego połączenia dwóch stołów są potrzebne 4 szt.

WYBIERZ KOLOR METALU:
 • Czarny
  Czarny
 • Biały
  Biały
 • Szary
  Szary
WYBIERZ WYMIAR BLATU BIURKA:
 • 1200mm x 800mm
 • 1500mm x 900mm
 • 1800mm x 900mm
WYBIERZ OPCJĘ DODATKOWĄ:
 • Bez łącznika do stołów
 • Z łącznikami do połączenia dwóch stołów - 4szt.
Ilość

Właściwości biurka:

» Blat wykonany z płyty laminowanej w kolorze dąb sonoma o grubości 18 mm.

» Blat stołu Fold występuje jest w 3 rozmiarach:

   - 1200x800mm,

   - 1500x900mm,

   - 1800x900mm.

Model Fold może być wykorzystywany jako pojedyncze stanowisko pracy lub połączony w różne schematy, aby zwiększyć powierzchnię roboczą. Łączenie stołów jest proste dzięki dodatkowym łącznikom. 

» Stelaż mobilny stołu Fold

Metalowy stelaż o przekroju rombu występuje w 3 uniwersalnych kolorach: biały, szary oraz czarny - uniwersalna kolorystyka umożliwia dopasowanie stołu do niemalże każdego wnętrza. Nóżki stołu są wyposażone w kółka z funkcją blokowania, co zapobiega przypadkowemu przemieszczaniu się mebla. To szczególnie przydatne rozwiązanie, gdy stołu nie chcemy przestawiać.

kółeczka w stole fold

» Mechanizm składania i łączenia

Mobilny stół konferencyjny Fold został także wyposażony w łatwy w obsłudze system składania typu "zablokuj-odblokuj", umożliwiający szybkie składanie blatu stołu w pionowy sposób. Dzięki temu rozwiązaniu zajmowana przestrzeń jest znacznie ograniczona, co jest szczególnie przydatne w małych wnętrzach. Stół Fold został wyposażony w mechanizm składania, który umożliwia łatwe i szybkie złożenie stołu w pionowy sposób. Ten łatwy w obsłudze system składania typu "zablokuj-odblokuj" pozwala na oszczędność przestrzeni, gdy stół nie jest używany.

składanie stołu fold

Mechanizm składania stołu Fold opiera się na specjalnych blokadach, które można łatwo odblokować, aby rozłożyć blat stołu. Gdy blat jest w pełni rozłożony, blokady automatycznie się zablokowują, zapewniając stabilność i solidność całej konstrukcji. Ten system składania jest nie tylko prosty w użyciu, ale również niezawodny i trwały.

blokada stołu fold

Opcje łączenia stołów Fold dają możliwość tworzenia różnych formacji, zwiększając tym samym powierzchnię roboczą. Dzięki dodatkowym łącznikom, stoły można połączyć w linii prostych, tworząc długie rzędy stanowisk, lub w konfiguracje bardziej zaawansowane, takie jak kształt litery "U" czy prostokątne stoły konferencyjne.

łącznik do stołów składanych fold

Proces łączenia stołów jest prosty i nie wymaga specjalistycznego narzędzia. Wystarczy umieścić łączniki na odpowiednich miejscach na krawędziach stołów i dokręcić je, aby zapewnić stabilne połączenie. Ta elastyczność w łączeniu stołów Fold daje możliwość dostosowania mebla do konkretnych potrzeb i wymagań przestrzeni konferencyjnej.

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest gwarancją producenta - Grospol, na okres 36 miesięcy na wszystkie elementy konstrukcji biurka. Gwarancja świadczona jest w systemie „door to door”.

Zobacz także