PODSTAWY ŻELIWNE solidne podpory do STOŁU

Podstawy żeliwne

Podstawy żeliwne do stołu solidne, stabilne dostępne w różnych kolorach i o różnej wysokości dostosowanej do potrzeb klienta. Stabilne podstawy stołów, nogi do stolików przeznaczone do wyposażania obiektów użyteczności publicznej, takich jak restauracje, bary, hotele i kawiarnie. Podstawy do stołu żeliwne posiadają specjalne, regulowane stopki niwelujące nierówności podłoża, co zwiększa stabilność podstaw. Podstawy żeliwne do bardzo trwałe podpory do stołów stosowane w kawiarniach, barach czy restauracjach. Niezastąpione dla Klienta, który chce odpocząć i spróbować wykwintnych dań. Podwyż jakość swojej gastronomii stosująć niespotykane i solidne podstawy żeliwne

Stół z żeliwa, solidny, ciężki i wytrzymały. Z tym kojarzy nam się żeliwo i nic mylnego. Podstawy żeliwne są ciężkie przez co mocne i bardzo stabilne. Dodatkowo często odlewane żeliwo jest ze wzorem dekoracyjnym. Dekoracyjną podstawą na 3 lub 4 nogach. Zazwyczaj stosuje się tak, iż podstawy na 3 nogach stosowane są do blatów okrągłych, a na 4 nogach do blatów kwadratowych. Nie zapominajmy o prawach fizyki - stół na 3 nogach i blacie kwadratowym, przy oparciu się o róg stołu może nam się kiwnąć czy przewrócić.

Do dolnych baz żeliwnych stosowana jest kolumna żeliwna lub z drewna bukowego, dębowego - w zależności od Państwa potrzeb. Dostępna w dwóch wysokościach - standardowa 72cm lub barowa h-016cm. Nogi żeliwne wyposażone zostały w regulowane nóżki w standardzie. Ciężkie nogi do stołu łączy się z blatami w różnych rozmiarach i wykończeniu (możemy pomalować na różne kolory z palety RAL - dotyczy podstaw naszej produkcji).

 • Podstawa do stołu ZL-5029-B

  294,00 zł

  Podstawa do stołu ZL-5029-B

  Podstawa do stołu żeliwna ZL-5029-B w kolorze czarnym. Żeliwna podstawa do stolików posiada regulowane stopki niwelujące nierówność podłoża. Wysokość podstawy do stołów standardowa h-72,5cm. Podstawa stołu ZL-5029-B przeznaczona zarówno do mieszkania, jak i do użyteczności publicznej. Waga podstawy wynosi około 16 kg.

 • Podstawa stołu CONTI RECT

  419,00 zł

  Podstawa stołu CONTI RECT

  Ciężka, stabilna i mocna podstawa stolika, noga do stołu w całości wykonana z żeliwa. Solidna podstawa stołu wyposażona w stopki regulacyjne niwelującymi nierówności podłoża. Wysokość podstawy stołu standardowa 72cm.

 • Podstawa ZL-5033

  489,00 zł

  Podstawa ZL-5033

  Podstawa do stołu żeliwna ZL-5033 w kolorze czarnym. Podstawa do stolików posiada regulowane stopki. Wysokość podstawy do stołów standardowa h-73,5cm. Podstawa stołu ZL-5033 przeznaczona zarówno do mieszkania, jak i do użyteczności publicznej. Podstawa wyposażona w regulowane stopki niwelujące nierówności podłoża.

 • Podstawa J09 BAR h-106cm - PROMOCJA

  330,99 zł -35% 509,22 zł

  Podstawa stołu J09 BAR

  Solidna i bardzo popularna noga do stołu o podstawie dolnej żeliwnej i kolumnie stalowej o wysokiej jakości. Podstawa stołu występuje wysokości barowej h-106cm. Solidna podstawa do stołu ze stopkami regulacyjnymi. Solidna i stabilna podstawa o bazie żeliwnej, schodkowej.

  PROMOCJA trwa do wyczerpania zapasów! Zapytaj o aktualne stany magazynowe.

 • Podstawa stołu BIS 3R

  465,00 zł

  Podstawa stołu BIS 3R

  Stylowa, mocna i solidna podstawa stołu, noga do stołu w całości wykonana z żeliwa. Solidna podstawa do stołu ze stopkami regulacyjnymi niwelującymi nierówności podłoża. Wysokość podstawy stołu standardowa 72cm.

  Czas realizacji wynosi ok. 10 dni roboczych.

 • Podstawa stołu BIS 4R

  485,00 zł

  Podstawa stołu BIS 4R

  Podstawa do stołu, noga do stołu w całości wykonana z żeliwa. Solidna podstawa do stolika ze stopkami regulacyjnymi niwelującymi nierówności podłoża. Wysokość podstawy stołów standardowa i wynosi 72cm. Podstawa stołu przeznaczona zarówno do mieszkania, jak i do użyteczności publicznej.

  Czas realizacji wynosi ok. 10 dni roboczych.

 • Podstawa stołu ZL A09

  379,00 zł

  Podstawa stołu ZL A09

  Noga do stołu o podstawie dolnej żeliwnej i kolumnie stalowej o wysokiej jakości. Występuje w 3 rozmiarach: 60cm, 72cm oraz 106cm. Możliwość także wykonana podstawy na dowolną wysokość wskazaną przez Państwa. Solidna podstawa do stołu wyposażone w stopki regulujące nierówności podłoża. Solidne i stabilne podstawy do stołów malowane proszkowo na kolor czarny, ALU-siwy, biały lub inny dowolny kolor z palety RAL. Możliwość także wykończenia podstawy na zewnątrz lokalu, wówczas podstawa jest dodatkowo piaskowana, cynkowana itd.

  Czas realizacji wynosi ok. 10 dni roboczych.

 • Podstawa stołu ZL B10

  399,00 zł

  Podstawa stołu ZL B10

  Noga do stołu, stolika o podstawie dolnej żeliwnej i kolumnie stalowej o wysokiej jakości. Występuje w 3 rozmiarach: 60cm, 72cm oraz 106cm. Solidna podstawa ze stopkami regulacyjnymi. Solidne mocne podstawy stołów przeznaczone do użyteczności publicznej. Możliwość także wykonana podstawy na dowolną wysokość wskazaną przez Państwa. Solidna podstawa do stołu wyposażone w stopki regulujące nierówności podłoża. Solidne i stabilne podstawy do stołów malowane proszkowo na kolor czarny, ALU-siwy, biały lub inny dowolny kolor z palety RAL. Możliwość także wykończenia podstawy na zewnątrz lokalu, wówczas podstawa jest dodatkowo piaskowana, cynkowana itd.

  Czas realizacji wynosi ok. 10 dni roboczych.

 • Podstawa stołu ZL C10

  549,00 zł

  Podstawa stołu ZL C10

  Noga do stołu, stolika o podstawie dolnej żeliwnej, prostokątnej i kolumnie stalowej o wysokiej jakości. Podstawa do stołu malowana proszkowo w standardzie w kilku kolorach z palety RAL. Podstawa stołu występuje w 3 wysokościach: 60cm, 72cm oraz 106cm. Możliwość wykonania podstawy na dowolną wysokość. Solidna i ciężka podstawa stolika ze stopkami regulacyjnymi niwelującymi nierówności podłoża.
  Solidne i stabilne podstawy do stołów malowane proszkowo na kolor czarny, ALU-siwy, biały lub inny dowolny kolor z palety RAL. Możliwość także wykończenia podstawy na zewnątrz lokalu, wówczas podstawa jest dodatkowo piaskowana, cynkowana itd.

  Czas realizacji wynosi ok. 10 dni roboczych.

 • Podstawa stołu J09

  369,00 zł

  Podstawa stołu J09

  Solidna i bardzo popularna noga do stołu o podstawie dolnej żeliwnej i kolumnie stalowej o wysokiej jakości. Podstawa stołu występuje w 3 rozmiarach: 60cm, 72cm oraz 106cm. Możliwość także wykonana podstawy na dowolną wysokość wskazaną przez Państwa. Solidna podstawa do stołu wyposażone w stopki regulujące nierówności podłoża. Solidne i stabilne podstawy do stołów malowane proszkowo na kolor czarny, ALU-siwy, biały lub inny dowolny kolor z palety RAL. Możliwość także wykończenia podstawy na zewnątrz lokalu, wówczas podstawa jest dodatkowo piaskowana, cynkowana itd.

  Czas realizacji wynosi ok. 10 dni roboczych.

 • Podstawa stołu L10

  375,00 zł

  Podstawa stołu L10

  Solidne i mocne podstawy do stołów do użyteczności publicznej. Noga do stołu o podstawie dolnej żeliwnej i kolumnie stalowej o wysokiej jakości. Występuje w 3 rozmiarach: 60cm, 72cm oraz 106cm. Możliwość także wykonana podstawy na dowolną wysokość wskazaną przez Państwa. Solidna podstawa do stołu wyposażone w stopki regulujące nierówności podłoża. Solidne i stabilne podstawy do stołów malowane proszkowo na kolor czarny, ALU-siwy, biały lub inny dowolny kolor z palety RAL. Możliwość także wykończenia podstawy na zewnątrz lokalu, wówczas podstawa jest dodatkowo piaskowana, cynkowana itd.

  Czas realizacji wynosi ok. 10 dni roboczych.

 • Podstawa stołu PUZON

  615,00 zł

  Podstawa stołu PUZON

  Solidna i stabilna podstawa PUZON o nowoczesnym kształcie trąbki. Baza dolna podstawy wykonana z żeliwa fi-55cm. Noga do stołu o podstawie dolnej żeliwnej i kolumnie stalowej o wysokiej jakości. Występuje w 3 wysokościach w standardzie: 60cm, 72cm oraz 106cm. Solidna podstawa stolika ze stopkami regulacyjnymi. Mocne, żeliwne podstawy przeznaczone do użyteczności publicznej do maksymalnych blatów fi-90cm lub 80x80cm.

  Czas realizacji wynosi ok. 10 dni roboczych.

 • Podstawa ZL-5005

  215,00 zł

  Podstawa ZL-5005

  Podstawa do stołu ZL-5005 żeliwna, w kolorze czarnym. Podstawa do stolików posiada regulowane stopki. Wysokość podstawy do stołów standardowa h-72cm. Podstawa stołu ZL-5005 przeznaczona zarówno do mieszkania, jak i do użyteczności publicznej.

 • Podstawa ZL-5014 XS

  225,00 zł

  Podstawa ZL-5014 XS

  Podstawa do stołu ZL-5014 XS żeliwna, w kolorze czarnym. Podstawa do stolików posiada regulowane stopki. Wysokość podstawy do stołów standardowa h-72,5cm. Podstawa stołu ZL-5014 XS przeznaczona zarówno do mieszkania, jak i do użyteczności publicznej. Podstawa do stołu żeliwna o bazie dolnej 41x41cm.

 • Podstawa ZL-5014

  260,00 zł

  Podstawa ZL-5014

  Podstawa do stołu ZL-5013 żeliwna, w kolorze czarnym. Podstawa do stolików posiada regulowane stopki. Wysokość podstawy do stołów standardowa h-72,5cm. Podstawa stołu ZL-5014 przeznaczona zarówno do mieszkania, jak i do użyteczności publicznej. Przeznaczona do blatów o rozmiarze od 65cm do 80cm.

 • Podstawa stołu PZS-J15

  199,00 zł

  Podstawa stołu PZS-J15

  Żeliwna noga do stołu o podstawie dolnej żeliwnej i kolumnie stalowej o wysokiej jakości. Podstawa stołu dostepna o wysokości 72cm. Solidna podstawa do stołu ze stopkami regulacyjnymi, niwelującymi nierówności podłoża.