Sofy i fotele do poczekalni

Sofy, fotele i inne meble niezbędne w każdej poczekalni

sofa do poczekalni CELIOW naszej ofercie nie brakuje wyposażenia do poczekalni: ponad 200 pozycji pozwala na perfekcyjny dobór mebli do aranżacji i potrzeb danego miejsca. Wśród produktów odnaleźć można fotele, krzesła i sofy oraz kanapy do biura niejednokrotnie także w komplecie ze stolikiem.

Ławka do poczekalni nie kojarzy się już z mało estetycznym meblem, na którym wygoda siedzenia jest sprawą drugorzędną. Współczesne ławki do poczekalni opisać można jako sprawdzone rozwiązanie w nowatorskiej formie. Sprawdzają się w większych skupiskach ludzi, gdzie każdy centymetr jest istotny. Sofy i fotele uchodzą za bardziej ekskluzywne elementy wyposażenia aniżeli krzesła, jednak wbrew opinii warto zdecydować się na szyk w poczekalni. Modele dostępne w Kamila Meble spełniają potrzeby osób oczekujących w kolejce, jak również inwestorów, menedżerów – są symbolem wygody i klasy w stosunkowo niskiej cenie. Na czym się skupić przy wyborze?

Najważniejszą cechą siedzisk i oparć naszych mebli jest to, że ich wyprofilowanie pozwala na przyjęcie wygodnej pozycji, lecz jednocześnie nie dopuszcza do zbytniego relaksu – nie chcemy bowiem pozwolić na sytuację, kiedy ktoś ominie swoją kolejkę, gdyż wtulony w meble po prostu... zaśnie. Optymalna sprężystość i twardość oraz niskie oparcie sprawiają, że siedzi się niezwykle wygodnie; twardość owa jednak sprawia, że nagłe podniesienie z fotela nie powoduje dolegliwości bólowych.

Dzięki szerokiej gamie materiałów, kolorów i wzorów do wyboru możliwe jest zaaranżowanie poczekalni w efektowny sposób. Kanapa biurowa, której okrycie uszyte jest z wysokiej jakości okładziny, podnoszą status firmy zarówno w aspekcie wizualnym, jak i praktycznym. Charakteryzują się wytrzymałością oraz łatwo utrzymać je w czystości.

Szeroki wybór mebli do poczekalni w naszej ofercie

fotele do poczekalniKamila Meble to salon meblowy, który oferuje meble do poczekalni w różnym stylu. Każda sofa do poczekalni nabyta w naszym sklepie wyposażona jest w solidne nóżki: wysokie i efektowne nóżki lub takie, które nie rzucają się w oczy rozmiarem czy formą. Posiadamy wersje foteli z podłokietnikami oraz bez nich. Inspiracji jest tak wiele, że dekoratora wnętrza ogranicza jedynie jego wyobraźnia. Pomyśl jeszcze o tym...

Zanim jednak nadejdzie chwila wyboru sofy do poczekalni czy kanapy biurowej warto zrobić research tego, czego oczekują klienci i określić styl, w jakim tworzona ma być aranżacja. Oczywiste jest, że nieco inny efekt finalny osiągnie miejsce dedykowane dorosłym, a inne cechy posiadało będzie pomieszczenie dedykowane dzieciom.

Może dobrym pomysłem będzie inwestycja w niewielki stolik kawowy albo designerski wieszak na płaszcze? W naszym salonie nie brakuje sof-wysp, które posiadają siedziska na różnej wysokości, a więc każdy ma szansę zająć wygodne miejsce bez względu na wiek, wzrost czy kondycję fizyczną. Dbałość o takie detale jak stosowne krzesła do poczekalni w centrum medycznym, które nie zniechęcają do siedzenia, kącik dla dzieci w banku czy elegancka sofa w lobby hotelowym sprawia, że klienci wychodzą w dobrym nastroju i chętniej wracają.

Wygodna kanapa do biura to element konieczny w nowoczesnej firmie

kanapa do biura DALLASDobrej jakości meble do poczekalni to też swego rodzaju wizytówka firmy, która rzuca się w oczy zaraz po wejściu. Prestiżowa firma nie może sobie pozwolić na niewygodne plastikowe krzesło, które sprawia, że po wstaniu klient czuje się bardziej zmęczony aniżeli zanim przyszedł. W związku z powyższym proponujemy kolekcje, które przypadną do gustu klientom i jednocześnie staną się ozdobą pomieszczenia, a nie szpecącą je koniecznością. W Kamila Meble doskonale rozumiemy, że czekanie nie jest zbyt lubianą częścią wizyty u lekarza czy w salonie kosmetycznym. Niejednokrotnie jest to jednak element niezbędny, zaś umilić ten czas może aranżacja wnętrza, a zwłaszcza wygodne sofy i fotele do poczekalni czy krzesła.

Na taką sytuację można jednak popatrzeć z innej perspektywy: w końcu nie musisz robić nic! Możesz wreszcie oddać się relaksowi przy czasopiśmie czy spędzić chwilę na odpoczynku po pracy. Nie dziwi więc fakt, że menedżerowie punktów usługowych takich jak hotele, salony piękności i prywatne przychodnie dbają o klientów/pacjentów poprzez stworzenie poczekalni, w której nie brakuje stosownych mebli. Poprawienie ich komfortu oczekiwania wpływa bowiem na przebieg wizyty.

 • Sofa GENAYA 2U 2B

  6 386,28 zł 7 095,87 zł

  Sofa GENAYA 2U 2B

  Genaya to coś więcej niż soft seating. Dzięki swojej modułowości Genaya odpowiada na różnorodne potrzeby użytkowników i harmonijnie dopasowuje się do przestrzeni. To uosobienie komfortu i elastyczności w projektowaniu wnętrz.

  Genaya autorstwa brodbeck|koepp design, została zaprojektowana tak, aby kształtować przestrzeń, nie dominując jej. Jej minimalistyczna forma – miękkie, opływowe linie – w połączeniu z możliwością dostosowania Genai do różnorodnych potrzeb użytkowników, została doceniona przez jury RedDot.

  Modułowa konstrukcja soft seatingu pozwala na swobodną aranżację każdego wnętrza, tworząc przestrzeń dostosowaną do potrzeb użytkowników. Ponieważ potrzeby te są dynamiczne i zmieniają się w czasie, Genaya umożliwa rearanżację przestrzeni, tak by zawsze odpowiadała wymaganiom użytkowników.

  Dzięki swojej różnorodności, Genaya doskonale wspiera rozmaite aktywności użytkowników. W zależności od potrzeb,może sprzyjać harmonijnej współpracy, efektywnej komunikacji lub pomagaćw skupieniu i osiągnięciu stanu flow  – stanu umysłu, w którym świadomość i uwaga są całkowicie skupione na wykonywaniu danej czynności.

  Modułowość, minimalizm i organicznydesign charakteryzujący się miękkimi, opływowymi liniami sprawiają, że Genayaharmonijnie dopasowuje się do różnorodnych przestrzeni: biur, hotelowych lobbyczy galerii sztuki.

  System modułowy Genaya składa się z sof 2, 3 i 4-osobowych. Sofy 3 i 4-osobowe dostępne są również w wersji z panelami w dwóch różnych wysokościach. Sofy występują również w wersji prawej i lewej. Kolejnymi elementami systemu są pufy 2 i 3-osobowe oraz wyspa. Każdy z tych modeli występuje w wersji ze stolikiem po prawej i/lub po lewej stronie.

  Możliwość tapicerowania siedziska i oparcia w innym kolorze - w tej kwestii prosimy o kontakt .

  Wymiary:

  Wysokość całkowita:      815 mm,

  Wysokość siedziska:      450 mm,

  Szerokość całkowita:   1660 mm,

  Szerokość z jednym stolikiem / blatem: 1950 mm,

  Szerokość z dwoma stolikami / blatami: 2240 mm,

  Głębokość całkowita:     670 mm.

 • Fotel ZONE

  1 101,72 zł 1 509,21 zł

  Fotel ZONE

  Stylowy fotel ZONE to fotel konferencyjny, do poczekalni wykonany na stelażu na 4 nogach, wyposażonym w stopki. Sofy i krzesła Zone to przede wszystkim lekkość i wygoda. Prosta forma i stabilna konstrukcja zapewniają poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Wystarczy usiąść, by przenieść się do strefy wygody.

  Fotel ZONE z drewnianymi podłokietnikami, posiada siedzisko i oparcie w pełni tapicerowane. Rama fotela wykonana w całości z malowanych proszkowo lub chromowanych rur o przekroju okrągłym. Komfort użytkowania zapewnia konstrukcja siedziska i oparcia, w której użyto gąbki o odpowiedniej gęstości i grubości. Duży wybór wykończeń jak również niewielkie gabaryty fotela powodują, że mebel idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń biurową.

  Wymiary fotela:

  - Wymiary zewnętrzne: 643 × 650 mm
  - Wysokość: 800 mm
  - Wysokość siedziska: 460 mm

 • Sofa ZONE 2-osobowa

  1 680,87 zł 2 302,56 zł

  Sofa ZONE 2-osobowa

  Stylowa i wygodna sofa ZONE 2-osobowa to sofa do poczekalni, recepcji wykonana na stelażu na 4 nogach, wyposażonym w stopki. Sofy i krzesła Zone to przede wszystkim lekkość i wygoda. Prosta forma i stabilna konstrukcja zapewniają poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Wystarczy usiąść, by przenieść się do strefy wygody.

  Sofa ZONE dla 2 osób z drewnianymi podłokietnikami, posiada siedzisko i oparcie w pełni tapicerowane. Rama fotela wykonana w całości z malowanych proszkowo lub chromowanych rur o przekroju okrągłym. Komfort użytkowania zapewnia konstrukcja siedziska i oparcia, w której użyto gąbki o odpowiedniej gęstości i grubości. Duży wybór wykończeń jak również niewielkie gabaryty fotela powodują, że mebel idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń biurową.

  W przypadku sof ZONE tapicerowanych skórą przez środek siedziska oraz oparcia przebiega ozdobne przeszycie.

  Wymiary fotela:

  - Wymiary zewnętrzne: 1300 × 650 mm
  - Wysokość: 800 mm
  - Wysokość siedziska: 460 mm

 • Fotel CLUB

  597,78 zł 830,25 zł

  Fotel CLUB

  Wygodny i komfortowy fotel CLUB, miękki fotel tapicerowany wysokogatunkową imitacją skóry, skórą maturalną lub tkaniną materiałową. Fotel klubowy CLUB, wyprofilowany dla jednej osoby - idealny do biura czy poczekalni i recepcji. Fotel do biura CLUB posiada wygodne, zintegrowane podłokietniki i oparcie. Fotel CLUB jest tapicerowany z obu stron. Wygodny i obszerny fotel swoim wyglądem wpasuje się do każdego wnętrza.

 • Fotel CLUB ROLL

  682,40 zł 934,80 zł

  Fotel CLUB ROLL

  Wygodny i komfortowy, miękki fotel CLUB ROLL na kółkach jest tapicerowany wysokogatunkową imitacją skóry, skórą naturalną lub tkaniną materiałową. Fotel ergonomiczny, wyprofilowany dla jednej osoby - idealny do biura czy poczekalni i recepcji. Fotel CLUB ROLL do biura posiada wygodne podłokietniki i oparcie. Fotel CLUB ROLL wykonany na kółkach w celu łatwiejszego przemieszczania się.

 • Fotel CLUB TR z pulpitem

  711,14 zł 987,69 zł

  Fotel CLUB TR

  Wygodny i komfortowy fotel CLUB TR z pulpitem do pisania ze sklejki bukowej, lakierowanej w różnych kolorach. Miękki fotel CLUB TR tapicerowany wysokogatunkową imitacją skóry, skórą maturalną lub tkaniną materiałową. Fotel CLUB TR, wyprofilowany dla jednej osoby - przeznaczony do sal konferencyjnych, sal wykładowych. Fotel CLUB TR posiada wygodne, zintegrowane podłokietniki i oparcie. Fotel CLUB jest tapicerowany z obu stron. Wygodny i obszerny fotel swoim wyglądem wpasuje się do każdego wnętrza.

 • Fotel COLUMBIA

  932,92 zł 1 277,97 zł

  Fotel COLUMBIA

  Nowoczesny fotel COLUMBIA w całości tapicerowany wysokogatunkową skórą, imitacją skóry lub tkaniną do wyboru. Fotel COLUMBIA o solidnej konstrukcji z wyprofilowanym oparciem. Fotel przeznaczony dla jednej osoby, idealny do biura, poczekalni czy recepcji. Fotel COLUMBIA posiada zintegrowane podłokietniki o oparcie. Fotel COLUMBIA na estetycznych, stylowych, metalowych nóżkach.

 • Sofa CLUB DUO

  970,63 zł 1 329,63 zł

  Sofa CLUB DUO

  Wygodna sofa CLUB DUO przeznaczona dla dwóch osób. Sofa jest miękka i tapicerowana z obu stron. Stylowa sofa CLUB DUO przeznaczona dla dwóch osób. Sofa idealnie pasuje do poczekalni, recepcji, barów, pubów, kawiarni czy mieszkania. Wygodne oparcie sofy CLUB DUO jest zintegrowane z komfortowymi, tapicerowanymi podłokietnikami.

 • Sofa CLUB TRIO

  1 677,28 zł 2 297,64 zł

  Sofa CLUB TRIO

  Wygodna sofa CLUB TRIO miękka i tapicerowana idealna do pomieszczeń użyteczności publicznej np. do poczekalni, recepcji, hoteli czy kawiarni. Tapicerowana, wygodna sofa CLUB TRIO przeznaczona dla trzech osób. Sofa idealnie pasuje do recepcji, barów, puby, kawiarni i mieszkania. Wygodne oparcie zintegrowane z komfortowymi podłokietnikami w całości tapicerowanymi.

 • Fotel TILKKA 4L

  1 123,27 zł 1 538,73 zł

  Fotel TILKKA 4L

  Wygodny fotel TILKKA 4L to wyjątkowy fotel wykonany na stelażu na 4 nogach, wyposażonym w stopki. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy biurze, po okresie wzmożonej koncentracji zapewnij sobie chwilę na regenerację. Rób krótkie przerwy na odpoczynek, najlepiej w miejscu, w którym możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo. Pamiętaj, że w życiu chodzi o równowagę. W dzisiejszych czasach największym luksusem nie są towary! Liczą się wrażenia, wspomnienia i doświadczane emocje – a motto Tilkka brzmi: ciesz się tym, co tu i teraz!

  Fotel TILKKA 4L występuje w różnych rodzajach i kolorach tkanin. Stelaż krzesła malowany proszkowo na różne kolory lub chromowany (błyszczący). Nowoczesna linia foteli Tilkka o najwyższych standardach posiada w swojej serii także fotele na innych stelażach oraz sofy.

 • Sofa TILKKA 4L

  1 724,87 zł 2 362,83 zł

  Sofa TILKKA 4L

  Wygodna sofa TILKKA 4L to wyjątkowa i nowoczesna sofa wykonana na stelażu na 4 nogach, wyposażonym w stopki. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy biurze, po okresie wzmożonej koncentracji zapewnij sobie chwilę na regenerację. Rób krótkie przerwy na odpoczynek, najlepiej w miejscu, w którym możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo. Pamiętaj, że w życiu chodzi o równowagę. W dzisiejszych czasach największym luksusem nie są towary! Liczą się wrażenia, wspomnienia i doświadczane emocje – a motto Tilkka brzmi: ciesz się tym, co tu i teraz!

  Sofa TILKKA 4L występuje w różnych rodzajach i kolorach tkanin. Stelaż sofy malowany proszkowo na różne kolory lub chromowany (błyszczący). Nowoczesna linia sof Tilkka o najwyższych standardach posiada w swojej serii także fotele na innych stelażach oraz sofy.

 • Fotel TILKKA CFSX‐ROD

  1 205,88 zł 1 651,89 zł

  Fotel TILKKA CFSX‐ROD

  Nowoczesny fotel TILKKA CFSX‐ROD to wyjątkowy fotel wykonany na metalowej płozie, wyposażonym w stopki. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy biurze, po okresie wzmożonej koncentracji zapewnij sobie chwilę na regenerację. Rób krótkie przerwy na odpoczynek, najlepiej w miejscu, w którym możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo. Pamiętaj, że w życiu chodzi o równowagę. W dzisiejszych czasach największym luksusem nie są towary! Liczą się wrażenia, wspomnienia i doświadczane emocje – a motto Tilkka brzmi: ciesz się tym, co tu i teraz!

  Fotel TILKKA CFSX‐ROD występuje w różnych rodzajach i kolorach tkanin. Stelaż krzesła malowany proszkowo na różne kolory lub chromowany (błyszczący). Nowoczesna linia foteli Tilkka o najwyższych standardach posiada w swojej serii także fotele na innych stelażach oraz sofy.

 • Sofa TILKKA CFSX‐ROD

  1 850,57 zł 2 535,03 zł

  Sofa TILKKA CFSX‐ROD

  Wygodna sofa TILKKA CFSX‐ROD to wyjątkowa i nowoczesna sofa wykonana na metalowej płozie, wyposażonym w stopki. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy biurze, po okresie wzmożonej koncentracji zapewnij sobie chwilę na regenerację. Rób krótkie przerwy na odpoczynek, najlepiej w miejscu, w którym możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo. Pamiętaj, że w życiu chodzi o równowagę. W dzisiejszych czasach największym luksusem nie są towary! Liczą się wrażenia, wspomnienia i doświadczane emocje – a motto Tilkka brzmi: ciesz się tym, co tu i teraz!

  Sofa TILKKA CFSX‐ROD występuje w różnych rodzajach i kolorach tkanin. Stelaż sofy malowany proszkowo na różne kolory lub chromowany (błyszczący). Nowoczesna linia sof Tilkka o najwyższych standardach posiada w swojej serii także fotele na innych stelażach oraz sofy.

 • Fotel TILKKA 4L LWM

  1 538,10 zł 2 106,99 zł

  Fotel TILKKA 4L LWM

  Nowoczesny fotel TILKKA 4L LWM to wyjątkowy fotel wykonany na stelażu na 4 nogach drewnianych, wyposażonym w stopki. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy biurze, po okresie wzmożonej koncentracji zapewnij sobie chwilę na regenerację. Rób krótkie przerwy na odpoczynek, najlepiej w miejscu, w którym możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo. Pamiętaj, że w życiu chodzi o równowagę. W dzisiejszych czasach największym luksusem nie są towary! Liczą się wrażenia, wspomnienia i doświadczane emocje – a motto Tilkka brzmi: ciesz się tym, co tu i teraz!

  Fotel TILKKA 4L LWM występuje w różnych rodzajach i kolorach tkanin. Stelaż krzesła drewniany w kolorze 1.007 (buk naturalny) lub buk bejcowany ze słabo widocznymi słojami drewna. Nowoczesna linia foteli Tilkka o najwyższych standardach posiada w swojej serii także fotele na innych stelażach oraz sofy.

 • Sofa TILKKA 4L LWM

  2 139,70 zł 2 931,09 zł

  Sofa TILKKA 4L LWM

  Wygodna sofa TILKKA 4L LWM to wyjątkowa i nowoczesna sofa wykonana na drewnianym stelażu, wyposażonym w stopki. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy biurze, po okresie wzmożonej koncentracji zapewnij sobie chwilę na regenerację. Rób krótkie przerwy na odpoczynek, najlepiej w miejscu, w którym możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo. Pamiętaj, że w życiu chodzi o równowagę. W dzisiejszych czasach największym luksusem nie są towary! Liczą się wrażenia, wspomnienia i doświadczane emocje – a motto Tilkka brzmi: ciesz się tym, co tu i teraz!

  Sofa TILKKA 4L LWM występuje w różnych rodzajach i kolorach tkanin. Stelaż sofy lakierowany w kolorze 1.007 (buk naturalny) lub buk bejcowany ze słabo widocznymi słojami drewna. Nowoczesna linia sof Tilkka o najwyższych standardach posiada w swojej serii także fotele na innych stelażach oraz sofy.

 • Fotel DALLAS CFS

  1 434,43 zł 2 049,18 zł

  Fotel DALLAS

  Główne cechy fotela DALLAS to przede wszystkim - prosta linia, wysoka jakość wykończeń i dbałość o detale. Jeżeli dodamy do tego wygodę i komfort siedzenia otrzymujemy idealny produkt do poczekalni oraz sal spotkań w biurze. Pełna paleta tapicerek w różnych kolorach sprawi, że fotel i sofa DALLAS dopasuje się do każdego wnętrza. Kubiczna forma fotela i sofy z delikatną ramą tworzą razem świetną kompozycję. W linii DALLAS występuje również niski stolik kawowy. Stelaż mebla wykonany z wysokiej jakości rury stalowej o profilu kwadratowym o wymiarze 20x20mm. Stelaż wystepuje w wersji malowanej proszkowo lub chromowana (błyszcząca).