Sofy i fotele do poczekalni

Sofy, fotele i inne meble niezbędne w każdej poczekalni

sofa do poczekalni CELIOW naszej ofercie nie brakuje wyposażenia do poczekalni: ponad 200 pozycji pozwala na perfekcyjny dobór mebli do aranżacji i potrzeb danego miejsca. Wśród produktów odnaleźć można fotele, krzesła i sofy oraz kanapy do biura niejednokrotnie także w komplecie ze stolikiem.

Ławka do poczekalni nie kojarzy się już z mało estetycznym meblem, na którym wygoda siedzenia jest sprawą drugorzędną. Współczesne ławki do poczekalni opisać można jako sprawdzone rozwiązanie w nowatorskiej formie. Sprawdzają się w większych skupiskach ludzi, gdzie każdy centymetr jest istotny. Sofy i fotele uchodzą za bardziej ekskluzywne elementy wyposażenia aniżeli krzesła, jednak wbrew opinii warto zdecydować się na szyk w poczekalni. Modele dostępne w Kamila Meble spełniają potrzeby osób oczekujących w kolejce, jak również inwestorów, menedżerów – są symbolem wygody i klasy w stosunkowo niskiej cenie. Na czym się skupić przy wyborze?

Najważniejszą cechą siedzisk i oparć naszych mebli jest to, że ich wyprofilowanie pozwala na przyjęcie wygodnej pozycji, lecz jednocześnie nie dopuszcza do zbytniego relaksu – nie chcemy bowiem pozwolić na sytuację, kiedy ktoś ominie swoją kolejkę, gdyż wtulony w meble po prostu... zaśnie. Optymalna sprężystość i twardość oraz niskie oparcie sprawiają, że siedzi się niezwykle wygodnie; twardość owa jednak sprawia, że nagłe podniesienie z fotela nie powoduje dolegliwości bólowych.

Dzięki szerokiej gamie materiałów, kolorów i wzorów do wyboru możliwe jest zaaranżowanie poczekalni w efektowny sposób. Kanapa biurowa, której okrycie uszyte jest z wysokiej jakości okładziny, podnoszą status firmy zarówno w aspekcie wizualnym, jak i praktycznym. Charakteryzują się wytrzymałością oraz łatwo utrzymać je w czystości.

Szeroki wybór mebli do poczekalni w naszej ofercie

fotele do poczekalniKamila Meble to salon meblowy, który oferuje meble do poczekalni w różnym stylu. Każda sofa do poczekalni nabyta w naszym sklepie wyposażona jest w solidne nóżki: wysokie i efektowne nóżki lub takie, które nie rzucają się w oczy rozmiarem czy formą. Posiadamy wersje foteli z podłokietnikami oraz bez nich. Inspiracji jest tak wiele, że dekoratora wnętrza ogranicza jedynie jego wyobraźnia. Pomyśl jeszcze o tym...

Zanim jednak nadejdzie chwila wyboru sofy do poczekalni czy kanapy biurowej warto zrobić research tego, czego oczekują klienci i określić styl, w jakim tworzona ma być aranżacja. Oczywiste jest, że nieco inny efekt finalny osiągnie miejsce dedykowane dorosłym, a inne cechy posiadało będzie pomieszczenie dedykowane dzieciom.

Może dobrym pomysłem będzie inwestycja w niewielki stolik kawowy albo designerski wieszak na płaszcze? W naszym salonie nie brakuje sof-wysp, które posiadają siedziska na różnej wysokości, a więc każdy ma szansę zająć wygodne miejsce bez względu na wiek, wzrost czy kondycję fizyczną. Dbałość o takie detale jak stosowne krzesła do poczekalni w centrum medycznym, które nie zniechęcają do siedzenia, kącik dla dzieci w banku czy elegancka sofa w lobby hotelowym sprawia, że klienci wychodzą w dobrym nastroju i chętniej wracają.

Wygodna kanapa do biura to element konieczny w nowoczesnej firmie

kanapa do biura DALLASDobrej jakości meble do poczekalni to też swego rodzaju wizytówka firmy, która rzuca się w oczy zaraz po wejściu. Prestiżowa firma nie może sobie pozwolić na niewygodne plastikowe krzesło, które sprawia, że po wstaniu klient czuje się bardziej zmęczony aniżeli zanim przyszedł. W związku z powyższym proponujemy kolekcje, które przypadną do gustu klientom i jednocześnie staną się ozdobą pomieszczenia, a nie szpecącą je koniecznością. W Kamila Meble doskonale rozumiemy, że czekanie nie jest zbyt lubianą częścią wizyty u lekarza czy w salonie kosmetycznym. Niejednokrotnie jest to jednak element niezbędny, zaś umilić ten czas może aranżacja wnętrza, a zwłaszcza wygodne sofy i fotele do poczekalni czy krzesła.

Na taką sytuację można jednak popatrzeć z innej perspektywy: w końcu nie musisz robić nic! Możesz wreszcie oddać się relaksowi przy czasopiśmie czy spędzić chwilę na odpoczynku po pracy. Nie dziwi więc fakt, że menedżerowie punktów usługowych takich jak hotele, salony piękności i prywatne przychodnie dbają o klientów/pacjentów poprzez stworzenie poczekalni, w której nie brakuje stosownych mebli. Poprawienie ich komfortu oczekiwania wpływa bowiem na przebieg wizyty.

 • Fotel CLUB

  447,23 zł -28% 621,15 zł

  Fotel CLUB

  Wygodny i komfortowy fotel CLUB, miękki fotel tapicerowany wysokogatunkową imitacją skóry, skórą maturalną lub tkaniną materiałową. Fotel klubowy CLUB, wyprofilowany dla jednej osoby - idealny do biura czy poczekalni i recepcji. Fotel do biura CLUB posiada wygodne, zintegrowane podłokietniki i oparcie. Fotel CLUB jest tapicerowany z obu stron. Wygodny i obszerny fotel swoim wyglądem wpasuje się do każdego wnętrza.

 • Fotel CLUB ROLL

  502,82 zł -27% 688,80 zł

  Fotel CLUB ROLL

  Wygodny i komfortowy, miękki fotel CLUB ROLL na kółkach jest tapicerowany wysokogatunkową imitacją skóry, skórą naturalną lub tkaniną materiałową. Fotel ergonomiczny, wyprofilowany dla jednej osoby - idealny do biura czy poczekalni i recepcji. Fotel CLUB ROLL do biura posiada wygodne podłokietniki i oparcie. Fotel CLUB ROLL wykonany na kółkach w celu łatwiejszego przemieszczania się.

 • Fotel CLUB TR z pulpitem

  535,79 zł -28% 744,15 zł

  Fotel CLUB TR

  Wygodny i komfortowy fotel CLUB TR z pulpitem do pisania ze sklejki bukowej, lakierowanej w różnych kolorach. Miękki fotel CLUB TR tapicerowany wysokogatunkową imitacją skóry, skórą maturalną lub tkaniną materiałową. Fotel CLUB TR, wyprofilowany dla jednej osoby - przeznaczony do sal konferencyjnych, sal wykładowych. Fotel CLUB TR posiada wygodne, zintegrowane podłokietniki i oparcie. Fotel CLUB jest tapicerowany z obu stron. Wygodny i obszerny fotel swoim wyglądem wpasuje się do każdego wnętrza.

  Czas realizacji 10-14 dni roboczych.

 • Sofa CLUB DUO

  753,34 zł -27% 1 031,97 zł

  Sofa CLUB DUO

  Wygodna sofa CLUB DUO przeznaczona dla dwóch osób. Sofa jest miękka i tapicerowana z obu stron. Stylowa sofa CLUB DUO przeznaczona dla dwóch osób. Sofa idealnie pasuje do poczekalni, recepcji, barów, pubów, kawiarni czy mieszkania. Wygodne oparcie sofy CLUB DUO jest zintegrowane z komfortowymi, tapicerowanymi podłokietnikami.

 • Sofa CLUB TRIO

  1 072,09 zł -27% 1 468,62 zł

  Sofa CLUB TRIO

  Wygodna sofa CLUB TRIO miękka i tapicerowana idealna do pomieszczeń użyteczności publicznej np. do poczekalni, recepcji, hoteli czy kawiarni. Tapicerowana, wygodna sofa CLUB TRIO przeznaczona dla trzech osób. Sofa idealnie pasuje do recepcji, barów, puby, kawiarni i mieszkania. Wygodne oparcie zintegrowane z komfortowymi podłokietnikami w całości tapicerowanymi.

 • Fotel COLUMBIA

  706,50 zł -29% 995,07 zł

  Fotel COLUMBIA

  Nowoczesny fotel COLUMBIA w całości tapicerowany wysokogatunkową skórą, imitacją skóry lub tkaniną do wyboru. Fotel COLUMBIA o solidnej konstrukcji z wyprofilowanym oparciem. Fotel przeznaczony dla jednej osoby, idealny do biura, poczekalni czy recepcji. Fotel COLUMBIA posiada zintegrowane podłokietniki o oparcie. Fotel COLUMBIA na estetycznych, stylowych, metalowych nóżkach.

 • Sofa COLUMBIA DUO

  1 038,35 zł -29% 1 462,47 zł

  Sofa COLUMBIA DUO

  Nowoczesna sofa COLUMBIA DUO w całości tapicerowana. Sofa COLUMBIA DUO o solidnej konstrukcji z wyprofilowanym oparciem. Sofa przeznaczona dla 2 osób - idealna do biura, poczekalni czy recepcji. Sofa COLUMBIA DUO wykonana na estetycznych, stylowych, metalowych nóżkach. Nowoczesna i esttyczna sofa do pomieszczeń użyteczności publicznej.

 • Fotel CLUB SQ

  592,47 zł -28% 822,87 zł

  Fotel CLUB SQ

  Wygodny fotel CLUB SQ w całości tapicerowany, ze zintegrowanymi podłokietnikami z oparciem i siedziskiem. Fotel CLUB SQ przeznaczony dla jednej osoby. W wersji CLUB SQ dostępne fotel z pulpitem do pisania oraz sofa dwuosobowa CLUB SQ DUO. Nowoczesny fotel CLUB SQ przeznaczony do pomieszczeń użyteczności publicznej np. kawiarnie, hotele, recepcje czy poczekalnie. Fotel CLUB SQ posiada miękkie i tapicerowane siedzisko i oparcie ze zintegrowanymi podłokietnikami. Konstrukcja siedziska i oparcia zapewnia komfort dzięki wysokiej gęstości i grubości pianki.

 • Fotel CLUB SQ TR

  681,91 zł -28% 947,10 zł

  Fotel CLUB SQ TR

  Wygodny fotel CLUB SQ TR w całości tapicerowany, ze zintegrowanymi podłokietnikami z oparciem i siedziskiem. Fotel wyposażony w drewniany pulpit do pisania lakierowany w różnych kolorach. Fotel CLUB SQ przeznaczony dla jednej osoby. W wersji CLUB SQ dostępne fotel bez pulpitu oraz sofa dwuosobowa CLUB SQ DUO. Nowoczesny fotel CLUB SQ przeznaczony do pomieszczeń użyteczności publicznej np. sale konferencyjne i wykładowe.

 • Sofa CLUB SQ DUO

  876,74 zł -28% 1 217,70 zł

  Sofa CLUB SQ DUO

  Wygodna, dwuosobowa sofa CLUB SQ w całości tapicerowana, ze zintegrowanymi podłokietnikami z oparciem i siedziskiem. Konstrukcja siedziska i oparcia zapewnia komfort dzięki wysokiej gęstości i grubości pianki. Sofa CLUB SQ DUO przeznaczona dla dwóch. W wersji CLUB SQ dostępne fotel z pulpitem do pisania oraz fotel CLUB SQ. Nowoczesna sofa CLUB SQ DUO przeznaczona do pomieszczeń użyteczności publicznej np. kawiarnie, hotele, recepcje czy poczekalnie.

 • Fotel EPIC EP11 G94 DRE

  1 723,60 zł -10% 1 915,11 zł

  Fotel EPIC EP11 G94 DRE

  Nowoczesny fotel EPIC konferencyjny, idealny do hotelu czy restauracji. Model to wielozadaniowe krzesło Epic. Wygodny fotel EPIC o stylowym kubełku tapicerowanym z obu stron w różnych kolorach. Fotel Epic wykonany na 4 nogach na stelażu drewnianym występującym w kolorach drewna: antracyt, buk natura, czarny lub wenge. Kolor metalu pod siedziskiem: czarny.

   

  Ponadczasowy design, który wpasuje się idealnie w każde wnętrze. Ociepli je, ale też wyróżni na tle surowych form. Fotel jest niezwykle wygodny i komfortowy, modny i elegancki. Pasuje idealnie do stref relaksu, eleganckich restauracji, recepcji czy stylowych poczekalni. Podstawy dostępne w ofercie dostosują fotele i sofy do każdego wnętrza, a tkaniny, z których są wykonane nadadzą im wyjątkowy charakter. Piękne profilowane na zewnątrz podłokietniki wyróżniają ten model spośród wszystkich dostępnych, a wysokie oparcie sprawia, że można odizolować się od reszty świata. W tej kolekcji oparcia są profilowane i zapewniają podparcie dla odcinka lędźwiowego pleców.

 • Fotel EPIC EP11 G94 DRE Przeszycia

  2 290,38 zł -10% 2 544,87 zł

  Fotel EPIC EP11 G94 DRE - przeszycia

  Nowoczesny fotel EPIC konferencyjny z przeszyciami, idealny do hotelu czy restauracji. Model to wielozadaniowe krzesło Epic. Wygodny fotel EPIC o stylowym kubełku tapicerowanym z obu stron w różnych kolorach. Fotel Epic wykonany na 4 nogach na stelażu drewnianym występującym w kolorach drewna: antracyt, buk natura, czarny lub wenge. Kolor metalu pod siedziskiem: czarny.

   

  Ponadczasowy design, który wpasuje się idealnie w każde wnętrze. Ociepli je, ale też wyróżni na tle surowych form. Fotel jest niezwykle wygodny i komfortowy, modny i elegancki. Pasuje idealnie do stref relaksu, eleganckich restauracji, recepcji czy stylowych poczekalni. Podstawy dostępne w ofercie dostosują fotele i sofy do każdego wnętrza, a tkaniny, z których są wykonane nadadzą im wyjątkowy charakter. Piękne profilowane na zewnątrz podłokietniki wyróżniają ten model spośród wszystkich dostępnych, a wysokie oparcie sprawia, że można odizolować się od reszty świata. W tej kolekcji oparcia są profilowane i zapewniają podparcie dla odcinka lędźwiowego pleców.

 • Fotel EPIC EP11 G61 MAL

  1 714,74 zł -10% 1 905,27 zł

  Fotel EPIC EP11 G61 MAL

  Nowoczesny fotel EPIC konferencyjny, idealny do hotelu czy restauracji. Model to wielozadaniowe krzesło Epic. Wygodny fotel EPIC o stylowym kubełku tapicerowanym z obu stron w różnych kolorach. Fotel Epic wykonany na 4 nogach na stelażu metalowym występującym w kolorach: RAL9005, RAL9006, RAL9016 oraz RAL7016.

   

  Ponadczasowy design, który wpasuje się idealnie w każde wnętrze. Ociepli je, ale też wyróżni na tle surowych form. Fotel jest niezwykle wygodny i komfortowy, modny i elegancki. Pasuje idealnie do stref relaksu, eleganckich restauracji, recepcji czy stylowych poczekalni. Podstawy dostępne w ofercie dostosują fotele i sofy do każdego wnętrza, a tkaniny, z których są wykonane nadadzą im wyjątkowy charakter. Piękne profilowane na zewnątrz podłokietniki wyróżniają ten model spośród wszystkich dostępnych, a wysokie oparcie sprawia, że można odizolować się od reszty świata. W tej kolekcji oparcia są profilowane i zapewniają podparcie dla odcinka lędźwiowego pleców.

 • Fotel EPIC EP21 G95 DRE

  2 124,33 zł -10% 2 360,37 zł

  Fotel EPIC EP21 G95 DRE

  Nowoczesny fotel EPIC konferencyjny, idealny do hotelu czy restauracji. Model to wielozadaniowe krzesło Epic. Wygodny fotel EPIC o stylowym kubełku tapicerowanym z obu stron w różnych kolorach. Fotel Epic wykonany na 4 nogach na stelażu drewnianym występującym w kolorach drewna: antracyt, buk natura, czarny lub wenge. Kolor metalu pod siedziskiem: czarny.

   

  Ponadczasowy design, który wpasuje się idealnie w każde wnętrze. Ociepli je, ale też wyróżni na tle surowych form. Fotel jest niezwykle wygodny i komfortowy, modny i elegancki. Pasuje idealnie do stref relaksu, eleganckich restauracji, recepcji czy stylowych poczekalni. Podstawy dostępne w ofercie dostosują fotele i sofy do każdego wnętrza, a tkaniny, z których są wykonane nadadzą im wyjątkowy charakter. Piękne profilowane na zewnątrz podłokietniki wyróżniają ten model spośród wszystkich dostępnych, a wysokie oparcie sprawia, że można odizolować się od reszty świata. W tej kolekcji oparcia są profilowane i zapewniają podparcie dla odcinka lędźwiowego pleców.

 • Fotel EPIC EP21 G12 PRE

  1 988,17 zł -10% 2 209,08 zł

  Fotel EPIC EP21 G12 PRE

  Nowoczesny fotel EPIC konferencyjny, idealny do hotelu czy restauracji. Model to wielozadaniowe krzesło Epic. Wygodny fotel EPIC o stylowym kubełku tapicerowanym z obu stron w różnych kolorach. Fotel Epic wykonany na 2 płozach na stelażu metalowym występującym w kolorach: RAL9005, RAL9006, RAL9016 oraz RAL7016.

   

  Ponadczasowy design, który wpasuje się idealnie w każde wnętrze. Ociepli je, ale też wyróżni na tle surowych form. Fotel jest niezwykle wygodny i komfortowy, modny i elegancki. Pasuje idealnie do stref relaksu, eleganckich restauracji, recepcji czy stylowych poczekalni. Podstawy dostępne w ofercie dostosują fotele i sofy do każdego wnętrza, a tkaniny, z których są wykonane nadadzą im wyjątkowy charakter. Piękne profilowane na zewnątrz podłokietniki wyróżniają ten model spośród wszystkich dostępnych, a wysokie oparcie sprawia, że można odizolować się od reszty świata. W tej kolekcji oparcia są profilowane i zapewniają podparcie dla odcinka lędźwiowego pleców.

 • Sofa EPIC EP22 G96 DRE

  4 113,61 zł -10% 4 570,68 zł

  Sofa EPIC EP22 G96 DRE

  Nowoczesna sofa EPIC do poczekalni, recepcji czy na korytarz, idealna do hotelu i restauracji. Model to wielozadaniowa sofa z serii Epic. Wygodna sofa EPIC o stylowym kubełku tapicerowanym z obu stron w różnych kolorach. Kanapa Epic wykonana na 4 nogach na stelażu drewnianym występującym w kolorach drewna: antracyt, buk natura, czarny lub wenge.

   

  Ponadczasowy design, który wpasuje się idealnie w każde wnętrze. Ociepli je, ale też wyróżni na tle surowych form. Fotel jest niezwykle wygodny i komfortowy, modny i elegancki. Pasuje idealnie do stref relaksu, eleganckich restauracji, recepcji czy stylowych poczekalni. Podstawy dostępne w ofercie dostosują fotele i sofy do każdego wnętrza, a tkaniny, z których są wykonane nadadzą im wyjątkowy charakter. Piękne profilowane na zewnątrz podłokietniki wyróżniają ten model spośród wszystkich dostępnych, a wysokie oparcie sprawia, że można odizolować się od reszty świata. W tej kolekcji oparcia są profilowane i zapewniają podparcie dla odcinka lędźwiowego pleców.