Sofy i fotele do poczekalni

Sofy, fotele i inne meble niezbędne w każdej poczekalni

sofa do poczekalni CELIOW naszej ofercie nie brakuje wyposażenia do poczekalni: ponad 200 pozycji pozwala na perfekcyjny dobór mebli do aranżacji i potrzeb danego miejsca. Wśród produktów odnaleźć można fotele, krzesła i sofy oraz kanapy do biura niejednokrotnie także w komplecie ze stolikiem.

Ławka do poczekalni nie kojarzy się już z mało estetycznym meblem, na którym wygoda siedzenia jest sprawą drugorzędną. Współczesne ławki do poczekalni opisać można jako sprawdzone rozwiązanie w nowatorskiej formie. Sprawdzają się w większych skupiskach ludzi, gdzie każdy centymetr jest istotny. Sofy i fotele uchodzą za bardziej ekskluzywne elementy wyposażenia aniżeli krzesła, jednak wbrew opinii warto zdecydować się na szyk w poczekalni. Modele dostępne w Kamila Meble spełniają potrzeby osób oczekujących w kolejce, jak również inwestorów, menedżerów – są symbolem wygody i klasy w stosunkowo niskiej cenie. Na czym się skupić przy wyborze?

Najważniejszą cechą siedzisk i oparć naszych mebli jest to, że ich wyprofilowanie pozwala na przyjęcie wygodnej pozycji, lecz jednocześnie nie dopuszcza do zbytniego relaksu – nie chcemy bowiem pozwolić na sytuację, kiedy ktoś ominie swoją kolejkę, gdyż wtulony w meble po prostu... zaśnie. Optymalna sprężystość i twardość oraz niskie oparcie sprawiają, że siedzi się niezwykle wygodnie; twardość owa jednak sprawia, że nagłe podniesienie z fotela nie powoduje dolegliwości bólowych.

Dzięki szerokiej gamie materiałów, kolorów i wzorów do wyboru możliwe jest zaaranżowanie poczekalni w efektowny sposób. Kanapa biurowa, której okrycie uszyte jest z wysokiej jakości okładziny, podnoszą status firmy zarówno w aspekcie wizualnym, jak i praktycznym. Charakteryzują się wytrzymałością oraz łatwo utrzymać je w czystości.

Szeroki wybór mebli do poczekalni w naszej ofercie

fotele do poczekalniKamila Meble to salon meblowy, który oferuje meble do poczekalni w różnym stylu. Każda sofa do poczekalni nabyta w naszym sklepie wyposażona jest w solidne nóżki: wysokie i efektowne nóżki lub takie, które nie rzucają się w oczy rozmiarem czy formą. Posiadamy wersje foteli z podłokietnikami oraz bez nich. Inspiracji jest tak wiele, że dekoratora wnętrza ogranicza jedynie jego wyobraźnia. Pomyśl jeszcze o tym...

Zanim jednak nadejdzie chwila wyboru sofy do poczekalni czy kanapy biurowej warto zrobić research tego, czego oczekują klienci i określić styl, w jakim tworzona ma być aranżacja. Oczywiste jest, że nieco inny efekt finalny osiągnie miejsce dedykowane dorosłym, a inne cechy posiadało będzie pomieszczenie dedykowane dzieciom.

Może dobrym pomysłem będzie inwestycja w niewielki stolik kawowy albo designerski wieszak na płaszcze? W naszym salonie nie brakuje sof-wysp, które posiadają siedziska na różnej wysokości, a więc każdy ma szansę zająć wygodne miejsce bez względu na wiek, wzrost czy kondycję fizyczną. Dbałość o takie detale jak stosowne krzesła do poczekalni w centrum medycznym, które nie zniechęcają do siedzenia, kącik dla dzieci w banku czy elegancka sofa w lobby hotelowym sprawia, że klienci wychodzą w dobrym nastroju i chętniej wracają.

Wygodna kanapa do biura to element konieczny w nowoczesnej firmie

kanapa do biura DALLASDobrej jakości meble do poczekalni to też swego rodzaju wizytówka firmy, która rzuca się w oczy zaraz po wejściu. Prestiżowa firma nie może sobie pozwolić na niewygodne plastikowe krzesło, które sprawia, że po wstaniu klient czuje się bardziej zmęczony aniżeli zanim przyszedł. W związku z powyższym proponujemy kolekcje, które przypadną do gustu klientom i jednocześnie staną się ozdobą pomieszczenia, a nie szpecącą je koniecznością. W Kamila Meble doskonale rozumiemy, że czekanie nie jest zbyt lubianą częścią wizyty u lekarza czy w salonie kosmetycznym. Niejednokrotnie jest to jednak element niezbędny, zaś umilić ten czas może aranżacja wnętrza, a zwłaszcza wygodne sofy i fotele do poczekalni czy krzesła.

Na taką sytuację można jednak popatrzeć z innej perspektywy: w końcu nie musisz robić nic! Możesz wreszcie oddać się relaksowi przy czasopiśmie czy spędzić chwilę na odpoczynku po pracy. Nie dziwi więc fakt, że menedżerowie punktów usługowych takich jak hotele, salony piękności i prywatne przychodnie dbają o klientów/pacjentów poprzez stworzenie poczekalni, w której nie brakuje stosownych mebli. Poprawienie ich komfortu oczekiwania wpływa bowiem na przebieg wizyty.

 • Fotel YOU Y32 OBR

  1 787,81 zł 2 103,30 zł

  Fotel YOU OBR

  Nowoczesny fotel konferencyjny obrotowy dla Twojej firmy. Wygodny i bardzo komfortowy fotel do sal konferencyjnych. Chcesz wprowadzić w swojej konferencji wygodę porównywalną z meblami wypoczynkowymi? Jesteś zwolennikiem klubowej atmosfery i komfortu? Jeśli jesteś taki, wybierz siebie, wybierz You - komfort dla Ciebie! Fotel o kubełku tapicerowanym w dowolnym rodzaju i kolorze. Podstawa dolna wykonana z aluminium malowanego proszkowo. Model wyposażony w kolumnę obrotową z mechanizmem samopowrotu - malowana proszkowo na kolor podstawy.

 • Fotel Lupino 4L HB KO

  3 040,49 zł 3 269,34 zł

  Fotel Lupino 4L HB KO

  Fotel Lupino 4L HB z wysokim oparciem to fotel konferencyjny na 4 nogach, model posiada w całości tapicerowane siedzisko i oparcie. Podstawa malowana proszkowo lub chromowana (błyszcząca). W całości tapicerowane siedzisko i oparcie ze zintegrowanymi podłokietnikami sprawiają, że linia Lupino to komfortowe i eleganckie rozwiązanie do biura, sal konferencyjnych czy poczekalni. Dzięki wyjątkowemu designowi, a także kilku wersjom podstaw, fotel stanie się ciekawym akcentem każdej przestrzeni. Wysoki fotel Lupino może być wykonana w połączeniu dwóch różnych kolorów tapicerki, co dodatkowo wprowadza do biura ciepły klimat i dawkę pozytywnej energii - w tym celu prosimy o kontakt z biurem.
  Fotel LUPINO z metalowymi nogami to niezwykły produkt. W przeciwieństwie do większości innych foteli na czterech nogach, w których tylne nogi wystają do tyłu tworzac szerszy kąt, podstawa fotela Lupino ma niemal symetryczny kształt.
  Wymiary
  Wysokość całkowita: 1060 mm
  Wysokość siedziska: 470 mm
  Szerokość całkowita: 640 mm
  Głębokość całkowita: 740 mm
 • Fotel Lupino 4L KO

  2 462,82 zł 2 648,19 zł

  Fotel Lupino 4L KO

  Fotel Lupino 4L to fotel konferencyjny na 4 nogach, model posiada w całości tapicerowane siedzisko i oparcie. Podstawa malowana proszkowo lub chromowana (błyszcząca). W całości tapicerowane siedzisko i oparcie ze zintegrowanymi podłokietnikami sprawiają, że linia Lupino to komfortowe i eleganckie rozwiązanie do biura, sal konferencyjnych czy poczekalni. Dzięki wyjątkowemu designowi, a także kilku wersjom podstaw, fotel stanie się ciekawym akcentem każdej przestrzeni. Fotel Kaika może być wykonana w połączeniu dwóch różnych kolorów tapicerki, co dodatkowo wprowadza do biura ciepły klimat i dawkę pozytywnej energii - w tym celu prosimy o kontakt z biurem.
  Fotel LUPINO z metalowymi nogami to niezwykły produkt. W przeciwieństwie do większości innych foteli na czterech nogach, w których tylne nogi wystają do tyłu tworzac szerszy kąt, podstawa fotela Lupino ma niemal symetryczny kształt.
  Wymiary
  Wysokość całkowita: 830 mm
  Wysokość siedziska: 470 mm
  Szerokość całkowita: 640 mm
  Głębokość całkowita: 670 mm
 • Fotel CLUB

  597,78 zł 830,25 zł

  Fotel CLUB

  Wygodny i komfortowy fotel CLUB, miękki fotel tapicerowany wysokogatunkową imitacją skóry, skórą maturalną lub tkaniną materiałową. Fotel klubowy CLUB, wyprofilowany dla jednej osoby - idealny do biura czy poczekalni i recepcji. Fotel do biura CLUB posiada wygodne, zintegrowane podłokietniki i oparcie. Fotel CLUB jest tapicerowany z obu stron. Wygodny i obszerny fotel swoim wyglądem wpasuje się do każdego wnętrza.

 • Fotel CLUB ROLL

  682,40 zł 934,80 zł

  Fotel CLUB ROLL

  Wygodny i komfortowy, miękki fotel CLUB ROLL na kółkach jest tapicerowany wysokogatunkową imitacją skóry, skórą naturalną lub tkaniną materiałową. Fotel ergonomiczny, wyprofilowany dla jednej osoby - idealny do biura czy poczekalni i recepcji. Fotel CLUB ROLL do biura posiada wygodne podłokietniki i oparcie. Fotel CLUB ROLL wykonany na kółkach w celu łatwiejszego przemieszczania się.

 • Fotel CLUB TR z pulpitem

  711,14 zł 987,69 zł

  Fotel CLUB TR

  Wygodny i komfortowy fotel CLUB TR z pulpitem do pisania ze sklejki bukowej, lakierowanej w różnych kolorach. Miękki fotel CLUB TR tapicerowany wysokogatunkową imitacją skóry, skórą maturalną lub tkaniną materiałową. Fotel CLUB TR, wyprofilowany dla jednej osoby - przeznaczony do sal konferencyjnych, sal wykładowych. Fotel CLUB TR posiada wygodne, zintegrowane podłokietniki i oparcie. Fotel CLUB jest tapicerowany z obu stron. Wygodny i obszerny fotel swoim wyglądem wpasuje się do każdego wnętrza.

 • Fotel COLUMBIA

  932,92 zł 1 277,97 zł

  Fotel COLUMBIA

  Nowoczesny fotel COLUMBIA w całości tapicerowany wysokogatunkową skórą, imitacją skóry lub tkaniną do wyboru. Fotel COLUMBIA o solidnej konstrukcji z wyprofilowanym oparciem. Fotel przeznaczony dla jednej osoby, idealny do biura, poczekalni czy recepcji. Fotel COLUMBIA posiada zintegrowane podłokietniki o oparcie. Fotel COLUMBIA na estetycznych, stylowych, metalowych nóżkach.

 • Sofa CLUB DUO

  970,63 zł 1 329,63 zł

  Sofa CLUB DUO

  Wygodna sofa CLUB DUO przeznaczona dla dwóch osób. Sofa jest miękka i tapicerowana z obu stron. Stylowa sofa CLUB DUO przeznaczona dla dwóch osób. Sofa idealnie pasuje do poczekalni, recepcji, barów, pubów, kawiarni czy mieszkania. Wygodne oparcie sofy CLUB DUO jest zintegrowane z komfortowymi, tapicerowanymi podłokietnikami.

 • Sofa CLUB TRIO

  1 677,28 zł 2 297,64 zł

  Sofa CLUB TRIO

  Wygodna sofa CLUB TRIO miękka i tapicerowana idealna do pomieszczeń użyteczności publicznej np. do poczekalni, recepcji, hoteli czy kawiarni. Tapicerowana, wygodna sofa CLUB TRIO przeznaczona dla trzech osób. Sofa idealnie pasuje do recepcji, barów, puby, kawiarni i mieszkania. Wygodne oparcie zintegrowane z komfortowymi podłokietnikami w całości tapicerowanymi.

 • Fotel ZONE

  1 101,72 zł 1 509,21 zł

  Fotel ZONE

  Stylowy fotel ZONE to fotel konferencyjny, do poczekalni wykonany na stelażu na 4 nogach, wyposażonym w stopki. Sofy i krzesła Zone to przede wszystkim lekkość i wygoda. Prosta forma i stabilna konstrukcja zapewniają poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Wystarczy usiąść, by przenieść się do strefy wygody.

  Fotel ZONE z drewnianymi podłokietnikami, posiada siedzisko i oparcie w pełni tapicerowane. Rama fotela wykonana w całości z malowanych proszkowo lub chromowanych rur o przekroju okrągłym. Komfort użytkowania zapewnia konstrukcja siedziska i oparcia, w której użyto gąbki o odpowiedniej gęstości i grubości. Duży wybór wykończeń jak również niewielkie gabaryty fotela powodują, że mebel idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń biurową.

  Wymiary fotela:

  - Wymiary zewnętrzne: 643 × 650 mm
  - Wysokość: 800 mm
  - Wysokość siedziska: 460 mm

 • Sofa ZONE 2-osobowa

  1 680,87 zł 2 302,56 zł

  Sofa ZONE 2-osobowa

  Stylowa i wygodna sofa ZONE 2-osobowa to sofa do poczekalni, recepcji wykonana na stelażu na 4 nogach, wyposażonym w stopki. Sofy i krzesła Zone to przede wszystkim lekkość i wygoda. Prosta forma i stabilna konstrukcja zapewniają poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Wystarczy usiąść, by przenieść się do strefy wygody.

  Sofa ZONE dla 2 osób z drewnianymi podłokietnikami, posiada siedzisko i oparcie w pełni tapicerowane. Rama fotela wykonana w całości z malowanych proszkowo lub chromowanych rur o przekroju okrągłym. Komfort użytkowania zapewnia konstrukcja siedziska i oparcia, w której użyto gąbki o odpowiedniej gęstości i grubości. Duży wybór wykończeń jak również niewielkie gabaryty fotela powodują, że mebel idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń biurową.

  W przypadku sof ZONE tapicerowanych skórą przez środek siedziska oraz oparcia przebiega ozdobne przeszycie.

  Wymiary fotela:

  - Wymiary zewnętrzne: 1300 × 650 mm
  - Wysokość: 800 mm
  - Wysokość siedziska: 460 mm

 • Krzeło CLOUD CL001

  1 083,75 zł 1 204,17 zł

  Krzesło CLOUD CL001

  System siedzisk CLOUD w skład którego wchodzą krzesło, fotel oraz ławki dwu- i trzyosobowe. Wszystkie meble CLOUD dostępne są zarówno w wersji z podłokietnikami jak i bez. Cloud pozwala na tworzenie układów siedzisk według potrzeb. Może to być np.: długa ławka złożona z kilku elementów, układ kilku klubowych foteli lub po prostu to co Ty wymyślisz.

 • Ławka CLOUD CL002

  1 610,69 zł 1 789,65 zł

  Ławka CLOUD CL002

  System siedzisk CLOUD w skład którego wchodzą krzesło, fotel oraz ławki dwu- i trzyosobowe. Wszystkie meble CLOUD dostępne są zarówno w wersji z podłokietnikami jak i bez. Cloud pozwala na tworzenie układów siedzisk według potrzeb. Może to być np.: długa ławka złożona z kilku elementów, układ kilku klubowych foteli lub po prostu to co Ty wymyślisz.

 • Ławka CLOUD CL003

  2 077,84 zł 2 308,71 zł

  Ławka CLOUD CL003

  System siedzisk CLOUD w skład którego wchodzą krzesło, fotel oraz ławki dwu- i trzyosobowe. Wszystkie meble CLOUD dostępne są zarówno w wersji z podłokietnikami jak i bez. Cloud pozwala na tworzenie układów siedzisk według potrzeb. Może to być np.: długa ławka złożona z kilku elementów, układ kilku klubowych foteli lub po prostu to co Ty wymyślisz.

 • Krzesło CLOUD CL10

  1 254,23 zł 1 393,59 zł

  Krzesło CLOUD CL10

  System siedzisk CLOUD w skład którego wchodzą krzesło, fotel oraz ławki dwu- i trzyosobowe. Wszystkie meble CLOUD dostępne są zarówno w wersji z podłokietnikami jak i bez. Cloud pozwala na tworzenie układów siedzisk według potrzeb. Może to być np.: długa ławka złożona z kilku elementów, układ kilku klubowych foteli lub po prostu to co Ty wymyślisz.

 • Fotel CLOUD CL12

  1 585,22 zł 1 761,36 zł

  Fotel CLOUD CL12

  Fotele i sofy CLOUD w skład których wchodzą krzesło, fotel oraz ławki dwu- i trzyosobowe. Wszystkie modele CLOUD dostępne są zarówno w wersji z podłokietnikami jak i bez. Cloud pozwala na tworzenie układów siedzisk według potrzeb. Może to być np.: długa ławka złożona z kilku elementów, układ kilku klubowych foteli lub po prostu to co Ty wymyślisz.