Sofy i fotele do poczekalni

Sofy, fotele i inne meble niezbędne w każdej poczekalni

sofa do poczekalni CELIOW naszej ofercie nie brakuje wyposażenia do poczekalni: ponad 200 pozycji pozwala na perfekcyjny dobór mebli do aranżacji i potrzeb danego miejsca. Wśród produktów odnaleźć można fotele, krzesła i sofy oraz kanapy do biura niejednokrotnie także w komplecie ze stolikiem.

Ławka do poczekalni nie kojarzy się już z mało estetycznym meblem, na którym wygoda siedzenia jest sprawą drugorzędną. Współczesne ławki do poczekalni opisać można jako sprawdzone rozwiązanie w nowatorskiej formie. Sprawdzają się w większych skupiskach ludzi, gdzie każdy centymetr jest istotny. Sofy i fotele uchodzą za bardziej ekskluzywne elementy wyposażenia aniżeli krzesła, jednak wbrew opinii warto zdecydować się na szyk w poczekalni. Modele dostępne w Kamila Meble spełniają potrzeby osób oczekujących w kolejce, jak również inwestorów, menedżerów – są symbolem wygody i klasy w stosunkowo niskiej cenie. Na czym się skupić przy wyborze?

Najważniejszą cechą siedzisk i oparć naszych mebli jest to, że ich wyprofilowanie pozwala na przyjęcie wygodnej pozycji, lecz jednocześnie nie dopuszcza do zbytniego relaksu – nie chcemy bowiem pozwolić na sytuację, kiedy ktoś ominie swoją kolejkę, gdyż wtulony w meble po prostu... zaśnie. Optymalna sprężystość i twardość oraz niskie oparcie sprawiają, że siedzi się niezwykle wygodnie; twardość owa jednak sprawia, że nagłe podniesienie z fotela nie powoduje dolegliwości bólowych.

Dzięki szerokiej gamie materiałów, kolorów i wzorów do wyboru możliwe jest zaaranżowanie poczekalni w efektowny sposób. Kanapa biurowa, której okrycie uszyte jest z wysokiej jakości okładziny, podnoszą status firmy zarówno w aspekcie wizualnym, jak i praktycznym. Charakteryzują się wytrzymałością oraz łatwo utrzymać je w czystości.

Szeroki wybór mebli do poczekalni w naszej ofercie

fotele do poczekalniKamila Meble to salon meblowy, który oferuje meble do poczekalni w różnym stylu. Każda sofa do poczekalni nabyta w naszym sklepie wyposażona jest w solidne nóżki: wysokie i efektowne nóżki lub takie, które nie rzucają się w oczy rozmiarem czy formą. Posiadamy wersje foteli z podłokietnikami oraz bez nich. Inspiracji jest tak wiele, że dekoratora wnętrza ogranicza jedynie jego wyobraźnia. Pomyśl jeszcze o tym...

Zanim jednak nadejdzie chwila wyboru sofy do poczekalni czy kanapy biurowej warto zrobić research tego, czego oczekują klienci i określić styl, w jakim tworzona ma być aranżacja. Oczywiste jest, że nieco inny efekt finalny osiągnie miejsce dedykowane dorosłym, a inne cechy posiadało będzie pomieszczenie dedykowane dzieciom.

Może dobrym pomysłem będzie inwestycja w niewielki stolik kawowy albo designerski wieszak na płaszcze? W naszym salonie nie brakuje sof-wysp, które posiadają siedziska na różnej wysokości, a więc każdy ma szansę zająć wygodne miejsce bez względu na wiek, wzrost czy kondycję fizyczną. Dbałość o takie detale jak stosowne krzesła do poczekalni w centrum medycznym, które nie zniechęcają do siedzenia, kącik dla dzieci w banku czy elegancka sofa w lobby hotelowym sprawia, że klienci wychodzą w dobrym nastroju i chętniej wracają.

Wygodna kanapa do biura to element konieczny w nowoczesnej firmie

kanapa do biura DALLASDobrej jakości meble do poczekalni to też swego rodzaju wizytówka firmy, która rzuca się w oczy zaraz po wejściu. Prestiżowa firma nie może sobie pozwolić na niewygodne plastikowe krzesło, które sprawia, że po wstaniu klient czuje się bardziej zmęczony aniżeli zanim przyszedł. W związku z powyższym proponujemy kolekcje, które przypadną do gustu klientom i jednocześnie staną się ozdobą pomieszczenia, a nie szpecącą je koniecznością. W Kamila Meble doskonale rozumiemy, że czekanie nie jest zbyt lubianą częścią wizyty u lekarza czy w salonie kosmetycznym. Niejednokrotnie jest to jednak element niezbędny, zaś umilić ten czas może aranżacja wnętrza, a zwłaszcza wygodne sofy i fotele do poczekalni czy krzesła.

Na taką sytuację można jednak popatrzeć z innej perspektywy: w końcu nie musisz robić nic! Możesz wreszcie oddać się relaksowi przy czasopiśmie czy spędzić chwilę na odpoczynku po pracy. Nie dziwi więc fakt, że menedżerowie punktów usługowych takich jak hotele, salony piękności i prywatne przychodnie dbają o klientów/pacjentów poprzez stworzenie poczekalni, w której nie brakuje stosownych mebli. Poprawienie ich komfortu oczekiwania wpływa bowiem na przebieg wizyty.

 • Fotel CLUB

  557,93 zł 774,90 zł

  Fotel CLUB

  Wygodny i komfortowy fotel CLUB, miękki fotel tapicerowany wysokogatunkową imitacją skóry, skórą maturalną lub tkaniną materiałową. Fotel klubowy CLUB, wyprofilowany dla jednej osoby - idealny do biura czy poczekalni i recepcji. Fotel do biura CLUB posiada wygodne, zintegrowane podłokietniki i oparcie. Fotel CLUB jest tapicerowany z obu stron. Wygodny i obszerny fotel swoim wyglądem wpasuje się do każdego wnętrza.

 • Fotel CLUB ROLL

  637,51 zł 873,30 zł

  Fotel CLUB ROLL

  Wygodny i komfortowy, miękki fotel CLUB ROLL na kółkach jest tapicerowany wysokogatunkową imitacją skóry, skórą naturalną lub tkaniną materiałową. Fotel ergonomiczny, wyprofilowany dla jednej osoby - idealny do biura czy poczekalni i recepcji. Fotel CLUB ROLL do biura posiada wygodne podłokietniki i oparcie. Fotel CLUB ROLL wykonany na kółkach w celu łatwiejszego przemieszczania się.

 • Fotel CLUB TR z pulpitem

  664,20 zł 922,50 zł

  Fotel CLUB TR

  Wygodny i komfortowy fotel CLUB TR z pulpitem do pisania ze sklejki bukowej, lakierowanej w różnych kolorach. Miękki fotel CLUB TR tapicerowany wysokogatunkową imitacją skóry, skórą maturalną lub tkaniną materiałową. Fotel CLUB TR, wyprofilowany dla jednej osoby - przeznaczony do sal konferencyjnych, sal wykładowych. Fotel CLUB TR posiada wygodne, zintegrowane podłokietniki i oparcie. Fotel CLUB jest tapicerowany z obu stron. Wygodny i obszerny fotel swoim wyglądem wpasuje się do każdego wnętrza.

 • Sofa CLUB DUO

  906,88 zł 1 242,30 zł

  Sofa CLUB DUO

  Wygodna sofa CLUB DUO przeznaczona dla dwóch osób. Sofa jest miękka i tapicerowana z obu stron. Stylowa sofa CLUB DUO przeznaczona dla dwóch osób. Sofa idealnie pasuje do poczekalni, recepcji, barów, pubów, kawiarni czy mieszkania. Wygodne oparcie sofy CLUB DUO jest zintegrowane z komfortowymi, tapicerowanymi podłokietnikami.

 • Sofa CLUB TRIO

  1 566,84 zł 2 146,35 zł

  Sofa CLUB TRIO

  Wygodna sofa CLUB TRIO miękka i tapicerowana idealna do pomieszczeń użyteczności publicznej np. do poczekalni, recepcji, hoteli czy kawiarni. Tapicerowana, wygodna sofa CLUB TRIO przeznaczona dla trzech osób. Sofa idealnie pasuje do recepcji, barów, puby, kawiarni i mieszkania. Wygodne oparcie zintegrowane z komfortowymi podłokietnikami w całości tapicerowanymi.

 • Krzesło JULA 4L

  1 069,00 zł

  Krzesło JULA 4L

  Komfortowe, stylowe i zarazem minimalistyczne krzesło stacjonarne, krzesło konferencyjne Jula 4L firmy Grospol. Krzesło Jula 4L zostało wykonane na stalowych nóżkach występujących w 3 kolorach: czarny, biały, lub chromowany – błyszczący. Zastosowanie szerokiego, kubełkowego siedziska gwarantuje wygodne użytkowanie nawet podczas długich spotkań.

  Model wyróżnia się wysoką jakością użytych materiałów, ciekawym designem oraz zastosowanymi zasadami ergonomii. Krzesła Jula 4L z powodzeniem mogą być stosowane jako krzesła biurowe w salach konferencyjnych i poczekalniach, a także jako krzesła restauracyjne lub uzupełnienie wnętrza hotelowego.

 • Sofa JULA 4L DUO

  1 899,00 zł

  Sofa JULA 4L DUO

  Komfortowa, stylowa i zarazem minimalistyczna sofa stacjonarna, sofa Jula 4L firmy Grospol. Sofa Jula 4L została wykonana na stalowych nóżkach występujących w 4 kolorach: czarny, biały, chromowany – błyszczący lub Gold - złoty. Zastosowanie szerokiego, kubełkowego siedziska gwarantuje wygodne użytkowanie nawet podczas długich spotkań.

  Model wyróżnia się wysoką jakością użytych materiałów, ciekawym designem oraz zastosowanymi zasadami ergonomii. Sofa Jula 4L z powodzeniem mogą być stosowane jako sofy do recepcji, poczekalni w salach konferencyjnych czy holach, a także jako sofa restauracyjna lub uzupełnienie wnętrza hotelowego.

 • Krzesło JULA 4HW

  1 269,00 zł

  Krzesło JULA 4HW

  Stylowe krzesło kubełkowe, fotel kubełkowy JULA 4HW na drewnianych nóżkach - wyróżniające się lekką konstrukcją, komfortowym użytkowaniem i szerokimi możliwościami doboru poszczególnych elementów. Krzesło Jula 4HW daje możliwość dopasowania wyglądu krzesła do wystroju wnętrza, poprzez wybór tkaniny, wybarwienia drewna na nóżkach, a także koloru łączników między siedziskiem, a nóżkami.

  Model wyróżnia się wysoką jakością użytych materiałów, ciekawym designem oraz zastosowanymi zasadami ergonomii. Krzesła Jula 4HW z powodzeniem mogą być stosowane jako krzesła biurowe w salach konferencyjnych i poczekalniach, a także jako krzesła restauracyjne lub uzupełnienie wnętrza hotelowego.

 • Krzesło JULA V

  1 199,00 zł

  Krzesło JULA V

  Nowoczesne i komfortowe krzesło stacjonarne, krzesło konferencyjne Jula V na stalowej płozie, designerskim stelażu, który występuje w 3 kolorach: czarny, biały lub chromowany – błyszczący. Zastosowanie szerokiego, kubełkowego siedziska gwarantuje wygodne użytkowanie nawet podczas długich spotkań.

  Model wyróżnia się wysoką jakością użytych materiałów, ciekawym designem oraz zastosowanymi zasadami ergonomii. Krzesła Jula V z powodzeniem mogą być stosowane jako krzesła biurowe w salach konferencyjnych i poczekalniach, a także jako krzesła restauracyjne lub uzupełnienie wnętrza hotelowego.

 • Krzesło JULA PB

  1 349,00 zł

  Krzesło JULA PB

  Fotel Jula PB charakteryzuje się komfortowym, obrotowym kubełkiem na okrągłej, płaskiej podstawie, która występuje w 3 kolorach: czarny, biały lub szarym. Zastosowanie szerokiego, kubełkowego siedziska gwarantuje wygodne użytkowanie nawet podczas długich spotkań.

  Model wyróżnia się wysoką jakością użytych materiałów, ciekawym designem oraz zastosowanymi zasadami ergonomii. Krzesła Jula PB z powodzeniem mogą być stosowane jako krzesła biurowe w salach konferencyjnych i poczekalniach, a także jako krzesła restauracyjne lub uzupełnienie wnętrza hotelowego.

 • Fotel COLUMBIA

  871,86 zł 1 194,33 zł

  Fotel COLUMBIA

  Nowoczesny fotel COLUMBIA w całości tapicerowany wysokogatunkową skórą, imitacją skóry lub tkaniną do wyboru. Fotel COLUMBIA o solidnej konstrukcji z wyprofilowanym oparciem. Fotel przeznaczony dla jednej osoby, idealny do biura, poczekalni czy recepcji. Fotel COLUMBIA posiada zintegrowane podłokietniki o oparcie. Fotel COLUMBIA na estetycznych, stylowych, metalowych nóżkach.

 • Fotel HELLO! 4L

  898,00 zł 1 247,22 zł

  Fotel HELLO! 4L

  Nowoczesny fotel biurowy, recepcyjny HELLO wykonany na metalowej, stabilnej ramie składającej się z 4 nóg. Fotel HELLO! 4L posiada tapicerowane, szerokie siedzisko i oparcie zintegrowane z podłokietnikami. Nowoczesny i stylowy fotel HELLO!, który umili czas Tobie i Twoim klientom. Nowoczesny fotel HELLO! recepcyjny, do biura i poczekalni.

 • Sofa HELLO! 4L DUO

  1 283,23 zł 1 782,27 zł

  Sofa HELLO! 4L DUO

  Nowoczesna sofa biurowa HELLO! 4L DUO do biura i poczekalni na metalowej, stabilnej ramie składającej się z 4 nóg.  Sofa tapicerowana o szerokim siedzisku i oparciu zintegrowanym z podłokietnikami. Miękka i tapicerowana sofa do poczekalni i innych pomieszczeń użyteczności publicznej. Stylowa sofa przeznaczona dla dwóch osób.

 • Fotel HELLO! 4S

  1 030,84 zł 1 431,72 zł

  Fotel HELLO! 4S

  Nowoczesny fotel biurowy, recepcyjny HELLO! 4S wykonany na metalowej, stabilnej ramie składającej się z 4 nóg. Fotel HELLO! 4S posiada tapicerowane, szerokie siedzisko i oparcie zintegrowane z podłokietnikami. Nowoczesny i stylowy fotel HELLO!, który umili czas Tobie i Twoim klientom. Nowoczesny fotel HELLO! recepcyjny, do biura i poczekalni umożliwia obracanie się w fotelu.

 • Fotel HELLO! CROSS

  1 161,02 zł 1 612,53 zł

  Fotel HELLO! CROSS

  Nowoczesny fotel biurowy HELLO! CROSS na metalowej, stabilnej chromowanej pojedynczej nodze z podstawą czteroramienną. Fotel do poczekalni o tapicerowanym, szerokim siedzisku i oparciu zintegrowanym z podłokietnikami. Fotel konferencyjny HELLO! CROSS dostępny w różnych kolorach tkanin. Nowoczesna linia foteli Hello! dostosowana do największych standardów.

 • Fotel HELLO! LWM 4L

  1 367,37 zł 1 899,12 zł

  Fotel HELLO! LWM 4L

  Nowoczesny fotel HELLO! LWM 4L na drewnianych nogach w kolorze buku naturalnego. Fotel HELLO! LWM 4L posiada tapicerowane, szerokie siedzisko i oparcie zintegrowane z podłokietnikami. Nowoczesny fotel HELLO! LWM 4L, który umili czas Tobie i Twoim klientom. Nowoczesny fotel HELLO! recepcyjny, do biura i poczekalni.