Sofy i fotele do poczekalni

W zabieganej codzienności mamy niewiele okazji do odpoczynku. Tym bardziej warto o niego zadbać tam, gdzie z konieczności każdy spędza nieco czasu. Jeśli właściciel nowoczesnego biura, kancelarii czy przychodni chciałby zadbać o dobre samopoczucie swoich klientów, petentów czy pacjentów, powinien uwzględnić w swoich planach odpowiednie meble do poczekalni. To miejsce jest nie tylko wizytówką firmy czy specjalisty, które ma za zadanie wywrzeć na kliencie pierwsze, pozytywne wrażenie. Wystrój i wyposażenie, aranżacja wnętrza, fotele i sofy do poczekalni - od tego zależy, czy najbliższe dwa - trzy kwadranse spędzi siedząc jak na rozżarzonych węglach, czy nowe miejsce skojarzy mu się z relaksem i miłą odmianą w pośpiechu dnia powszedniego.

Klasyczna wygoda w nowej odsłonie

W sklepie kamilameble.pl czekają na Państwa nowoczesne meble do poczekalni w ponad 200 różnych wersjach wzornictwa i kolorystyki. W tym wypadku oznacza to, że są to modele dedykowane wyłącznie do pomieszczeń w instytucjach publicznych. Sofa do poczekalni posiada styl i gwarantuje wygodę tak jak swoje klasyczne poprzedniczki, ale ich konstrukcja została wzbogacona o większą sprężystość, poniesione siedzisko i krótsze oparcie. Wszystko po to, by oczekujący nie zapadł się zbyt głęboko w przytulnym meblu - a przy okazji w drzemkę - i mógł bez dyskomfortu wstać, gdy przyjdzie jego kolej. Kształtom sof o urozmaiconym wzornictwie towarzyszą odpowiednio dopasowane fotele, podwójne czy potrójne sofy. Do poczekalni pasują zarówno oszczędne, geometryczne kształty, wysokie nóżki (chrom, satyna lub inne kolory), płozy i formy kubełkowe, jak i klasyczne wersje z szerokimi podłokietnikami. Zwolennicy kompleksowej aranżacji znajdą modne dziś systemy tworzące ciąg - wyspę z miejscami do siedzenia o różnej wysokości, dostosowane do odmiennych upodobań. Wszystkie meble są wyściełane i tapicerowane, z możliwością wyboru jednego z dwunastu kolorów przy trzech różnych tworzywach: tkaninie materiałowej, imitacji skóry czy naturalnej skórze.

Ważne detale - funkcjonalność i dobra atmosfera w poczekalni

Kanapa czy fotel w poczekalni to nie wszystko. Przy projektowaniu funkcjonalnej i przyjaznej przestrzeni trzeba zadbać także o niewielkie stoliki kawowe, najlepiej ze szklanym blatem, by nie zakłócały przestrzennej swobody. Przydadzą się także dyskretne półki oraz wieszak na odzież. Zwłaszcza meble do poczekalni lekarskiej, oprócz wygodnych siedzeń, podkreślających dbałość o pacjentów, muszą być dostosowane do potrzeb najmłodszych. Oprócz stolików dla dorosłych w naszym asortymencie mamy także dziecięce, bajecznie kolorowe pufy, nierzadko w komplecie z mniejszym stoliczkiem.

Wygodne oparcie i miękkie siedzisko z przyjemnego materiału zamiast składanego krzesła na długo pozostawi dobre wrażenie o miejscu, którego gospodarz zadbał o komfort klienta i uprzyjemnił mu w ten sposób czas niecierpliwego oczekiwania. Kanapy dla oczekujących, dyskretny stolik z czasopismami, kącik dla dzieci czy domowa wygoda to gesty w stronę gości, które na pewno pozostaną w ich życzliwej pamięci. Wszystko, czego potrzeba do stworzenia przytulnej i eleganckiej poczekalni, można znaleźć w naszym sklepie w dużym asortymencie i solidnym wykonaniu.

 • Fotel CLUB - PROMOCJA

  395,00 zł

  Fotel CLUB - PROMOCJA

  Wygodny fotel CLUB w ofercie promocyjnej tapicerowany imitacją skóry skaj w różnych kolorach. Fotel klubowy o solidnej konstrukcji, wyprofilowanym oparciem. Fotel CLUB przeznaczony dla jednej osoby - idealny do biura, klubu czy poczekalni i recepcji. Fotel CLUB posiada zintegrowane podłokietniki o oparcie obustronnie tapicerowany.

  Pełną ofertę modelu zobaczysz tutaj fotel CLUB .

 • Fotel CLUB

  403,83 zł -28% 560,88 zł

  Fotel CLUB

  Wygodny i komfortowy fotel CLUB, miękki fotel tapicerowany wysokogatunkową imitacją skóry, skórą maturalną lub tkaniną materiałową. Fotel klubowy CLUB, wyprofilowany dla jednej osoby - idealny do biura czy poczekalni i recepcji. Fotel do biura CLUB posiada wygodne, zintegrowane podłokietniki i oparcie. Fotel CLUB jest tapicerowany z obu stron. Wygodny i obszerny fotel swoim wyglądem wpasuje się do każdego wnętrza.

  Czas realizacji 10-14 dni roboczych.

 • Fotel CLUB ROLL

  454,34 zł -27% 622,38 zł

  Fotel CLUB ROLL

  Wygodny i komfortowy, miękki fotel CLUB ROLL na kółkach jest tapicerowany wysokogatunkową imitacją skóry, skórą naturalną lub tkaniną materiałową. Fotel ergonomiczny, wyprofilowany dla jednej osoby - idealny do biura czy poczekalni i recepcji. Fotel CLUB ROLL do biura posiada wygodne podłokietniki i oparcie. Fotel CLUB ROLL wykonany na kółkach w celu łatwiejszego przemieszczania się.

 • Fotel CLUB TR z pulpitem

  485,31 zł -28% 674,04 zł

  Fotel CLUB TR

  Wygodny i komfortowy fotel CLUB TR z pulpitem do pisania ze sklejki bukowej, lakierowanej w różnych kolorach. Miękki fotel CLUB TR tapicerowany wysokogatunkową imitacją skóry, skórą maturalną lub tkaniną materiałową. Fotel CLUB TR, wyprofilowany dla jednej osoby - przeznaczony do sal konferencyjnych, sal wykładowych. Fotel CLUB TR posiada wygodne, zintegrowane podłokietniki i oparcie. Fotel CLUB jest tapicerowany z obu stron. Wygodny i obszerny fotel swoim wyglądem wpasuje się do każdego wnętrza.

  Czas realizacji 10-14 dni roboczych.

 • Sofa CLUB DUO

  681,51 zł -27% 933,57 zł

  Sofa CLUB DUO

  Wygodna sofa CLUB DUO przeznaczona dla dwóch osób. Sofa jest miękka i tapicerowana z obu stron. Stylowa sofa CLUB DUO przeznaczona dla dwóch osób. Sofa idealnie pasuje do poczekalni, recepcji, barów, pubów, kawiarni czy mieszkania. Wygodne oparcie sofy CLUB DUO jest zintegrowane z komfortowymi, tapicerowanymi podłokietnikami.

 • Sofa CLUB TRIO

  971,53 zł -27% 1 330,86 zł

  Sofa CLUB TRIO

  Wygodna sofa CLUB TRIO miękka i tapicerowana idealna do pomieszczeń użyteczności publicznej np. do poczekalni, recepcji, hoteli czy kawiarni. Tapicerowana, wygodna sofa CLUB TRIO przeznaczona dla trzech osób. Sofa idealnie pasuje do recepcji, barów, puby, kawiarni i mieszkania. Wygodne oparcie zintegrowane z komfortowymi podłokietnikami w całości tapicerowanymi.

 • Fotel COLUMBIA

  639,00 zł -29% 900,00 zł

  Fotel COLUMBIA

  Nowoczesny fotel COLUMBIA w całości tapicerowany wysokogatunkową skórą, imitacją skóry lub tkaniną do wyboru. Fotel COLUMBIA o solidnej konstrukcji z wyprofilowanym oparciem. Fotel przeznaczony dla jednej osoby, idealny do biura, poczekalni czy recepcji. Fotel COLUMBIA posiada zintegrowane podłokietniki o oparcie. Fotel COLUMBIA na estetycznych, stylowych, metalowych nóżkach.

 • Sofa COLUMBIA DUO

  940,54 zł -29% 1 324,71 zł

  Sofa COLUMBIA DUO

  Nowoczesna sofa COLUMBIA DUO w całości tapicerowana. Sofa COLUMBIA DUO o solidnej konstrukcji z wyprofilowanym oparciem. Sofa przeznaczona dla 2 osób - idealna do biura, poczekalni czy recepcji. Sofa COLUMBIA DUO wykonana na estetycznych, stylowych, metalowych nóżkach. Nowoczesna i esttyczna sofa do pomieszczeń użyteczności publicznej.

 • Fotel CLUB SQ

  535,68 zł -28% 744,00 zł

  Fotel CLUB SQ

  Wygodny fotel CLUB SQ w całości tapicerowany, ze zintegrowanymi podłokietnikami z oparciem i siedziskiem. Fotel CLUB SQ przeznaczony dla jednej osoby. W wersji CLUB SQ dostępne fotel z pulpitem do pisania oraz sofa dwuosobowa CLUB SQ DUO. Nowoczesny fotel CLUB SQ przeznaczony do pomieszczeń użyteczności publicznej np. kawiarnie, hotele, recepcje czy poczekalnie. Fotel CLUB SQ posiada miękkie i tapicerowane siedzisko i oparcie ze zintegrowanymi podłokietnikami. Konstrukcja siedziska i oparcia zapewnia komfort dzięki wysokiej gęstości i grubości pianki.

 • Fotel CLUB SQ TR

  617,76 zł -28% 858,00 zł

  Fotel CLUB SQ TR

  Wygodny fotel CLUB SQ TR w całości tapicerowany, ze zintegrowanymi podłokietnikami z oparciem i siedziskiem. Fotel wyposażony w drewniany pulpit do pisania lakierowany w różnych kolorach. Fotel CLUB SQ przeznaczony dla jednej osoby. W wersji CLUB SQ dostępne fotel bez pulpitu oraz sofa dwuosobowa CLUB SQ DUO. Nowoczesny fotel CLUB SQ przeznaczony do pomieszczeń użyteczności publicznej np. sale konferencyjne i wykładowe.

 • Sofa CLUB SQ DUO

  792,00 zł -28% 1 100,00 zł

  Sofa CLUB SQ DUO

  Wygodna, dwuosobowa sofa CLUB SQ w całości tapicerowana, ze zintegrowanymi podłokietnikami z oparciem i siedziskiem. Konstrukcja siedziska i oparcia zapewnia komfort dzięki wysokiej gęstości i grubości pianki. Sofa CLUB SQ DUO przeznaczona dla dwóch. W wersji CLUB SQ dostępne fotel z pulpitem do pisania oraz fotel CLUB SQ. Nowoczesna sofa CLUB SQ DUO przeznaczona do pomieszczeń użyteczności publicznej np. kawiarnie, hotele, recepcje czy poczekalnie.

 • Fotel MODY 100

  1 565,04 zł -27% 2 143,89 zł

  Fotel MODY 100

  Fotel Mody 100 to fotel lekki i delikatny, ale niebanalny i pełen charakteru. Fotel Mody przykuwa uwagę każdego i staje się główną częścią miejsca przeznaczonego jako strefa relaksu, poczekalni. Meble Mody składają się z fotela, sofy 2-osobowej oraz stolików kawowych, niskich. Lekka, stalowa konstrukcja mebla jest chromowana lub malowana proszkowo. Stelaż podkreśla dynamiczny charakter linii. Przestronne i wygodne siedzisko w kilku rodzajach wykończenia wyróżnia się wyjątkowymi, starannymi przeszyciami. Występuje również wersja z podłokietnikami MODY, która posiada komfortowe podłokietniki. Posiadają one drewniany spód emaliowany na czarno oraz tapicerowane skórą nakładki. Linia Mody została stworzona z myślą o nowoczesnych biurach oraz przestrzeniach użytku publicznego o wysokim standardzie. Wersje mebla Mody są doskonałym pomysłem na zaaranżowanie miejsca do owocnych, nieformalnych spotkań przy kawie. Elegancka forma, w połączeniu ze starannym wykończeniem detali i wygodą użytkowania tworzą ponadczasowe piękno mebla. 

 • Fotel MODY 110

  2 057,09 zł -27% 2 817,93 zł

  Fotel MODY 110

  Fotel Mody 110 to fotel lekki i delikatny z podłokietnikami, ale niebanalny i pełen charakteru. Fotel Mody przykuwa uwagę każdego i staje się główną częścią miejsca przeznaczonego jako strefa relaksu, poczekalni. Meble Mody składają się z fotela, sofy 2-osobowej oraz stolików kawowych, niskich. Lekka, stalowa konstrukcja mebla jest chromowana lub malowana proszkowo. Stelaż podkreśla dynamiczny charakter linii. Przestronne i wygodne siedzisko w kilku rodzajach wykończenia wyróżnia się wyjątkowymi, starannymi przeszyciami. Fotel posiada podłokietniki o drewnianym spódzie emaliowanym na czarno oraz tapicerowane skórą nakładki. Linia Mody została stworzona z myślą o nowoczesnych biurach oraz przestrzeniach użytku publicznego o wysokim standardzie. Wersje mebla Mody są doskonałym pomysłem na zaaranżowanie miejsca do owocnych, nieformalnych spotkań przy kawie. Elegancka forma, w połączeniu ze starannym wykończeniem detali i wygodą użytkowania tworzą ponadczasowe piękno mebla. 

 • Sofa MODY 200

  2 432,41 zł -27% 3 332,07 zł

  Sofa MODY 200

  Sofa Mody 200 to sofa lekka i delikatna, ale niebanalna i pełena charakteru. Ławka Mody 2-osobowa przykuwa uwagę każdego i staje się główną częścią miejsca przeznaczonego jako strefa relaksu, poczekalni. Meble Mody składają się z fotela, sofy 2-osobowej oraz stolików kawowych, niskich. Lekka, stalowa konstrukcja mebla jest chromowana lub malowana proszkowo. Stelaż podkreśla dynamiczny charakter linii. Przestronne i wygodne siedzisko w kilku rodzajach wykończenia wyróżnia się wyjątkowymi, starannymi przeszyciami. Występuje również wersja z podłokietnikami MODY, która posiada komfortowe podłokietniki. Posiadają one drewniany spód emaliowany na czarno oraz tapicerowane skórą nakładki. Linia Mody została stworzona z myślą o nowoczesnych biurach oraz przestrzeniach użytku publicznego o wysokim standardzie. Wersje mebla Mody są doskonałym pomysłem na zaaranżowanie miejsca do owocnych, nieformalnych spotkań przy kawie. Elegancka forma, w połączeniu ze starannym wykończeniem detali i wygodą użytkowania tworzą ponadczasowe piękno mebla. 

 • Sofa MODY 210

  2 894,83 zł -27% 3 965,52 zł

  Sofa MODY 210

  Sofa Mody 210 z podłokietnikami to sofa lekka i delikatna, ale niebanalna i pełna charakteru. Ławka Mody 2-osobowa przykuwa uwagę każdego i staje się główną częścią miejsca przeznaczonego jako strefa relaksu, poczekalni. Meble Mody składają się z fotela, sofy 2-osobowej oraz stolików kawowych, niskich. Lekka, stalowa konstrukcja mebla jest chromowana lub malowana proszkowo. Stelaż podkreśla dynamiczny charakter linii. Przestronne i wygodne siedzisko w kilku rodzajach wykończenia wyróżnia się wyjątkowymi, starannymi przeszyciami. Fotel posiada podłokietniki o drewnianym spodzie emaliowanym na czarno oraz tapicerowane skórą nakładki. Linia Mody została stworzona z myślą o nowoczesnych biurach oraz przestrzeniach użytku publicznego o wysokim standardzie. Wersje mebla Mody są doskonałym pomysłem na zaaranżowanie miejsca do owocnych, nieformalnych spotkań przy kawie. Elegancka forma, w połączeniu ze starannym wykończeniem detali i wygodą użytkowania tworzą ponadczasowe piękno mebla. 

 • Fotel HELLO! 4L

  646,49 zł -28% 897,90 zł

  Fotel HELLO! 4L

  Nowoczesny fotel biurowy, recepcyjny HELLO wykonany na metalowej, stabilnej ramie składającej się z 4 nóg. Fotel HELLO! 4L posiada tapicerowane, szerokie siedzisko i oparcie zintegrowane z podłokietnikami. Nowoczesny i stylowy fotel HELLO!, który umili czas Tobie i Twoim klientom. Nowoczesny fotel HELLO! recepcyjny, do biura i poczekalni.