Sofy i fotele do poczekalni

W zabieganej codzienności mamy niewiele okazji do odpoczynku. Tym bardziej warto o niego zadbać tam, gdzie z konieczności każdy spędza nieco czasu. Jeśli właściciel nowoczesnego biura, kancelarii czy przychodni chciałby zadbać o dobre samopoczucie swoich klientów, petentów czy pacjentów, powinien uwzględnić w swoich planach odpowiednie meble do poczekalni. To miejsce jest nie tylko wizytówką firmy czy specjalisty, które ma za zadanie wywrzeć na kliencie pierwsze, pozytywne wrażenie. Wystrój i wyposażenie, aranżacja wnętrza, fotele i sofy do poczekalni - od tego zależy, czy najbliższe dwa - trzy kwadranse spędzi siedząc jak na rozżarzonych węglach, czy nowe miejsce skojarzy mu się z relaksem i miłą odmianą w pośpiechu dnia powszedniego.

Klasyczna wygoda w nowej odsłonie

W sklepie kamilameble.pl czekają na Państwa nowoczesne meble do poczekalni w ponad 200 różnych wersjach wzornictwa i kolorystyki. W tym wypadku oznacza to, że są to modele dedykowane wyłącznie do pomieszczeń w instytucjach publicznych. Sofa do poczekalni posiada styl i gwarantuje wygodę tak jak swoje klasyczne poprzedniczki, ale ich konstrukcja została wzbogacona o większą sprężystość, poniesione siedzisko i krótsze oparcie. Wszystko po to, by oczekujący nie zapadł się zbyt głęboko w przytulnym meblu - a przy okazji w drzemkę - i mógł bez dyskomfortu wstać, gdy przyjdzie jego kolej. Kształtom sof o urozmaiconym wzornictwie towarzyszą odpowiednio dopasowane fotele, podwójne czy potrójne sofy. Do poczekalni pasują zarówno oszczędne, geometryczne kształty, wysokie nóżki (chrom, satyna lub inne kolory), płozy i formy kubełkowe, jak i klasyczne wersje z szerokimi podłokietnikami. Zwolennicy kompleksowej aranżacji znajdą modne dziś systemy tworzące ciąg - wyspę z miejscami do siedzenia o różnej wysokości, dostosowane do odmiennych upodobań. Wszystkie meble są wyściełane i tapicerowane, z możliwością wyboru jednego z dwunastu kolorów przy trzech różnych tworzywach: tkaninie materiałowej, imitacji skóry czy naturalnej skórze.

Ważne detale - funkcjonalność i dobra atmosfera w poczekalni

Kanapa czy fotel w poczekalni to nie wszystko. Przy projektowaniu funkcjonalnej i przyjaznej przestrzeni trzeba zadbać także o niewielkie stoliki kawowe, najlepiej ze szklanym blatem, by nie zakłócały przestrzennej swobody. Przydadzą się także dyskretne półki oraz wieszak na odzież. Zwłaszcza meble do poczekalni lekarskiej, oprócz wygodnych siedzeń, podkreślających dbałość o pacjentów, muszą być dostosowane do potrzeb najmłodszych. Oprócz stolików dla dorosłych w naszym asortymencie mamy także dziecięce, bajecznie kolorowe pufy, nierzadko w komplecie z mniejszym stoliczkiem.

Wygodne oparcie i miękkie siedzisko z przyjemnego materiału zamiast składanego krzesła na długo pozostawi dobre wrażenie o miejscu, którego gospodarz zadbał o komfort klienta i uprzyjemnił mu w ten sposób czas niecierpliwego oczekiwania. Kanapy dla oczekujących, dyskretny stolik z czasopismami, kącik dla dzieci czy domowa wygoda to gesty w stronę gości, które na pewno pozostaną w ich życzliwej pamięci. Wszystko, czego potrzeba do stworzenia przytulnej i eleganckiej poczekalni, można znaleźć w naszym sklepie w dużym asortymencie i solidnym wykonaniu.

 • Fotel OXY chrome

  429,00 zł

  Fotel OXY chrome

  Wygodny, biurowy fotel OXY na aluminiowej podstawie polerowanej, wyposażonej w kółka. Fotel OXY przeznaczony do pomieszczeń użyteczności publicznej o tapicerowanym, miękkim siedzisku i oparciu zintegrowanym z podłokietnikami. Fotel OXY idealny do biura i sal konferencyjnych.

 • Fotel CLUB

  403,83 zł -28% 560,88 zł

  Fotel CLUB

  Wygodny fotel CLUB w całości tapicerowany wysokogatunkową skórą lub tkaniną. Fotel klubowy o solidnej konstrukcji, wyprofilowanym oparciem. Fotel CLUB przeznaczony dla jednej osoby - idealny do biura, klubu czy poczekalni i recepcji. Fotel CLUB posiada zintegrowane podłokietniki o oparcie.

 • Sofa CLUB DUO

  681,51 zł -27% 933,57 zł

  Sofa CLUB DUO

  Wygodna sofa CLUB DUO przeznaczona dla dwóch osób. Sofa jest miękka i tapicerowana z obu stron. Stylowa sofa CLUB DUO przeznaczona dla dwóch osób. Sofa idealnie pasuje do poczekalni, recepcji, barów, pubów, kawiarni czy mieszkania. Wygodne oparcie sofy CLUB DUO jest zintegrowane z komfortowymi, tapicerowanymi podłokietnikami.

 • Sofa CLUB TRIO

  971,53 zł -27% 1 330,86 zł

  Sofa CLUB TRIO

  Wygodna sofa CLUB TRIO miękka i tapicerowana idealna do pomieszczeń użyteczności publicznej np. do poczekalni, recepcji, hoteli czy kawiarni. Tapicerowana, wygodna sofa CLUB TRIO przeznaczona dla trzech osób. Sofa idealnie pasuje do recepcji, barów, puby, kawiarni i mieszkania. Wygodne oparcie zintegrowane z komfortowymi podłokietnikami w całości tapicerowanymi.

 • Fotel CLUB ROLL

  440,87 zł -27% 603,93 zł

  Fotel CLUB ROLL

  Wygodny i komfortowy, miękki fotel tapicerowany wysokogatunkową skórą lub tkaniną. Fotel ergonomiczny, wyprofilowany dla jednej osoby - idealny do biura czy poczekalni i recepcji. Fotel do biura posiada wygodne podłokietniki i oparcie. Fotel CLUB ROLL wykonany na kółkach w celu łatwiejszego przemieszczania się.

 • Fotel COLUMBIA

  620,04 zł -29% 873,30 zł

  Fotel COLUMBIA

  Nowoczesny fotel COLUMBIA w całości tapicerowany wysokogatunkową skórą, imitacją skóry lub tkaniną do wyboru. Fotel COLUMBIA o solidnej konstrukcji z wyprofilowanym oparciem. Fotel przeznaczony dla jednej osoby, idealny do biura, poczekalni czy recepcji. Fotel COLUMBIA posiada zintegrowane podłokietniki o oparcie. Fotel COLUMBIA na estetycznych, stylowych, metalowych nóżkach.

 • Sofa COLUMBIA DUO

  912,60 zł -29% 1 285,35 zł

  Sofa COLUMBIA DUO

  Nowoczesna sofa COLUMBIA DUO w całości tapicerowana. Sofa COLUMBIA DUO o solidnej konstrukcji z wyprofilowanym oparciem. Sofa przeznaczona dla 2 osób - idealna do biura, poczekalni czy recepcji. Sofa COLUMBIA DUO wykonana na estetycznych, stylowych, metalowych nóżkach. Nowoczesna i esttyczna sofa do pomieszczeń użyteczności publicznej.

 • Fotel ATHENA 4L

  537,84 zł -27% 736,77 zł

  Fotel ATHENA 4L

  Wygodny i stylowy fotel ATHENA 4L na stalowej ramie na 4 nogach (Ø 22 × 2,0 mm), wyposażona w stopki. Fotel ATHENA 4L przeznaczony do pomieszczeń użyteczności publicznej o tapicerowanym, miękkim siedzisku i oparciu zintegrowanym z podłokietnikami. Fotel ATHENA 4L występuje w różnych rodzajach i kolorach tkanin. Nowoczesna linia foteli ATHENA o najwyższych standardach.

 • Fotel ATHENA LWM 4L

  875,45 zł -27% 1 199,25 zł

  Fotel ATHENA LWM 4L

  Nowoczesny fotel ATHENA LWM 4L ze zintegrowanymi podłokietnikami na 4 drewnianych stożkowych nogach w kolorze 1.007 (buk naturalny). Fotel ATHENA LWM 4L to fotel konferencyjny przeznaczony do pomieszczeń użyteczności publicznej o tapicerowanym, miękkim siedzisku i oparciu zintegrowanym z podłokietnikami. Fotel ATHENA LWM 4L występuje w różnych rodzajach i kolorach tkanin.

 • Fotel ATHENA CROSS

  731,79 zł -27% 1 002,45 zł

  Fotel ATHENA CROSS

  Bardzo wygodny fotel ATHENA CROSS na metalowej, stabilnej chromowanej pojedynczej nodze z podstawą czteroramienną. Fotel do poczekalni czy biura o tapicerowanym, szerokim siedzisku i oparciu zintegrowanym z podłokietnikami. Fotel ATHENA CROSS występuje w różnych rodzajach i kolorach tkanin. Nowoczesna linia foteli ATHENA dostosowana do najwyższych standardów.

 • Fotel CLUB SQ

  519,85 zł -28% 722,01 zł

  Fotel CLUB SQ

  Wygodny fotel CLUB SQ w całości tapicerowany, ze zintegrowanymi podłokietnikami z oparciem i siedziskiem. Fotel CLUB SQ przeznacozny dla jednej osoby. W wersji CLUB SQ dostępne fotel z pulpitem do pisania oraz sofa dwuosobowa CLUB SQ DUO. Nowoczesny fotel CLUB SQ przeznaczony do pomieszczeń użyteczności publicznej np. kawiarnie, hotele, reczepcje czy poczekalnie.

 • Fotel CLUB SQ TR

  599,55 zł -28% 832,71 zł

  Fotel CLUB SQ TR

  Wygodny fotel CLUB SQ TR w całości tapicerowany, ze zintegrowanymi podłokietnikami z oparciem i siedziskiem. Fotel wyposażony w pulpit do pisania. Fotel CLUB SQ przeznacozny dla jednej osoby. W wersji CLUB SQ dostępne fotel bez pulpitu oraz sofa dwuosobowa CLUB SQ DUO. Nowoczesny fotel CLUB SQ przeznaczony do pomieszczeń użyteczności publicznej np. sale konferencyjne i wykładowe.

 • Sofa CLUB SQ DUO

  770,47 zł -28% 1 070,10 zł

  Sofa CLUB SQ DUO

  Wygodna sofa CLUB SQ w całości tapicerowana, ze zintegrowanymi podłokietnikami z oparciem i siedziskiem. Sofa CLUB SQ DUO przeznaczona dla dwóch. W wersji CLUB SQ dostępne fotel z pulpitem do pisania oraz fotel CLUB SQ. Nowoczesna sofa CLUB SQ DUO przeznaczona do pomieszczeń użyteczności publicznej np. kawiarnie, hotele, reczepcje czy poczekalnie.

 • Fotel HELLO! 4L

  646,49 zł -28% 897,90 zł

  Fotel HELLO! 4L

  Nowoczesny fotel biurowy, recepcyjny HELLO wykonany na metalowej, stabilnej ramie składającej się z 4 nóg. Fotel HELLO! 4L posiada tapicerowane, szerokie siedzisko i oparcie zintegrowane z podłokietnikami. Nowoczesny i stylowy fotel HELLO!, który umili czas Tobie i Twoim klientom. Nowoczesny fotel HELLO! recepcyjny, do biura i poczekalni.

 • Sofa HELLO! 4L DUO

  924,57 zł -28% 1 284,12 zł

  Sofa HELLO! 4L DUO

  Nowoczesna sofa biurowa HELLO! 4L DUO do biura i poczekalni na metalowej, stabilnej ramie składającej się z 4 nóg.  Sofa tapicerowana o szerokim siedzisku i oparciu zintegrowanym z podłokietnikami. Miękka i tapicerowana sofa do poczekalni i innych pomieszczeń użyteczności publicznej. Stylowa sofa przeznaczona dla dwóch osób.

 • Fotel HELLO! 4S

  742,13 zł -28% 1 030,74 zł

  Fotel HELLO! 4S

  Nowoczesny fotel biurowy, recepcyjny HELLO! 4S wykonany na metalowej, stabilnej ramie składającej się z 4 nóg. Fotel HELLO! 4S posiada tapicerowane, szerokie siedzisko i oparcie zintegrowane z podłokietnikami. Nowoczesny i stylowy fotel HELLO!, który umili czas Tobie i Twoim klientom. Nowoczesny fotel HELLO! recepcyjny, do biura i poczekalni umożliwia obracanie się w fotelu.