Krzesła rehabilitacyjne, ortopedyczne i medyczne do biurka

Krzesła medyczne rehabilitacyjne

Medyczne krzesła rehabilitacyjne, ortopedyczne krzesła obrotowe do biurka, na kółkach. Fotele i krzesła medyczne, rehabilitacyjne przeznaczone dla osób ze schorzeniami i problemami z kręgosłupem. Fotele medyczne, krzesła rehabilitacyjne posiadają specjalne profile oparcia oraz siedziska, które wymuszają prawidłową postawę podczas siedzenia. Idealne do wielogodzinnej pracy czy siedzenia przy biurku. Zdrowe krzesło dla dzieci i dorosłych to gwarancja satysfakcji z życia bez uciążliwych bóli pleców.

Wyjątkowość danych foteli i krzeseł obrotowych w stosunku do standardowych modeli polega na wsparciu, korekcji i zmniejszeniu obciążenia na wszystkich odcinkach kręgosłupa. Do głównych zalet należą:

» strefy korekcji postawy siedzącej użytkownika,

» fotele stabilizują odcinek piersiowy,

» zmniejszają obciążenie na odcinek krzyżowy i kość ogonową,

» kontrolują prawidłową pozycję miednicy,

» dzięki specjalnym profilom temperatura w okolicy miednicy jest zbilansowana dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza.

Krzesło ortopedyczne jest niezwykle przydatne w codziennej pracy - niezależnie od tego, czy jest to praca w biurze czy może w formie zdalnej. Dbałość o odpowiednią postawę podczas siedzenia jest niezwykle ważna. Pomaga to zapobiec wadom postawy oraz schorzeniom związanymi z bólem i dyskomfortem. Mając już jakieś dysfunkcje w obrębie kręgosłupa fotel rehabilitacyjny przynosi realną ulgę, ale też niweluje nieprzyjemne dolegliwości. Zapoznaj się z naszą ofertą krzeseł ortopedycznych, których budowa jest sumą najnowocześniejszych rozwiązań. 

Krzesła ortopedyczne - kiedy są niezbędne? 

Fotel ortopedyczny ma wiele zalet, które niosą korzyści dla zdrowia. Kręgosłup jest bazą sylwetki człowieka i każda dysfunkcją w jego obrębie wpływa negatywnie na cały organizm. Dlatego tak ważna jest odpowiednia profilaktyka. Fotele rehabilitacyjne pomagają zapobiec bolesnym schorzeniom, które wpływają na jakość pracy. Zła postawa podczas pracy przy biurku, niekiedy wielogodzinna, zmniejsza koncentrację. Wiąże się to z bólem pleców, karku, mięśni, ramion. Osoba skupia się na bólu i nie może w pełni poświęcić się powierzonym obowiązkom. 

Zwykle fotele biurowe mają wiele do życzenia. Zazwyczaj ich budowa nie jest ergonomiczna, więc są zwyczajnie niewygodne. Nie sprzyjają utrzymania dobrej postawy, mięśnie są napięte, czemu towarzyszy ból i dyskomfort. Każdy pracodawca powinien zaopatrzyć swoich pracowników w fotele rehabilitacyjne. Zadba w ten sposób o zdrowie pracowników, ale też o ich samopoczucie i wydajność. 

Krzesła ortopedyczne są też mile widziane w zaciszu domowym. Mając pracę zdalną czy będąc w trakcie pisania pracy dyplomowej, wiele godzin spędzimy w pozycji siedzącej. Odpowiedni fotel, który pozwoli komfortowo pracować przez wiele godzin jest, jak na wagę złota. 

Fotel rehabilitacyjny - polecany przez specjalistów 

Fotele rehabilitacyjne są produktami medycznymi. Były poddane wnikliwym testom i opinii specjalistów. Ortopedzi są zgodni w tym, że nasze krzesła ortopedyczne niosą dla zdrowia wiele korzyści. Dodatkowo produkty z naszej oferty, cieszą się uznaniem i nienaganną opinią wśród klientów biznesowych i indywidualnych. 

Jakie są zalety naszych krzeseł ortopedycznych? 

W ofercie znajduję się kilka modeli foteli rehabilitacyjnych. Wersja Classic to produkt bazowy, który jest atrakcyjny cenowo i najbardziej przypomina standardowy fotel biurowy. Ma wyprofilowane siedzisko i oparcie. Daje możliwość regulacji, a tym samym, jak najlepszego dopasowania parametrów do osoby korzystającej. Classic Pro jest bardzo podobny -polecany jest dla osób, które długie godziny spędzają przed komputerem. Pomaga utrzymać prawidłową postawę. 

Na szczególną uwagę zasługuje model Galaxy, który wręcz wymusza prawidłową postawę, przez co niweluje napięcie mięśni. Nawet podczas długiej pracy w pozycji siedzącej zmniejsza ból. Wspiera też elastyczność odcinka lędźwiowego. Wersja Elegance zapobiega urazom i powstawaniu wad postawy. 

Nie brakuje też projektów krzeseł ortopedycznych,  których budowa opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach. Seria Xenium Duo Back  to absolutny hit. Oparcie składa się z dwóch odrębnych części, które dopasowują się do ruchów osoby siedzącej. Pozwalają przyjąć najwygodniejszą i ulubioną pozycję. 

Każdy fotel ortopedyczny z naszego asortymentu powinien zostać nazwany "zdrowym siedzeniem". Dzięki odpowiedniej budowie zmniejszają ucisk na kręgosłup. Dopasowuje się do kształtu ciała, co jest niezwykle komfortowe. Stabilizuje i pozycjonuje miednicę. Jest szczególnie polecany osobom z rwą kulszową, dyskopatią, korzonkami. 

Są też krzesła ortopedyczne dla dzieci, gdzie ta dbałość o prawidłową postawę jest szczególnie ważna. 

Wysoka jakość materiałów, mnogość kolorów

Oprócz aspektów zdrowotnych nasze fotele ortopedyczne występują w wielu różnych kolorach, co umożliwia dopasowanie designu do własnych preferencji czy wystroju biura. Istnieje możliwość wyboru rodzaju kółek i podłokietników. Wszystko po to, aby jak najlepiej dopasować fotel do użytkownika. Zakup w naszym sklepie to pewna inwestycja.