Witamy serdecznie w sklepie internetowym kamilameble.pl

 

      Sklep internetowy Kamila Meble poleca bogaty asortyment m.in. meble biurowe, krzesła biurowe, krzesła do kuchni i jadalni drewniane i metalowe o wieloletniej gwarancji.

 

Co wyróżnia firmę Kamila Meble spośród pozostałych firm na rynku, to morze możliwości jakie proponujemy Państwu przy kompletowaniu mebli biurowych czy krzeseł i stołów kawiarnianych.

 

Priorytetem przedsiębiorstwa Kamila Meble jest zapewnienie Klientom szerokiej gamy produktów o wysokiej jakości, co z pewnością zapewnia długoletnia gwarancja świadczona w systemie "door to door", czyli w domu klienta.

 Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Na rynku istniejemy już od 1994 roku.

Kiedy w latach 90-tych zaczynaliśmy działalność, w naszej ofercie znajdowało się wyłącznie kilkanaście wyrobów. Obecnie jest ich ponad 1 000. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment w nowoczesne i wysokiej jakości produkty, aby jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom.

                                                     To Państwa satysfakcja jest dla Nas najcenniejsza.   


Naszym Klientom gwarantujemy miłą i szybką obsługę oraz profesjonalne doradztwo oparte na ponad kilkudziesięcioletnim doświadczeniu od 1994 roku.

Świadczymy także usługi pogwarancyjne - robiąc zakupy w firmie Kamila Meble mają Państwo gwarancję na lata! Zapytaj nas o części do Twojego fotela czy krzesła.

 

Jesteśmy autoryzowanym serwisem krzeseł biurowych, foteli biurowych, krzeseł kuchennych i stołów oraz mebli biurowych. Pozwala nam to na szybką i sprawną obsługę klientów oraz błyskawiczną naprawę mebli.

 

W 2006 i 2007 roku zostaliśmy nagrodzeni tytułem "ZŁOTY PARTNER", natomiast w 2008 roku otrzymaliśmy tytuł "PLATYNOWY PARTNER" za wysoką jakość obsługi i wyniki sprzedaży .

W 2009, 2010 i 2011 roku uzyskaliśmy miano "SREBRNEGO PARTNERA".

W 2012 roku dzięki Państwu zdobyliśmy tytuł "ZŁOTEGO PARTNERA".

W latach 2014-2019 zostaliśmy odznaczeni mianem "PLATYNOWEGO PARTNERA" - najwyższej rangi odznaczenie - bardzo dziękujemy!
 

Znajdziesz nas również w promowanym serwisie najlepszych fachowców Katalog Firm BazaFachowcow.pl

W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt:

» E-mail:  info@kamilameble.pl,

» Telefon.: +48 89 762-75-86,

» Kom.: +48 603-456-210.

  

Jeżeli nie mogą zdecydować się Państwo na wybór odpowiedniego fotela gabinetowego bądź krzesła biurowego do biurka zapraszamy do kontaktu z nami bądź przeczytania na naszym blogu o ergonomicznych fotelach i krzesłach biurowych.

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

W swojej ofercie posiadamy krzesła biurowe obrotowe, krzesła kuchenne, krzesła dziecięce do biurka, taborety, krzesła barowe, fotele gabinetowe, biurka komputerowe, szafy biurowe, regały biurowe oraz kontenery biurowe - do domu, biura, hotelu, kawiarni, restauracji, kuchni, do jadalni czy pubu i mieszkania. Oferujemy również solidne stoły konferencyjne, stoły drewniane i stoły kuchenne, a także wieszaki metalowe i drewniane oraz krzesła ogrodowe i bardzo duży wybór - podstawy stołów. Nogi do stołów (w większości modeli) możemy wykonać na dowolną wysokość.

Zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów!