Stoły konferencyjne i stoliki kawowe

Stoły konferencyjne o solidnej konstrukcji

Stoły konferencyjne to podstawowe wyposażenie biur i sal konferencyjnych. Są niezastąpione podczas spontanicznych spotkań, różnego rodzaju szkoleń i warsztatów oraz formalnych konferencji. Funkcjonalne oraz starannie dopasowane, pozytywnie wpływają na wizerunek firmy oraz wydajność jej pracowników. W naszej ofercie dostępne są stoły konferencyjne, które pozwolą na stworzenie inspirującej przestrzeni. Szeroki wybór kształtów i rozmiarów sprawia, że z łatwością można znaleźć optymalne rozwiązanie zarówno do większych, jak i mniejszych pomieszczeń.

Dużym powodzeniem cieszą się nowoczesne stoliki konferencyjne, których konstrukcja oparta została na bazie metalowego profilu. Prezentują się lekko oraz minimalistycznie, a jednocześnie są bardzo solidne i wytrzymałe. Z powodzeniem wpiszą się w aranżację najbardziej prestiżowych sal konferencyjnych. Dzięki dużej powierzchni blatu pozwalają na komfortową prace. Najbardziej uniwersalnym wyborem jest stół o prostokątnym blacie, który zapewnia optymalną przestrzeń nawet 12 osobom. Sprawdzi się w trakcie spotkań z klientami lub podczas zgromadzeń zarządu. Mniejsze okrągłe propozycje będą idealnej do tzw. burzy mózgów, natomiast klasyczne kwadratowe modele pozwalają na dobry kontakt z każdym uczestnikiem spotkania, więc wykorzystywane są podczas prezentacji.

Inną, równie funkcjonalną propozycją jest składany stół konferencyjny. Modele oparte o sprawdzony system, gwarantują niezawodność i są łatwe w obsłudze. Odnajdą się w mniejszych przestrzeniach biurowych, ponieważ po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca. Sprawnie można je nie tylko magazynować, ale też transportować.

Stoliki kawowe - przydatne podczas poczęstunku

Natomiast stoliki kawowe pozwolą na eleganckie zaprezentowanie serwowanego poczęstunku i aromatycznej kawy - co jest niezwykle ważnym elementem wielu spotkań biznesowych. Zaprojektowane w ergonomiczny sposób odnajdą się w towarzystwie foteli i sof z tej samej lini stylistycznej. Posiadają solidny blat pokryty laminatem, który wyróżnia się dużą wytrzymałością. Do wyboru są również modele wyposażone w blat wykonany ze szkła przezroczystego lub grafitowego. Osobom, którym zależy na niepowtarzalnym wyglądzie mebli, mogą zdecydować się na okrągłe stoliki kawowe, które wniosą do wnętrza nieco stylu glamour.

Technologie modułowe

Dostępne w kolekcji sklepu modele wyposażone są w nowatorskie technologie, które sprzyjają wydajności i koncentracji - między innymi w regulowane stopki, które niwelują nierówności podłoża lub możliwość wyposażenia blatu w mediaport czy przepust kablowy.

Wiele spośród naszych produktów to meble modułowe, które można składać w zestawy, czy też zwiększyć ich powierzchnię roboczą stosując dostawkę lub kontener. Poza doskonałą estetyką gwarantują niezawodność i trwałość. Najwyższej klasy materiały, staranne wykończenie obrzeży, wysokiej jakości obróbka - to wszystko sprawia, że stoły będą prezentować się nienagannie nawet podczas intensywnego użytkowania. Oferowane przez nas stoły objęte są gwarancją producenta i posiadają Atest Badań Wytrzymałościowych. Można je też dowolnie modyfikować zmieniając wymiary blatu lub konstrukcji. Zapraszamy do kontaktu, a zaproponujemy Ci meble, które spełnią potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.