MEBLE BIUROWE

Informacja

Promocje

MEBLE BIUROWE

Stwórz wyjątkowe wnętrze, w którym Ty i Twoi pracownicy będziecie z przyjemnością wykonywać swoją pracę! Nie od dziś wiadomo, że wpływ otoczenia ma niebagatelne znaczenie dla atmosfery działania i rytmu pracy. Dobrze zaprojektowane wnętrze będzie sprzyjało aktywności. Takie, które będzie sprawiało wrażenie nieprzemyślanego i przytłaczającego, spowoduje jej osłabienie.

Meble biurowe spod znaku funkcjonalności

W Kamila Meble posiadamy szereg modeli mebli biurowych, które przekształcą każdą przestrzeń w miejsce precyzyjnej i wartkiej działalności. Dzięki zoptymalizowanym kształtom i kompletnemu zestawowi elementów meblowych nasze przedmioty wkomponują się w układ przestrzenny niemalże każdego biura.

Mamy w swojej ofercie wybór biurek o różnych właściwościach, dzięki którym dostrajają się do potrzeb klientów. Są to, m.in. biurka narożne, komputerowe, biurka o odmiennych kształtach nóg – okrągłych i prostokątnych. Mogą one stanowić bazę do dalszych rozbudowań ich powierzchni poprzez wykorzystanie dostawek i kontenerów. Znajdziesz u nas pakowne szafki i regały, w których pomieścisz wszelką dokumentację i akcesoria biurowe. Dostępne są u nas również przegrody biurowe, dzięki którym funkcjonalnie podzielisz przestrzeń swojego pomieszczenia.

Meble do recepcji w Kamila Meble – właściwie zorganizuj swoją przestrzeń

Planujesz wyposażyć swoją recepcję? Jeśli chcesz, by Twoja aranżacja była jednocześnie praktyczna i atrakcyjna wizualnie, kup meble do recepcji u nas. Dlaczego? Spieszymy z odpowiedzią. Jesteśmy firmą, która od lat pracuje w tej branży. Dzięki temu doskonale orientujemy się w tym, jak sprostać wymaganiom klienta. Wiemy również, którzy producenci wyróżniają się solidnym i profesjonalnym sprzętem. Łącząc wieloletnią praktykę i znajomość jakości oferowanych przez nas produktów, dajemy Ci podstawę do właściwego zorganizowania przestrzeni.

MEBLE BIUROWE 
Wybierz jedną z podkategorii

Podkategorie

 • Biurka o nogach płytowych

  Nowoczesne biurka biurowe, biurka komputerowe, biurka pod komputer. Biurka biurowe o nogach płytowych dostępne w różnych kolorach i o różnych wymiarach. Solidne i wytrzymałe biurka wykonane z płyty BS - Biuro Special z atestem higieniczności H1. Biurka posiadają konstrukcję płycinową, wyposażone są w osłony. Dostępne są proste i kątowe blaty biurek. Powierzchnię użytkową blatów biurek można powiększyć stosując dostawki lub kontenery biurowe, które są dostawiane do biurek. Uzupełnieniem dla systemu biurek są reagały i szafy biurowe.

 • Biurka na nogach metalowych

  To, jak zagospodarujemy nasze miejsce pracy, odgrywa kluczową rolę dla właściwej jakości naszych aktywności. Nieumiejętnie zaaranżowana przestrzeń i źle dostosowane sprzęty działają na naszą szkodę, co odbija się na efektywności pracy.

  Nowoczesne biurka komputerowe w Kamila Meble

  W Kamila Meble mamy dla Państwa bogatą ofertę nowoczesnych biurek komputerowych. Przy nich każda praca przy komputerze będzie szła jak z płatka. Nasze produkty dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i odmiennych stylach. Znajdą wśród nich Państwo m.in. biurka metalowe, czy z płyty MDF – a wszystkie niezwykle nowoczesne i designerskie. Ponadto, mamy do Państwa dyspozycji kątowe i proste blaty biurek. W zależności od metrażu danego pomieszczenia i indywidualnych potrzeb użytkownika można je dowolnie rozbudowywać. Wybierając dostawki bądź kontenery, powiększycie Państwo ich obszar roboczy. Z tak dużego repertuaru z pewnością wybierzecie dla siebie odpowiednie biurko pod komputer.

  Wygodne biurka komputerowe

  W dzisiejszych czasach niemalże każda aktywność zawodowa wiąże się z pracą na komputerze. Już samo wielogodzinne wpatrywanie się w ekran monitora jest szkodliwe dla naszego zdrowia. Sprawa wygląda gorzej, gdy stanowisko pracy również nie sprzyja naszym wysiłkom. Nie od dziś wiadomo, że dobrze zagospodarowana przestrzeń jest kluczem do sukcesu. Dlatego przedstawiamy Państwu niezwykle wygodne biurka komputerowe. Ich kształt jest kwintesencją ergonomicznych rozwiązań i niezwykłego designu. Będąc ich właścicielami, możecie mieć Państwo pewność, że staną się one prawdziwą perełką aranżacyjna Waszego miejsca pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Biurka - nogi okrągłe
  Solidne, wysokiej jakości biurka komputerowe, biurka biurowe. Biurka pod komputer dostępne w różnych kształtach i kolorach.
 • Biurka - nogi kwadratowe
  Nowoczesne biurka komputerowe, biurka biurowe pod komputer. Biurko komputerowe dostępne w różnych kształtach i kolorach.
 • Biurka narożne

  Powszechnie wiadomo, że to, jak zagospodarujemy nasze miejsce pracy, ma wyjątkowo duży wpływ na jakość naszych aktywności. Jeśli będzie ono niesprzyjające, naturalnym rezultatem takiego stanu rzeczy jest to, że jakość naszej pracy ulegnie obniżeniu. Dlatego warto inwestować w dobre meble, by tworzyć twórcze i funkcjonalne przestrzenie dla ludzkiej aktywności.

  Biurka narożne – doskonały pomysł na zaplanowanie przestrzeni

  Prezentujemy Państwu szeroki wybór biurek narożnych. W sprytny i ergonomiczny sposób wyposażą Państwa wnętrza. Stając się ich właścicielami, zyskujecie podwójnie. Po pierwsze, w praktyczny sposób możecie Państwo zagospodarować teren kątów. Po drugie, zwiększcie standardy estetyczne swoich pokoi. Nasze biurka są wykonane z płyty biurowej o strukturze BS – Biuro Special. Dzięki temu zwiększa się trwałość mebla oraz gładkość powierzchni blatu. Poprzez brak chropowatości są znacznie łatwiejsze do utrzymania w czystości. Blat jest umieszczony na solidnych metalowych nogach.

  Narożne biurka – kwintesencja nowoczesnych rozwiązań

  Nasze biurka narożne można swobodnie rozbudowywać, dodając do nich odpowiednie elementy. Mamy w swoim asortymencie kontenery i dostawki biurowe, które zwiększą pakowność oferowanego produktu. Zapewnia to większą elastyczność formy przedmiotu. Nasze biurka są świetnym rozwiązaniem w pomieszczeniach, gdzie wykorzystywane są przegrody biurowe. Będą one praktycznym rozwiązaniem, zarówno dla małych, jak i większych metraży.

  W Kamila Meble dbamy o to, by zapewnić naszym klientom maksymalny komfort użytkowania. Ponadto, chcemy, by wchodząc do swojego pomieszczenia, doznawali oni radości wizualnej na widok znajdującego się tam wyposażenia.

 • Lady recepcyjne

  Lady recepcyjne to nieodzowna wizytówka firmy, miejsce pierwszego kontaktu klienta z firmą. W naszej ofercie posiadamy kilka standardowych modeli zabudowy recepcyjnej z możliwością łączenia poszczególnych elementów w zestawy o dowolnej wielkości w skład których mogą wchodzić: biurka proste, biurka kątowe, nadstawki na biurka, kontenery i szafki wiszące.

 • Dostawki do biurka
  Dostawki do biurka o różnych wymiarach i kolorach. Dostawka powiększa powierzchnię biurka. Dostawka jest idealna do przyjmowania klientów w biurze czy na dokumenty.
 • Dodatki do biurka
  Dodatki do biurka tj. podstawki pod komputer, półka na klawiaturę, półki i przegrody do biurek.
 • Kontenery biurowe
  Kontenery biurowe mobilne na kółkach lub stacjonarne. Solidne kontenery dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Kontenery biurowe zarówno do biurka jak i pod biurko.
 • Nadstawki biurowe
  Nadstawki na regały, nadstawki na szafy biurowe podwyższające szafy i regały biurowe. Nadstawki biurowe powiększają powierzchnię biurową, dzięki czemu posiadamy więcej miejsca na dokumenty, segregatory i inne papiery biurowe.
 • Szafki wiszące
  Szafiki wiszące na dokumenty zamykane na klucz. Solidne i wytrzymałe szafki wiszące dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.
 • Przegrody biurowe

  System składa się przegród dźwiękochłonnych o różnych wymiarach, wykonanych z profili aluminiowych zamkniętych. Są to profile anodowane o przekroju prostokątnym i wymiarach 2×3 cm. Profil tworzy konstrukcję ramową ścianki dźwiękochłonnej, natomiast wypełnienie może być wykonane w jednym z dwóch wariantów:

  1. Wypełnienie z poliwęglanu komórkowego
  – tworzy przegrodę transparentną. Poliwęglan składający się z dwóch warstw oraz przestrzeni powietrznej pomiędzy nimi stanowi dobrą izolację akustyczną ścianki a przez swą strukturę przepuszcza światło nie powodując zaciemnienia stanowiska pracy.

  2. Wypełnienie materiałowe
  – wykonane jest z miękkiej płyty porowatej o grubości 12 mm, tapicerowanej warstwą dzwiękochłonnego materiału o grubości 3 mm. Zastosowany materiał tapicerski zapewnia trwałość oraz estetykę wykonanych elementów, natomiast miękka płyta wewnątrz umożliwia przypinanie podręcznych informacji za pomocą szpilek oraz pinesek.

 • Regały biurowe
  Regały biurowe na dokumenty, segregatory czy regały na książki. Regały biurowe dostępne o różnych kształtach i wysokościach. Regały do biura dostępne w różnych kolorach. Regaly biurowe posiadają regulowane stopki niwelujące nierówności.
 • Szafy biurowe

  Biuro to jednocześnie serce i mózg każdego przedsiębiorstwa. Mimo powszechnej informatyzacji nadal niezbędne pozostają w nim miejsca do przechowywania dokumentów. Obieg dokumentacji papierowej wciąż jest podstawą pracy każdego gabinetu, kancelarii czy sekretariatu, dlatego jeszcze długo to szafy biurowe pozostaną podstawowym wyposażeniem tych miejsc. Przy planowaniu przestrzeni biurowej warto wziąć pod uwagę, że ilość faktur, umów, załączników będzie się zwiększać wraz z ilością transakcji i zamówień. Jeśli w aktualnym kosztorysie nie mieszczą się dodatkowe meble, można zarezerwować dla nich część powierzchni biura i braki uzupełnić z upływem czasu. Znajdujące się w naszej ofercie szafy biurowe drewniane, z wieloma rozwiązaniami do przechowywania dokumentacji, odpowiedzą na potrzeby każdego klienta.

  Solidny front z ciekawym wnętrzem

  Meble z naszej oferty podejmą wyzwanie każdej firmy i każdego biura. Nasze szafy biurowe zamykane i regały biurowe w standardowych wymiarach, tworzące system, pozwalają zarówno na tworzenie szeregów, jak i punktowe rozstawienie. Wyróżniają się ciekawym wnętrzem - zróżnicowany rozstaw półek uwzględni każdy rodzaj i wymiary teczek, segregatorów i innych pomysłów z zakresu ergonomii. Wszystkie wykonano z jednej i tej samej solidnej  płyty o strukturze BS z wzmocnionymi krawędziami, za to dostępne są w aż 14 wariantach kolorystycznych. Do zabezpieczenia zawartości posłużyły w nich różne rodzaje frontów: tradycyjne drzwi z płyty, otwierane tradycyjnie lub suwane, drzwi przeszklone dające wgląd w zawartość przy kompleksowej archiwizacji, a także nowoczesne okrywy w postaci rolowanych żaluzji, wszystkie rzecz jasna wyposażone w solidne zamki.
  Całość uzupełniają zamykane szafki biurowe, które można wykorzystać jako nadstawki lub samodzielne meble przy pojedynczym stanowisku pracy. Niektóre modele to szafa i regał w jednym - łączą w sobie część otwartą i zamkniętą, pozwalając na swobodne rozmieszczanie dokumentów wymagających ochrony i tych, które muszą być "pod ręką". Jest jeszcze i specjalny narożnik, pozwalający utworzyć szereg szaf biurowych zamykanych przy dwóch ścianach biura.

  Szafa na klucz - dla spokojnego snu

  Niezależnie od tego, czy w grę wchodzi duży zakup szaf biurowych na lata, czy chodzi o pojedynczy mebel, który ma zlikwidować problem stert papierów zalegających biurka, przy wyborze mebli do przechowywania dokumentów zachęcamy klientów, by zdecydowali się na meble biurowe zamykane na klucz. W czasach, gdy przepisy tzw. RODO nakładają obowiązek ochrony danych osobowych, szafa biurowa zamykana na klucz, gwarantująca bezpieczne przechowywanie akt osobowych, umów zawierających wrażliwe dane czy nawet zwykłych faktur, staje się niezbędnym narzędziem pracy. Coraz częstsze rozwiązania aranżacji typu "open-space" czy otwarcie wspólnej przestrzeni biura dla kontrahentów narażają dokumenty, zwłaszcza te określane mianem wrażliwych, na dostanie się w niepowołane ręce.
  Mimo swego zasadniczego przeznaczenia, szafa zamykana nadal pozostaje meblem i współtworzy przestrzeń przyjazną pracy. Nasze szafy biurowe są nie tylko funkcjonalne, ale dają też wiele możliwości aranżacji pomieszczeń biurowych, nie mówiąc o spokoju dla osób odpowiedzialnych za ważne dokumenty.

 • Szafy ubraniowe
  Szafy ubraniowe, szafy na ubrania dostępne w różnych kształtach i kolorach. Szafa ubraniowa posiada stopki regulowane niwelujące nierówności podłoża.
 • Szafy aktowe
  Szafy aktowe na dokumenty. Szafy aktowe żaluzjowe i rozsuwane zamykane na klucz.
 • Stoły konferencyjne

  Stoły konferencyjne, stoły składane o różnych rozmiarach i kształtach z możliwościami dowolnego ustawienia. Stoły konferencyjne dostępne w różnych kolorach blatu. Stoły konferencyjne cechują się dużą stabilnością i wytrzymałością. Część z wybranych modeli posiada regulowane stopki niwelujące nierówności podłoża. Grubość blatu zależy od wybranego modelu stołu.

  Solidne stoły do sal konferencyjnych o różnych rozmiarach blatu np. 120x60, 160x80, 180x80, 200x80 itp. Sprawdź szczegóły w opisie wybranego modelu.

 • Wieszaki biurowe
  Wieszaki biurowe, wieszaki na ścianę metalowe i wieszaki drewniane. Dowolna kompozycja wieszaków na ściane i wieszaków stojących. Wieszaki drewniane dostępne w różnych kolorach.
 • Meble biurowe z linii "White Graph"
  WHITE GRAPH to nowy system mebli biurowych, który cechuje się nowoczesną, minimalistyczną formą, która w połączeniu dwóch kolorów - białego i grafitowego, tworzy nowy, wyróżniający się na rynku mebli biurowych produkt.


  Główne cechy systemu:

  • zastosowana wysokiej jakości płyta meblowa firmy EGGER (matowa antyrefleksyjna powierzchnia w klasie higieniczności E1 o podwyższonej trwałości, w klasie odporności na ścieranie 3A zgodnie z normą DIN EN 14322),
  • kontenery „uzbrojone” w prowadnice kulkowe z cichym domykiem,
  • dwa rodzaje nowoczesnych kółek kontenerowych o nacisku do 50 kg na 1 szt. (opcja),
  • wysoki standard wykończenia: wpuszczane, wysokiej jakości aluminiowe uchwyty, wszystkie szafy i szafki posiadają płycinowe plecy o grubości 18 mm (możliwość ustawiania wyspowego),
  • możliwość komponowania różnych układów stanowisk pracy (do dyspozycji po dwa wzory pomocników „przybiurkowych” oraz „podbiurkowych”, żaluzje w kolorze białym firmy REHAU,
  • tapicerowane obustronnie przegrody akustyczne (tapicerki w gamie kolorystycznej firmy PROFIM),
  • przeszklone regały (matowa, trawiona szyba o grubości 6 mm),
  • biurka nakładane (zastosowana szyna z regulacją głębokości biurka względem pomocnika).
 • Meble gabinetowe z linii "KINETIK"

  System mebli gabinetowych KINETIK przeznaczony jest dla osób reprezentujących firmę. Prestiżowo wyposażony gabinet jest wizytówką właściciela, prezesa, dyrektora firmy, który przyjmując gości lub prowadząc rozmowy handlowe, potrzebuje reprezentacyjnej oprawy.
  Meble gabinetowe KINETIK cechuje najwyższa jakość wykonania, komfort użytkowania podczas pracy oraz eleganckie wzornictwo. System występuje w trzech ciemnych, gustownych kolorach, które podkreślają solidne wrażenie. W składzie zestawu znajdują się stoły, biurka, dostawki a także odpowiednio dobrane regały, które spełnią Państwa oczekiwania.

  Elementy tego systemu posiadają uchwyty poziome wpuszczane w drzwi na odpowiednią głębokość. Blaty, nogi biurek oraz wieńce wykonane są z płyty o grubości 36 mm. Do każdego układu regałów dopasowane są wieńce łączące o tej samej grubości. W systemie tym oprócz regałów z drzwiami płytowymi występują regały z drzwiami wykonanymi ze szkła hartowanego Antisol grafit ESG o grubości 6 mm, natomiast ścianki tylne regałów otwartych wykonane są ze szkła hartowanego Antisol czarny ESG 4 mm. Szkło łączone jest z zawiasem za pomocą kleju utwardzanego promieniami UV, dzięki czemu uzyskujemy mocne i trwałe połączenie. Materiały te nadają regałom szklanym estetyczny i elegancki wygląd co doskonale uzupełnia gabinetowy charakter systemu.

  Materiałem stosowanym do produkcji mebli KINETIK jest płyta wiórowa melaminowana. Stosowane są dwie grubości płyty: 18 mm - wypełnienia, 36 mm - wieńce oraz blaty. Płyta posiada strukturę BS (Biuro Special) zapewniającą trwałość i gładkość powierzchni roboczej blatów biurek oraz klasę higieny E1. Wąskie płaszczyzny zabezpieczane są okleiną PCV o grubości 2 mm.