Szafy biurowe zamykane na klucz

Szafy biurowe

Biuro to jednocześnie serce i mózg każdego przedsiębiorstwa. Mimo powszechnej informatyzacji nadal niezbędne pozostają w nim miejsca do przechowywania dokumentów. Obieg dokumentacji papierowej wciąż jest podstawą pracy każdego gabinetu, kancelarii czy sekretariatu, dlatego jeszcze długo to szafy biurowe pozostaną podstawowym wyposażeniem tych miejsc. Przy planowaniu przestrzeni biurowej warto wziąć pod uwagę, że ilość faktur, umów, załączników będzie się zwiększać wraz z ilością transakcji i zamówień. Jeśli w aktualnym kosztorysie nie mieszczą się dodatkowe meble, można zarezerwować dla nich część powierzchni biura i braki uzupełnić z upływem czasu.

Szafy biurowe są meblami, przeznaczonymi do użytku w obrębie pomieszczeń firmowych. Służą do przechowywania dokumentacji, związanej z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa oraz materiałów, zawierających dane osobowe, firmowe oraz informacje, które dostępne są dla poszczególnych pracowników. Meble biurowe na pozór nie różnią się od mebli typowych, przeznaczonych do użytku prywatnego, jednak ich sposób wykonania, zastosowane materiały oraz zabezpieczenia sprawiają, że przystosowane są do przechowywania poufnych treści, dostępnych pracownikom. Szafy biurowe zamykane posiadają zamek certyfikowany, który zabezpiecza wnętrze mebla przed dostępem niepowołanych osób. Szafa biurowa zamykana na klucz występuje w wersji drewnianej lub metalowej, w zróżnicowanej ofercie rozmiarowej, umożliwiając dopasowanie mebla do wymogów i możliwości danego wnętrza. Szafa do biura drewniana wykonana jest z materiału najwyższej jakości, gwarantującego długotrwałe użytkowanie oraz niezawodność przez wiele lat. Szafy na dokumenty zamykane posiadają solidną konstrukcję, umożliwiającą udźwig znacznej ilości dokumentów. Różnorodne szafki na dokumenty zamykane występują w wersjach z drzwiami uchylnymi, przesuwnymi i żaluzjowymi. Szafka na dokumenty zamykana może posiadać pełne lub przeszklone fronty. 

Solidny front z ciekawym wnętrzem

Szafy na dokumenty mają zastosowanie przede wszystkim w pomieszczeniach biurowych, gdzie potrzebna jest właściwa możliwość przechowywania dokumentacji. Szafy biurowe zamykane doskonale chronią swoją zawartość. Metalowa szafa biurowa zamykana na klucz jest znakomitym sposobem przechowywania dokumentacji w sądach, kancelariach, gabinetach lekarskich lub w w pomieszczeniach bankowych. Wersja wyjątkowo chroniąca dokumentację może zostać wykonana na zamówienie w taki sposób, aby jej wygląd nie charakteryzował się zwiększoną funkcją ochronną. Solidne szafy na dokumenty zamykane znakomicie zabezpieczają zawartość, szafy biurowe na segregatory sprawdzają się w dużych firmach, które przechowują dokumentację przez wiele lat. Male szafki na dokumenty zamykane sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach oraz w firmach, przechowujących niewielką ilość dokumentów. Metalowa szafka na dokumenty zamykana jest odpowiednia do domowego biura. Szafka zamykana na kluczyk zapobiegnie dostępowi dziecka do dokumentacji.

Meble z naszej oferty podejmą wyzwanie każdej firmy i każdego biura. Nasze szafy biurowe zamykane i regały biurowe w standardowych wymiarach, tworzące system, pozwalają zarówno na tworzenie szeregów, jak i punktowe rozstawienie. Wyróżniają się ciekawym wnętrzem - zróżnicowany rozstaw półek uwzględni każdy rodzaj i wymiary teczek, segregatorów i innych pomysłów z zakresu ergonomii. Wszystkie wykonano z jednej i tej samej solidnej płyty o strukturze BS z wzmocnionymi krawędziami, za to dostępne są w aż 14 wariantach kolorystycznych. Do zabezpieczenia zawartości posłużyły w nich różne rodzaje frontów: tradycyjne drzwi z płyty, otwierane tradycyjnie lub suwane, drzwi przeszklone dające wgląd w zawartość przy kompleksowej archiwizacji, a także nowoczesne okrywy w postaci rolowanych żaluzji, wszystkie rzecz jasna wyposażone w solidne zamki.

Szafa na klucz - dla spokojnego snu

Niezależnie od tego, czy w grę wchodzi duży zakup szaf biurowych na lata, czy chodzi o pojedynczy mebel, który ma zlikwidować problem stert papierów zalegających biurka, przy wyborze mebli do przechowywania dokumentów zachęcamy klientów, by zdecydowali się na meble biurowe zamykane na klucz. W czasach, gdy przepisy tzw. RODO nakładają obowiązek ochrony danych osobowych, szafa biurowa zamykana na klucz, gwarantująca bezpieczne przechowywanie akt osobowych, umów zawierających wrażliwe dane czy nawet zwykłych faktur, staje się niezbędnym narzędziem pracy. Coraz częstsze rozwiązania aranżacji typu "open-space" czy otwarcie wspólnej przestrzeni biura dla kontrahentów narażają dokumenty, zwłaszcza te określane mianem wrażliwych, na dostanie się w niepowołane ręce.

W firmach, które przechowują sporą ilość ważnych dokumentów, do których dostęp mogą posiadać jedynie uprawnieni pracownicy, zdecydowanie sprawdzą się szafy, produkowane z myślą o biurach. Szafy biurowe zamykane to doskonały wybór. Szafa biurowa zamykana na klucz jest najlepszym wyborem dla biur i urzędów, gdzie jako istotny element wyposażenia powinna być pojemna i odporna na intensywne użytkowanie. Szafy na dokumenty zamykane odpowiednie są w sekretariatach placówek edukacyjnych, firm usługowych oraz małych firm. Specjalne szafki na dokumenty zamykane w formie wiszącej mogą zostać użyte tam, gdzie przestrzeń jest niewielka. Z pewnością przyda się szafa biurowa na segregatory. Metalowa szafka na dokumenty zamykana jest koniecznym wyborem dla instytucji, która przechowuje poufne dane. Kancelarie prawnicze oraz placówki medyczne powinny zdecydowanie wybrać szafki zamykane na klucz w wersji metalowej, dostosowane stylistyka do wystroju wnętrza.