KRZESŁA konferencyjne tapicerowane krzesła biurowe do poczekalni i biura

Krzesła konferencyjne tapicerowane

Krzesła konferencyjne tapicerowane o miękkim siedzisku i oparciu do wyboru - tapicerowanym lub siatkowym. Krzesło konferencyjne w różnych rozmiarach, kształtach czy kolorach znajdziesz w naszym sklepie. Modele krzeseł wygodne i solidne, czyli wykonane tak, by nawet długotrwałe siedzenie było powiązane z bezpieczeństwem i wygodą. Krzesła do sali konferencyjnych charakteryzują się nowoczesnym designem. Krzesła konferencyjne tapicerowane to podkategoria przygotowana dla osób bardzo wymagających – dane meble charakteryzują się przede wszystkim niebywałą wytrzymałością i estetyką wykończeń. Stanowią one podstawowy element wyposażenia sali konferencyjnej. Zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym. Znajdziesz tutaj bardzo różne propozycje, począwszy od nowoczesnych pozycji, do tradycyjnych modeli. Oferujemy także wysokiej jakości krzesła drewniane, krzesła metalowe, tapicerowane itp.

 

Nowoczesne i wygodne krzesła konferencyjne tapicerowane, krzesła metalowe, krzesła konferencyjne o metalowej konstrukcji na 4 nogach. Wygodne i tanie krzesła bankietowe czy krzesła do sal konferencyjnych i poczekalni dostępne w różnych kolorach. Krzesła konferencyjne o tapicerowanym, miękkim siedzisku oraz w wybranych modelach także tapicerowanym oparciu. Solidne krzesła do kawiarni, stal konferencyjnych czy bankietowych.

 • Krzesło CAFE VII CFS...

  332,22 zł -27% 455,10 zł

  Krzesło CAFE VII CFS ROD A-Plus

  Krzesło CAFE VII CFS ROD A-PLUS to wygodne krzesło konferencyjne wykonane z bukowej sklejki w całości tapicerowanej. Krzesła CAFE VII CFS ROD A-plus to nowoczesne krzesło kawiarniane, konferencyjne czy hotelowe do stylowych pomieszczeń. Stelaż krzesła metalowy, chromowany lub malowany proszkowo o średnicy 11 mm.

 • Krzesło NEO LUX NET CF

  426,50 zł -27% 584,25 zł

  Krzesło NEO LUX NET CF

  Wygodne krzesło NEO LUX NET CF to biurowe krzesło konferencyjne idealne do nowoczesnego biura wykonane na komfortowej płozie. Krzesło biurowe wykonane na metalowej, stabilnej płozie malowanej proszkowo lub chromowanej. Krzesło konferencyjne wyposażone w stałe podłokietniki - ramę stalowe z elementami tworzywa sztucznego.

 • Krzesło NEO LUX LB CF

  446,26 zł -27% 611,31 zł

  Krzesło NEO LUX LB CF

  Wygodne krzesło NEO LUX LB CF to biurowe krzesło konferencyjne idealne do nowoczesnego biura wykonane na komfortowej płozie. Krzesło biurowe wykonane na metalowej, stabilnej płozie malowanej proszkowo lub chromowanej. Krzesło konferencyjne wyposażone w stałe podłokietniki - ramę stalowe z elementami tworzywa sztucznego.

 • Krzesło LEVEL V WS

  579,00 zł

  Krzesło LEVEL V WS

  Nowoczesne krzesło LEVEL V WS to model konferencyjny na komfortowej metalowej płozie o oparciu siatkowym w kolorze szarym z białym tworzywem. Krzesło LEVEL V WS do biura, poczekalni czy sal konferencyjnych. Krzesło LEVEL V WS to nowoczesna linia krzeseł biurowych. Krzesło Level V WS posiada tapicerowane siedzisko i oparcie siatkowe.

  Szybka wysyłka 3-5 dni roboczych!

 • Krzesło LEVEL V BS

  530,00 zł

  Krzesło LEVEL V BS

  Wygodne krzesło LEVEL V BS to model konferencyjny na komfortowej metalowej płozie o oparciu siatkowym w kolorze czarnym. Krzesło LEVEL V BS do biura, poczekalni czy sal konferencyjnych. Krzesło LEVEL V BS to nowoczesna linia krzeseł biurowych. Krzesło Level V BS posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie wykonane z siatki.

  Szybka wysyłka 3-5 dni roboczych!

 • Krzesło LEVEL CROSS WS R1

  749,00 zł

  Krzesło LEVEL CROSS WS R1

  Nowoczesne krzesło LEVEL CROSS WS R1 to model konferencyjny na białej, czteroramiennej, obrotowej podstawie z regulowanymi podłokietnikami. Krzesło LEVEL CROSS WS R1 do biura, poczekalni czy sal konferencyjnych. Krzesło LEVEL CROSS WS R1 posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie wykonane z siatki.

  Szybka wysyłka 3-5 dni roboczych!

 • Krzesło LEVEL CROSS WS

  634,00 zł

  Krzesło LEVEL CROSS WS

  Nowoczesne krzesło LEVEL CROSS WS to model konferencyjny na białej, czteroramiennej, obrotowej podstawie. Krzesło LEVEL CROSS WS do biura, poczekalni czy sal konferencyjnych. Krzesło LEVEL CROSS WS to nowoczesna linia krzeseł biurowych. Krzesło Level CROSS WS posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie wykonane z siatki.

  Szybka wysyłka 3-5 dni roboczych!

 • Krzesło LEVEL V WS ARM

  665,00 zł

  Krzesło LEVEL V WS ARM

  Nowoczesne krzesło LEVEL V WS ARM to model konferencyjny na komfortowej metalowej płozie z podłokietnikami o oparciu siatkowym z białym tworzywem. Krzesło LEVEL V WS do biura, poczekalni czy sal konferencyjnych. Krzesło LEVEL V WS to nowoczesna linia krzeseł biurowych. Krzesło Level V WS posiada tapicerowane siedzisko i oparcie siatkowe.

  Szybka wysyłka 3-5 dni roboczych!

 • Krzesło PERTO 4L

  759,05 zł -5% 799,00 zł

  Krzesło PERTO 4L

  Krzesło PERTO 4L to model konferencyjny, którego  ergonomia ubrana w elegancką formę gwarantuje użytkownikowi maksymalny komfort podczas wielogodzinnych spotkań. W krześle PERTO wykorzystano najwyższej jakości tkaniny i podzespoły, które akcentują jakość tego modelu. Krzesło PERTO występuję w trzech kolorach stelaża: czary, biały lub chrom.

 • Krzesło SLIM 4L

  474,05 zł -5% 499,00 zł

  Krzesło SLIM 4L

  Krzesło Slim 4L to ergonomia ubrana w elegancką formę krzesła konferencyjnego. Najwyższej jakości tkaniny i kształt stelaża w minimalistycznym stylu precyzują jakość modelu. Model Slim przeznaczony zarówno do biura jak i na sale konferencyjne. Występuję w trzech kolorach metalu: czary, biały lub chrom. Model na stelażu o 4 nogach ze stopkami.

 • Krzesło NERO V ARM

  531,05 zł -5% 559,00 zł

  Krzesło NERO V ARM

  Krzesło NERO V ARM to model konferencyjny posiadający miękkie tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach. Model NERO V ARM z podłokietnikami wykonany na stalowej płozie o średnicy fi-25mm w kolorze czarnym lub chromowanym. Krzesło NERO V na płozie występuje w różnych rodzajach i kolorach tapicerek.

 • Krzesło NERO V

  493,05 zł -5% 519,00 zł

  Krzesło NERO V

  Krzesło NERO V to model konferencyjny posiadający miękkie tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach. Model NERO V bez podłokientików wykonany na stalowej płozie o średnicy fi-25mm w kolorze czarnym lub chromowanym. Krzesło NERO V na płozie występuje w różnych rodzajach i kolorach tapicerek.

 • Krzesło UNI PLUS

  455,05 zł -5% 479,00 zł

  Krzesło UNI PLUS

  Krzesło Uni Plus konferencyjne z pulpitem do pisania to model krzesła konferencyjnego biurowego umożliwiający komfortowe i  wielogodzinne uczestnictwo w spotkaniach czy salach lekcyjnych. Posiada miękkie, tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach występujące w ośmiu rodzajach tkanin. Krzesło wykonane na stelaży metalowym w kolorze czarnym.

 • Krzesło UNI KONF

  379,05 zł -5% 399,00 zł

  Krzesło UNI KONF

  Krzesło Uni konferencyjne to model krzesła konferencyjnego biurowego umożliwiający komfortowe i  wielogodzinne uczestnictwo w spotkaniach. Posiada miękkie, tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach występujące w ośmiu rodzajach tkanin. Krzesło wykonane na stelaży metalowym w kolorze czarnym.

 • Krzesło LEVEL CROSS BS R1

  670,00 zł

  Krzesło LEVEL CROSS BS R1

  Nowoczesne krzesło LEVEL CROSS BS R1 to model konferencyjny na czteroramiennej, obrotowej podstawie z regulowanymi podłokietnikami. Krzesło LEVEL CROSS BS R1 do biura czy sal konferencyjnych. Krzesło LEVEL CROSS BS R1 to nowoczesna linia krzeseł. Krzesło Level CROSS BS R1 posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie siatkowe.

  Szybka wysyłka 3-5 dni roboczych!

 • Krzesło LEVEL CROSS BS

  570,00 zł

  Krzesło LEVEL CROSS BS

  Nowoczesne krzesło LEVEL CROSS BS to model konferencyjny na czteroramiennej, obrotowej podstawie. Krzesło LEVEL CROSS BS do biura, poczekalni czy sal konferencyjnych. Krzesło LEVEL CROSS BS to nowoczesna linia krzeseł biurowych. Krzesło Level CROSS BS posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie wykonane z siatki.

  Szybka wysyłka 3-5 dni roboczych!