Dlaczego polecamy krzesła biurowe oraz inne meble biurowe

Nowy Styl w Kamila Meble?

 

I. Szeroki asortyment


Produkty marki Nowy Styl tworzone są z myślą o zróżnicowanych potrzebach Klientów. Różnorodność oferty produktów Nowy Styl daje możliwość zastosowania ich we wnętrzach różnego typu: obiektach biurowych, salach konferencyjnych i poczekalniach, czy też w obiektach gastronomicznych i mieszkalnych. Kolekcja Express (wysyłka do 7 dni roboczych) i Standard obejmuje najpopularniejsze i ekonomiczne fotele i krzesła dostępne w uniwersalnych tapicerkach, a także stoły i inne elementy wyposażenia wnętrz.

 

II. Jakość i atesty


Produkty marki Nowy Styl powstają zgodnie z wytycznymi norm europejskich. Cały proces produkcji odbywa się zgodnie z normami Systemu Zapewnienia Jakości ISO 9001:2008. Dla potwierdzenia najwyższej jakości produkty Nowy Styl badane są pod kątem wytrzymałości i bezpieczeństwa w wewnętrznym laboratorium firmy oraz dodatkowo w zewnętrznych instytucjach badawczych, co potwierdzają stosowne certyfikaty i atesty, takie jak znak bezpieczeństwa GS przyznawany przez Instytut LGA w Norymberdze, protokoły oceny ergonomicznej, czy atesty higieniczności Polskiego Państwowego Zakładu Higieny.


III. Produkt polski


Produkty marki Nowy Styl powstają w Polsce, są tworzone przez polskich specjalistów przy współpracy ze sprawdzonymi europejskimi projektantami, z wykorzystaniem najnowszych, światowych technologii. Surowce i komponenty do ich produkcji pochodzą wyłącznie od wiarygodnych dostawców. W zakresie konstrukcji i bezpieczeństwa produktu, ergonomii, technologii oraz badań jakościowych współpracujemy z szerokim gronem europejskich projektantów i specjalistów. Działania te gwarantują niezmiennie wysoką jakość naszych produktów.


IV. Ergonomia i zdrowie


Współczesny człowiek w ciągu całego swojego życia spędza w pozycji siedzącej ok. 80 tysięcy godzin. Ogrom czasu, który spędzamy siedząc powoduje, że odpowiednio dobrane i użytkowane krzesło pełni ważną funkcję w naszym życiu jako narzędzie pracy i relaksu. Zdrowie przyszłych użytkowników krzeseł marki Nowy Styl jest dla nas celem nadrzędnym. Dlatego skupiamy nasze działania na tworzeniu oferty produktów w największym stopniu dopasowanych do indywidualnego stylu i czasu pracy oraz cech psychofizycznych różnorodnych użytkowników.


V. Przyjemność użytkowania


Produkty marki Nowy Styl powstają, by cieszyć i podnosić komfort codziennego życia, wydobywając indywidualny charakter każdego wnętrza. Współpraca z projektantami reprezentującymi różne narodowości, jak i style projektowania oraz wielka waga przywiązywana do estetyki, wygody użytkowania i funkcjonalności produktów sprawiają, że nasze meble biurowe oferują niezwykłą różnorodność stylów, funkcji i standardu wyposażenia, dzięki czemu każdy, bez względu na narodowość, styl pracy, czy gust – znajdzie tu krzesło do biurka dla siebie.


VI. Wyważona cena


Marka Nowy Styl znacza gwarancję zawsze wyważonej ceny. Rozważna polityka zarządzania kosztami polegająca m.in. na ekonomicznej produkcji (lean manufacturing), zakupie surowców w dużych partiach, przemyślanej gospodarce odpadami produkcyjnymi i wielu innych działaniach, umożliwia nam oferowanie produktów, które charakteryzuje zawsze korzystna relacja wysokiej jakości za rozsądną cenę.  W zależności od zaawansowania rozwiązań funkcjonalnych i estetycznych danego produktu, oferujemy asortyment zróżnicowany cenowo, a przez to dostępny dla każdego. Na terenie kraju funkcjonuje także przyjazny system gwarancyjny i pogwarancyjny dostępny wyłącznie dla produktów marki Nowy Styl.


VII. Wieloletnie doświadczenie


Produkty marki Nowy Styl są dostępne dla Klientów w całej Polsce. Gwarantuje to największa w kraju sieć sprzedaży. Dokładamy starań, by gwarantować niezmiennie sprawne dostawy dowolnie wielkich zamówień, pakowanych w sposób wskazany przez Klienta i dostarczanych do punktu, który jest dla niego optymalny. Specjalizujemy się w realizacji zamówień wielkoseryjnych. Zrealizowaliśmy kontrakt na dostarczenie 50.000 sztuk krzeseł,  które wyposażyły obiekty Olimpiady w Atenach w 2004 roku, duże kontrakty dla Poczty Francuskiej i Ministerstwa Finansów Francji, Rządu i Parlamentu Węgierskiego, Instytutu Petrochemicznego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, uczelni z Litwy, Irlandii czy Niemiec. Nasze krzesła dostarczyliśmy również na Szczyt NATO w Lizbonie w 2010 roku, Szczyt Rady Europy, Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Niemczech w 2006 roku czy też na Wybory Miss Uniwersum w Panamie i wiele innych miejsc, w których odbywają się wysokiej rangi wydarzenia.

VIII. Etyka w biznesie

 

Produkty marki Nowy Styl tworzone są z zachowaniem działań etycznych wobec Klientów, Kontrahentów i Pracowników. Firma występuje przeciwko nieuczciwej konkurencji, dokładając wszelkich starań, by każdy Klient oraz Użytkownik produktów Nowy Styl był długofalowo i w pełni usatysfakcjonowany z naszych produktów, serwisu i współpracy. Podejście to zostało wielokrotnie docenione, czego dowodem są opinie naszych Partnerów biznesowych oraz dowody uznania, takie jak: Nagroda Kisiela – jedna z najbardziej prestiżowych nagród polskich, otrzymana za Kapitalizm w dobrym stylu czy tytuł Troskliwy Pracodawca – przyznany przez dziennik Rzeczpospolita, za Nowatorski program rozwoju pracowników.

 

IX. Odpowiedzialność wobec otoczenia


Produkty marki Nowy Styl powstają w atmosferze troski wobec społeczności lokalnej i najbardziej potrzebujących. Firma aktywnie wspiera instytucje i stowarzyszenia pracujące z dziećmi i dla dzieci – domy dziecka, organizacje charytatywne, placówki służby zdrowia. Co roku udzielamy pomocy finansowej i organizacyjnej na wsparcie najmłodszych potrzebujących poprzez: finansowanie stypendiów i wsparcie nauki; organizację imprez kulturalnych i wyjazdów wakacyjnych; wyposażenie
domów dziecka i szpitali; przygotowanie do zawodu.

 

X. Troska o środowisko naturalne

Produkty marki Nowy Styl tworzone są z przyjaznych środowisku oraz – tam gdzie to możliwe – z wielokrotnie przetwarzanych surowców, dlatego niemal w 100% mogą ulec ponownemu przetworzeniu. W codziennej pracy stosujemy zasadę 3U:

- UNIKAJ toksycznych materiałów,

- UŻYWAJ powtórnie przedmioty wielokrotnego użytku,

- UTYLIZUJ materiały, które nadają się do przetworzenia.

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Kamila Meble