Krzesła z drewna do kuchni i jadalni

Krzesła z drewna

Krzesła z drewna do kuchni i jadalni.

Wygodne krzesła o konstrukcji drewnianej. Nowoczesne krzesła z drewna do kuchni, jadalni wykonane z litego drewna bukowego lub dębowego. Krzesła drewniane, krzesła kuchenne wysokiej jakości do pokoju i restauracji. Krzesła drewniane do kuchni i jadalni dostępne w różnych kolorach wybarwienia drewna oraz różnych rodzajach i kolorach tkanin. Krzesła kuchenne takie jakich potrzebujesz.

 • Fotel B-372 Windsor

  529,00 zł

  Fotel B-372 Windsor

  Fotel Windsor to kolekcja krzesła i fotela o charakterystycznej formie. Ręcznie szlifowane szczeble oparcia odsłaniają dekoracyjny wzór ze sklejki. Profilowane nogi, oparcie oraz łączyny nadają kolekcji bardzo rzeźbiarski charakter. To unikalny model fotela drewnianego Windsor, który lubi dominować we wnętrzach.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Krzesło A-372 Windsor

  409,00 zł

  Krzesło A-372 Windsor

  Krzesło Windsor to kolekcja krzesła i fotela o charakterystycznej formie. Ręcznie szlifowane szczeble oparcia odsłaniają dekoracyjny wzór ze sklejki. Profilowane nogi, oparcie oraz łączyny nadają kolekcji bardzo rzeźbiarski charakter. To unikalny model krzesła drewnianego Windsor, który lubi dominować we wnętrzach.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-1102/1 WAND Twarde

  449,00 zł

  Fotel B-1102/1 WAND Twarde

  Fotel B-1102/1 WAND Twarde to tradycyjny fotel w modnym stylu vintage. Wygodę siedzenia zapewnia wyprofilowana konstrukcja, smukłe i ręcznie szlifowane szczeble oparcia z charakterystycznie wygiętą w łuk poprzeczką oraz siedzisko w wyjątkowym kształcie podkowy. Szczeble oparcia i nogi mają delikatny kształt wrzeciona. Łagodne linie i miękkie, szerokie tapicerowane siedzisko zapewniają wygodę i przyjemność użytkowania. Fotel Wand zachwyca uniwersalnym charakterem i nieprzemijającą urodą.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Krzesło A-1102/1 WAND Twarde

  365,00 zł

  Krzesło A-1102/1 WAND Twarde

  Krzesło Wand Twarde to tradycyjny model krzesła w modnym stylu vintage. Wygodę siedzenia zapewnia wyprofilowana konstrukcja, smukłe i ręcznie szlifowane szczeble oparcia z charakterystycznie wygiętą w łuk poprzeczką oraz siedzisko w wyjątkowym kształcie podkowy. Szczeble oparcia i nogi mają delikatny kształt wrzeciona. Łagodne linie i miękkie, szerokie tapicerowane siedzisko zapewniają wygodę i przyjemność użytkowania. Krzesło Wand zachwyca uniwersalnym charakterem i nieprzemijającą urodą.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Krzesło A-1102/1 WAND Tap.

  415,00 zł

  Krzesło A-1102/1 WAND Tap.

  Krzesło Wand to tradycyjny model krzesła w modnym stylu vintage. Wygodę siedzenia zapewnia wyprofilowana konstrukcja, smukłe i ręcznie szlifowane szczeble oparcia z charakterystycznie wygiętą w łuk poprzeczką oraz siedzisko w wyjątkowym kształcie podkowy. Szczeble oparcia i nogi mają delikatny kształt wrzeciona. Łagodne linie i miękkie, szerokie tapicerowane siedzisko zapewniają wygodę i przyjemność użytkowania. Krzesło Wand zachwyca uniwersalnym charakterem i nieprzemijającą urodą.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Krzesło A-1505 Uma

  619,00 zł

  Krzesło A-1505 Uma

  Drewniane krzesło Uma to przede wszystkim zabawna i twórcza wizualizacja klasycznych krzeseł lat 60. Obłe kształty, elipsy tworzą zaskakujący efekt, a miękka, widoczna poduszka – delikatnie „zatopiona” w konstrukcji – nadaje tej kolekcji unikalny charakter. Solidne i wytrzymałe krzesło  drewniane tworzone od lat z tradycją.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-0031 Tulip.3 Tap.

  549,00 zł

  Fotel B-0031 Tulip.3 Tap.

  B-0031 Tulip.3 Tap. o tapicerowanym siedzisku to jeden z najpopularniejszych form foteli drewnianych tapicerowanych. Model często wykorzystywany w aranżacji bistro i kawiarniach. Fotel TULIP mają bardzo rozbudowaną rodzinę modeli: od sklejkowego oparcia, po pełne tapicerowanie, różną grubość tapicerowanego siedziska oraz drewniane fotele z podłokietnikami czy wysokie krzesła barowe.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Krzesło A-0031 Tulip.3 Tap.

  409,00 zł

  Krzesło A-0031 Tulip.3 Tap.

  Krzesło A-0031 Tulip.3 Tap. - o tapicerowanym siedzisku - to jedna z najpopularniejszych form krzeseł drewnianych tapicerowanych. Model często wykorzystywany w aranżacji bistro i kawiarniach. Krzesła TULIP.3 mają bardzo rozbudowaną rodzinę modeli: od sklejkowego oparcia, po pełne tapicerowanie, różną grubość tapicerowanego siedziska oraz drewniane fotele z podłokietnikami czy wysokie krzesła barowe. Krzesło Tulip.3 posiada twarde siedzisko i oparcie.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Krzesło A-0031 Tulip.3

  348,00 zł

  Krzesło A-0031 Tulip.3

  Krzesło A-0031 Tulip.3 to jedna z najpopularniejszych form krzeseł drewnianych tapicerowanych. Model często wykorzystywany w aranżacji bistro i kawiarniach. Krzesła TULIP.3 mają bardzo rozbudowaną rodzinę modeli: od sklejkowego oparcia, po pełne tapicerowanie, różną grubość tapicerowanego siedziska oraz drewniane fotele z podłokietnikami czy wysokie krzesła barowe. Krzesło Tulip.3 posiada twarde siedzisko i oparcie.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-9608/1 Tulip.2

  609,00 zł

  Fotel B-9608/1 Tulip.2

  Fotel B-9608/1 Tulip.2 to jedna z najpopularniejszych form foteli drewnianych tapicerowanych. Model często wykorzystywany w aranżacji bistro i kawiarniach. Fotel TULIP.2 mają bardzo rozbudowaną rodzinę modeli: od sklejkowego oparcia, po pełne tapicerowanie, różną grubość tapicerowanego siedziska oraz drewniane fotele z podłokietnikami czy wysokie krzesła barowe.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Krzesło A-9608/1 Tulip.2

  459,00 zł

  Krzesło A-9608/1 Tulip.2

  Krzesło A-9608/1 Tulip.2 to jedna z najpopularniejszych form krzeseł drewnianych tapicerowanych. Model często wykorzystywany w aranżacji bistro i kawiarniach. Krzesła TULIP Fameg mają bardzo rozbudowaną rodzinę modeli: od sklejkowego oparcia, po pełne tapicerowanie, różną grubość tapicerowanego siedziska oraz drewniane fotele z podłokietnikami czy wysokie krzesła barowe.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-9608 Tulip.1

  579,00 zł

  Fotel B-9608 Tulip.1

  Fotel B-9608 Tulip.1 to jedna z najpopularniejszych form foteli drewnianych tapicerowanych. Model często wykorzystywany w aranżacji bistro i kawiarniach. Fotel TULIP mają bardzo rozbudowaną rodzinę modeli: od sklejkowego oparcia, po pełne tapicerowanie, różną grubość tapicerowanego siedziska oraz drewniane fotele z podłokietnikami czy wysokie krzesła barowe.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Krzesło A-9608 Tulip.1

  449,00 zł

  Krzesło A-9608 Tulip.1

  Krzesło A-9608 Tulip.1 to jedna z najpopularniejszych form krzeseł drewnianych tapicerowanych. Model często wykorzystywany w aranżacji bistro i kawiarniach. Krzesła TULIP mają bardzo rozbudowaną rodzinę modeli: od sklejkowego oparcia, po pełne tapicerowanie, różną grubość tapicerowanego siedziska oraz drewniane fotele z podłokietnikami czy wysokie krzesła barowe.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-9449/1 Solid

  599,00 zł

  Fotel B-9449/1 Solid

  Fotel B-9449/1 Solid o tapicerowanym siedzisku i oparciu to klasyczny, wręcz ikoniczny fotel drewniany. Prosty, uniwersalny, wytrzymały model krzesła drewnianego, który znakomicie sprawdza się w różnych przestrzeniach od wielu wielu lat. Fotel Solid Fameg dostępny jest w wielu wariantach: w całości drewniana, z tapicerowanymi siedziskiem i oparciem, z podłokietnikami lub bez.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-9449 Solid Tap.

  519,00 zł

  Fotel B-9449 Solid

  Fotel B-9449 Solid o tapicerowanym siedzisku to klasyczny, wręcz ikoniczny fotel drewniany. Prosty, uniwersalny, wytrzymały model krzesła drewnianego, który znakomicie sprawdza się w różnych przestrzeniach od wielu wielu lat. Fotel Solid Fameg dostępny jest w wielu wariantach: w całości drewniana, z tapicerowanymi siedziskiem i oparciem, z podłokietnikami lub bez.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.

 • Fotel B-9449 Solid

  459,00 zł

  Fotel B-9449 Solid

  Fotel B-9449 Solid to klasyczny, wręcz ikoniczny fotel drewniany. Prosty, uniwersalny, wytrzymały model krzesła drewnianego, który znakomicie sprawdza się w różnych przestrzeniach od wielu wielu lat. Fotel Solid Fameg dostępny jest w wielu wariantach: w całości drewniana, z tapicerowanymi siedziskiem i oparciem, z podłokietnikami lub bez.

  Czas realizacji 4-6 tygodni.