Pomocniki White Graph

Pomocniki

Pomocniki WHITE GRAPH to meble niezbędne do zbudowania miejsca pracy wraz z biurkiem nakładanym, jak również mogące funkcjonować samodzielnie, lub jako uzupełnienie w ciągu regałów. Dostępne są jako prawy i lewy pomocnik (odbicie lustrzane) w dwóch wersjach:
• z pojedynczymi drzwiami przesuwnymi
• z żaluzją

Uzupełnieniem pomocnika jest szuflada z piórnikiem WGSP1.

W zastosowaniu wraz z dwustanowiskowym biurkiem nakładanym zalecane jest zastosowanie dwóch pomocników: prawego i lewego.

W standardzie pomocniki nie posiadają zamków.

Pomocniki White Graph

 • Szuflada Wgsp1

  396,15 zł 417,00 zł

  Szuflada Wgsp1

  Szuflada z prowadnicami kulkowymi firmy Grasshopper posiada pełny wysuw z cichym domknięciem. Wyposażona jest w przesuwny piórnik. Szuflada przeznaczona jest do montażu w pomocniku z linii Wgp.

 • Pomocnik Wgp1

  2 220,15 zł 2 337,00 zł

  Pomocnik Wgp1

  Pomocnik biurowy z pojedynczymi drzwiami przesuwnymi, lewy - w zestawieniu z biurkiem nakładanym stosowany po jego lewej stronie. Wykonany jest z  wysokiej jakości płyty meblowej firmy EGGER, o grubości 18 mm. Drzwi przesuwne wyposażone są we wpuszczane uchwyty kasetonowe. Pomocnik wraz z biurkiem nakładanym tworzy niezależne, samodzielne stanowisko pracy.

 • Pomocnik Wgp2

  2 220,15 zł 2 337,00 zł

  Pomocnik Wgp2

  Pomocnik biurowy z pojedynczymi drzwiami przesuwnymi, prawy - w zestawieniu z biurkiem nakładanym stosowany po jego prawej stronie. Wykonany jest z  wysokiej jakości płyty meblowej firmy EGGER, o grubości 18 mm. Drzwi przesuwne wyposażone są we wpuszczane uchwyty kasetonowe. Pomocnik wraz z biurkiem nakładanym tworzy niezależne, samodzielne stanowisko pracy.

 • Pomocnik Wgp3

  2 710,35 zł 2 853,00 zł

  Pomocnik Wgp3

  Pomocnik biurowy z pojedynczymi drzwiami żaluzjowymi, lewy - w zestawieniu z biurkiem nakładanym stosowany po jego lewej stronie. Wykonany jest z  wysokiej jakości płyty meblowej firmy EGGER, o grubości 18 mm. Drzwi przesuwne wyposażone są we wpuszczane uchwyty kasetonowe. Pomocnik wraz z biurkiem nakładanym tworzy niezależne, samodzielne stanowisko pracy.

 • Pomocnik Wgp4

  2 710,35 zł 2 853,00 zł

  Pomocnik Wgp4

  Pomocnik biurowy z pojedynczymi drzwiami żaluzjowymi, prawy - w zestawieniu z biurkiem nakładanym stosowany po jego prawej stronie. Wykonany jest z  wysokiej jakości płyty meblowej firmy EGGER, o grubości 18 mm. Drzwi przesuwne wyposażone są we wpuszczane uchwyty kasetonowe. Pomocnik wraz z biurkiem nakładanym tworzy niezależne, samodzielne stanowisko pracy.