Meble biurowe w Kamila Meble - kompleksowo wyposażamy biura, gabinety, sale konferencyjne, kancelarie oraz wszelkie inne pomieszczenia pracownicze i biurowe.

W naszym e-sklepie oferujemy w ciągłej sprzedaży meble biurowe, meble gabinetowe, meble i stoły konferencyjne, lady recepcyjne, szafy biurowe i regały biurowe, krzesła i fotele obrotowe, krzesła stacjonarne, ławki do poczekalni oraz przegrody biurowe (stanowiska open space).

Wysoka jakość mebli biurowych to cel naszych działań!

Meble biurowe z powodzeniem może być stosowany do każdego rodzaju pomieszczeń począwszy od niewielkich powierzchni biurowych, skończywszy na dużych inwestycjach wymagających znajomości potrzeb  i oczekiwań klienta.

Trwałość i różnorodność rozwiązań zastosowanych w tym systemie pozwalają na zaspokojenie potrzeb odbiorców, kładących nacisk na funkcjonalność i ergonomię pracy.

Oferuje on przy tym bardzo krótki termin realizacji (do 10 dni), wynikający z zastosowania najnowszej technologii produkcyjnej oraz dobrej organizacji i zarządzania logistyką i dystrybucją.


W skład systemu mebli biurowych wchodzą:
- biurka (dzielone ze względu na konstrukcję na: biurka na stelażach, biurka na konstrukcjach płytowych i biurka na stelażach ramowych z nogami okrągłymi i kwadratowymi),
- biurka do samodzielnych stanowisk,
- stoły konferencyjne i stoły wolnostojące (dzielone ze względu na konstrukcję na: stoły na stelażach, stoły płycinowe i stoły na stelażach ramowych z nogami okrągłymi i kwadratowymi),
- regały biurowe, które obejmują regały wysokie, średnie i niskie, szafy ubraniowe, szafy aktowe, nadstawki, kontenery i szafki wiszące.

Specyfikacja materiałów:
Materiałem stosowanym do produkcji naszych mebli jest płyta wiórowa melaminowana. Stosowane są 2 grubości płyty:
- 18mm - wypełnienia,
- 25mm - wieńce oraz blaty biurek.


Płyta posiada strukturę BS (Biuro Special) zapewniającą trwałość i gładkość powierzchni roboczej blatów biurek, oraz klasę higieny E1.

Wąskie płaszczyzny zabezpieczane są okleiną PCV w dwóch grubościach:
- 0,6mm - półki, drzwi, elementy wypełnienia,
- 2,0mm - blaty biurek, boki regałów oraz wieńce.

Meble biurowe ALFATECH
posiadają wszystkie połączenia konstrukcyjne wykonywane są za pomocą mimośrodów, które w istotny sposób usztywniają element i zapewniają jego stabilność. Każde połączenie może zostać w prosty sposób zdemontowane bez uszkodzenia połączonych elementów.

Zapraszamy do współpracy! Razem stworzymy biuro marzeń!

Kamila Meble

https://kamilameble.pl