Krzesła stacjonarne dla dzieci dziecięce

Krzesła stacjonarne

Krzesło dziecięce i krzesła konferencyjne, stacjonarne na 4 nogach posiadające miękkie, tapicerowane siedzisko o ergonomicznym kształcie dostosowanym do wzrostu. W modelach połączono tkaninę drukowaną o rożnych wzorach do wyboru.  Krzesła dziecięce to występuje w 4 rozmiarach dostosowanych do wzrostu użytkownika dla zachowania prawidłowej postawy siedzącej. Tapicerowane siedzisko zamontowane zostało na stelażu  wykonanym z rurki i pomalowanym w kolor popiel. W stelażu zastosowano stopki zapobiegające rysowaniu się podłoża.

 • Krzesło NERO Conf

  730,55 zł 769,00 zł

  Krzesło NERO Conf

  Krzesło NERO Conf to model konferencyjny posiadający miękkie tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach. Model NERO V bez podłokietników wykonany na stalowej płozie o średnicy fi-25mm w kolorze chromowanym. Krzesło NERO V na płozie występuje w różnych rodzajach i kolorach tapicerek.

  UWAGA!

  Minimum logistyczne wybranego modelu wynosi 20 sztuk. W mniejszej ilości zamówienia będą anulowane.

 • Krzesło UNI PLUS

  949,05 zł 999,00 zł

  Krzesło UNI PLUS

  Krzesło Uni Plus konferencyjne z pulpitem do pisania to model krzesła konferencyjnego biurowego umożliwiający komfortowe i  wielogodzinne uczestnictwo w spotkaniach czy salach lekcyjnych. Posiada miękkie, tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach występujące w ośmiu rodzajach tkanin. Krzesło wykonane na stelaży metalowym w kolorze czarnym.

 • Krzesło UNI KONF

  759,05 zł 799,00 zł

  Krzesło UNI KONF

  Krzesło Uni konferencyjne to model krzesła konferencyjnego biurowego umożliwiający komfortowe i  wielogodzinne uczestnictwo w spotkaniach. Posiada miękkie, tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach występujące w ośmiu rodzajach tkanin. Krzesło wykonane na stelaży metalowym w kolorze czarnym.