Krzesła PLASTIKOWE nowoczesne

Krzesła kawiarniane plastikowe

Krzesła o konstrukcji metalowej z kubełkiem wykonanym z mocnego, atestowanego polipropylenu w różnych kolorach i kształtach

 • Krzesło 4job PPL S40

  392,99 zł 436,65 zł

  Krzesło 4job PPL S40

  Krzesło 4job to idealne, nowoczesne krzesło do każdego wnętrza. Krzesła z linii 4job to połączenie prostej formy z niezwykłą funkcjonalnością. Podstawowe krzesło 4job posiada perforowane oparcie wykonane z tworzywa, a siedzisko może być wykonane całkowicie z tworzywa lub tapicerowane. Elementy plastikowe występują w czterech różnych kolorach. Krzesło posiada szeroką funkcjonalność krzesła tj. wersja z podłokietnikami; sztaplowanie;  wyposażenie w pulpit do pisania; łączenie w rzędy czy szeroka gama kolorystyczna pozwala doskonale wpisać się do nowoczesnych wnętrz biurowych, konferencyjnych i recepcji. Rama krzesła malowana farbą proszkową lub galwanicznie (chromowana - chrom III).

 • Krzesło INTA 4L seat plus

  528,86 zł 724,47 zł

  Krzesło INTA 4L seat plus

  Wskazana wersja krzesła INTA posiada wyjątkową, miękką nakładkę na siedzisko. Linia INTA to seria krzeseł kawiarnianych, restauracyjnych wykonana z trwałego polipropylenu - dzięki czemu może być także stosowane na zewnątrz na przykład w przydomowym ogrodzie. Krzesło INTA to model w całości wykonany z polipropylenu (mocnego tworzywa/ plastiku), dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości. Zabrudzone miejsce wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką przez co bardzo dobrze sprawdza się w miejscach takich jak kawiarnia, recepcja czy lobby, a także jadalnia i salon. Kubełek siedziska występuje w 3 kolorach tj. czarny, beżowy oraz pudrowy róż. Oparcie krzesła jest profilowane wraz z wygodnymi podłokietnikami, a których możemy wygodnie oprzeć ręce. Dół krzesła tworzą 4 nóżki dostępne w kolorze czarnym zakończone stopkami, zabezpieczającymi przed zarysowaniem podłoża.

  Wymiary:

  • Wysokość całkowita: 775 mm
  • Wysokość siedziska: 480 mm
  • Wysokość oparcia: 655 mm
  • Szerokość całkowita: 555 mm
  • Szerokość siedziska: 450 mm
  • Szerokość oparcia: 410 mm
  • Głębokość całkowita: 540 mm
  • Głębokość siedziska: 445 mm
  • Głębokość powierzchni siedziska: 445 mm
 • Krzesło INTA 4L ODP

  432,79 zł 592,86 zł

  Krzesło INTA 4L ODP

  Linia INTA to seria krzeseł kawiarnianych, restauracyjnych wykonana z trwałego polipropylenu - dzięki czemu może być także stosowane na zewnątrz na przykład w przydomowym ogrodzie. Krzesło INTA to model w całości wykonany z polipropylenu (mocnego tworzywa/ plastiku), dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości. Zabrudzone miejsce wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką przez co bardzo dobrze sprawdza się w miejscach takich jak kawiarnia, recepcja czy lobby, a także jadalnia i salon. Kubełek siedziska występuje w 3 kolorach tj. czarny, beżowy oraz pudrowy róż. Oparcie krzesła jest profilowane wraz z wygodnymi podłokietnikami, a których możemy wygodnie oprzeć ręce. Dół krzesła tworzą 4 nóżki dostępne w kolorze czarnym zakończone stopkami, zabezpieczającymi przed zarysowaniem podłoża.

  Wymiary:

  • Wysokość całkowita: 775 mm
  • Wysokość siedziska: 460 mm
  • Wysokość oparcia: 655 mm
  • Szerokość całkowita: 555 mm
  • Szerokość siedziska: 450 mm
  • Szerokość oparcia: 410 mm
  • Głębokość całkowita: 540 mm
  • Głębokość siedziska: 445 mm
  • Głębokość powierzchni siedziska: 445 mm
 • Krzesło EASY B

  249,00 zł

  Krzesło EASY B

  Nowoczesne krzesło EASY B o kubełku z tworzywa, nogi krzesła wykonane z metalu lakierowanego na czarno. Oparcie i siedzisko wykonane z mocnego tworzywa PP stanowią integralną całość. Prezentowany model to wygodne krzesło do poczekalni, kawiarni czy mieszkania. Kubełek krzesła występuje w 2 kolorach: Czarny lub Szary, nogi zawsze czarne.

 • Krzesło EASY A

  219,00 zł

  Krzesło EASY A

  Nowoczesne krzesło EASY A o kubełku z tworzywa, nogi krzesła wykonane z metalu lakierowanego na czarno. Oparcie i siedzisko wykonane z mocnego tworzywa PP stanowią integralną całość. Prezentowany model to wygodne krzesło do poczekalni, kawiarni czy mieszkania. Kubełek krzesła występuje w 2 kolorach: Czarny lub Szary, nogi zawsze czarne.

 • Krzesło EASY M

  279,00 zł

  Krzesło EASY M

  Nowoczesne krzesło EASY M o kubełku z tworzywa, nogi drewniane. Oparcie i siedzisko wykonane z mocnego tworzywa PP stanowią integralną całość. Prezentowany model to wygodne krzesło do poczekalni, kawiarni czy mieszkania. Nogi krzesła EASY M wykonane z naturalnego drewna.

 • Krzesło RBM Ana

  467,40 zł 492,00 zł

  Krzesło RBM Ana

  Krzesło RBM Ana to popularny wybór modelu w Skandynawii i nie tylko, a także jeden z bestselerów. Nie tylko pod względem jakości, bezpieczeństwa i wytrzymałości, ale także poprzez szereg wyboru koloru stelaża czy kubełka. Krzesło RBM Ana zostało zaprojektowane przez specjalistę w dziedzinie wzornictwa przemysłowego Tiasa Eckhoffa i stanowi połączenie prostoty, ergonomii oraz uniwersalnego stylu. Mebel okazał się prawdziwym hitem – można go spotkać w salach obrad, salach konferencyjnych, a nawet stołówkach i kawiarniach.

 • Krzesło ISO Plastik - PROMO

  139,00 zł

  Krzesło ISO PLASTIK

  Wygodne krzesło biurowe plastikowe, krzesło konferencyjne ISO PLASTIK na czarnym stelażu, z mocnego tworzywa w oparciu i siedziska. Krzesło biurowe ISO PLASTIK na metalowej, stabilnej konstrukcji. Tworzywo dostępne w różnych kolorach. Krzesło ISO posiada wygodny uchwyt w oparciu pozwalający na łatwe przestawienie krzesła.

  Inne kolory metalu i tworzywa dostępne w ofercie standardowej - krzesło ISO Plastik

 • Krzesło CALADO cfs

  411,24 zł 563,34 zł

  Krzesło CALADO cfs

  Krzesło CALADO cfs to krzesło plastikowe, biurowe krzesło o stelażu chromowanym wykonanym (CFS) z pręta stalowego Ø 11 mm, chromowana. Siedzisko i osłona zostały wykonane z polipropylenu (PP). Oparcie krzesła - szkielet o strukturze ażurowej, wykonany z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym Ergonomiczny wzór, proste wzornictwu i wiele funkcjonalności. Linia krzeseł Calado jest niezwykle atrakcyjna dla wymagających architektów i projektantów wnętrz.

 • Krzesło CALADO 4L-ARM Front

  527,97 zł 723,24 zł

  Krzesło CALADO 4L-ARM Front

  Krzesło CALADO 4L-ARM Front to krzesło plastikowe z otwartymi podłokietnikami (dzięki czemu krzesło możemy zawiesić na blacie biurka), biurowe krzesło o stelażu chromowanym wykonanym z rury stalowej Ø 18 mm i pręta stalowego Ø 11 mm. Siedzisko i osłona zostały wykonane z polipropylenu (PP). Oparcie krzesła - szkielet o strukturze ażurowej, wykonany z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym Ergonomiczny wzór, proste wzornictwu i wiele funkcjonalności. Linia krzeseł Calado jest niezwykle atrakcyjna dla wymagających architektów i projektantów wnętrz.

 • Krzesło CALADO 4L-ARM

  585,43 zł 801,96 zł

  Krzesło CALADO 4L-ARM

  Krzesło CALADO 4L-ARM to krzesło plastikowe z zamkniętymi podłokietnikami, biurowe krzesło o stelażu chromowanym wykonanym z rury stalowej Ø 18 mm i pręta stalowego Ø 11 mm. Możliwość wyposażenia krzesła w pulpit do pisania. Siedzisko i osłona zostały wykonane z polipropylenu (PP). Oparcie krzesła - szkielet o strukturze ażurowej, wykonany z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym Ergonomiczny wzór, proste wzornictwu i wiele funkcjonalności. Linia krzeseł Calado jest niezwykle atrakcyjna dla wymagających architektów i projektantów wnętrz.

 • Krzesło CALADO

  377,12 zł 516,60 zł

  Krzesło CALADO

  Krzesło CALADO to krzesło plastikowe, biurowe krzesło o stelażu chromowanym wykonanym z rury stalowej Ø 18 mm i pręta stalowego Ø 11 mm. Siedzisko i osłona zostały wykonane z polipropylenu (PP). Oparcie krzesła - szkielet o strukturze ażurowej, wykonany z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym Ergonomiczny wzór, proste wzornictwu i wiele funkcjonalności. Linia krzeseł Calado jest niezwykle atrakcyjna dla wymagających architektów i projektantów wnętrz.

 • Krzesło NADO

  390,00 zł

  Krzesło NADO

  Nowoczesna linia wygodnych krzeseł kawiarnianych, restauracyjnych wykonana z trwałego polipropylenu - dzięki czemu może być także stosowane na zewnątrz na przykład w przydomowym ogrodzie. Krzesło Nado to model w całości wykonany z polipropylenu (mocnego tworzywa/ plastiku), dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości. Zabrudzone miejsce wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką przez co bardzo dobrze sprawdza się w miejscach takich jak kawiarnia, recepcja czy lobby, a także jadalnia i salon. Kubełek siedziska występuje w 4 kolorach tj. czarny, biały, beżowy oraz pudrowy róż. Oparcie krzesła jest profilowane wraz z wygodnymi podłokietnikami, a których możemy wygodnie oprzeć ręce. Dół krzesła tworzą 4 nóżki dostępne w kolorze czarnym zakończone stopkami, zabezpieczającymi przed zarysowaniem podłoża.

 • Krzesło CORTINA chrome - 20 szt. - PROMO

  2 583,00 zł

  Krzesło CORTINA chrome - 20 szt. - PROMOCJA

  Metalowe krzesło o plastikowym siedzisku i oparciu. Krzesło plastikowe z możliwością składowania w stosie (jedno na drugie). Krzesło plastikowe dostępne w różnych kolorach tworzywa do wyboru.

 • Krzesło BETA chrome - PROMO

  134,00 zł

  Krzesło BETA Chrome

  Wygodne i tanie krzesło BETA chrome o plastikowym siedzisku na metalowym, chromowanym stelażu. Krzesło BETA chrom występuje w ofercie promocyjnej na stelażu chromowanym - błyszczącym oraz 4 kolorach siedziska w szybszej realizacji. Możliwość sztaplowania krzesła BETA CR (jedno na drugie). Idealne krzesło do poczekalni, kawiarni czy restauracji. Łatwe do utrzymania w czystości.

  Pełną ofertę modelu zobaczysz tutaj - Krzesło BETA

 • Krzesło FILA

  499,00 zł

  Krzesło FILA

  Nowoczesne i trwałe krzesło o konstrukcji oparcia wykonanej z mocnego tworzywa polipropylenu. Krzesło plastikowe FILA występuje o siedzisku w 5 kolorach: Grey, Red, Green, Olive, Mango. Krzesła FILA dzięki specjalnej konstrukcji nóg zapewnia funkcję łatwego łączenia i sztaplowania krzeseł dzięki systemowi "Redy Link". Nogi krzesła wykonane z jednoczęściowego poliamidu wypełnione włóknem szklanym.