Krzesła PLASTIKOWE nowoczesne

Krzesła kawiarniane plastikowe

Krzesła o konstrukcji metalowej z kubełkiem wykonanym z mocnego, atestowanego polipropylenu w różnych kolorach i kształtach

 • Krzesło 4job PPL S40

  354,24 zł -10% 393,60 zł

  Krzesło 4job PPL S40

  Krzesło 4job to idealne, nowoczesne krzesło do każdego wnętrza. Krzesła z linii 4job to połączenie prostej formy z niezwykłą funkcjonalnością. Podstawowe krzesło 4job posiada perforowane oparcie wykonane z tworzywa, a siedzisko może być wykonane całkowicie z tworzywa lub tapicerowane. Elementy plastikowe występują w czterech różnych kolorach. Krzesło posiada szeroką funkcjonalność krzesła tj. wersja z podłokietnikami; sztaplowanie;  wyposażenie w pulpit do pisania; łączenie w rzędy czy szeroka gama kolorystyczna pozwala doskonale wpisać się do nowoczesnych wnętrz biurowych, konferencyjnych i recepcji. Rama krzesła malowana farbą proszkową lub galwanicznie (chromowana - chrom III).

 • Krzesło INTA 4L seat plus

  463,32 zł -27% 634,68 zł

  Krzesło INTA 4L seat plus

  Wskazana wersja krzesła INTA posiada wyjątkową, miękką nakładkę na siedzisko. Linia INTA to seria krzeseł kawiarnianych, restauracyjnych wykonana z trwałego polipropylenu - dzięki czemu może być także stosowane na zewnątrz na przykład w przydomowym ogrodzie. Krzesło INTA to model w całości wykonany z polipropylenu (mocnego tworzywa/ plastiku), dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości. Zabrudzone miejsce wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką przez co bardzo dobrze sprawdza się w miejscach takich jak kawiarnia, recepcja czy lobby, a także jadalnia i salon. Kubełek siedziska występuje w 3 kolorach tj. czarny, beżowy oraz pudrowy róż. Oparcie krzesła jest profilowane wraz z wygodnymi podłokietnikami, a których możemy wygodnie oprzeć ręce. Dół krzesła tworzą 4 nóżki dostępne w kolorze czarnym zakończone stopkami, zabezpieczającymi przed zarysowaniem podłoża.

  Wymiary:

  • Wysokość całkowita: 775 mm
  • Wysokość siedziska: 480 mm
  • Wysokość oparcia: 655 mm
  • Szerokość całkowita: 555 mm
  • Szerokość siedziska: 450 mm
  • Szerokość oparcia: 410 mm
  • Głębokość całkowita: 540 mm
  • Głębokość siedziska: 445 mm
  • Głębokość powierzchni siedziska: 445 mm
 • Krzesło INTA 4L ODP

  378,91 zł -27% 519,06 zł

  Krzesło INTA 4L ODP

  Linia INTA to seria krzeseł kawiarnianych, restauracyjnych wykonana z trwałego polipropylenu - dzięki czemu może być także stosowane na zewnątrz na przykład w przydomowym ogrodzie. Krzesło INTA to model w całości wykonany z polipropylenu (mocnego tworzywa/ plastiku), dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości. Zabrudzone miejsce wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką przez co bardzo dobrze sprawdza się w miejscach takich jak kawiarnia, recepcja czy lobby, a także jadalnia i salon. Kubełek siedziska występuje w 3 kolorach tj. czarny, beżowy oraz pudrowy róż. Oparcie krzesła jest profilowane wraz z wygodnymi podłokietnikami, a których możemy wygodnie oprzeć ręce. Dół krzesła tworzą 4 nóżki dostępne w kolorze czarnym zakończone stopkami, zabezpieczającymi przed zarysowaniem podłoża.

  Wymiary:

  • Wysokość całkowita: 775 mm
  • Wysokość siedziska: 460 mm
  • Wysokość oparcia: 655 mm
  • Szerokość całkowita: 555 mm
  • Szerokość siedziska: 450 mm
  • Szerokość oparcia: 410 mm
  • Głębokość całkowita: 540 mm
  • Głębokość siedziska: 445 mm
  • Głębokość powierzchni siedziska: 445 mm
 • Krzesło EASY B

  299,00 zł

  Krzesło EASY B

  Nowoczesne krzesło EASY B o kubełku z tworzywa, nogi krzesła wykonane z metalu lakierowanego na czarno. Oparcie i siedzisko wykonane z mocnego tworzywa PP stanowią integralną całość. Prezentowany model to wygodne krzesło do poczekalni, kawiarni czy mieszkania. Kubełek krzesła występuje w 2 kolorach: Czarny lub Szary, nogi zawsze czarne.

 • Krzesło EASY A

  219,00 zł

  Krzesło EASY A

  Nowoczesne krzesło EASY A o kubełku z tworzywa, nogi krzesła wykonane z metalu lakierowanego na czarno. Oparcie i siedzisko wykonane z mocnego tworzywa PP stanowią integralną całość. Prezentowany model to wygodne krzesło do poczekalni, kawiarni czy mieszkania. Kubełek krzesła występuje w 2 kolorach: Czarny lub Szary, nogi zawsze czarne.

 • Krzesło EASY M

  349,00 zł

  Krzesło EASY M

  Nowoczesne krzesło EASY M o kubełku z tworzywa, nogi drewniane. Oparcie i siedzisko wykonane z mocnego tworzywa PP stanowią integralną całość. Prezentowany model to wygodne krzesło do poczekalni, kawiarni czy mieszkania. Nogi krzesła EASY M wykonane z naturalnego drewna.

 • Krzesło RBM Ana

  408,50 zł -5% 430,00 zł

  Krzesło RBM Ana

  Krzesło RBM Ana to popularny wybór modelu w Skandynawii i nie tylko, a także jeden z bestselerów. Nie tylko pod względem jakości, bezpieczeństwa i wytrzymałości, ale także poprzez szereg wyboru koloru stelaża czy kubełka. Krzesło RBM Ana zostało zaprojektowane przez specjalistę w dziedzinie wzornictwa przemysłowego Tiasa Eckhoffa i stanowi połączenie prostoty, ergonomii oraz uniwersalnego stylu. Mebel okazał się prawdziwym hitem – można go spotkać w salach obrad, salach konferencyjnych, a nawet stołówkach i kawiarniach.

 • Krzesło ISO Plastik - PROMOCJA

  127,00 zł

  Krzesło ISO PLASTIK

  Wygodne krzesło biurowe plastikowe, krzesło konferencyjne ISO PLASTIK na czarnym stelażu, z mocnego tworzywa w oparciu i siedziska. Krzesło biurowe ISO PLASTIK na metalowej, stabilnej konstrukcji. Tworzywo dostępne w różnych kolorach. Krzesło ISO posiada wygodny uchwyt w oparciu pozwalający na łatwe przestawienie krzesła.

  Inne kolory metalu i tworzywa dostępne w ofercie standardowej - krzesło ISO Plastik

 • Krzesło CALADO cfs

  349,28 zł -27% 478,47 zł

  Krzesło CALADO cfs

  Krzesło CALADO cfs to krzesło plastikowe, biurowe krzesło o stelażu chromowanym wykonanym (CFS) z pręta stalowego Ø 11 mm, chromowana. Siedzisko i osłona zostały wykonane z polipropylenu (PP). Oparcie krzesła - szkielet o strukturze ażurowej, wykonany z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym Ergonomiczny wzór, proste wzornictwu i wiele funkcjonalności. Linia krzeseł Calado jest niezwykle atrakcyjna dla wymagających architektów i projektantów wnętrz.

 • Krzesło CALADO 4L-ARM Front

  448,05 zł -27% 613,77 zł

  Krzesło CALADO 4L-ARM Front

  Krzesło CALADO 4L-ARM Front to krzesło plastikowe z otwartymi podłokietnikami (dzięki czemu krzesło możemy zawiesić na blacie biurka), biurowe krzesło o stelażu chromowanym wykonanym z rury stalowej Ø 18 mm i pręta stalowego Ø 11 mm. Siedzisko i osłona zostały wykonane z polipropylenu (PP). Oparcie krzesła - szkielet o strukturze ażurowej, wykonany z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym Ergonomiczny wzór, proste wzornictwu i wiele funkcjonalności. Linia krzeseł Calado jest niezwykle atrakcyjna dla wymagających architektów i projektantów wnętrz.

 • Krzesło CALADO 4L-ARM

  496,54 zł -27% 680,19 zł

  Krzesło CALADO 4L-ARM

  Krzesło CALADO 4L-ARM to krzesło plastikowe z zamkniętymi podłokietnikami, biurowe krzesło o stelażu chromowanym wykonanym z rury stalowej Ø 18 mm i pręta stalowego Ø 11 mm. Możliwość wyposażenia krzesła w pulpit do pisania. Siedzisko i osłona zostały wykonane z polipropylenu (PP). Oparcie krzesła - szkielet o strukturze ażurowej, wykonany z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym Ergonomiczny wzór, proste wzornictwu i wiele funkcjonalności. Linia krzeseł Calado jest niezwykle atrakcyjna dla wymagających architektów i projektantów wnętrz.

 • Krzesło CALADO

  319,65 zł -27% 437,88 zł

  Krzesło CALADO

  Krzesło CALADO to krzesło plastikowe, biurowe krzesło o stelażu chromowanym wykonanym z rury stalowej Ø 18 mm i pręta stalowego Ø 11 mm. Siedzisko i osłona zostały wykonane z polipropylenu (PP). Oparcie krzesła - szkielet o strukturze ażurowej, wykonany z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym Ergonomiczny wzór, proste wzornictwu i wiele funkcjonalności. Linia krzeseł Calado jest niezwykle atrakcyjna dla wymagających architektów i projektantów wnętrz.

 • Krzesło NADO

  365,00 zł

  Krzesło NADO

  Nowoczesna linia wygodnych krzeseł kawiarnianych, restauracyjnych wykonana z trwałego polipropylenu - dzięki czemu może być także stosowane na zewnątrz na przykład w przydomowym ogrodzie. Krzesło Nado to model w całości wykonany z polipropylenu (mocnego tworzywa/ plastiku), dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości. Zabrudzone miejsce wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką przez co bardzo dobrze sprawdza się w miejscach takich jak kawiarnia, recepcja czy lobby, a także jadalnia i salon. Kubełek siedziska występuje w 4 kolorach tj. czarny, biały, beżowy oraz pudrowy róż. Oparcie krzesła jest profilowane wraz z wygodnymi podłokietnikami, a których możemy wygodnie oprzeć ręce. Dół krzesła tworzą 4 nóżki dostępne w kolorze czarnym zakończone stopkami, zabezpieczającymi przed zarysowaniem podłoża.

 • Krzesło CORTINA chrome - 20 szt. - PROMOCJA

  2 200,00 zł

  Krzesło CORTINA chrome - 20 szt. - PROMOCJA

  Metalowe krzesło o plastikowym siedzisku i oparciu. Krzesło plastikowe z możliwością składowania w stosie (jedno na drugie). Krzesło plastikowe dostępne w różnych kolorach tworzywa do wyboru.

 • Krzesło BETA chrome - PROMOCJA

  115,00 zł

  Krzesło BETA Chrome

  Wygodne i tanie krzesło BETA chrome o plastikowym siedzisku na metalowym, chromowanym stelażu. Krzesło BETA chrom występuje w ofercie promocyjnej na stelażu chromowanym - błyszczącym oraz 4 kolorach siedziska w szybszej realizacji. Możliwość sztaplowania krzesła BETA CR (jedno na drugie). Idealne krzesło do poczekalni, kawiarni czy restauracji. Łatwe do utrzymania w czystości.

  Pełną ofertę modelu zobaczysz tutaj - Krzesło BETA

 • Krzesło FILA

  469,00 zł

  Krzesło FILA

  Nowoczesne i trwałe krzesło o konstrukcji oparcia wykonanej z mocnego tworzywa polipropylenu. Krzesło plastikowe FILA występuje o siedzisku w 5 kolorach: Grey, Red, Green, Olive, Mango. Krzesła FILA dzięki specjalnej konstrukcji nóg zapewnia funkcję łatwego łączenia i sztaplowania krzeseł dzięki systemowi "Redy Link". Nogi krzesła wykonane z jednoczęściowego poliamidu wypełnione włóknem szklanym.