Akcesoria do krzeseł

Akcesoria i części do krzeseł obrotowych, foteli biurowych, nakładki rehabilitacyjne na fotele, kółka do foteli obrotowych, podłokietniki do krzeseł biurowych, osłony, podnośniki, podstawy krzeseł, stopki, kółka do krzeseł obrotowych i mechanizmy. Pełen asortyment do krzeseł i foteli obrotowych.

Jeżeli poszukujesz części do foteli biurowych napisz, a postaramy się w jakiś sposób Tobie pomóc! Różne rodzaje podłokietników, podstawy pięcioramiennych do foteli i krzeseł biurowych. W ofercie posiadamy również różne rodzaje mechanizmów tj. Tilt, Multiblock, Synchro, Ibra i wiele wiele więcej. Opisy mechanizmów możesz zobaczyć tutaj - mechanizmy foteli biurowych .

Części do foteli biurowych renomowanych firm takich jak Nowy Styl, Grospol, Profim, Unique, Stema, SitPlus i wiele wiele innych. Napisz, a wycenimy je specjalnie dla Ciebie w atrakcyjnych cenach. Postaramy się zrobić to szybko i sprawie, aby Twój fotel dalej sprawował się bez większych zastrzeżeń.

 • Zagłówek AccisPro

  356,25 zł 375,00 zł

  Zagłówek AccisPro

  Zagłówek do krzesła AccisPro z oferty Profim. Zagłówek w rodzinie AccisPro to opcja zapewniająca właściwe podparcie odcinka szyjnego podczas pracy oraz poprawiająca komfort siedzenia. Odpowiednie wyprofilowanie pozwala na efektywne dopasowanie do każdego użytkownika, niezależnie od jego wzrostu. Zagłówek powinien być ustawiony w taki sposób, aby linia poprowadzona pomiędzy czubkiem głowy, a środkiem szyi była równoległa do reszty tułowia. Służy do tego regulacja wysokości zagłówka oraz kąta jego nachylenia.

  Do już posiadanych foteli AccisPro można dokupić zagłówek jako osobny element i samodzielnie go zamontować. Montaż zagłówka jest bardzo prosty i intuicyjny, a wszystkie niezbędne elementy montażowe są dołączone do zestawu wraz z instrukcją.

  Zagłówek do krzesła AccisPro wykończony w tapicerce Runner 60061.

 • Podnośnik pneumatyczny do krzesła

  75,00 zł

  Podnośnik pneumatyczny do krzesła

  Atestowany podnośnik pneumatyczny do krzeseł biurowych, krzeseł obrotowych. Podnośnik pneumatyczny producenta krzeseł Nowy Styl. Podnośnik pneumatyczny odpowiedzialny za regulację krzesła góra - dół. Wysokość czarnej obudowy podnośnika wynosi ok. 23cm.

 • Podnośnik pneumatyczny do foteli

  75,00 zł

  Podnośnik pneumatyczny do foteli

  Atestowany podnośnik pneumatyczny do foteli biurowych, foteli obrotowych. Podnośnik pneumatyczny producenta foteli Nowy Styl. Podnośnik pneumatyczny odpowiedzialny za regulację fotela góra - dół.  Wysokość czarnej obudowy wynosi ok. 19,5cm.

 • Kółka do powierzchni miękkich - 5 szt.

  40,00 zł

  Kółka do powierzchni miękkich - 5 szt.

  Standardowe kółka do krzeseł biurowych, krzeseł obrotowych czy goteli gabinetowych do stosowania na powierzchnie miękkie tj. dywany.

 • Kółka do powierzchni twardych - 5 szt.

  45,00 zł

  Kółka do powierzchni twardych - 5 szt.

  Atestowane kółka do krzeseł biurowych, krzeseł obrotowych stosowania na powierzchnie twarde tj. panele, o średnicy kołka około 50mm. Oferowane kółka do krzeseł biurowych zabezpieczają podłoże przed zarysowaniem, dzięki specjalnej otoczce. Mocne i solidne kółka samohamowne.

 • Stopki do krzesła fi-11 - 5 szt.

  40,00 zł

  Stopka do krzeseł

  Atestowane stopki do krzeseł biurowych, krzeseł obrotowych o trzpieniu o średnicy fi-11mm. Możliwość stosowania zamiennie z kółkami do krzeseł obrotowych. Stopki zabezpieczają przed jeżdżeniem krzesła obrotowego.

 • Stopki do krzesła fi-11 średnie - 5 szt.

  35,00 zł

  Stopki do krzeseł średnie

  Stopki do krzeseł biurowych, krzeseł obrotowych o trzpieniu o średnicy fi-11mm. Możliwość stosowania zamiennie z kółkami do krzeseł obrotowych. Stopki zabezpieczają przed jeżdżeniem krzesła czy fotela obrotowego.

 • Stopki do krzesła ISO

  9,00 zł

  Stopka do krzesła ISO

  Plastikowe stopki do krzesła ISO. Stopka wykonana z tworzywa sztucznego o wymiarach 30x15 mm.

 • Łącznik ISO-LINK PLASTIC REG

  33,21 zł

  Łącznik ISO-LINK PLASTIC REG

  Plastikowy, regulowany łącznik ISO-LINK PLASTIC REG przeznaczony do krzeseł ISO na 4 nogach zarówno z podłokietnikami jak i bez nich. Regulowany łącznik ISO-LINK PLASTIC REG wykonany został z czarnego polipropylenu (PP). Łącznik regulowany jest na szerokość. Dla stabilnego połączenia potrzebne są 2 sztuki łączników. Cena dotyczy 1 sztuki łącznika.

 • Łącznik ISO-LINK PLASTIC

  24,60 zł

  Łącznik ISO-LINK PLASTIC

  Plastikowy łącznik ISO-LINK PLASTIC przeznaczony do krzeseł ISO na 4 nogach bez podłokietników. Łącznik wykonany z czarnego polipropylenu (PP). Do stabilnego połączenia krzeseł potrzeba 2 sztuki łączników. Cena dotyczy 1 sztuki łącznika.

 • Łącznik ISO-LINK do krzeseł ISO

  24,60 zł

  Łącznik ISO-LINK do krzeseł ISO

  Metalowy łącznik ISO-LINK przeznaczony do krzeseł ISO na 4 nogach bez podłokietników. Metalowy łącznik malowany proszkowo na kolor czarny lub Alu bądź w wersji chromowanej.

  Czas realizacji wynosi około 21 dni roboczych.

 • Wózek uniwersalny do krzeseł

  686,00 zł 939,72 zł

  Wózek uniwersalny do krzeseł

  Wózek do przewożenia krzeseł AMIGO, ARIOSO, BETA, BINGO, CAFE, FONDO, ISO, LOCO II, SQUERTO, STYL, WING II firmy Nowy Styl. Uniwersalny wózek na kółkach do przewożenia krzeseł. Uniwersalny wózek do krzeseł wykonany ze stalowych rur o średnicy 22×2,0mm, oraz 16×2,0mm jako łączniki do regulacji szerokości. Regulowana szerokość w zakresie 530–655mm (wymiar wewnętrzny). Wózek posiada 4 kółka o średnicy 75mm w tym 2 z ręcznym hamulcem. Wózek malowany proszkowo na kolor czarny lub alu.

  Wymiary wózka: 555mm x (575–700)mm (reg.) x 125mm (wysokość).

 • Wózek do krzeseł ISO

  1 942,16 zł 2 660,49 zł

  Wózek do krzeseł ISO

  Wózek do przewożenia krzeseł ISO. Wózek na kółkach mieści 3 rzędy krzeseł ISO sztaplowanych po 10 sztuk. Pozwala to na przewiezienie jednorazowo aż 30 sztuk krzeseł ISO. 3-rzędowy wózek na krzesła ISO.

 • Wózek do krzeseł POLYFOLD

  1 753,60 zł 2 402,19 zł

  Wózek do krzeseł POLYFOLD

  Wózek do przewożenia krzeseł składanych POLYFOLD. Wózek dedykowany do sztaplowania i transportowania max. 50 sztuk złożonych krzeseł Polyfold. Wózek malowany proszkowo na kolor czarny. Wymiary wózka: 470mm x 1100mm x 1700mm (wysokość).

  Wózek Polyfold wykonany z kwadratowych profili 30x30x1,5mm oraz stalowej rury o średnicy 25x2,0mm. Wózek posiada 4 kółka w tym 2 z hamulcem. Wózek jest rozmontowany do transportu.

 • Wózek do stołów RICO

  2 063,37 zł 2 826,54 zł

  Wózek do stołów RICO

  Wózek do przewożenia stołów składanych RICO lub ERYK. Wózek RICO wykonany z kwadratowych profili 40 × 40 × 1,5 mm. oraz stalowej rury średnicy 25 × 2,0 mm. Wózek posiada filcowe podkładki do ochrony blatów. Wózek Rico wyposażony w 4 kółka w tym 2 z ręcznym hamulcem. Wózek posiada regulowaną długość w zakresie 1530 – 2030 mm (wymiar wewnętrzny).

 • Wózek do krzeseł VESTA

  1 415,09 zł 1 938,48 zł

  Wózek do krzeseł VESTA

  Wózek do przewożenia krzeseł VESTA. Wózek występuje w dwóch kolorach czarny lub ALU-siwy do wyboru. Wózek na kółkach na krzesła Vesta mieści 25 sztuk krzeseł. Maksymalny załadunek ok. 175kg. Wózek wykonany z kwadratowych profili 30x30x1,5mm oraz stalowej rury o średnicy 25x1,5mm. Wózek wyposażony w 4 kółka w tym 2 z ręcznym hamulcem.