Akcesoria do krzeseł

Akcesoria do krzeseł obrotowych, części biurowe, nakładki rehabilitacyjne na fotele, kółka do foteli obrotowych, podłokietniki do krzeseł biurowych, osłony, podnośniki, podstawy krzeseł, stopki, kołki i mechanizmy. Pełen asortyment do krzeseł i foteli obrotowych. Jeżeli poszukujesz części napisz, a postaramy się w jakiś sposób Tobie pomóc!

 • Łącznik ISO-LINK...

  11,68 zł -27% 16,00 zł

  Łącznik ISO-LINK PLASTIC REG

  Plastikowy, regulowany łącznik ISO-LINK PLASTIC REG przeznaczony do krzeseł ISO na 4 nogach zarówno z podłokietnikami jak i bez nich. Regulowany łącznik ISO-LINK PLASTIC REG wykonany został z czarnego polipropylenu (PP). Łącznik regulowany jest na szerokość. Dla stabilnego połączenia potrzebne są 2 sztuki łączników. Cena dotyczy 1 sztuki łącznika.

  Wysyłka 10-14 dni roboczych

 • Łącznik ISO-LINK PLASTIC

  8,98 zł -27% 12,30 zł

  Łącznik ISO-LINK PLASTIC

  Plastikowy łącznik ISO-LINK PLASTIC przeznaczony do krzeseł ISO na 4 nogach bez podłokietników. Łącznik wykonany z czarnego polipropylenu (PP). Do stabilnego połączenia krzeseł potrzeba 2 sztuki łączników. Cena dotyczy 1 sztuki łącznika.

  Wysyłka 10-14 dni roboczych

 • Łącznik ISO-LINK do...

  8,98 zł -27% 12,30 zł

  Łącznik ISO-LINK do krzeseł ISO

  Metalowy łącznik ISO-LINK przeznaczony do krzeseł ISO na 4 nogach bez podłokietników. Metalowy łącznik malowany proszkowo na kolor czarny lub Alu bądź w wersji chromowanej.

  Wysyłka 10-14 dni roboczych

 • Wózek do krzeseł POLYFOLD

  1 281,30 zł -27% 1 755,21 zł

  Wózek do krzeseł POLYFOLD

  Wózek do przewożenia krzeseł składanych POLYFOLD. Wózek dedykowany do sztaplowania i transportowania max. 50 sztuk złożonych krzeseł Polyfold. Wózek malowany proszkowo na kolor czarny. Wymiary wózka: 470mm x 1100mm x 1700mm (wysokość).

  Wózek Polyfold wykonany z kwadratowych profili 30x30x1,5mm oraz stalowej rury o średnicy 25x2,0mm. Wózek posiada 4 kółka w tym 2 z hamulcem. Wózek jest rozmontowany do transportu.

 • Wózek do stołów RICO

  1 481,54 zł -27% 2 029,50 zł

  Wózek do stołów RICO

  Wózek do przewożenia stołów składanych RICO lub ERYK. Wózek RICO wykonany z kwadratowych profili 40 × 40 × 1,5 mm. oraz stalowej rury średnicy 25 × 2,0 mm. Wózek posiada filcowe podkładki do ochrony blatów. Wózek Rico wyposażony w 4 kółka w tym 2 z ręcznym hamulcem. Wózek posiada regulowaną długość w zakresie 1530 – 2030 mm (wymiar wewnętrzny).

 • Wózek do krzeseł VESTA

  908,67 zł -27% 1 244,76 zł

  Wózek do krzeseł VESTA

  Wózek do przewożenia krzeseł VESTA. Wózek występuje w dwóch kolorach czarny lub ALU-siwy do wyboru. Wózek na kółkach na krzesła Vesta mieści 25 sztuk krzeseł. Maksymalny załadunek ok. 175kg. Wózek wykonany z kwadratowych profili 30x30x1,5mm oraz stalowej rury o średnicy 25x1,5mm. Wózek wyposażony w 4 kółka w tym 2 z ręcznym hamulcem.

 • Wózek do krzeseł SLIM

  275,00 zł 295,00 zł

  Wózek do krzeseł SLIM

  Wózek do przewożenia krzeseł SLIM składanych. Wózek na kółkach, który pozwala na swobodne przewiezienie 12 sztuk krzeseł SLIM. Wózek wykonany ze stalowych elementów lakierowanych (jak na zdjęciu).

 • Wózek do krzeseł ISO

  1 201,39 zł -27% 1 645,74 zł

  Wózek do krzeseł ISO

  Wózek do przewożenia krzeseł ISO. Wózek na kółkach mieści 3 rzędy krzeseł ISO sztaplowanych po 10 sztuk. Pozwala to na przewiezienie jednorazowo aż 30 sztuk krzeseł ISO. 3-rzędowy wózek na krzesła ISO.

 • Podnóżek do krzeseł...

  95,00 zł

  Podnóżek do krzeseł dla dzieci

  Okrągły podnóżek dla dzieci do krzeseł obrotowych o regulowanej wysokości. Podnóżek o regulowanej wysokości zakładany na podnośnik krzesła obrotowego. Specjalny podnóżek na nogi, aby nie wisiały nogi w powietrzu i zapobiegał uciskowi tętnicy w części udowej nóg dziecka.

 • Podnośnik pneumatyczny...

  45,00 zł

  Podnośnik pneumatyczny do krzesła

  Atestowany podnośnik pneumatyczny do krzeseł biurowych, krzeseł obrotowych. Podnośnik pneumatyczny producenta krzeseł Nowy Styl. Podnośnik pneumatyczny odpowiedzialny za regulację krzesła góra - dół. Wysokość czarnej obudowy podnośnika wynosi ok. 23cm.

 • Podnośnik pneumatyczny...

  45,00 zł

  Podnośnik pneumatyczny do foteli

  Atestowany podnośnik pneumatyczny do foteli biurowych, foteli obrotowych. Podnośnik pneumatyczny producenta foteli Nowy Styl. Podnośnik pneumatyczny odpowiedzialny za regulację fotela góra - dół.  Wysokość czarnej obudowy wynosi ok. 19,5cm.

 • Stopki do krzesła...

  30,00 zł

  Stopka do krzeseł

  Atestowane stopki do krzeseł biurowych, krzeseł obrotowych o trzpieniu o średnicy fi-11mm. Możliwość stosowania zamiennie z kółkami do krzeseł obrotowych. Stopki zabezpieczają przed jeżdżeniem krzesła obrotowego.

 • Stopki do krzesła...

  35,00 zł

  Stopki do krzeseł średnie

  Stopki do krzeseł biurowych, krzeseł obrotowych o trzpieniu o średnicy fi-11mm. Możliwość stosowania zamiennie z kółkami do krzeseł obrotowych. Stopki zabezpieczają przed jeżdżeniem krzesła czy fotela obrotowego.

 • Stopki do krzesła...

  40,00 zł

  Stopki do krzeseł wysokie

  Stopki do krzeseł biurowych, krzeseł obrotowych o trzpieniu o średnicy fi-11mm. Możliwość stosowania zamiennie z kółkami do krzeseł obrotowych. Stopki zabezpieczają przed jeżdżeniem krzesła czy fotela obrotowego.

 • Kółka do powierzchni...

  30,00 zł

  Kółka do powierzchni miękkich - 5 szt.

  Standardowe kółka do krzeseł biurowych, krzeseł obrotowych czy goteli gabinetowych do stosowania na powierzchnie miękkie tj. dywany.

 • Kółka do powierzchni...

  35,00 zł

  Kółka do powierzchni twardych - 5 szt.

  Atestowane kółka do krzeseł biurowych, krzeseł obrotowych stosowania na powierzchnie twarde tj. panele. Oferowane kółka do krzeseł biurowych zabezpieczają podłoże przed zarysowaniem, dzięki specjalnej otoczce. Mocne i solidne kółka samohamowne.