Akcesoria do krzeseł

Akcesoria do krzeseł obrotowych, części biurowe, nakładki rehabilitacyjne na fotele, kółka do foteli obrotowych, podłokietniki do krzeseł biurowych, osłony, podnośniki, podstawy krzeseł, stopki, kołki i mechanizmy. Pełen asortyment do krzeseł i foteli obrotowych. Jeżeli poszukujesz części napisz, a postaramy się w jakiś sposób Tobie pomóc!

 • Wózek do stołów RICO

  1 481,54 zł -27% 2 029,50 zł

  Wózek do stołów RICO

  Wózek do przewożenia stołów składanych RICO lub ERYK. Wózek RICO wykonany z kwadratowych profili 40 × 40 × 1,5 mm. oraz stalowej rury średnicy 25 × 2,0 mm. Wózek posiada filcowe podkładki do ochrony blatów. Wózek Rico wyposażony w 4 kółka w tym 2 z ręcznym hamulcem. Wózek posiada regulowaną długość w zakresie 1530 – 2030 mm (wymiar wewnętrzny).

 • Wózek do krzeseł VESTA

  908,67 zł -27% 1 244,76 zł

  Wózek do krzeseł VESTA

  Wózek do przewożenia krzeseł VESTA. Wózek występuje w dwóch kolorach czarny lub ALU-siwy do wyboru. Wózek na kółkach na krzesła Vesta mieści 25 sztuk krzeseł. Maksymalny załadunek ok. 175kg. Wózek wykonany z kwadratowych profili 30x30x1,5mm oraz stalowej rury o średnicy 25x1,5mm. Wózek wyposażony w 4 kółka w tym 2 z ręcznym hamulcem.

 • Wózek do krzeseł SLIM

  275,00 zł 295,00 zł

  Wózek do krzeseł SLIM

  Wózek do przewożenia krzeseł SLIM składanych. Wózek na kółkach, który pozwala na swobodne przewiezienie 12 sztuk krzeseł SLIM. Wózek wykonany ze stalowych elementów lakierowanych (jak na zdjęciu).

 • Wózek do krzeseł ISO

  1 201,39 zł -27% 1 645,74 zł

  Wózek do krzeseł ISO

  Wózek do przewożenia krzeseł ISO. Wózek na kółkach mieści 3 rzędy krzeseł ISO sztaplowanych po 10 sztuk. Pozwala to na przewiezienie jednorazowo aż 30 sztuk krzeseł ISO. 3-rzędowy wózek na krzesła ISO.

 • Podnóżek do krzeseł...

  95,00 zł

  Podnóżek do krzeseł dla dzieci

  Okrągły podnóżek dla dzieci do krzeseł obrotowych o regulowanej wysokości. Podnóżek o regulowanej wysokości zakładany na podnośnik krzesła obrotowego. Specjalny podnóżek na nogi, aby nie wisiały nogi w powietrzu i zapobiegał uciskowi tętnicy w części udowej nóg dziecka.

 • Podnośnik pneumatyczny...

  45,00 zł

  Podnośnik pneumatyczny do krzesła

  Atestowany podnośnik pneumatyczny do krzeseł biurowych, krzeseł obrotowych. Podnośnik pneumatyczny producenta krzeseł Nowy Styl. Podnośnik pneumatyczny odpowiedzialny za regulację krzesła góra - dół. Wysokość czarnej obudowy podnośnika wynosi ok. 23cm.

 • Podnośnik pneumatyczny...

  45,00 zł

  Podnośnik pneumatyczny do foteli

  Atestowany podnośnik pneumatyczny do foteli biurowych, foteli obrotowych. Podnośnik pneumatyczny producenta foteli Nowy Styl. Podnośnik pneumatyczny odpowiedzialny za regulację fotela góra - dół.  Wysokość czarnej obudowy wynosi ok. 19,5cm.

 • Stopki do krzesła...

  30,00 zł

  Stopka do krzeseł

  Atestowane stopki do krzeseł biurowych, krzeseł obrotowych o trzpieniu o średnicy fi-11mm. Możliwość stosowania zamiennie z kółkami do krzeseł obrotowych. Stopki zabezpieczają przed jeżdżeniem krzesła obrotowego.

 • Kółka do powierzchni...

  30,00 zł

  Kółka do powierzchni miękkich - 5 szt.

  Standardowe kółka do krzeseł biurowych, krzeseł obrotowych czy goteli gabinetowych do stosowania na powierzchnie miękkie tj. dywany.

 • Kółka do powierzchni...

  35,00 zł

  Kółka do powierzchni twardych - 5 szt.

  Atestowane kółka do krzeseł biurowych, krzeseł obrotowych stosowania na powierzchnie twarde tj. panele. Oferowane kółka do krzeseł biurowych zabezpieczają podłoże przed zarysowaniem, dzięki specjalnej otoczce. Mocne i solidne kółka samohamowne.

 • Gniazdo kół fi-11

  1,90 zł

  Gniazdo kół fi-11

  Gniazda wykonane z tworzywa sztucznego wykorzystywane w podstawach metalowych przykryte plastikowymi nakładkami tzw. podstawa TS12 stosowana m.in. w fotelu MANAGER. Gniazda na kółka do fotela obrotowego.

 • Stopki do krzesła ISO

  1,80 zł

  Stopka do krzesła ISO

  Plastikowe stopki do krzesła ISO. Stopka wykonana z tworzywa sztucznego o wymiarach 30x15 mm.

 • Śruba ustalająca VL311

  5,00 zł

  Śruba ustalająca VL311

  Krótka śruba VL311 przeznaczona jest do mechanizmu CPT stosowanego w krzesłach obrotowych. Śruba ustalająca stosowana jest do przykręcenia oparcia do łącznika CPT. Krótka śruda odpowiedzialna jest za regulację wysokości oparcia góra - dół.

 • Śruba długa VL306 do...

  5,00 zł

  Śruba długa VL306 do krzesła

  Długa śruba VL306 przeznaczona jest do mechanizmu CPT stosowanego w krzesłach obrotowych. Śruba długa stosowana jest pod siedziskiem krzesła i umożliwia regulację głebokości siedziska. Śruba ustalająca stosowana przy łącznikach CPT i owalnym, służąca do regulacji głębokości siedziska krzesła.

 • Podnóżek Ergohuman / IOO

  270,00 zł

  Podnóżek Ergohuman / IOO

  Regulowany podnóżek do foteli Ergohuman lub IOO, które są dostępne w naszej ofercie. Siatka podnóżka występuje w 3 kolorach, które odpowiadają dokładnie kolorom siatki używanym w modelach Ioo czy Ergohuman: KMD30 (szary), KMD31 (czarny) lub KMD34 (zielony). Stelaż podnóżka występuje w kolorze czarnym i posiada regulację wysokości oraz kąta położenia.

 • Stolik na laptopa...

  319,00 zł

  Stolik na laptopa Laptop Stand

  Stolik Laptop Stand przeznaczony jest do montażu foteli Ergohuman Plus Elite. Stolik jest  regulowany. Jeżeli stolika nie jest używany w danym momencie, można go szybko złożyć. Stolik Laptop Stand jest całkowicie bezpiecznym - górne uchwyty i dolna półka uniemożliwiają zsuwanie się laptopa, a jego specjalna budowa zapobiega przegrzewaniu się sprzętu.