Szybka wysyłka krzesła Profim Nowy Styl

SZYBKA WYSYŁKA

Szybka wysyłka to produkty w większości dostępne na magazynie i wysyłane w terminie 3-7 dni roboczych. Wybrane modele krzeseł wysyłane są w nieco dłuższym terminie około 5-10 dni roboczych. Wszystko uzależnione jest od ilości zamawianych krzeseł oraz obecnych stanów magazynowych.

Szybka wysyłka to oferta wysokiej jakości produkty w atrakcyjnie niskich cenach i szybkiej wysyłce w stosunku do standardowej oferty. Tanie, ergonomiczne i nowoczesne krzesła obrotowe, biurowe, krzesła do kuchni i jadalni, krzesła konferencyjne, fotele obrotowe, stoły konferencyjne i wiele wiele więcej....

Przed zamówieniem większej ilości krzeseł zapraszamy do kontaktu w celu potwierdzenia aktualnych stanów magazynowych.

Kiedy tworzymy ofertę na meble, uważnie przyglądamy się potrzebom użytkowników, szczególnie w kontekście codziennych czynności. Naszym celem jest tworzenie mebli, które zapewniają pozytywne doświadczenia dla każdego użytkownika.

Tradycyjnie przy projektowaniu miejsc pracy koncentrowano się na potrzebach fizycznych i działaniach pracownika - dobry projekt był wydajny. Ostatnio obserwujemy przesunięcie w kierunku aspektów psychologicznych i poznawczych. To holistyczne podejście, w którym bierze się pod uwagę całość doświadczenia użytkownika, znane jest jako Dyscyplina Czynników Ludzkich.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadzamy do oferty najnowocześniejsze i ergonomiczne krzesła obrotowe czy fotele biurowe. Między innymi fotel Action to fotel gabinetowy, który jednocześnie zapewnia wygodę i optymalną pozycję ciała.

Fotel cechuje wyjątkowo ergonomiczny charakter dzięki możliwości płynnej regulacji kąta nachylenia siedziska i oparcia, dzięki regulowanemu podparciu odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz regulowanym podłokietnikom.

Wyróżniającym elementem modelu jest szeroki, muli-regulowany zagłówek, zapewniający solidne podparcie dla karku i głowy. Unikatowa forma fotela podkreślona została przez aluminiowe elementy podtrzymujące oparcie, nadające mu lekko industrialny wygląd.

Fotel Action posiada również znany na całym świecie znak GS, który potwierdza spełnienie wymagań jakościowych określonych przez niemieckie przepisy dotyczące bezpieczeństwa sprzętu i produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na krzesła i fotele Profim , Nowy Styl .