Nowe produkty

 • Stelaż NY-HF05RA

  559,00 zł

  Stelaż NY-HF05RA

  Czarna podstawa, noga do stołu - stelaż NY-HF05RA o regulowanej długości co 10cm w zakresie 104cm - 144cm. Głębokość stelaża wynosi 68cm. Stelaż skręcany, składa się z elementów - do montażu. Stabilny stelaż malowany proszkowo idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz zarówno mieszkania czy kawiarni i restauracji. Czarna noga do stołu regulowana na długości - idealna do każdego wnętrza. Wysokość standardowa h-72,5cm.

 • Stelaż NY-HF04B

  280,00 zł

  Stelaż NY-HF04B

  Standardowa podstawa , noga do stołu - stelaż NY-HF04B skręcana, składa się z elementów - do montażu. Stabilny stelaż malowany proszkowo idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz zarówno mieszkania czy kawiarni i restauracji. Czarna noga do stołu o średnicy fi-80cm idealna do każdego wnętrza. Wysokość standardowa h-72,5cm.

 • Stelaż NY-HF04A

  265,00 zł

  Stelaż NY-HF04A

  Standardowa podstawa , noga do stołu - stelaż NY-HF04A skręcana, składa się z elementów - do montażu. Stabilny stelaż malowany proszkowo idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz zarówno mieszkania czy kawiarni i restauracji. Czarna noga do stołu o średnicy fi-70cm idealna do każdego wnętrza. Wysokość standardowa h-72,5cm.

 • Stelaż typu pająk NY-HF01

  705,00 zł

  Stelaż typu pająk NY-HF01

  Standardowa podstawa , noga do stołu typu pająk skręcana, składa się 2 elementów - do montażu. Stabilny stelaż typu pająk idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz zarówno mieszkania czy kawiarni i restauracji. Czarna noga do stołu typu pająk idealna do każdego wnętrza.

 • Krzesło MOTTO 20F

  1 332,09 zł -5% 1 402,20 zł

  Krzesło MOTTO 20F

  Nowoczesne obrotowe krzesło MOTTO 20F z niskim oparciem wykonane na bazie 4-ramiennej wykonanej z polerowanego aluminium. Wygodne i stylowe krzesło MOTTO 20F o dobrze profilowanym oparciu i niespotykanej stylizacji. Krzesło Motto 20F zmieni wygląd każdego pomieszczenia i sprawi je wyjątkowym. Prosty design krzesła Motto przełamuje subtelny łuk oparcia. Dzięki szerokiej gamie kolorów i tkanin to krzesło idealnie odnajdzie się w różnych wnętrzach np. w domu lub przestrzeniach mniej oficjalnych.

 • Krzesło MOTTO 10F

  1 355,46 zł -5% 1 426,80 zł

  Krzesło MOTTO 10F

  Nowoczesne obrotowe krzesło MOTTO 10F wykonane na bazie 4-ramiennej wykonanej z polerowanego aluminium. Wygodne i stylowe krzesło MOTTO 10F o dobrze profilowanym oparciu i niespotykanej stylizacji. Krzesło Motto 10F zmieni wygląd każdego pomieszczenia i sprawi je wyjątkowym. Prosty design krzesła Motto przełamuje subtelny łuk oparcia. Dzięki szerokiej gamie kolorów i tkanin to krzesło idealnie odnajdzie się w różnych wnętrzach np. w domu lub przestrzeniach mniej oficjalnych.

 • Krzesło MOTTO 20V3

  981,54 zł -5% 1 033,20 zł

  Krzesło MOTTO 20V3

  Nowoczesne krzesło MOTTO 20V3 z niskim oparciem wykonane na płozach występującej w 3 kolorach: czarna, metalik, chrom. Wygodne i stylowe krzesło MOTTO 20V3 o wygodnym profilu i niespotykanej stylizacji. Krzesło Motto 20V3 zmieni wygląd każdego pomieszczenia i sprawi je wyjątkowym. Prosty design krzesła Motto przełamuje subtelny łuk oparcia. Dzięki szerokiej gamie kolorów i tkanin to krzesło idealnie odnajdzie się w różnych wnętrzach np. w domu lub przestrzeniach mniej oficjalnych.

 • Krzesło MOTTO 10V3

  1 004,91 zł -5% 1 057,80 zł

  Krzesło MOTTO 10V3

  Nowoczesne krzesło MOTTO 10V3 wykonane na płozach występującej w 3 kolorach: czarna, metalik, chrom. Wygodne i stylowe krzesło MOTTO 10V3 o wygodnym profilu i niespotykanej stylizacji. Krzesło Motto 10V3 zmieni wygląd każdego pomieszczenia i sprawi je wyjątkowym. Prosty design krzesła Motto przełamuje subtelny łuk oparcia. Dzięki szerokiej gamie kolorów i tkanin to krzesło idealnie odnajdzie się w różnych wnętrzach np. w domu lub przestrzeniach mniej oficjalnych.

 • Fotel CN-9020 złoty

  435,00 zł

  Fotel CN-9020 złoty

  Wygodny fotel CN-9020 złoty tapicerowane tapicerowane tkaniną typu velvet, w kolorze szarym lub jasnoszarym. Krzesło konferencyjne, kawiarniane o stelażu w kolorze złotym. Fotel tapicerowany z przeszyciami idealnie pasuje do sal konferencyjnych, bankietowych. Fotel o oparciu i siedzisku tapicerowanym. Nóżki krzesła wyposażone w tworzywowe stopki zapobiegające porysowaniu podłoża.

 • Fotel CN-9020

  389,00 zł

  Fotel CN-9020

  Wygodny fotel CN-9020 tapicerowane tapicerowane tkaniną typu velvet, w kolorze szarym, jasnoszarym lub czarnym. Krzesło konferencyjne, kawiarniane o stelażu w kolorze czarnym. Fotel tapicerowany z przeszyciami idealnie pasuje do sal konferencyjnych, bankietowych. Fotel o oparciu i siedzisku tapicerowanym. Nóżki krzesła wyposażone w tworzywowe stopki zapobiegające porysowaniu podłoża.

 • Krzesło CN-6080 złote

  359,00 zł

  Krzesło CN-6080

  Wygodne krzesło CN-6080 złote tapicerowane tapicerowane tkaniną typu velvet, w kolorze jasnoszarym lub czarnym. Krzesło konferencyjne, kawiarniane o stelażu w kolorze złotym. Krzesło o tapicerowanym oparciu i siedzisku idealnie pasują do sal konferencyjnych, bankietowych. Krzesło biurowe o oparciu i siedzisku tapicerowanym. Nóżki krzesła wyposażone w tworzywowe stopki zapobiegające porysowaniu podłoża.

 • Krzesło CN-6020 złote

  349,00 zł

  Krzesło CN-6020 złote

  Wygodne krzesło CN-6020 złote tapicerowane tapicerowane tkaniną typu velvet, w kolorze czarnym, jasnoszarym lub zielonym. Krzesło konferencyjne, kawiarniane o stelażu w kolorze złotym. Krzesło tapicerowane o oparciu z przeszyciami idealnie pasują do sal konferencyjnych, bankietowych. Krzesło biurowe o oparciu i siedzisku tapicerowanym. Nóżki krzesła wyposażone w tworzywowe stopki zapobiegające porysowaniu podłoża.

 • Krzesło CN-6004 złoty

  299,00 zł

  Krzesło CN-6004 złote

  Wygodne krzesło CN-6004 tapicerowane tapicerowane tkaniną typu velvet, w kolorze czarnym, ciemnozielonym lub jasnoszarym. Krzesło konferencyjne, kawiarniane o stelażu w kolorze złotym. Krzesło tapicerowane o pikowanym oparciu i siedzisku idealnie pasują do sal konferencyjnych, bankietowych. Krzesło biurowe o oparciu i siedzisku tapicerowanym. Nóżki krzesła wyposażone w tworzywowe stopki zapobiegające porysowaniu podłoża.

 • Krzesło NAVIGO MESH HRUA White

  1 126,86 zł -27% 1 543,65 zł

  Krzesło NAVIGO MESH White

  Krzesło NAVIGO MESH White (o białym tworzywie i białej podstawie dolnej) z regulowanym zagłówkiem to nowoczesne krzesło biurowe obrotowe na kółkach do pracy przy biurku. Model Navigo to krzesło, które zbudujesz od podstaw wybierając rodzaj podstawy pięcioramiennej, mechanizm i jego funkcje, rodzaj tapicerki i jej kolor, rodzaj i funkcje podłokietników oraz  podparcie lędźwi czy kolor siatki. To wszystko skomponujesz sam, a my te krzesło wykonamy dla Ciebie. Krzesło NAVIGO funkcjonalne i odpowiednio wyregulowane jest podstawą ergonomicznego biura. Model Navigo jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych pomieszczeń biurowych. Navigo to idealny kierunek dla nowoczesnych przestrzeni biurowych. Ergonomiczne mechanizmy krzesła pozwalają łatwo dostosować ustawienia do potrzeb danego użytkownika, co ma kluczowe znaczenie w systemie desk sharingu i co-workingu. Szeroki zakres regulacji, jak i możliwość dynamicznego siedzenia sprawiają, że krzesło zapewnia wysoki komfort. W parze z funkcjonalnością idzie atrakcyjny poziom cenowy krzesła oraz ciekawy design oparcia, będącego wyróżnikiem wizualnym linii.

 • Krzesło NAVIGO UPH HRUA Black

  1 007,44 zł -27% 1 380,06 zł

  Krzesło NAVIGO UPH HRUA Black

  Krzesło NAVIGO UPH HRUA Black - z regulowanym, tapicerowanym zagłówkiem to nowoczesne krzesło biurowe obrotowe na kółkach do pracy przy biurku. Model Navigo to krzesło, które zbudujesz od podstaw wybierając rodzaj podstawy pięcioramiennej, mechanizm i jego funkcje, rodzaj tapicerki i jej kolor, rodzaj i funkcje podłokietników oraz wykończenie tylnej części oparcia czy podparcie lędźwi. To wszystko skomponujesz sam, a my te krzesło wykonamy dla Ciebie. Krzesło NAVIGO funkcjonalne i odpowiednio wyregulowane jest podstawą ergonomicznego biura. Model Navigo jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych pomieszczeń biurowych. Navigo to idealny kierunek dla nowoczesnych przestrzeni biurowych. Ergonomiczne mechanizmy krzesła pozwalają łatwo dostosować ustawienia do potrzeb danego użytkownika, co ma kluczowe znaczenie w systemie desk sharingu i co-workingu. Szeroki zakres regulacji, jak i możliwość dynamicznego siedzenia sprawiają, że krzesło zapewnia wysoki komfort. W parze z funkcjonalnością idzie atrakcyjny poziom cenowy krzesła oraz ciekawy design oparcia, będącego wyróżnikiem wizualnym linii.

 • Zagłówek AccisPro

  305,90 zł -5% 322,00 zł

  Zagłówek AccisPro

  Zagłówek do krzesła AccisPro z oferty Profim. Zagłówek w rodzinie AccisPro to opcja zapewniająca właściwe podparcie odcinka szyjnego podczas pracy oraz poprawiająca komfort siedzenia. Odpowiednie wyprofilowanie pozwala na efektywne dopasowanie do każdego użytkownika, niezależnie od jego wzrostu. Zagłówek powinien być ustawiony w taki sposób, aby linia poprowadzona pomiędzy czubkiem głowy, a środkiem szyi była równoległa do reszty tułowia. Służy do tego regulacja wysokości zagłówka oraz kąta jego nachylenia.

  Do już posiadanych foteli AccisPro można dokupić zagłówek jako osobny element i samodzielnie go zamontować. Montaż zagłówka jest bardzo prosty i intuicyjny, a wszystkie niezbędne elementy montażowe są dołączone do zestawu wraz z instrukcją.

  Zagłówek do krzesła AccisPro wykończony w tapicerce Runner 60061.