Nowe produkty

 • Fotel HIT R

  319,00 zł

  Fotel HIT R

  Wygodny i wysoki fotel HIT R to fotel gabinetowy, fotel biurowy do biura z wysokim, przewiewnym oparciem siatkowym wraz z regulowanymi góra-dół podłokietnikami. Fotel HIT R to biurowy, obrotowy model wyposażony w mechanizm Tilt z możliwością swobodnego kołysania się i blokadą pozycji do pracy. Fotel biurowy posiada nowoczesne, wygodne regulowane podłokietniki. Tani i wygodny fotel do biurka.

   

 • Krzesło CAFE VII - PROMOCJA

  219,00 zł

  Krzesło CAFE VII

  Wygodne krzesło kawiarniane CAFE VII w wybarwieniu 1.007 (buk naturalny) do biura, poczekalni czy kuchni i kawiarni. Krzesło CAFE VII zostało wykonane z bukowej, profilowanej sklejki lakierowanej, bejcowanej. Krzesło CAFE VII posiada metalową, chromowaną ramę. Stylowe krzesło idealnie pasuje do pomieszczeń użyteczności zarówno pod względem wytrzymałości jak i estetyki.

  Czas realizacji 3-5 dni roboczych (dla zamówień powyżej 4 szt.)

  Pełną ofertę modelu zobaczysz tutaj - Krzesło CAFE VII

 • Krzesło BETA CR - PROMOCJA

  79,00 zł

  Krzesło BETA CR

  Wygodne i tanie krzesło BETA CR o plastikowym siedzisku na metalowym, chromowanym stelażu. Krzesło BETA CR występuje w ofercie promocyjnej na stelażu chromowanym - błyszczącym oraz 4 kolorach siedziska w szybkiej wysyłce 3-5 dni roboczych. Możliwość sztaplowania krzesła BETA CR (jedno na drugie). Idealne krzesło do poczekalni, kawiarni czy restauracji. Łatwe do utrzymania w czystości.

  Czas realizacji 3-5 dni roboczych (dla zamówień powyżej 4 szt.) tylko w kolorach:

  - K-31 (niebieski),

  - K-32 (jasnoszary),

  - K-05 (ciemnoszary),

  - K-02 (czarny).

  W pozostałych kolorach realizacja 10-15 dni roboczych.

  Pełną ofertę modelu zobaczysz tutaj - Krzesło BETA

 • Hoker FONDO - PROMOCJA

  245,00 zł

  Hoker FONDO - PROMOCJA

  Wygodny hoker barowy FONDO plastikowy idealny do nowoczesnych pomieszczeń użyteczności publicznej. Krzesło barowe plastikowe FONDO wykonane z mocnego, atestowanego polipropylenu o błyszczącej powierzchni - dostępne w 6 kolorach. Stelaż hokera FONDO malowany w ofercie promocyjnej w kolorze czarnym lub chromowane. Estetyczny hoker FONDO o stabilnej i mocnej konstrukcji z wygodnym podnóżkiem. Solidna i szeroka rama hokera barowego.

  Czas realizacji wynosi 10-16 dni roboczych.

  Pełną ofertę modelu zobaczysz tutaj Hoker FONDO

 • Krzesło INTRATA M-22 HRUA LU2 R20I TS25 - PROMOCJA

  1 045,00 zł

  Krzesło INTRATA M-22 HRUA LU2 R20I TS25

  Krzesło INTRATA M-22 HRUA z regulowanym i tapicerowanym zagłówkiem. Fotel Intrata w ofercie promocyjnej wyposażona w mechanizm FST z regulacją wysuwu siedziska, podłokietnikami R20I - regulowane góra-dół z miękką nakładką PU, regulowany, tapicerowany zagłówek, regulowane podparcie lędźwi, podstawę TS25 - czarna. Krzesło tapicerowane w kolorze BL9035 czarnym w imitacji skóry Valencia o wysokich parametrach wytrzymałościowych, łatwa w czyszczeniu oraz doskonała ochrona przed bakteriami, plamami i grzybami. Solidne i ergonomiczne krzesło dostępne w szybkiej wysyłce!

  Czas realizacji 3-5 dni roboczych tylko w kolorze VL9035 (czarny)!

  W pozostałych kolorach 14-18 dni roboczych.

  Pełną ofertę modelu zobaczysz tutaj - Krzesło INTRATA M-22 HRUA

 • Biurko eUP 2 regulowane z blatem

  1 325,00 zł

  Biurko eUp 2 regulowane

  Biurko eUP2 to biurko z elektryczną regulacją wysokości w zakresie 694-1194 mm o podstawie typu "T". Uniwersalna konstrukcja biurek eUP pozwala na łatwe dopasowanie ich do każdego projektu biura, a szeroka paleta kolorystyczna pozwoli wybrać Ci kolor blatu, który odzwierciedla Twój charakter lub zajmowane stanowisko.

  Nowoczesne biurko eUP 2 pozwala na wybór wymiaru blatu biurka o głębokości 70cm lub 80cm oraz jego długości 120cm, 140cm lub 160cm. Możemy wybrać dowolny kolor blatu z dostępnej palety płyt oraz kolor regulowanego stelaża: czarny, biały lub Alu-siwy. Grubość blatu 19mm z udźwigiem do 80kg oraz gwarancją 5-letnią na biurko!!!

  Podstawa Typu „T” z elektryczną regulacją wysokości w zakresie 500 mm (eUP 2). Noga składa się z dwusegmentowej kolumny kątowej wykonanej z profilu stalowego o wymiarach: 70 × 70 mm, 60 × 60 mm, zwężająca się od dołu do góry.

  Biurko posiada funkcję antykolizji przeciążeniowa z czujnikiem żyroskopowym. Funkcja wykrywa przechył blatu, podczas kontaktu ruchomego elementu biurka ze stabilną przeszkodą. Następuje zatrzymanie blatu oraz odsunięcie jego powierzchni na bezpieczną odległość,

 • Krzesło SHELL Low

  839,00 zł

  Krzesło SHELL Low

  Wygodne, pracownicze krzesło SHELL Low to krzesło obrotowe biurowe o dobrze profilowanym oparciu i siedzisku. Krzesło SHELL LOW zostało wyposażone w mechanizm Synchron - regulacja góra-dół oraz możliwość blokady kąta pochylenia oparcia. Krzesło SHELL posiada regulowane podłokietniki góra-dół z miękkimi nakładkami PU. Ponadto krzesło obrotowe podsiada regulację wysuwu siedziska przód-tył, Podstawa dolna czarna, nylonowa.

 • Krzesło LEVEL 4L WT R1

  719,00 zł

  Krzesło LEVEL 4L WT R1

  Nowoczesne krzesło LEVEL 4L WT R1 to białe krzesło konferencyjne z regulowanymi podłokietnikami o tapicerowanym oparciu i siedzisku w różnych rodzajach tapicerek i kolorach. Krzesło Level 4L WT R1 wykonane zostało na stelażu metalowym o nogach w kolorze białym lub chromowanym do wyboru. Oparcie wyraźnie profilowane, dobrze trzymające plecy, miękkie i tapicerowane. Elementy z tworzywa w kolorze białym.

  Szybka wysyłka 1-5 dni roboczych!

 • Krzesło LEVEL 4L WT

  599,00 zł

  Krzesło LEVEL 4L WT

  Nowoczesne krzesło LEVEL 4L WT to białe krzesło konferencyjne o tapicerowanym oparciu i siedzisku w różnych rodzajach tapicerek i kolorach. Krzesło Level 4L WT wykonane zostało na stelażu metalowym o nogach w kolorze białym lub chromowanym do wyboru. Oparcie wyraźnie profilowane, dobrze trzymające plecy, miękkie i tapicerowane. Elementy z tworzywa w kolorze białym.

  Szybka wysyłka 1-5 dni roboczych!

 • Krzesło LEVEL 4L BT R1

  650,00 zł

  Krzesło LEVEL 4L BT R1

  Wygodne i nowoczesne krzesło LEVEL 4L BT R1 to krzesło konferencyjne wyposażone w regulowane w 3 płaszczyznach podłokietnikach o tapicerowanym oparciu i siedzisku w różnych rodzajach tapicerek i kolorach. Krzesło Level 4L BT R1 wykonane zostało na stelażu metalowym o nogach w kolorze czarnym lub chromowanym do wyboru. Oparcie wyraźnie profilowane, dobrze trzymające plecy, tapicerowane. Elementy z tworzywa w kolorze czarnym.

  Szybka wysyłka 1-5 dni roboczych!

 • Krzesło LEVEL 4L BT

  550,00 zł

  Krzesło LEVEL 4L BT

  Wygodne i nowoczesne krzesło LEVEL 4L BT to krzesło konferencyjne o tapicerowanym oparciu i siedzisku w różnych rodzajach tapicerek i kolorach. Krzesło Level 4L BT wykonane zostało na stelażu metalowym o nogach w kolorze czarnym lub chromowanym do wyboru. Oparcie wyraźnie profilowane, dobrze trzymające plecy - miękkie i tapicerowane. Elementy z tworzywa w kolorze czarnym.

  Szybka wysyłka 1-5 dni roboczych!

 • Krzesło LEVEL 4L WS R1

  709,00 zł

  Krzesło LEVEL 4L WS R1

  Wygodne i nowoczesne krzesło LEVEL 4L WS R1 to krzesło konferencyjne wyposażone w regulowane w 3 płaszczyznach podłokietniki o siatkowym oparciu i tapicerowanym siedzisku w różnych rodzajach tapicerek i kolorach. Krzesło Level 4L WS R1 wykonane zostało na stelażu metalowym o nogach w kolorze białym lub chromowanym do wyboru. Oparcie wyraźnie profilowane, dobrze trzymające plecy naciągnięte siatką w kolorze jasnoszarym. Elementy z tworzywa w kolorze białym.

  Szybka wysyłka 1-5 dni roboczych!

 • Krzesło LEVEL 4L WS

  590,00 zł

  Krzesło LEVEL 4L WS

  Wygodne i nowoczesne krzesło LEVEL 4L WS to krzesło konferencyjne o siatkowym oparciu i tapicerowanym siedzisku w różnych rodzajach tapicerek i kolorach. Krzesło Level 4L WS wykonane zostało na stelażu metalowym o nogach w kolorze białym lub chromowanym do wyboru. Oparcie wyraźnie profilowane, dobrze trzymające plecy naciągnięte siatką w kolorze jasnoszarym. Elementy z tworzywa w kolorze białym.

  Szybka wysyłka 1-5 dni roboczych!

 • Krzesło LEVEL 4L BS R1

  640,00 zł

  Krzesło LEVEL 4L BS R1

  Wygodne i nowoczesne krzesło LEVEL 4L BS R1 to krzesło konferencyjne wyposażone w regulowane podłokietniki R1 (regulowane w 3 płaszczyznach) o siatkowym oparciu i tapicerowanym siedzisku w różnych rodzajach tapicerek i kolorach. Krzesło Level 4L BS wykonane zostało na stelażu metalowym o nogach w kolorze czarnym lub chromowanym do wyboru. Oparcie wyraźnie profilowane, dobrze trzymające plecy naciągnięte siatką w kolorze czarnym. Elementy z tworzywa w kolorze czarnym.

  Szybka wysyłka 1-5 dni roboczych!

 • Krzesło LEVEL 4L BS

  540,00 zł

  Krzesło LEVEL 4L BS

  Wygodne i nowoczesne krzesło LEVEL 4L BS to krzesło konferencyjne o siatkowym oparciu i tapicerowanym siedzisku w różnych rodzajach tapicerek i kolorach. Krzesło Level 4L BS wykonane zostało na stelażu metalowym o nogach w kolorze czarnym lub chromowanym do wyboru. Oparcie wyraźnie profilowane, dobrze trzymające plecy naciągnięte siatką w kolorze czarnym. Elementy z tworzywa w kolorze czarnym.

  Szybka wysyłka 1-5 dni roboczych!

 • Fotel MaxPro WS

  1 019,00 zł

  Fotel MaxPro WS

  Wygodny i nowoczesny fotel MaxPro WS o białych elementach z tworzywa. Fotel przeznaczony do wielogodzinnej pracy przy biurku. Fotel MaxPro WS wyposażony został w wielofunkcyjny mechanizmem Synchro Plus z możliwością regulacji głębokości siedziska i ruch oparcia, które pracuje przód-tył, wychyla się na boki, pod kątem, aby zapewnić podparcie Państwa plecom podczas pracy. Model został wyposażony w regulowane podłokietniki w 3 płaszczyznach.