KRZESŁA konferencyjne ze sklejki giętej do biura i poczekalni

Krzesła konferencyjne ze sklejki giętej

Krzesła konferencyjne ze sklejki na metalowej, mocnej konstrukcji. Ramy krzeseł dostępne w różnych kolorach. Oparcie i siedzisko krzeseł biurowych wykonane z solidnej, profilowanej sklejki bukowej. Sklejka lakierowana w różnych kolorach bądź wykończona laminatem odporniejszym na zarysowania. Idealne do pomieszczeń użyteczności publicznej. Krzesła konferencyjne ze sklejki dostępne w różnych kształtach i wzorach. Nowoczesne krzesła sklejkowe do każdego rodzaju pomieszczeń. Ożywią i wzbogacą każdy rodzaj pomieszczenia.

Trudno nie przyznać, że krzesło to mebel bez którego ciężko się obejść. Jednak nie każde krzesło sprawdzi się w każdym miejscu. Różne pomieszczenia wymagają dobrze dopasowanych mebli, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Krzesła konferencyjne ze sklejki to kategoria krzeseł świetnie spełniających swoje zadanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wygoda, wytrzymałość i profesjonalny wygląd.

Konferencyjne krzesła ze sklejki giętej - czym się charakteryzują?

Krzesła ze sklejki, mimo wspólnego podstawowego materiału, z którego wykonane jest oparcie i siedzisko, różnią się od siebie zastosowaniem dodatkowych surowców, konstrukcją i oczywiście stylistyką. Krzesło ze sklejki jest niemal zawsze lżejsze od swoich odpowiedników z innych materiałów, lecz nie znaczy to, że jest mniej wytrzymałe. Dużo zależy w tej kwestii od ramy i nóg których budulcem jest zwykle lite drewno lub metal, natomiast oparcia i siedzisko zyskują zdecydowanie na zastosowaniu sklejki. Tapicerowane siedzisko i często także podłokietniki zapewniają komfort, który powinien być przecież priorytetem w tego typu krześle. Dużą ich zaletą jest też kompaktowość, która pozwala zmieścić je w nieco bardziej kameralnych przestrzeniach, a także przechowywać układając je w stosy. Obecne w tej kategorii krzesła ze sklejki łączą zatem niezawodność, niewielkie wymiary, wygodę i niebanalny design.

Gdzie się sprawdzą krzesła sklejkowe?

Specyficzna budowa krzesła ze sklejki giętej, a przede wszystkim jego wygląd sprawiają, że będzie on świetnym wyborem we wszelkich salach konferencyjnych, klasach lekcyjnych i uniwersyteckich, biurach, hotelach i innych miejscach publicznych. Krzesło ze sklejki będzie pasować wszędzie tam, gdzie trzeba podkreślić profesjonalne podejście do pracy, a także wzbogacić nowoczesny wystrój wnętrza. Modele z metalową ramą będą dobrze pasować do nowatorskich, oszklonych przestrzeni, drewniane konstrukcje zachowają wszystkie swoje zalety oferując nieco więcej poczucia przytulności. Ilość dostępnych kolorów tapicerki i drewna pozwoli dostosować każdy model krzesła ze sklejki do rodzaju i wielkości pomieszczenia, a nawet do rodzaju oświetlenia i identyfikacji wizualnej firmy. Jak sama nazwa wskazuje, krzesła te będą idealne w przypadku sal konferencyjnych w firmach, w których standardem są długotrwałe obrady, prezentacje i szkolenia. Jest tak dlatego, że specjalnie wyprofilowane siedziska i oparcia znacznie opóźniają moment, gdy siedzenie w jednej pozycji stanie się niewygodne. Właśnie dlatego krzesła ze sklejki giętej są tak uniwersalne dla wielu pomieszczeń.

Krzesło ze sklejki - dlaczego warto?

Inwestycja w dobre krzesło do sali konferencyjnej to kwestia ważniejsza, niż mogłoby się wydawać. Wspomniane ergonomiczne profilowanie zapewnia wygodne i zdrowe dla kręgosłupa siedzenie, co przekłada się także bezpośrednio na wydajność pracy. Widoczne to jest zwłaszcza w przypadku długotrwałej pracy w jednym miejscu, a do takich warunków krzesła te stworzono. Nie można zapomnieć, że krzesła sklejkowe dzięki mnogości modeli i kolorów dopasują się do każdego wnętrza. Podstawowe ich atuty, czyli jakość wykonania i elegancki minimalizm sprawią też niezwykle pozytywne wrażenie na gościach i klientach, którzy odwiedzą daną instytucję. Wytrzymałość to także argument przemawiający za tym typem krzesła - w końcu biuro wymusza często pracę siedzącą, użycie mebla jest zatem wyjątkowo intensywne. Wytrzymałość tak tapicerki, sklejkowych elementów, jak i samej ramy jest dlatego szczególnie wysoka niezależnie od modelu. Miłym akcentem jest dbałość projektantów o takie szczegóły, jak dodatkowe stopki do miękkich lub twardych powierzchni, które obniżają poziom hałasu przy poruszaniu krzesłem, jak i ryzyko zarysowań. Przed tym ostatnim chroni również specjalne profilowanie oddalające oparcie od pobliskiej ściany. Konferencyjne krzesła ze sklejki to nieodzowne meble w każdym miejscu pracy - zrobią świetne wrażenie na wszystkich i będą służyć latami zapewniając komfort i wydajność!

 • Krzesło VAPAA 4S W UPH-Plus HB

  1 090,05 zł 1 493,22 zł

  Krzesło VAPAA 4S W UPH-Plus HB

  Solidne i wygodne krzesło na kółach Vapaa 4S W UPH-Plus HB - z wysokim oparciem z tapicerowanymi nakładkami. Model przeznaczony także do biur, sal konferencyjnych, wykładowych, lobby, poczekalni czy innych wnętrz użyteczności publicznej. Krzesło Vapaa 4S zostało wykonane z bukowej, profilowanej sklejki z tapicerowanymi nakładkami w różnych rodzajach i kolorach tapicerek. Krzesło ze sklejki posiada metalową ramę malowaną proszkowo w różnych kolorach do wyboru. Stylowe krzesło idealnie pasuje do pomieszczeń użyteczności zarówno pod względem wytrzymałości, komfortu jak i estetyki.

 • Krzesło VAPAA 4L W UPH-Plus HB

  707,55 zł 969,24 zł

  Krzesło VAPAA 4L W UPH-Plus HB

  Wysokie, solidne i wygodne krzesło do jadalni, biura czy kawiarni Vapaa 4L W UPH-Plus HB - z wysokim oparciem z tapicerowanymi nakładkami. Model przeznaczony także do biur, lobby, poczekalni czy innych wnętrz użyteczności publicznej. Krzesło Vapaa 4L zostało wykonane z bukowej, profilowanej sklejki z tapicerowanymi nakładkami w różnych rodzajach i kolorach tapicerek. Krzesło ze sklejki posiada metalową ramę malowaną proszkowo w różnych kolorach lub chromowaną - do wyboru. Stylowe krzesło idealnie pasuje do pomieszczeń użyteczności zarówno pod względem wytrzymałości, komfortu jak i estetyki.

  Możliwość zastosowania krzesła na stopkach lub specjalnych kółkach.

 • Krzesło VAPAA 4L W ARM

  517,19 zł 708,48 zł

  Krzesło VAPAA 4L W ARM

  Solidne i wygodne krzesło do biura, sali konferencyjnej czy sali wykładowej - krzesło Vapaa 4L W ARM - z podłokietnikami oraz z możliwością zamówienia krzesła z pulpitem do pisania. Model przeznaczony do biur, lobby, poczekalni czy innych wnętrz użyteczności publicznej. Krzesło Vapaa 4L W ARM zostało wykonane z bukowej, profilowanej sklejki. Krzesło ze sklejki posiada metalową ramę malowaną proszkowo w różnych kolorach lub chromowaną - do wyboru. Stylowe krzesło idealnie pasuje do pomieszczeń użyteczności zarówno pod względem wytrzymałości, komfortu jak i estetyki.

  Możliwość zastosowania krzesła na stopkach lub specjalnych kółkach. Jako opcja dodatkowa także możliwość zastosowania specjalnego pulpitu do pisania - pulpit pokryty laminatem.

 • Krzesło VAPAA 4L UPH HB ARM

  642,90 zł 880,68 zł

  Krzesło VAPAA 4L UPH HB ARM

  Solidne i wygodne krzesło do biura, sali konferencyjnej czy sali wykładowej - krzesło Vapaa 4L UPH HB ARM - z podłokietnikami oraz możliwością zamówienia krzesła z pulpitem do pisania. Model przeznaczony do biur, lobby, poczekalni czy innych wnętrz użyteczności publicznej. Krzesło Vapaa 4L UPH HB ARM zostało wykonane z bukowej, profilowanej sklejki w całości tapicerowanej w różnych rodzajach i kolorach tapicerek. Krzesło ze sklejki posiada metalową ramę malowaną proszkowo w różnych kolorach lub chromowaną - do wyboru. Stylowe krzesło idealnie pasuje do pomieszczeń użyteczności zarówno pod względem wytrzymałości, komfortu jak i estetyki.

  Możliwość zastosowania krzesła na stopkach lub specjalnych kółkach. Jako opcja dodatkowa także możliwość zastosowania specjalnego pulpitu do pisania - pulpit pokryty laminatem.

 • Krzesło VAPAA CFS UPH

  628,53 zł 861,00 zł

  Krzesło VAPAA CFS UPH

  Wygodne krzesło do jadalni czy kawiarni Vapaa 4L CFS UPH. Model przeznaczony do biur, lobby, poczekalni czy innych wnętrz użyteczności publicznej. Krzesło Vapaa CFS UPH zostało wykonane z bukowej, profilowanej sklejki w całości tapicerowanej w różnych rodzajach i kolorach tapicerek. Krzesło ze sklejki posiada metalową ramę malowaną proszkowo w różnych kolorach lub chromowaną - do wyboru. Stylowe krzesło idealnie pasuje do pomieszczeń użyteczności zarówno pod względem wytrzymałości, komfortu jak i estetyki.

 • Krzesło VAPAA 4L UPH HB

  574,66 zł 787,20 zł

  Krzesło VAPAA 4L UPH HB

  Wysokie, solidne i wygodne krzesło do jadalni czy kawiarni Vapaa 4L UPH HB - z wysokim oparciem. Model przeznaczony do biur, lobby, poczekalni czy innych wnętrz użyteczności publicznej. Krzesło Vapaa 4L UPH HB zostało wykonane z bukowej, profilowanej sklejki w załości tapicerowanej w różnych rodzajach i kolorach tapicerek. Krzesło ze sklejki posiada metalową ramę malowaną proszkowo w różnych kolorach lub chromowaną - do wyboru. Stylowe krzesło idealnie pasuje do pomieszczeń użyteczności zarówno pod względem wytrzymałości, komfortu jak i estetyki.

  Możliwość zastosowania krzesła na stopkach lub specjalnych kółkach.

 • Krzesło VAPAA 4L W

  448,95 zł 615,00 zł

  Krzesło VAPAA 4L W

  Solidne i wygodne krzesło do jadalni czy kawiarni Vapaa 4L W. Model przeznaczony do biur, lobby, poczekalni czy innych wnętrz użyteczności publicznej. Krzesło Vapaa 4L W zostało wykonane z bukowej, profilowanej sklejki bejcowanej lub pokryte laminatem - odporniejsze na zarysowania. Krzesło ze sklejki posiada metalową ramę malowaną proszkowo w różnych kolorach lub chromowaną - do wyboru. Stylowe krzesło idealnie pasuje do pomieszczeń użyteczności zarówno pod względem wytrzymałości, komfortu jak i estetyki.

 • Krzesło COM K12H - 72H

  538,43 zł 633,45 zł

  Krzesło COM K12H

  Projekt krzesła COM został oparty o dwa fundamenty: wielofunkcyjność i komfort. Krzesło COM K12H zostało wykonane na 4 nogach o metalowej rurce o przekroju fi-16mm. Dzięki dopracowanej geometrii kubełka siedziska Com są bardzo wygodne.

  Krzesło COM K12H występuje w szybkiej realizacji w kolorach: H6 buk naturalny , H12 - dąb oraz H5 czarny .

  SZYBKA WYSYŁKA! Czas realizacji około 5-7 dni roboczych!

 • Fotel konferencyjny MOON Wood CF

  1 419,00 zł

  Fotel konferencyjny MOON Wood CF

  Fotel konferencyjny Moon Wood CF firmy Grospol to stylowy, designerski i ponadczasowy model, wyróżniający się precyzyjnym wykonaniem i najwyższą jakością zastosowanych materiałów. Drewniane wykończenie bryły w połączeniu z tapicerowanym i wyraźnie ergonomicznie profilowanym oparciem i siedziskiem, uzupełnione jest o aluminiową podstawę i podłokietniki. Całość tworzy spójną kompozycyjnie całość. Fotel konferencyjny Moon Wood CF wyposażony jest w precyzyjny mechanizm Tilt, umożliwiający swobodne kołysanie, a także regulację wysokości siedziska, łącząc ergonomię z wysokim komfortem użytkowania. Możliwość zastosowania fotela konferencyjnego Moon Wood CF z obecnym w ofercie fotelem biurowym Moon Wood utrzymanym w tej samej stylistyce, pozwala kompleksowo zaaranżować wnętrze. Szeroki wybór tkanin i wybarwień drewna umożliwia zaprojektowanie fotela dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

 • Krzesło CAFE II seat plus

  332,22 zł 455,10 zł

  Krzesło CAFE II seat plus

  Wygodne sklejkowe krzesło CAFE II seat plus o tapicerowanym, miękkim siedzisku. Krzesło CAFE II seat plus zostało wykonane z bukowej, profilowanej sklejki lakierowanej lub pokryte laminatem - odporniejsze na zarysowania. Krzesło CAFE II seat plus posiada metalową ramę w różnych kolorach. Nowoczesne krzesło CAFE II seat plus idealnie pasuje do pomieszczeń użyteczności publicznej.

 • Krzesło A-1603 CLEO

  680,00 zł

  Krzesło A-1603 CLEO

  Krzesło A-1603 CLEO to nowoczesny model o stelażu wykonanym z drewna bukowego lud na dębie. Kubełek siedziska wykonany ze sklejki tapicerowany. Krzesła A-1603 CLEO przeznaczone są do przestrzeni hotelowych czy eleganckich restauracjach i domowych wnętrz.

  Czas realizacji 4-8 tygodni.

 • Krzesło CADEIRA 4L ARM TR B-plus

  1 363,91 zł 1 868,37 zł

  Krzesło CADEIRA 4L ARM TR B-plus

  Nowoczesne Krzesło CADEIRA 4L ARM TR B-plus z tapicerowanym frontem krzesła o trwałej, wytrzymałej i sztaplowanej konstrukcji. Krzesło ze sklejki przeznaczone do poczekalni, hoteli, restauracji czy kawiarni i jadalni. Krzesło CADEIRA wykonane na ramie chromowanej o stalowej rurze Ø 22 × 2 mm, łącznik przedni i tylny oraz wspornik podłokietnika wykonane z chromowanej stalowej rury Ø 22 × 2.5 mm. Krzesło posiada podłokietniki stałe – zintegrowane z ramą krzesła, nakładka podłokietnika wykonana z 10-warstwowej sklejki bukowej o grubości 12 mm.

  Kubełek drewniany – przód kubełka całkowicie tapicerowany (B-PLUS) – nakładka wykonana z 3-warstwowej sklejki bukowej o grubości 4,5 mm, pokryta pianką o grubości 15 mm, gęstości 25 kg / m3. Tył kubełka drewniany.

  Krzesło wyposażone w pulpit (wersja dla prawo i leworęcznych) – wykonany z 8-warstwowej sklejki bukowej o grubości 12 mm. Rama chromowana wykonana z pręta o grubości Ø 12 mm. Złącza wykonane z poliamidu z włóknem szklanym. Pulpit dostępny tylko dla modelu Cadeira 4L-ARM.

  Opcje wykończeń:
  – sklejka bejcowana,
  – sklejka pokryta laminatem, widoczne krawędzie sklejki zabezpieczone woskiem.

  Krzesło posiada w standardzie stopki do powierzchni miękkich (GB) lub jako opcja topki do powierzchni twardych (GBF), stopki przegubowe do powierzchni miękkich (GBP) lub do powierzchni twardych (GBPF). Wysokość krzesła ze stopkami przegubowymi wzrasta o 20 mm. Możliwość także wyboru stopek akustycznych (GBA) – specjalna konstrukcja redukuje poziom hałasu stopek emitowany przez poślizg o ponad 50 % w porównaniu do standardowych stopek, nie rysują powierzchni.

  WALL PROTECTION SYSTEM – konstrukcja ramy zapobiega rysowaniu ściany poprzez oddalenie oparcia od ściany ok. 40 mm,

 • Krzesło CADEIRA 4L ARM/front B-Plus

  1 049,65 zł 1 437,87 zł

  Krzesło CADEIRA 4L ARM/front B-plus

  Nowoczesne krzesło CADEIRA 4L ARM/front B-plus z tapicerowanym przodem krzesła o trwałej, wytrzymałej i sztaplowanej konstrukcji. Krzesło ze sklejki przeznaczone do poczekalni, hoteli, restauracji czy kawiarni i jadalni. Krzesło CADEIRA wykonane na ramie chromowanej o stalowej rurze Ø 22 × 2 mm, łącznik tylny oraz wspornik podłokietnika wykonane z chromowanej stalowej rury Ø 22 × 2.5 mm. Krzesło posiada podłokietniki stałe – zintegrowane z ramą krzesła, nakładka podłokietnika wykonana z 10-warstwowej sklejki bukowej o grubości 12 mm.

  Kubełek drewniany – przód kubełka całkowicie tapicerowany (B-PLUS) – nakładka wykonana z 3-warstwowej sklejki bukowej o grubości 4,5 mm, pokryta pianką o grubości 15 mm, gęstości 25 kg / m3. Tył kubełka drewniany.

  Krzesło posiada w standardzie stopki do powierzchni miękkich (GB) lub jako opcja topki do powierzchni twardych (GBF), stopki przegubowe do powierzchni miękkich (GBP) lub do powierzchni twardych (GBPF). Wysokość krzesła ze stopkami przegubowymi wzrasta o 20 mm. Możliwość także wyboru stopek akustycznych (GBA) – specjalna konstrukcja redukuje poziom hałasu stopek emitowany przez poślizg o ponad 50 % w porównaniu do standardowych stopek, nie rysują powierzchni.

  WALL PROTECTION SYSTEM – konstrukcja ramy zapobiega rysowaniu ściany poprzez oddalenie oparcia od ściany ok. 40 mm,

 • Krzesło CADEIRA 4L ARM plus

  1 009,24 zł 1 382,52 zł

  Krzesło CADEIRA 4L ARM plus

  Nowoczesne krzesło CADEIRA 4L ARM plus z tapicerowaną nakładką na siedzisku i oparciu o trwałej, wytrzymałej i sztaplowanej konstrukcji. Krzesło ze sklejki przeznaczone do poczekalni, hoteli, restauracji czy kawiarni i jadalni. Krzesło CADEIRA wykonane na ramie chromowanej o stalowej rurze Ø 22 × 2 mm, łącznik przedni i tylny oraz wspornik podłokietnika wykonane z chromowanej stalowej rury Ø 22 × 2.5 mm. Krzesło posiada podłokietniki stałe – zintegrowane z ramą krzesła, nakładka podłokietnika wykonana z 10-warstwowej sklejki bukowej o grubości 12 mm.

  Kubełek drewniany z oddzielnie tapicerowanymi nakładkami na siedzisku i oparciu (PLUS) – poduszki siedziska i oparcia wykonane z 3-warstwowej sklejki bukowej o grubości 4,5 mm, pokryte pianką o grubości 15 mm i gęstości 25 kg / m3.

  Krzesło posiada w standardzie stopki do powierzchni miękkich (GB) lub jako opcja topki do powierzchni twardych (GBF), stopki przegubowe do powierzchni miękkich (GBP) lub do powierzchni twardych (GBPF). Wysokość krzesła ze stopkami przegubowymi wzrasta o 20 mm. Możliwość także wyboru stopek akustycznych (GBA) – specjalna konstrukcja redukuje poziom hałasu stopek emitowany przez poślizg o ponad 50 % w porównaniu do standardowych stopek, nie rysują powierzchni.

  WALL PROTECTION SYSTEM – konstrukcja ramy zapobiega rysowaniu ściany poprzez oddalenie oparcia od ściany ok. 40 mm,

 • Krzesło CADEIRA 4L ARM seat plus

  949,08 zł 1 300,11 zł

  Krzesło CADEIRA 4L ARM seat plus

  Nowoczesne krzesło CADEIRA 4L ARM seat plus z tapicerowaną nakładką na siedzisku o trwałej, wytrzymałej i sztaplowanej konstrukcji. Krzesło ze sklejki przeznaczone do poczekalni, hoteli, restauracji czy kawiarni i jadalni. Krzesło CADEIRA wykonane na ramie chromowanej o stalowej rurze Ø 22 × 2 mm, łącznik przedni i tylny oraz wspornik podłokietnika wykonane z chromowanej stalowej rury Ø 22 × 2.5 mm. Krzesło posiada podłokietniki stałe – zintegrowane z ramą krzesła, nakładka podłokietnika wykonana z 10-warstwowej sklejki bukowej o grubości 12 mm.

  Kubełek drewniany z tapicerowaną nakładką na siedzisku (SEAT-PLUS) – poduszka siedziska wykonana z 3-warstwowej sklejki bukowej o grubości 4,5 mm, pokryta pianką o grubości 15 mm i gęstości 25 kg / m3.

  Krzesło posiada w standardzie stopki do powierzchni miękkich (GB) lub jako opcja topki do powierzchni twardych (GBF), stopki przegubowe do powierzchni miękkich (GBP) lub do powierzchni twardych (GBPF). Wysokość krzesła ze stopkami przegubowymi wzrasta o 20 mm. Możliwość także wyboru stopek akustycznych (GBA) – specjalna konstrukcja redukuje poziom hałasu stopek emitowany przez poślizg o ponad 50 % w porównaniu do standardowych stopek, nie rysują powierzchni.

  WALL PROTECTION SYSTEM – konstrukcja ramy zapobiega rysowaniu ściany poprzez oddalenie oparcia od ściany ok. 40 mm,

 • Krzesło CADEIRA 4L ARM

  884,43 zł 1 211,55 zł

  Krzesło CADEIRA 4L ARM

  Nowoczesne krzesło CADEIRA 4L o trwałej, wytrzymałej i sztaplowanej konstrukcji. Krzesło ze sklejki przeznaczone do poczekalni, hoteli, restauracji czy kawiarni i jadalni. Krzesło CADEIRA wykonane na ramie chromowanej o stalowej rurze Ø 22 × 2 mm, łącznik przedni i tylny oraz wspornik podłokietnika wykonane z chromowanej stalowej rury Ø 22 × 2.5 mm. Krzesło posiada podłokietniki stałe – zintegrowane z ramą krzesła, nakładka podłokietnika wykonana z 10-warstwowej sklejki bukowej o grubości 12 mm.

  Kubełek krzesła do wyboru w 2 wersjach: drewniany – wykonany z 8-warstwowej sklejki bukowej o grubości 10,5 mm; lub kubełek laminowany – wykonany z 8-warstwowej sklejki bukowej o grubości 10,5 mm, pokryty obustronnie laminatem. Widoczne krawędzie sklejki zabezpieczone woskiem.

  Krzesło posiada w standardzie stopki do powierzchni miękkich (GB) lub jako opcja topki do powierzchni twardych (GBF), stopki przegubowe do powierzchni miękkich (GBP) lub do powierzchni twardych (GBPF). Wysokość krzesła ze stopkami przegubowymi wzrasta o 20 mm. Możliwość także wyboru stopek akustycznych (GBA) – specjalna konstrukcja redukuje poziom hałasu stopek emitowany przez poślizg o ponad 50 % w porównaniu do standardowych stopek, nie rysują powierzchni.

  WALL PROTECTION SYSTEM – konstrukcja ramy zapobiega rysowaniu ściany poprzez oddalenie oparcia od ściany ok. 40 mm,