Krzesła z oparciem tapicerowanym

Krzesła z oparciem tapicerowanym

Krzesła obrotowe z tapicerowanym oparciem. Wygodne krzesła biurowe o tapicerowanym oparciu. Krzesła cechują się oparciem miękkim, profilowanym i tapicerowanym. Krzesła obrotowe występują w różnych kolorach tapicerki - do wyboru dla każdego. Wygodne i nowoczesne krzesła obrotowe o oparciu tapicerowanym.

 • Krzesło MOJITO 506

  1 649,44 zł -27% 2 259,51 zł

  Krzesło MOJITO 506

  Krzesło MOJITO 506 to krzesło biurowe obrotowe z tapicerowanym siedziskiem i o niespotykanym, unikatowym oparciu, które posiada drewniany tył oparcia, a front tapicerowany w różnych rodzajach tapicerek i kolorach. Fotel MOJITO 506 w standardzie wykonany na podstawie pięcioramiennej aluminiowej malowanej proszkowo na kolor alu z ochronnymi nakładkami z tworzywa sztucznego. Model MOJITO możemy wymodelować od podstaw wybierając rodzaj podłokietnika - stałe, regulowane na wysokość czy wersje 3D i 4D, rodzaj podstawy pięcioramiennej czy dodatkowe opcje zastosowane w mechanizmie krzesła jak wysuw siedziska czy ujemny kąt pochylenia siedziska, opcję regulowanego w 2 płaszczyznach podparcia pod lędźwie. Fotel MOJITO w standardzie wyposażony w mechanizm synchroniczny REVO.

 • Krzesło 4ME W SOFT SEAT HRUA ESP

  1 537,20 zł -27% 2 105,76 zł

  Krzesło 4ME W SOFT SEAT HRUA ESP

  Krzesło 4ME W SOFT SEAT HRUA ESP to nowoczesne i przykuwające każdy wzrok krzesło obrotowe biurowe z regulowanym zagłówkiem do pracy przy biurku. Krzesło biurowe obrotowe z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. W wybranej wersji elementy z tworzywa w kolorze białym. Występuje w standardzie w wersji ze stałymi podłokietnikami GTP, do wyboru także podłokietniki regulowane 2D lub 4D (w 2 lub 4 płaszczyznach). Model krzesła został wyposażony w mechanizm synchroniczny ESP z możliwością rozbudowy o dodatkową opcję regulacji głębokości siedziska oraz kąta ujemnego siedziska 2 stopnie. Do wyboru także wykończenie podstawy pięcioramiennej oraz rodzaj kółek.

 • Krzesło 4ME W SOFT SEAT ESP

  1 354,93 zł -27% 1 856,07 zł

  Krzesło 4ME W SOFT SEAT ESP

  Krzesło 4ME W SOFT SEAT ESP to nowoczesne i przykuwające każdy wzrok krzesło obrotowe biurowe do pracy przy biurku. Krzesło biurowe obrotowe z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. W wybranej wersji elementy z tworzywa w kolorze białym. Występuje w standardzie w wersji ze stałymi podłokietnikami GTP, do wyboru podłokietniki regulowane 2D lub 4D (w 2 lub 4 płaszczyznach). Model krzesła został wyposażony w mechanizm synchroniczny ESP z możliwością rozbudowy o dodatkową opcję regulacji głębokości siedziska oraz kąta ujemnego siedziska 2 stopnie. Do wyboru także wykończenie podstawy pięcioramiennej oraz rodzaj kółek.

 • Krzesło 4ME BL SOFT SEAT HRUA ESP

  1 457,29 zł -27% 1 996,29 zł

  Krzesło 4ME BL SOFT SEAT HRUA ESP

  Krzesło 4ME BL SOFT SEAT HRUA ESP to nowoczesne i wygodne krzesło obrotowe biurowe z regulowanym zagłówkiem do pracy przy biurku. Krzesło biurowe obrotowe z tapicerowanym siedziskiem, oparciem i zagłówkiem. W wybranej wersji elementy z tworzywa w kolorze czarnym. Występuje w standardowej wersji ze stałymi podłokietnikami GTP lub do wyboru regulowane podłokietniki 2D lub 4D (w 2 lub 4 płaszczyznach). Model krzesła został wyposażony w mechanizm synchroniczny ESP z możliwością rozbudowy o dodatkową opcję regulacji głębokości siedziska oraz kąta ujemnego siedziska 2 stopnie. Do wyboru także wykończenie podstawy pięcioramiennej oraz rodzaj kółek.

 • Krzesło 4ME BL SOFT SEAT ESP

  1 274,12 zł -27% 1 745,37 zł

  Krzesło 4ME BL SOFT SEAT ESP

  Krzesło 4ME BL SOFT SEAT ESP to nowoczesne i wygodne krzesło obrotowe biurowe do pracy przy biurku. Krzesło biurowe obrotowe z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. W wybranej wersji elementy z tworzywa w kolorze czarnym. Występuje w standardowej wersji ze stałymi podłokietnikami GTP lub do wyboru regulowane podłokietniki 2D lub 4D (w 2 lub 4 płaszczyznach). Model krzesła został wyposażony w mechanizm synchroniczny ESP z możliwością rozbudowy o dodatkową opcję regulacji głębokości siedziska oraz kąta ujemnego siedziska 2 stopnie. Do wyboru także wykończenie podstawy pięcioramiennej oraz rodzaj kółek.

 • Krzesło 4ME W SOFT SEAT HRUA SF.SMV

  1 741,93 zł -27% 2 386,20 zł

  Krzesło 4ME W SOFT SEAT HRUA SF.SMV

  Krzesło 4ME W SOFT SEAT HRUA SF.SMV to nowoczesne krzesło obrotowe biurowe z regulowanym zagłówkiem do pracy przy biurku. Krzesło biurowe obrotowe z tapicerowanym siedziskiem, oparciem i zagłówkiem. W wybranej wersji elementy z tworzywa w kolorze białym. Występuje w wersji ze stałymi podłokietnikami GTP, regulowanymi 2D lub 4D (w 2 lub 4 płaszczyznach). Model krzesła został wyposażony w mechanizm samoważący z systemem S-MOVE dostosowujący się do wagi użytkownika (SFB1.SMV) lub SFT1.SMV z dodatkową opcją regulacji głębokości siedziska. Do wyboru także wykończenie podstawy pięcioramiennej oraz rodzaj i kształt kółek.

  Krzesło 4ME zostało wzbogacone o system S-MOVE z systemem Self automatycznie dopasowuje się do wagi użytkownika i pozwala wyregulować krzesło zgodnie z jego parametrami. Mechanizm cechuje wielopłaszczyznowy ruch siedziska podczas użytkowania, co jest jego ogromną zaletą. Powoduje to rotacyjne ruchy miednicy przez co zmniejsza się nacisk na kręgi i dyski. Można go porównać do siedzenia na piłce rehabilitacyjnej.

 • Krzesło 4ME W SOFT SEAT SF.SMV

  1 557,86 zł -27% 2 134,05 zł

  Krzesło 4ME W SOFT SEAT SF.SMV

  Krzesło 4ME W SOFT SEAT SF.SMV to nowoczesne i przykuwające każdy wzrok krzesło obrotowe biurowe do pracy przy biurku. Krzesło biurowe obrotowe z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. W wybranej wersji elementy z tworzywa w kolorze białym. Występuje w wersji ze stałymi podłokietnikami GTP, regulowanymi 2D lub 4D (w 2 lub 4 płaszczyznach). Model krzesła został wyposażony w mechanizm samoważący z systemem S-MOVE dostosowujący się do wagi użytkownika (SFB1.SMV) lub SFT1.SMV z dodatkową opcją regulacji głębokości siedziska. Do wyboru także wykończenie podstawy pięcioramiennej oraz rodzaj i kształt kółek.

  Krzesło 4ME zostało wzbogacone o system S-MOVE z systemem Self automatycznie dopasowuje się do wagi użytkownika i pozwala wyregulować krzesło zgodnie z jego parametrami. Mechanizm cechuje wielopłaszczyznowy ruch siedziska podczas użytkowania, co jest jego ogromną zaletą. Powoduje to rotacyjne ruchy miednicy przez co zmniejsza się nacisk na kręgi i dyski. Można go porównać do siedzenia na piłce rehabilitacyjnej.

 • Krzesło 4ME BL SOFT SEAT HRUA SF.SMV

  1 661,12 zł -27% 2 275,50 zł

  Krzesło 4ME BL SOFT SEAT HRUA SF

  Krzesło 4ME BL SOFT SEAT HRUA SF.SMV to nowoczesne i przykuwające każdy wzrok krzesło obrotowe biurowe z regulowanym zagłówkiem do pracy przy biurku. Krzesło biurowe obrotowe z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. W wybranej wersji elementy z tworzywa w kolorze czarnym. Występuje w wersji ze stałymi podłokietnikami GTP, regulowanymi 2D lub 4D (w 2 lub 4 płaszczyznach). Model krzesła został wyposażony w mechanizm samoważący z systemem S-MOVE dostosowujący się do wagi użytkownika (SFB1.SMV) lub SFT1.SMV z dodatkową opcją regulacji głębokości siedziska. Do wyboru także wykończenie podstawy pięcioramiennej oraz rodzaj i kształt kółek.

  Krzesło 4ME zostały wzbogacone o system S-MOVE z systemem Self automatycznie dopasowuje się do wagi użytkownika i pozwala wyregulować krzesło zgodnie z jego parametrami. Mechanizm cechuje wielopłaszczyznowy ruch siedziska podczas użytkowania, co jest jego ogromną zaletą. Powoduje to rotacyjne ruchy miednicy przez co zmniejsza się nacisk na kręgi i dyski. Można go porównać do siedzenia na piłce rehabilitacyjnej.

 • Krzesło 4ME BL SOFT SEAT SF.SMV

  1 477,94 zł -27% 2 024,58 zł

  Krzesło 4ME BL SOFT SEAT SF.SMV

  Krzesło 4ME BL SOFT SEAT SF.SMV to nowoczesne i przykuwające każdy wzrok krzesło obrotowe biurowe do pracy przy biurku. Krzesło biurowe obrotowe z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. W wybranej wersji elementy z tworzywa w kolorze czarnym. Występuje w wersji ze stałymi podłokietnikami GTP, regulowanymi 2D lub 4D (w 2 lub 4 płaszczyznach). Model krzesła został wyposażony w mechanizm samoważący z systemem S-MOVE dostosowujący się do wagi użytkownika (SFB1.SMV) lub SFT1.SMV z dodatkową opcją regulacji głębokości siedziska. Do wyboru także wykończenie podstawy pięcioramiennej oraz rodzaj i kształt kółek.

  Krzesło 4ME zostało wzbogacone o system S-MOVE z systemem Self automatycznie dopasowuje się do wagi użytkownika i pozwala wyregulować krzesło zgodnie z jego parametrami. Mechanizm cechuje wielopłaszczyznowy ruch siedziska podczas użytkowania, co jest jego ogromną zaletą. Powoduje to rotacyjne ruchy miednicy przez co zmniejsza się nacisk na kręgi i dyski. Można go porównać do siedzenia na piłce rehabilitacyjnej.

 • Krzesło 4ME W HRUA SF

  1 229,23 zł -27% 1 683,87 zł

  Krzesło 4ME W HRUA SF

  Krzesło 4ME W HRUA SF to nowoczesne i przykuwające każdy wzrok krzesło obrotowe biurowe z regulowanym zagłówkiem do pracy przy biurku. Krzesło biurowe obrotowe z tapicerowanym siedziskiem, oparciem i zagłówkiem. W wybranej wersji elementy z tworzywa w kolorze białym. Występuje w wersji bez podłokietników, ze stałymi podłokietnikami GTP, regulowanymi 2D lub 4D (w 2 lub 4 płaszczyznach). Model krzesła został wyposażony w mechanizm samoważący dostosowujący się do wagi użytkownika (SFB1) lub SFT1 z dodatkową opcją regulacji głębokości siedziska. Do wyboru także wykończenie podstawy pięcioramiennej oraz rodzaj i kształt kółek.

  Unikalny design oparcia to jeden z najciekawszych i najbardziej niezwykłych elementów linii 4ME. Przywołuje na myśl konary rozłożystego drzewa. Jego forma to nie tylko ciekawy design, ale również interesujący element funkcjonalny. Uelastycznia oparcie, doskonale wspierając plecy użytkownika i amortyzując ruchy.

 • Krzesło 4ME W SF

  986,79 zł -27% 1 351,77 zł

  Krzesło 4ME W SF

  Krzesło 4ME W SF to nowoczesne i przykuwające każdy wzrok krzesło obrotowe biurowe do pracy przy biurku. Krzesło biurowe obrotowe z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. W wybranej wersji elementy z tworzywa w kolorze białym. Występuje w wersji bez podłokietników, ze stałymi podłokietnikami GTP, regulowanymi 2D lub 4D (w 2 lub 4 płaszczyznach). Model krzesła został wyposażony w mechanizm samoważący dostosowujący się do wagi użytkownika (SFB1) lub SFT1 z dodatkową opcją regulacji głębokości siedziska. Do wyboru także wykończenie podstawy pięcioramiennej oraz rodzaj i kształt kółek.

  Unikalny design oparcia to jeden z najciekawszych i najbardziej niezwykłych elementów linii 4ME. Przywołuje na myśl konary rozłożystego drzewa. Jego forma to nie tylko ciekawy design, ale również interesujący element funkcjonalny. Uelastycznia oparcie, doskonale wspierając plecy użytkownika i amortyzując ruchy.

 • Krzesło 4ME BL HRUA SF

  1 099,93 zł -27% 1 506,75 zł

  Krzesło 4ME BL HRUA SF

  Krzesło 4ME BL HRUA SF to nowoczesne i przykuwające każdy wzrok krzesło obrotowe biurowe z regulowanym zagłówkiem do pracy przy biurku. Krzesło biurowe obrotowe z zagłówkiem z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. W wybranej wersji elementy z tworzywa w kolorze czarnym. Występuje w wersji bez podłokietników, ze stałymi podłokietnikami GTP, regulowanymi 2D lub 4D (w 2 lub 4 płaszczyznach). Model krzesła został wyposażony w mechanizm samoważący dostosowujący się do wagi użytkownika (SFB1) lub SFT1 z dodatkową opcją regulacji głębokości siedziska. Do wyboru także wykończenie podstawy pięcioramiennej oraz rodzaj i kształt kółek.

  Unikalny design oparcia to jeden z najciekawszych i najbardziej niezwykłych elementów linii 4ME. Przywołuje na myśl konary rozłożystego drzewa. Jego forma to nie tylko ciekawy design, ale również interesujący element funkcjonalny. Uelastycznia oparcie, doskonale wspierając plecy użytkownika i amortyzując ruchy.

 • Krzesło 4ME BL SF

  915,86 zł -27% 1 254,60 zł

  Krzesło 4ME BL SF

  Krzesło 4ME BL SF to nowoczesne i przykuwające każdy wzrok krzesło obrotowe biurowe do pracy przy biurku. Krzesło biurowe obrotowe z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. W wybranej wersji elementy z tworzywa w kolorze czarnym. Występuje w wersji bez podłokietników, ze stałymi podłokietnikami GTP, regulowanymi 2D lub 4D (w 2 lub 4 płaszczyznach). Model krzesła został wyposażony w mechanizm samoważący dostosowujący się do wagi użytkownika (SFB1) lub SFT1 z dodatkową opcją regulacji głębokości siedziska. Do wyboru także wykończenie podstawy pięcioramiennej oraz rodzaj i kształt kółek.

  Unikalny design oparcia to jeden z najciekawszych i najbardziej niezwykłych elementów linii 4ME. Przywołuje na myśl konary rozłożystego drzewa. Jego forma to nie tylko ciekawy design, ale również interesujący element funkcjonalny. Uelastycznia oparcie, doskonale wspierając plecy użytkownika i amortyzując ruchy.

 • Krzesło 2ME ST53 ARM

  1 173,56 zł -27% 1 607,61 zł

  Krzesło 2ME ST53 ARM

  Krzesło 2ME ST53 ARM to krzesło konferencyjne obrotowe do biura czy sal konferencyjnych z tapicerowanym siedziskiem i oparciem, podłokietniki stałe - rama chromowana. Elementy z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym lub białym do wyboru tj. osłona oparcia i nakładki podłokietników. Krzesło obrotowe wyposażone w mechanizm TILT/AR/BD. Podstawa pięcioramienna fi-740mm z aluminium polerowanego na stopkach. Unikalny design oparcia to jeden z najciekawszych i najbardziej niezwykłych elementów linii 2ME.

 • Krzesło 2ME TS25 ARM

  867,37 zł -27% 1 188,18 zł

  Krzesło 2ME TS25 ARM

  Krzesło 2ME TS TS25 ARM to krzesło konferencyjne obrotowe do biura czy sal konferencyjnych z tapicerowanym siedziskiem i oparciem, podłokietniki stałe. Rama malowana proszkowo na kolor czarny, biały, alu metalic lub chromowana. Elementy z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym lub białym do wyboru tj. osłona oparcia i nakładki podłokietników. Krzesło obrotowe wyposażone w mechanizm TILT/AR. Podstawa pięcioramienna fi-710mm poliamidowa w kolorze czarnym, białym lub aluminiowa malowana proszkowo na kolor alu metalik bądź z aluminium polerowanego. Unikalny design oparcia to jeden z najciekawszych i najbardziej niezwykłych elementów linii 2ME.

 • Krzesło NAVIGO UPH HRUA FS White

  1 257,96 zł -27% 1 723,23 zł

  Krzesło NAVIGO UPH HRUA FS White

  Krzesło NAVIGO UPH HRUA White o białym tworzywie to nowoczesne krzesło biurowe obrotowe z regulowanym zagłówkiem, na kółkach do pracy przy biurku. Model Navigo to krzesło, które zbudujesz od podstaw wybierając rodzaj podstawy pięcioramiennej, mechanizm i jego funkcje, rodzaj tapicerki i jej kolor, rodzaj i funkcje podłokietników oraz wykończenie tylnej części oparcia czy podparcie lędźwi. To wszystko skomponujesz sam, a my te krzesło wykonamy dla Ciebie. Krzesło NAVIGO funkcjonalne i odpowiednio wyregulowane jest podstawą ergonomicznego biura. Model Navigo jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych pomieszczeń biurowych. Navigo to idealny kierunek dla nowoczesnych przestrzeni biurowych. Ergonomiczne mechanizmy krzesła pozwalają łatwo dostosować ustawienia do potrzeb danego użytkownika, co ma kluczowe znaczenie w systemie desk sharingu i co-workingu. Szeroki zakres regulacji, jak i możliwość dynamicznego siedzenia sprawiają, że krzesło zapewnia wysoki komfort. W parze z funkcjonalnością idzie atrakcyjny poziom cenowy krzesła oraz ciekawy design oparcia, będącego wyróżnikiem wizualnym linii.